Тлумачення сну «Суспільство»

Сонник Міс Хассе

У сні перебувати в суспільстві - сон означає, що ви будете знайомитися з цікавими людьми;

У незвичному для вас - до дивним подіям;

Збирати у себе - у вашій сім'ї запанує якийсь хаос, плутанина;

Кататися в суспільстві - сон до радості і.

Приснилося , що суспільство вас не влаштовує, викликає роздратування - до зміни місця роботи або проживання. Бути неприйнятим - до розбіжностей з друзями або найближчими родичами.

Дворянський сонник Н. Грішиній

У відпустку йти - робота принесе успіх. Звільненим бути - несподівана прибуток, виграш. Самому звільнитися - зміцнення твого становища на роботі. З інтриганами на службі боротися - нова людина опиниться в полі твого зору. Відвідувати велике суспільство - значне знайомство. Воно тебе відвідає - бережися необдуманих авантюр. Натовп велику бачити - страх пережити, виявитися слабким проти ворогів. Штовханина, тиснява - лихі передчуття здійсняться. На зборах присутні - попереду багато праці і мало діла.

Сонник Фрейда

Якщо ви опинилися в суспільстві, природно, дуже пристойних людей - ви схильні до частих сексуальних марень і фантазій, які в реальному житті ви навряд чи зважитеся здійснити. Однак, часто така ситуація символізує ваше бажання зберегти в таємниці своє сексуальне життя, особливо невдачі.

Вигнання з суспільства або суспільство неприємних людей або істот - говорить про те, що ви не в змозі забути свої невдалі сексуальні досліди і зробити з цього потрібні висновки.