Сонник «Вузол»

Сонник Фрейда

Приснилися спроби розв'язати вузол попереджають чоловіка про те, що йому не треба приймати близько до серця можливі невдачі, якщо під час любовної зустрічі він виявиться не на висоті:

Найімовірніше, причина криється в хвилюванні або втоми.

Для жінки таке сновидіння пророкує, що від неї потрібно максимум витримки, оскільки доведеться витримувати всі капризи коханої людини.

Якщо розривали уві сні вузол, це означає, що ви опинилися в скрутному становищі і зараз перебуваєте в пошуках виходу з нього. При цьому всі вжиті вами зусилля не дають позитивних результатів, тому що недостатньо сильні. Є ймовірність, що в цілях досягнення успіху ви повинні будете позбутися чогось, однак врахуйте, що спокій і благополуччя вас і вашої родини виправдовують цю жертву.

Сонник Ванги

Вузол — поява у сні цього символу віщує вам проблеми, життєві труднощі.

У сні ви затягуєте тугий вузол - це означає, що в реальності ви намагаєтеся вирішити свою проблему без чиєїсь допомоги, але тільки ще більше заплутує ситуацію.

Сон, в якому ви розрізаєте вузол - свідчить про те, що наяву ви на вірному шляху і всі ваші дії правильні і лаконічні.

Езотеричний сонник

Зав'язувати — до міцної зв'язку з людиною протилежної статі, шлюбу. Розв'язувати, послаблювати - ослаблення або повне розірвання зв'язку, розлучення, роз'їзд.

Бачити — це ваші міцні зв'язки.

Якщо уві сні ви відчуваєте негативні відчуття, то це зв'язку "душать" вас. Їх необхідно розірвати. На хустці - ви вважаєте, що в боргу перед кимсь конкретним, і цей борг отруює вам життя.

Сон рекомендує ці відносини розірвати.

Зав'язувати — застій у важливій справі розв'язувати - завзятістю досягнеш мети.

Труднощі, життєві переплетення, з'єднання.

Сон, в якому ви бачите вузли, - знак того, що ваш коханий не безгрішний, А ви, природно, не зможете не відреагувати на його зраду.

Побачити в сні, що Ви розглядаєте вузол, означає велику тривогу через дрібниці. Зав'язувати вузол у сні - знак, що Ви поведете себе як незалежна особистість і не погодитеся терпіти суспільство неприємного Вам людини.

Розв'язувати вузол — тривоги через дрібниці;

Зав'язувати — Ви проявите рішучість і позбавитеся від суспільства неприємного Вам людини.

Поява у сні цього символу віщує вам проблеми, життєві труднощі. У сні ви затягуєте тугий вузол - це означає, що в реальності ви намагаєтеся вирішити свою проблему без чиєїсь допомоги, але тільки ще більше заплутує ситуацію. Сон, в якому ви розрізаєте вузол, свідчить про те, що наяву ви на вірному шляху і всі ваші дії правильні і лаконічні.

Російський сонник

Вузол, вузлик — зав'яжеш вузол - застій у важливій справі;

Вирішиш вузлик — своєю настирливістю досягнеш мети. Вуса вуса бачити - безпідставна радість;

Думки про любов. Висмикувати - журба, терпіння. Вуса у жінки - слабкість.

Сонник Симона Кананіта

Вузолзав'язувати - застій у важливій справі - розв'язувати - завзятістю досягнете мети - вузьке або коротке плаття - нужда.

Любовний сонник

Сон, в якому ви бачите вузли - знак того, що ваш коханий не безгрішний, А ви, природно, не зможете не відреагувати на його зраду.

Сонник Міс Хассе

Зав'язувати — застій у важливій справі;

Розв'язувати — завзятістю досягнеш мети.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Напруга;

"нерви у вузлах". Прийняття на себе зобов'язань. Розв'язування вузла може означати дозвіл якоїсь проблеми і спад напруги в певній області вашого життя.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Чи відчуваєте ви напруженість? Ваші нерви напружені до межі? Кращий спосіб розібратися зі страхом - це, не замислюючись, спрямуватися в атаку. Краще піддати себе короткочасного дискомфорту при зіткненні, ніж продовжувати муки, відчуваючи, як все всередині вас стягується у вузли. Можливо, слід пов'язати свою долю з тим, кого любиш. Розв'язаний вузол може знаменувати розслаблення в певній сфері вашого життя. Пов'язують Чи вас якісь "узи", від яких вам хотілося б звільнитися?

