Тлумачення сну «Дерева»

Англійський сонник

Спустошене стан дерев - до псування жіночих звичаїв, а свіжість і чистота лист-ви дерев з квітами і плодами на них, - до хорошого стану жінки. Листя дерев означають золоті і срібні монети.

Сонник Симона Кананіта

Дерева — квітучі - успіх, радість, зрубані - втрата.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Сімейні справи. Генеалогічне дерево. Символ розвитку життя. Ви відчуваєте, що своїм корінням йдете глибоко в землю, але одночасно підноситься до вершин духу. Кожне дерево володіє своїми особливими якостями. Старе сучкувате дерево означає мудрість і силу. Струнка верба може свідчити про гнучкість. Осика символізує страх, так як тремтить, немов від страху. Дуб означає силу. Сосна-духовна ясність і очищення. Кедр - чистота;

Духовність. Яблуня — Див. "Яблуко". Будь фруктове дерево говорить про плоди вашої праці. Пальма - символ тепла і свободи. Тлумачення може змінюватися в залежності від того, розпускається листя на дереві, знаходяться на піку розвитку, обпадають або дерево зовсім позбавлене листя. Прямий стовбур у дерева або кривої?

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Дерева є найпоширенішими і традиційними символами у всьому світі - Дерево Життя та Дерево Пізнання.

Дерева можуть бути також і особистими символами вашого розвитку. Коріння дерева, що йдуть глибоко в землю вказують на вашу земне життя, тоді як гілки, що піднімаються до небес, символізують ваше вищу Я. Залишаючись заземленим, ви парите у вищих сферах духу. Кожне дерево володіє своїми особливими якостями. Яке воно, пряме або закручене? Старе сучкувате дерево може символізувати мудрість і силу. Струнка верба може свідчити про гнучкість. Значення символіки дерева змінюється в залежності від того, пробиваються чи на ньому листя, зазеленіло воно, почався чи падолист або воно абсолютно позбавлене листя. Осика символізує страх, так як тремтить, немов від страху. Дуб, священне дерево кельтів, символізує силу. Сосна може вказувати на духовну ясність і очищення. Пальма - символ тепла і свободи, а фруктові дерева говорять про те, що пора збирати плоди в цьому житті. Дерево може відноситися і до сімейних справах, наприклад ваше сімейне дерево. Вивчіть інші знамення по сусідству, щоб зрозуміти, як цей знак може ставитися до вашої сім'ї.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Прекрасні дерева, покриті густим листям, або фруктові дерева в цвіту або посипані плодами - все це передвіщає благополуччя, процвітання і успіхи в землеробстві, в комерції й у морських справах.

Якщо закоханий бачить дерева в цвіту або покриті фруктами - це обіцяє йому воістину щасливе одруження, спокійну спільне життя і радості, які дарують йому згодом діти.

Бачити зрубані дерева - до втрат:

Ваші друзі виїдуть далеко від Вас або небезпечно захворіють. Турбуватимуться і Ваші власні справи. У сні лазити по деревах - попередження про безліч труднощів або небезпечних пастках, які пошле Вам доля у випробування.

Давньоперсидською сонник Тафлісі

Спустошене стан дерев - до псування жіночих звичаїв. Свіжість і чистота листя дерев з квітами і плодами на них - до хорошого станом жіночого здоров'я. Врахуйте, що в ряді випадків листя дерев тлумачаться як золоті і срібні монети.

Сонник Міллера

Якщо у сні Ви бачите дерево в молодої листі - значить, усі Ваші плани і мрії справджуються. Мертві дерева символізують смуток і втрати. Підійматися уві сні на дерево - означає швидке просування по службі. Зрубати уві сні дерево або висмикнути його з корінням - означає, що Ви бездарно розтратите свої сили і багатство.

Побачити в сні ліс - до змін у справах. Зелені ліси обіцяють удачливість, що облетіли - до змін, згубних для Ваших інтересів. Лісова пожежа обіцяє завершення планів, благополуччя і навіть, можливо, достаток.

Якщо уві сні Ви зайняті колки дров, то це передвіщає початок боротьби за успіх, яка завершиться блискуче для Вас.

Якщо уві сні Ви ходите в густому лісі, то Вас чекають невдачі по службі і сімейні розбіжності.

Якщо Ви при цьому змерзли і відчуваєте голод - Вас чекає неприємна поїздка. Милуючись уві сні величними зеленими кронами, Ви отримуєте знамення прийдешнього успіху і слави. Опале листя, що шарудять під ногами, можуть обіцяти Вам втрату.

