Тлумачення сну «Купувати»

Сонник Цветкова

В крамниці, магазині - втрати в справах;

Посягання на сплячого;

На ринкуплітки;

Купувати щось визначене - втрати, пов'язані з купленим предметом.

Сонник Мартина Задеки

Купувати щоприбуток.

Азбука тлумачення снів

Щось купити в магазині - сьогодні вам належить різко змінити свій стиль життя, зробити рішучий вибір.

Купити щось на ринку чи у випадкового продавця - не поспішайте приймати чиюсь пропозицію. Відмовтеся від спокуси легкої удачі.

Бродити по ринку або магазину і нічого не купити - можлива сварка, тяжке розгляд. Переглянете свої претензії до когось.

Малий сонник Велесів

Купуватидобре, радість;

Дешевоуспіх в любові;

В крамниці — втрати;

На ринкуплітки.

Сучасний сонник

Купуватихвороба.

Сонник Азара

Коштовності купувати — до неповаги;

Смарагд купувати — невпевнені угоди.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Купувати уві сні якісь продукти або речі, якщо при цьому ви не бачите, як віддаєте гроші - передвіщає вам якесь корисне придбання або прибуток.

Віддавати гроші за товар - знак того, що якесь придбання буде пов'язано з підвищеними витратами.

Сонник від А до Я

Сон, в якому ви робите великий вибір покупок, а при розрахунку виявляється, що у вас при собі немає грошей, - це передвістя як великих витрат, так і значного прибутку. Заплатити уві сні за покупки - значить звільнитися від гнітючої вас тривоги за стан близьких людей.

Якщо ви купуєте товари в фірмовому магазині, універмазі або супермаркеті і купуєте все найкраще і найдорожче - значить, наяву ваші справи швидко підуть в гору завдяки істотній підтримці друзів, які мають великий досвід у бізнесі та давні зв'язки в діловому світі.

Якщо вам сниться, ніби ви робите покупки на ринку або в дрібних крамницях і крамничках, при цьому виграючи на кожній речі якусь незначну суму, - наяву втратите більше, ніж заощадите, погнавшись за дешевизною.

Купувати уві сні автомобіль, - знак того, що повернете втрачені було позиції, значно процвітавши на новому терені.

Якщо купуєте апельсини та інші плоди жарких країн - значить, труднощі і перешкоди на вашому шляху будуть легко подолані, причому з неабиякою користю для вас.

Якщо уві сні ви купуєте собі білизну - це обіцяє хвороба від перенапруги. Куплені квитки в театр або на якесь інше уявлення - до безсовісному обману і здирства. Банки з яким-небудь вмістом означають хиткість вашого успіху і важке розчарування у разі повної невдачі. Булка, куплена вами, віщує прибуток, якщо свіжа, і збитки - якщо черства.

Купувати уві сні дачу - до отримання багатої спадщини, дошки - вдастеся печалі і серцевим переживань, дрова - до пліток за вашою адресою.

Якщо купуєте уві сні коштовності - це віщує успіх у діловій сфері.

Купувати парфуми самої - це до розчарування в коханій людині, якщо навіть парфуми купує не хто інший, як він сам і саме для вас - значить, наяву вас чекають щасливе життя і благополуччя у всьому.

Сон, в якому ви купуєте картини, віщує невдалий підприємництво;

Килими — до отримання великого прибутку;

Мережива — не буде відбою від шанувальників, так що встанете перед важким вибором, кому віддати перевагу.

Якщо уві сні купуєте в аптеці якісь ліки - це віщує розлад справ, а якщо проносне - предстоят збори в далеку дорогу.

Купувати стрічки — значить, наяву понесете порожні витрати.

Купувати лопату — можете втратити своє місце, кінь - проведете відпустку на лоні природи, чудово відпочивши і набравшись нових вражень.

Купувати масло — будете жити в повне своє задоволення, молоко - вас підло і підступно обманутий, м'ясо - знак кривавого справи або тяжкої хвороби.

Сон, в якому ви купуєте зброю, означає, що викличете до себе негативне ставлення людини, з яким відмовитеся вступити в інтимний зв'язок.

Якщо зброя являє собою лук зі стрілами або іншу дитячу іграшку, не здатну серйозно вразити, - значить, наяву будете змушені вдатися до послуг адвоката в справі захисту своїх інтересів.

Купувати взуття - до дрібних неприємностей і неув'язка.

Якщо уві сні купуєте рукавички - наяву проявите економність і ощадливість, однак це не дозволить уникнути зайвих витрат через непередбачені обставини.

Купувати у сні новий пояс означає подружню вірність, а для молодої дівчини - цнотливість і дівочу скромність до заміжжя.

Якщо уві сні ви відправилися купувати тканину на весільне плаття - стало бути, незабаром порадуєте родичів, оголосивши про своє рішення вийти заміж за гідного і відомого їм людини, віддавши йому перевагу раніше прихильнику.

Якщо купуєте красиву інкрустовану або різьблену шкатулку - дізнаєтеся таємницю, прочитавши чуже лист. Купівля модною капелюшки - до зміни іміджу, якщо не всього способу життя.

Купувати антикварний шафа - досягнете благополуччя важкою працею, сучасні меблі - доб'єтеся того ж без особливих зусиль.

Сонник Мандрівника

Купувати — витрати;

Трактування в залежності від покупки.

Загальний сонник

В крамниці, магазині - втрати в справах;

Посягання на сплячого;

На ринкуплітки;

Купувати щось визначене - втрати, пов'язані з купленим предметом;

Їжу (бідним)прибуток, (багатим) - збиток;

Спокуситися чимось;

Погодитися.