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі вам приснилося, що ви зав'язуєте вузол, найближчим часом у вас не буде жодних проблем. Цей час буде тривати до тих пір, поки ви не зав'яжете вузол. Погане значеніеЕслі вам приснилося, що ви намагаєтеся розв'язати вузол, то ви будете змушені зайнятися серйозно чужими проблемами. Щоб це не створило вам додаткових труднощів, зав'яжіть вузол з десяти ниток різних кольорів і носіть його з собою.

Новий сімейний сонник

Розглядування якогось вузла уві сні означає тривогу через дрібниці.

Якщо у своєму сновидінні ви зав'язували вузол, то наяву поведете себе як незалежна особистість і не погодитеся терпіти суспільство неприємного вам людини.

Циганський сонник

Якщо вам сниться, як зав'язуєте вузол на мотузці, - ви створюєте собі проблеми.

Східний жіночий сонник

Сниться до проблем, життєвим труднощам. Сон, в якому ти затягується тугий вузол, свідчить:

Ти намагаєшся вирішити свою проблему без чиєїсь допомоги, але тільки ще більше заплутує ситуацію. Ти розрізати вузол? Знай:

Ти на вірному шляху і всі твої дії правильні.

Сонник Езопа

Вузолсимвол міцності і в той же час втілення заплутаності, ускладнень. Його трактують ще з давніх часів. Цей символ може виникнути у вашому сновидінні з різних причин. Можливо, ви забули щось зробити вдень і це знайшло відображення в ваших снах. Але цілком імовірно, що ви потрапили в скрутне становище і не можете знайти з нього вихід.

Усілякі вузли у ваших сновидіннях - можуть бути пов'язані з роботою підсвідомості, яке намагається таким чином закріпити у вашій свідомості небудь факти, оскільки вузол зустрічається в широко поширеному вираженні:

«Зав'язувати вузлики на пам'ять».

Вузол у вашому сні може, подібно «гордієва вузла», позначати якесь заплутане справу, складні обставини, з яких не знайти іншого виходу, окрім того, щоб розрубати вузол, тобто діяти навпростець, силою, не піклуючись про пересторогах.

Зав'язувати уві сні вузол - ви самі будете винні в тому, що ваші справи заплутуються все більше, оскільки весь час відкладаєте рішення насущних проблем на невизначений термін, в результаті подальші неприємності накладаються на попередні, і клубок проблем навколо вас росте з кожним днем.

Намагатися розв'язати вузол - наяву шукати виходу зі складної ситуації.

Якщо уві сні ви розв'язали вузол - наяву легко впораєтеся з скрутним становищем.

Якщо не вийшло розв'язати вузол уві сні - означає, в реальному житті виникнуть обставини, які ускладнять вам і без того важке завдання. Можливо, такий сон означає, що найближчим часом вам доведеться вдатися до сторонньої допомоги, так як на самоті ви не зможете вирішити назріваючі проблеми.

Якщо уві сні ви побачили заплутану волосінь або мотузку, на якій ви намагаєтеся розплутати вузли - до труднощів, які не вирішаться з часом, а тільки ускладняться;

До затяжного справі, яке вимагатиме рішучості.

Бачити у сні носовичок, на якому всі кути зав'язані в вузлики - до зайнятості, нестачі часу, щасливим турботам і клопотам;

До виконання обіцянок.

Сон, в якому ви зав'язуєте вузол на якійсь своїй речі - передвіщає початок романтичних відносин.

Побачити в сні на своєму одязі зав'язаний вузол - знак того, що в реальному житті вас чекає розчарування, оскільки всі ваші зусилля пропадуть дарма.

Якщо уві сні ви розрізаєте вузол - це означає, що наяву ви легко впораєтеся з усіма проблемами і перешкодами.

Бачити у сні відразу декілька вузликів - до життєвих перешкод.

Побачити в сні, як хтось розв'язує вам вузол - означає, що близька людина допоможе вам у складній ситуації і допоможе знайти вихід із скрутного становища.