Якщо Вам сниться ліс мертвий, із засохлими деревами - очікуйте розчарувань.

Сонник Данилової

Сон, в якому ви бачите дерево з молодою зеленим листям, символізує виконання ваших таємних бажань. Вам належить випробувати нові відчуття, які знову розбудять у вас пристрасть і чуттєвість. Дерево з опадаючої або опалим листям, навпаки, означає втрату колишніх відносин. Любов і секс зникнуть на час з вашого життя, ви цілком і повністю зануритеся в роботу.

Сонник Азара

Квітучіуспіх, радість, зрубані - втрата.

Прекрасні дерева, покриті густим листям, або фруктові дерева в цвіту або посипані плодами - все це передвіщає благополуччя, процвітання і успіхи в землеробстві, в комерції й у морських справах.

Якщо закоханий бачить дерева в цвіту або покриті фруктами - це обіцяє йому воістину щасливе одруження, спокійну спільне життя і радості, які дарують йому згодом діти.

Бачити зрубані дерева - до втрат:

Ваші друзі виїдуть далеко від Вас або небезпечно захворіють. Турбуватимуться і Ваші власні справи. У сні лазити по деревах - попередження про безліч труднощів або небезпечних пастках, які пошле Вам доля у випробування.

Бачити у сні прекрасний дуб - до багатства, прибутку та довгого життя.

Оливкове дерево, вкрите плодами, означає мир, спокій, щастя, свободу, веселощі і виконання бажань. Збирати сливи уві сні означає роботу і працю. Лаврове дерево в снах - символ перемог і задоволень. Ееслі ж лаврове дерево примариться одруженому людині, то це пророкує отримання спадщини через дружину.

Кипарис означає неприємність, засмучення і уповільнення в справах.

Сосна, горобина і кизильник символізує лінь.

Бачити і є уві сні солодкі яблука віщує задоволення і розваги. Є кислі - сварку і розбрат (особливо жінці). Є у сні мигдаль або горіхи - знак утруднень і суперечок.

Винні ягоди, що приснилися в той же самий час року, коли вони поспівають, обіцяють радість і задоволення.

Якщо вони npіснятся в той час, коли ще не ростуть, сон означає абсолютно протилежне. Виноградник віщує достаток, багатство і родючість. Так, наприклад, Астіат, бачив уві сні, що його дочка вирішилася від тягаря на винограднику.

Сон цей був ознакою величі і благополуччя Кіра, якого незабаром народила його дочка.

Бачити уві сні що Ви їсте стиглий виноград - знак радості і прибутку.

Якщо присниться, що Ви їсте апельсини або шамур, це віщує лихо, неприємність і сварки.

Бачити або їсти уві сні персики, абрикоси або подібні фрукти під час їх дозрівання - знак задоволення, здоров'я або удачі. Той же сон в той час року, коли фрукти ці ще не дозріли, означає марні надії і невдачі в справах. Є стиглі груші у сні обіцяє радість і задоволення, і зовсім протилежне, якщо наснилося, що плід твердий і незрілий.

Є фрукти з шовковичних і мигдалевих дерев - сон обіцяє багатство і благополуччя, придбані працею.

Знаходити у сні горіхи в лушпинні - можливо, Ви знайдете скарб.

Бачити у сні різні дерева в цвіту - до радості, втіхи і веселощам.

Якщо сняться дерева, позбавлені листя, зламані, обгорілі, засохлі або розбиті грозою, це означає нудьгу, побоювання, страх, засмучення і незадоволення.

Якщо кому присниться, що він зірвав гранат, це обіцяє йому збагачення через якого-небудь заможного людини.

Якщо ж плід незрілий - хвороба чи занепокоєння від яких-небудь неприємних людей. Зривати гнилі плоди у сні - знак нещастя або смерті дітей.

Бачити у сні, що Ви влізли на велике дерево - до отримання високої почесті і панування над іншими. Падати з дерева і при цьому забитися, вколотися про шипи чи інакше абияк - сон передвіщає бачив його, що він позбудеться розташування людей, в яких дуже потребує.

Спустошене стан дерев - до псування жіночих звичаїв, а свіжість і чистота листя дерев з квітами і плодами на них, - до хорошого стану жінки. Листя дерев означають золоті і срібні монети.

Сонник від А до Я

Бачити у сні квітучі дерева передвіщає наступ, мабуть, самого щасливого моменту у вашому житті. Палаюче дерево в лісі, охопленому пожежею, віщує, що наяву ви понесете значні збитки.

