Сонник «Страх»

Сонник Цветкова

Страхзнак прийдешнього порятунку;

Приснившийся страх смерті означає, що у вас з'явиться хвороба серця.

Сонник Міс Хассе

Страх віщує сміливий вчинок, пережити напад страху уві сні - це до радісного несподіваного події;

Відчувати страх — сон до сильного неспокою, нестачі коштів.

Езотеричний сонник

Якщо уві сні ви відчували страх, і на це у вас була підстава, це означає, що в житті ви відчуваєте дефіцит гострих відчуттів, викидів адреналіну.

Сон радить відправитися в подорож, не боятися ризикувати, інакше старість прийде швидше, ніж ви припускали. Приснившийся страх без причини - це прояв вашої реальної помисливості. Вам необхідно чимось захопитися, розширити коло інтересів, в іншому випадку душа так назавжди і залишиться в п'ятах.

Якщо наснилося, що, незважаючи на страшні обставини, страху ви не пережили, це можна розцінювати як пророцтво про майбутнє випробуванні, покликаному визначити ваш стан.

Якщо вам вдалося витримати цей іспит, т. ви не пережили почуття страху, значить, ви допущені на чергову сходинку розвитку вашої свідомості.

Англійський сонник

Сон тлумачиться навпаки:

Злякавшись уві сні, ви сміливо і гідно зустрінетеся віч-на-віч з життєвими складнощами. Нагородою буде успіх в справах і вірний супутник життя.

Сонник Міллера

Якщо уві сні ви відчуваєте страх від чого-небудь або кого-небудь - значить, незабаром ви випробуєте відчуття розчарування і втрати.

Якщо уві сні ви бачите переляканим іншої людини - значить, вас чекають глибокі переживання через нещастя ваших близьких.

Якщо уві сні ви боїтеся продовжувати якусь справу або поїздку - це означає прийдешній неуспіх. Можливо, що хтось з близьких відмовить вам у необхідній послузі.

Сонник Симона Кананіта

СтрахВідчувати (по достатньої причини) - брак гострих відчуттів в житті, недолік адреналіну в крові. Вирушайте подорожувати, ризикуйте. Інакше старість не змусить себе чекати. Без причини - ваша помисливість дає себе знати. Розширте коло і.

Новий сімейний сонник

Якщо уві сні ви випробували страх - наяву відчуєте розчарування і втрату. Побачили переляканим іншої людини - приготуйтеся до переживань через близьких.

Страх перед якоюсь справою або поїздкою віщує невдачу. Можливо, що хтось з близьких відмовить вам у необхідній послузі.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Випробувавши уві сні переляк, чекайте протилежного. цей сон означає, що в майбутньому ви з честю перенесете випали на вашу долю випробування і не злякаєтеся труднощів. вам пощастить у справах. а доля нагородить вас вірним супутником життя.

Давньоперсидською сонник Тафлісі

Відчувати уві сні страх віщує, що наяву ви втратите життєві орієнтири (це, до речі, може означати навіть те, що вам судилося заблукати в лісі). Іноді, якщо ви боїтеся конкретної людини, подібний сон попереджає вас, щоб в реальному житті ви проявляли у відносинах з цією людиною максимальну обережність. Розмовляти в сновидінні з тим, хто відчуває страх, - вступити з ним наяву в дружні стосунки. Боятися злодія або Звіра-знак, що сповіщає про зраду з боку вашого найближчого оточення (чи тих осіб, з ким ви ведете практично всі свої справи).

Сонник Здоров'я

Відчувати почуття страху - до психічної пригніченості і перевантаженні нервової системи;

Страх перед різними життєвими - ситуаціями може породжувати астму, а страх руху в певному напрямку - привести до захворювання ніг.

Американський сонник

Страх — подивіться в обличчя тому, що вас лякає. Швидше за все, це невизнана частина вашої особистості. Поверніться в сновидіння і розберіться зі своїм страхом.

Малий сонник Велесів

Страхдомашні неприємності.

Сучасний сонник

Страх — хоробрий, сміливий вчинок.

Сонник для стерви

Страх — ти вчиниш хоробрий і сміливий вчинок і завоюєш пошану й повагу округужающіх.

Бачити уві сні людини, охопленого страхом - ти приймеш близько до серця проблеми і переживання свого друга.

Відчувати уві сні страх за свою справу - тимчасові, але серйозні проблеми і труднощі, несподіваний відмова в допомозі та підтримці.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Випробувати уві сні всепоглинаюче почуття страху - ознака наявності у вашому житті безлічі невирішених проблем. Такий сон аж ніяк не говорить, що наяву вам загрожує страшна небезпека, просто таким чином мозок знімає уві сні накопичене за день нервову напругу. Спробуйте наяву легше ставитися до проблем і шукати шляхи їх вирішення без зайвих хвилювань, тоді і страх у сні не буде вам докучати.

Страх смерті уві сні - підказує, що ваші денні хвилювання і переживання негативно позначаються на вашому здоров'ї.

Якщо ви не навчитеся жити більш спокійно, то це може закінчитися проблемами з серцем.