Зав'язати уві сні вузол на одязі коханої людини - знак того, що наяву вас чекають великі неприємності, конфлікти і з'ясування відносин.

Сонник Міллера

Побачити в сні, що ви розглядаєте вузол - означає велику тривогу через дрібниці.

Зав'язувати вузол у сні - знак, що ви поведете себе як незалежна особистість і не погодитеся терпіти суспільство неприємного вам людини.

Сонник Цветкова

Вузол розв'язувати — вдале рішення;

Розрізатирозрив у особистому;

Зав'язуватинезалежність;

Багато вузлівревнощі.

Сучасний сонник

Якщо у сні Ви бачите вузли, то Ви будете зайняті вирішенням десятка дріб'язкових проблем.

Для закоханих побачені уві сні вузли віщують, що у них може з'явитися привід для ревнощів.

Якщо Вам приснилося, що Ви зав'язуєте вузол, то такий сон говорить про те, що Ви досить самостійна і незалежна особистість, здатна постояти за себе і свої погляди.

Сонник Жовтого Імператора

Першоелементи — всі. Стихії - всі. Емоції - коливання. Органи - всі органи інь, якщо вузли в'язати;

Всі органи ян - якщо розплутувати. Планети - все. Пояснення і тлумачення Вузли уві сні - символ внутрішнього стану організму (і духу, і тіла):

Сплутаність, спонтанно-непередбачуване прояв емоцій, відчуттів, станів, коли з жару кидає в холод, а від сміху - в сльози і тому подібне. З точки зору східної медицини, вузли - спотворене протягом емоції ци через перепутанності роботи всіх меридіанів:

Багато непрохідних місць-вузлів і енергія стрибає в обхід. З точки зору суспільної, вузли - це непотрібні, хаотичні зв'язку, погано підкоряються логіці нормальних людських відносин. Вузли в'язати уві сні - ян-дія, розплутувати - інь-дія. В'язати вузли - навмисне посилювання патологічного стану духу, страх перед накопиченими емоціями і бажання за всяку ціну знайти над ними владу - зв'язати їх;

Захищеність на вирішенні ситуації одним методом, навіть якщо він згубний. Основними в тлумаченні будуть емоції, які переважали при зав'язуванні вузлів у сні:

Ці емоції і є для сновидца (або для того, кого ввделі уві сні зав'язувати вузли) визначальними його поведінку і найбільш руйнівними (см. вище про емоції), крім того, вже серйозно постраждали пов'язані з цими емоціями органи.

Сон несприятливий:

В'язати вузли — руйнування гармонії. Розв'язувати вузли - намагатися знайти свій втрачений шлях і сили для подолання патологічного стану. Терпляче розплутувати вузли - усвідомлення своїх слабкостей та недоліків, відмова від гніву і дратівливості;

З медичної сторони - самостійне подолання організмом блоків енергії ци, все інше - додасться.

Сон вважається сприятливим символом майбутнього здоров'я, успіху, благополучного вирішення справ і гармонії у відносинах із людьми, хоча негайної удачі очікувати не слід.

Сонник Здоров'я

Бачити вузол — до виникнення складної психологічної ситуації;

Бачити безліч вузлів - до проблем з нервовою або лімфатичною системою.

Американський сонник

Вузолнапруга;

«нерви у вузлах». Прийняття на себе зобов'язань.

Розв'язування вузла — може означати дозвіл якоїсь проблеми і спад напруги в певній області вашого життя.

Східний сонник

Вузол — сниться до проблем, життєвим труднощам.

Сон, в якому ти затягується тугий вузол - свідчить:

Ти намагаєшся вирішити свою проблему без чиєїсь допомоги, але тільки ще більше заплутує ситуацію.

Ти розрізати вузол - знай:

Ти на вірному шляху і всі твої дії правильні.

Ідіоматичний сонник

«Розплутати, розрубати вузол» - розв'язати труднощі;

«зав'язати вузлик на пам'ять» - запам'ятати;

«вузол»як швидкість в судоплаванье;

«зав'язати вузол» — створити важко вирішуваних проблем, ситуацію.

