Сонник «Домашні»

Снотолкователь

Домашніх уві сні цілувати - є знак хороший, який обіцяє приємну звістку.

Сонник від А до Я

Бачити у сні домашніх тварин - передвіщає дружні або любовні зв'язки. Білі домашні тварини - означають сердечну радість, побачення з друзями;

Чорні — наживете собі ворогів;

Незвичайного виду — до тривогам і хвилюванням.

Пестити домашніх тварин - до придбання власного будинку.

Бачити розлючених - усунути перешкоди на своєму шляху. Пасуться домашні тварини - мати вірних друзів, що біжать - ваша кар'єра під загрозою, худі та облізлі - до зміни роботи, вгодовані й доглянуті - знайдете щастя із супутником життя.

Чути в сні ревіння домашніх тварин - наяву отримати погані звістки. Вереск свиней - засмучення через чиюсь смерть або недостатньо оцінена робота, виконана вами на «відмінно». Бекання або мукання - на вас можуть звалитися нові малоприємні обов'язки і турботи.

Бачити домашніх тварин на бойні - означає, що ваш коханий буде швидше побоюватися вас, ніж любити.

Побачені уві сні домашні птахи - говорять про те, що звичка смітити грошима в кінці кінців змусить вас вважати їх, і лише тоді ви помітите, що ваші доходи збільшуються.

Для молодої дівчини ганятися уві сні за свійськими птахами - означає, що через невміння організувати свій час вона не встигає нічого толком зробити.

Годувати свійських птахів у сні - передвіщає в реальному житті шум і суперечки в будинку. Купувати цю живність - до того, що ваше благополуччя зросте. Зарізати якусь із них - значить, наяву позбутися від докучливих особ.

Бачити у сні виводок якийсь домашньої - птахи віщує виснажливі клопоти.

Слов'янський сонник

Цілуватися з ними - зміна в справах.