Сонник «Вірність»

Англійський сонник

Побачити в сні, що Ваш друг (подруга) або коханий (кохана) невірний Вам - це сон з протилежним значенням. В дійсності все буде складуться інакше, ніж у сні. Але побачити, що Ви самі невірні, - сон, що означає загрозу якогось особливо сильного спокуси, що стане випробуванням Вашому почуттю.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Побачити в сні, що ваш друг (подруга) або коханий (кохана) невірний вам - це сон з протилежним значенням. В дійсності все буде складуться інакше, ніж у сні. Але побачити, що Ви самі невірні, - сон, що означає загрозу якогось особливо сильного спокуси, що стане випробуванням Вашому почуттю.

Загальний сонник

Символізує дух життя, душу, перехід від одного стану до іншого, дух світла, непорочність але в деяких традиціях - символ хтивості, невинність, ніжність і спокій. Голуба присвячують Великим Матерям і Цариця Небесна. Тоді він означає жіночність і материнство. Дві голубки часто супроводжують Богиню-Мати - Голубка з оливковою гілкою - символ миру і оновлення життя. Крім того, вона є емблемою Афіни. Голуби, що п'ють з кубка, означають Духа, що п'є води життя. Священні голуби асоціюються з похоронними культами. У китайців голуб символізує довголіття, вірність, впорядкованість, синівське і дочірнє повагу, весну, хтивість і асоціюється також з Матір'ю-Землею. У християнстві - символ Святого Духа, чистоти, натхненної думки, світу, Водохреща, Доброї Новини, води творіння. "Сім голубів символізують сім дарів Духа, зграя голубів - віруючих, голубка з оливковою гілкою - світ, прощення і порятунок. Подібно до того, як голубка з Ноєвого Ковчега принесла оливкову гілку на знак миру між Богом і людиною і не знайшла місця ніде, крім ковчега, також і християнин не знаходить порятунку ніде, крім церкви. Голуб з пальмовою гілкою означає перемогу над смертю. Біла голубка - символ врятованого душі, що пройшла очищення, як антитеза чорному ворону гріха. Голуби на лозі символізують віруючих, які знайшли укриття в Христі. Пара голубів уособлює сімейне щастя і любов. Голуб на палиці Йосипа означає чоловіка чистої діви. Голуб є емблемою Лицарів Грааля і святих Бенедикта, Григорія і Сколастікі. У єгиптян символізує невинність. Голуб з'являється на гілках Дерева Життя з його плодом і посудиною, наповненим водами життя. У греко-римській культурі символізує любов і оновлення життя і є атрибутом Зевса, який був вигодуваний голубами. Голуб з оливковою гілкою є емблемою Афіни, як символ оновлення життя;

Присвячений Адоніса і Вакха, як первісток любові, і Венері, як символ хтивості. Голуб із зіркою - емблема Венери Милетской. У євреїв білі голуби, як символ чистоти, приносилися в жертву при виконанні обряду очищення в храмі. Голуб - символ Ізраїлю. У Старому Завіті голуб означає простоту, необразливість, невинність, лагідність, щирість, інкубацію і уособлює душу померлого. В індуїзмі у бога мертвих Ями сови і голуби грають роль посланців. В ісламі Три Святих Діви позначаються трьома колонами, на яких сидять голуби. У японській культурі голуб символізує довголіття і повагу, присвячений богові війни Хачіману, але голубка, несуча меч, сповіщає про кінець війни. У маніхейській іконографії третій персонаж Трійці іноді зображується у вигляді білого голуба. У мінойської культурі голуби асоціюються з Великою Матір'ю і поряд зі зміями є її атрибутами, позначаючи повітря і землю. У культурі Парс голуб уособлює Вища Істота. У шумеро-семітської культурі - символізує божественну силу, присвячений Астарті і є атрибутом Іштар, як Великої Матері. На сьомий день після потопу з вавилонського Ковчега був посланий голуб.