Імператорський сонник

Вузли уві сні - символ внутрішнього стану організму (і духу, і тіла):

Сплутаність, спонтанно-непередбачуване прояв емоцій, відчуттів, станів, коли з жару кидає в холод, а від сміху - в сльози і тому подібне.

З точки зору суспільної, вузли - це непотрібні, хаотичні зв'язку, погано підкоряються логіці нормальних людських відносин.

В'язати вузли — навмисне посилювання патологічного стану духу, страх перед накопиченими емоціями і бажання за всяку ціну знайти над ними владу - зв'язати їх;

Захищеність на вирішенні ситуації одним методом, навіть якщо він згубний. Основними в тлумаченні будуть емоції, які переважали при зав'язуванні вузлів у сні:

Ці емоції і є для сновидца (або для того, кого бачили уві сні зав'язувати вузли) визначальними його поведінку і найбільш руйнівними, крім того, вже серйозно постраждали пов'язані з цими емоціями органи.

Сон несприятливий:

В'язати вузли — руйнування гармонії.

Розв'язувати вузли — намагатися знайти свій втрачений шлях і сили для подолання патологічного стану.

Терпляче розплутувати вузли - усвідомлення своїх слабкостей та недоліків, відмова від гніву і дратівливості.

Сон вважається сприятливим символом майбутнього здоров'я, успіху, благополучного вирішення справ і гармонії у відносинах із людьми, хоча негайної удачі очікувати не слід.

Малий сонник Велесів

Вузолперешкода, неспокій;

Багато вузлівревнощі;

Зав'язувати — приплутати когось в свої справи, застій у справах;

Розв'язувати — поправлення справ.

Новітній сонник

Вузол розв'язати — марно хвилюєтеся:

Всі на цей раз вийде!

Вузол — забудете виконати важливе доручення;

Підведете колегу.

Снотолкователь

Побачити в сні, що Ви розглядаєте вузол, означає велику тривогу через дрібниці.

Зав'язувати вузол у сні - знак, що Ви поведете себе як незалежна особистість і не погодитеся терпіти суспільство неприємного Вам людини.

Сонник для стерви

Вузол — всі тривоги і переживання виявляться марними, і ти зітхнеш з полегшенням.

Зав'язувати вузол — у відносинах з людьми ти проявляєш більшу незалежність у судженнях і думках і не погоджуєшся з неприйнятною для тебе точкою зору.

Розв'язати або відрізати вузол - з'явиться велике бажання розірвати стосунки з набридливим і занудними іншому.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Занадто тугі або заплутані вузли - ознака плутанини і складних інтриг. Часто такий сон підказує, що вам пора прийняти вольове рішення і одним ударом розрубати неподдающийся «гордіїв вузол» проблем.

Бачити у сні, як будь-хто зав'язує невеликий вузлик, або ж зав'язувати такі вузлики самому - це заклик згадати про щось важливе, про що ви ненавмисно могли забути. Можливо, це допоможе вам розібратися з якимось складним питанням.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Вузол розв'язати — до розлучення.

Зав'язати вузол — до утруднення в службових справах.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Розв'язати вузол — не до добра.

Зав'язати вузол — пора припиняти робити щось.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Розв'язати вузолзнайти рішення важкого питання.

Зав'язати вузол па мотузці - записати щось в записну книжку, щоб не забути.

Копалінского сонник

Вузолтруднощі, життєві переплетення, з'єднання.

Сонник від А до Я

Якщо уві сні ви чортихався, не в силах розв'язати заплутаний вузол на шнурку - значить, доведеться прийняти невигідні для вас умови. Зав'язувати хустку на вузлик - забудете зробити необхідну покупку.

Збирати в вузли брудну білизну, готуючись здати його в пральню - в реальності встрянете в справу, яка доставить тільки зайвий клопіт.

Якщо уві сні мова йде про якесь залізничному вузлі - незабаром вам належить відправитися в дорогу.

Український сонник

Зав'яжеш вузол — застій у важливій справі;

Вирішиш вузлик — своєю настирливістю досягнеш мети.

Теткінскій сонник-2012

Вузол — нагадування про те, що будь-який вузол доведеться розв'язати, краще зробити це раніше. Відображення уз, які треба скріпити (утворити) або послабити (позбавитися).