У той же час, якщо уві сні ви контролюєте свій страх і не впадаєте в паніку - такий сон є підказкою про те, що якісь ваші неправильні кроки можуть призвести до неприємних наслідків. Таке ж значення мають сни, в яких ви спостерігаєте страх інших людей. Проаналізуйте ситуацію і обставини сну, при яких ви зіткнулися з цим неприємним почуттям, і сновидіння підкаже, чого вам дійсно варто побоюватися наяву.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Страх — це попередження вашого ангела-хранителя.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Страх — вам буде нездоровий.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Страх — ваші переживання марні, все буде добре.

Сонник від А до Я

Відчувати уві сні сильний страх віщує радісну несподіванку.

Якщо ваш страх викликаний тривогою не за себе, а за близьких вам людей - наяву випробуєте тривожне очікування.

Якщо уві сні ви в страху рятуєтеся від переслідуючих вас диких звірів або злих собак - стало бути, наяву вам абсолютно безкарно завдадуть серйозна образа.

Якщо ви перебороли свій страх і сміливо вступили в сутичку з переважаючим вас силою супротивником - наяву будете засмучені таким собі подією, від якого чекали більшого для себе. Сон, в якому ви викликаєте страх у всіх навколишніх своїм потворним виглядом, - це означає, що в реальному житті друзі відмовлять вам у допомозі у важких для вас обставинах.

Сонник Мандрівника

Страхрозчарування, сумніви;

Серцево-судинні проблеми.

Український сонник

Страх — домашнє незгоду;

Боятися чогось у сні - зміна в справах.

Універсальний сонник

Якщо ви відчуваєте страх - значить, ваші почуття загострені через небезпеку, що насувається - реальної чи уявної. Що вразило вас і змусило відчути себе в небезпечності?

Давньоруський сонник

До позбавлення;

Страх смертіпровісник захворювання серця.

Випробувавши уві сні переляк, чекайте протилежного. Цей сон означає, що в майбутньому Ви з честю перенесете випали на Вашу долю випробування і не злякаєтеся труднощів. Вам пощастить у справах. А доля нагородить Вас вірним супутником життя.

Випробовувати (по достатньої причини) - брак гострих відчуттів в житті, недолік адреналіну в крові. Вирушайте подорожувати, ризикуйте. Інакше старість не змусить себе чекати. Без причини - ваша помисливість дає себе знати. Розширте коло інтересів, інакше скоро ваша "душа пропишеться в п'ятах". Не випробовувати всупереч ситуації - швидше за все, це випробування, іспит для визначення вашого стану.

Якщо він витриманий (тобто немає страху), то ви допускається на наступний щабель розвитку вашої свідомості.

Випробувати — радісна несподіванка відчувати - тривога і браку.

Якщо у сні Ви відчуваєте страх від чого-небудь або кого-небудь - значить, незабаром Ви випробуєте відчуття розчарування і втрати.

Якщо у сні Ви бачите переляканим іншої людини - значить, Вам мають глибокі переживання через нещастя Ваших близьких.

Якщо у сні Ви боїтеся продовжувати якусь справу або поїздку - це означає прийдешній неуспіх. Можливо, що хтось з близьких відмовить Вам у необхідній послузі.

Відчувати страх від чого-небудь або кого-небудь - скоро Ви випробуєте відчуття розчарування і втрати;

Бачити переляканим іншої людини - глибокі переживання через нещастя Ваших близьких;

Боятися продовжувати якусь справу або поїздку - неуспіх, можливо, що хтось із близьких відмовить Вам у необхідній послузі.

Також Див. Осел, Пантера, Вулиця, Переляк.

Страх — домашнє незгоду;

Боятися чогось у сні - зміна в справах.

Снотолкователь

Якщо у сні Ви відчуваєте страх від чого-небудь або кого-небудь - значить, незабаром Ви випробуєте відчуття розчарування і втрати.

Якщо у сні Ви бачите переляканим іншої людини - значить, Вам мають глибокі переживання через нещастя Ваших близьких.

Якщо уві сні Ви боїтеся продовжувати якусь справу або поїздку - це означає прийдешній неуспіх.

Можливо, що хтось з близьких відмовить Вам у необхідній послузі.

Сонник для закоханих

Відчувати уві сні почуття страху - до розчарування і втрат.

Загальний сонник

Якщо у сні Ви відчуваєте страх від чого-небудь або кого-небудь - значить, незабаром Ви випробуєте відчуття розчарування і втрати.

Якщо у сні Ви бачите переляканим іншої людини - значить, Вам мають глибокі переживання через нещастя Ваших близьких.

Якщо у сні Ви боїтеся продовжувати якусь справу або поїздку - це означає прийдешній неуспіх. Можливо, що хтось з близьких відмовить Вам у необхідній послузі.

Якщо у сні Ви відчуваєте страх, то Ваші майбутні справи не будуть такими успішними, як Ви очікували. Молодій жінці такий сон передвіщає розчарування і нещасну любов.

Теткінскій сонник-2012

Страхвідображення реальних страхів. Відображення старих дитячих страхів.