Сухі дерева не віщують нічого доброго, вас перестануть поважати за те, що, на ваш погляд, зовсім не заслуговує засудження.

Дерева в саду, обвішані стиглими плодами, говорять про те, що вам пощастить знайти нового хорошого друга.

Зрубане дерево віщує жаль з приводу несправджених надій. Велике старе дерево з величезною кроною - обіцянка значного прибутку.

Дерева без листя в зимову пору, запорошені снігом або вкриті інеєм - знак того, що збиток понесений вами, непоправний.

Побачити в сні екзотичні дерева в ході захоплюючої подорожі - до того, що всі прикрощі та суму швидко забудуться, поступившись місцем веселому настрою і життєрадісності.

Вивернути з корінням із землі в результаті урагану дерево віщує смуток, тугу і відчай. Розщеплене блискавкою дерево - до сварки з друзями.

Дерево без кори на стовбурі віщує хворобливу, немічну старість на самоті і бідності. Мокре після зливи - зміну в подружніх стосунках в негативну сторону. Спиляне і розпиляне на колоди дерево - знак смерті і трауру. Дерево коштовної виробної породи - до клопотів, які віддадуть сторицею.

Ламати чи рубати дерева уві сні - до втрат і жаль. Садити дерева під будинком - передвістя швидкого багатства та успіху. Залазити на дерево - знайти могутність. Падати з дерева - наяву випробувати приниження, глузування й образи.

Пиляти дерева — на щастя, нести разом з кимсь - надірватися від фізичного навантаження. Сидіти під деревом означає отримання цінної інформації, яка значно просуне ваша справа. Спалювати дерева - піддатися обтяжуючому настрою. Гасити - до втрати майна і позбавлення прав.

Плисти на дереві по воді означає кінець надіям і повну зміну в поглядах.

Вважати уві сні дерева - наяву бути стурбованою за дітей. Купувати саджанці дерев - поиметь додаткові клопоти.

Бачити хворі, уражені хробаками дерева - до марнотратства там, де передбачалося заощадити.

Бачити, як хтось уві сні перетворився на дерево, - до хвороби.

Загальний сонник

Якщо у сні Ви бачите дерево в молодої листі - значить, усі Ваші плани і мрії справджуються. Мертві дерева символізують смуток і втрати. Підійматися уві сні на дерево - означає швидке просування по службі. Зрубати уві сні дерево або висмикнути його з корінням - означає, що Ви бездарно розтратите свої сили і багатство.

Побачити в сні ліс - до змін у справах. Зелені ліси обіцяють удачливість, що облетіли - до змін, згубних для Ваших інтересів. Лісова пожежа обіцяє завершення планів, благополуччя і навіть, можливо, достаток.

Якщо уві сні Ви зайняті колки дров, то це передвіщає початок боротьби за успіх, яка завершиться блискуче для Вас.

Якщо уві сні Ви ходите. в густому лісі, то Вас чекають невдачі по службі і сімейні розбіжності.

Якщо Ви при цьому змерзли і відчуваєте голод - Вас чекає неприємна поїздка. Милуючись уві сні величними зеленими кронами, Ви отримуєте знамення прийдешнього успіху і слави. Опале листя, що шарудять під ногами, можуть обіцяти Вам втрату.

Якщо Вам сниться ліс мертвий, із засохлими деревами - очікуйте розчарувань.

Снотолкователь

Якщо у сні Ви бачите дерево в молодої листі - значить, усі Ваші плани і мрії справджуються. Мертві дерева символізують смуток і втрати.

Підійматися уві сні на дерево - означає швидке просування по службі.

Зрубати уві сні дерево або висмикнути його з корінням - означає, що Ви бездарно розтратите свої сили і багатство.

Побачити в сні ліс - до змін у справах. Зелені ліси обіцяють удачливість, що облетіли - до змін, згубних для Ваших інтересів.

Лісова пожежа обіцяє завершення планів, благополуччя і навіть, можливо, достаток.

Якщо уві сні Ви зайняті колки дров, то це передвіщає початок боротьби за успіх, яка завершиться блискуче для Вас.

Якщо уві сні Ви ходите в густому лісі, то Вас чекають невдачі по службі і сімейні розбіжності.

Якщо Ви при цьому змерзли і відчуваєте голод - Вас чекає неприємна поїздка.

Милуючись уві сні величними зеленими кронами, Ви отримуєте знамення прийдешнього успіху і слави.

Опале листя, що шарудять під ногами, можуть обіцяти Вам втрату.

Якщо Вам сниться ліс мертвий, із засохлими деревами - очікуйте розчарувань.