Сонник «Діти»

Сонник Цветкова

Цілуватиспокій.

Також Див. Дитя, Немовля, Підкидьок, Народжувати.

Цілувати спокій.

Коли заміжній жінці сняться пологи - значить, незабаром її залишать усі хвороби і нездужання, вона завагітніє і народить здорову дитину.

Якщо самотній жінці присниться, що у неї є дитина, - значить, її доброзвичайність під загрозою.

Сон про смерть Вашої дитини слід трактувати в зворотному сенсі - Ваша дитина видужає.

Добро, добре ставлення людей. Свої діти, яких насправді немає - дуже вдале захід.

Діти є символом геніталій взагалі, тобто і чоловічих і жіночих. Часто прийнято вважати, що хлопчик є символом чоловічих геніталій, а дівчинка - жіночих статевих органів, але це зовсім не обов'язково так.

Якщо ви граєте або няньчітесь з дітьми, то у вас дуже сильна тяга до самозадоволення, якої ви не можете, та й не хочете, протистояти.

Якщо ви караєте або поре дитини взагалі або дитини протилежної статі, то це також говорить про вашу тязі до самозадоволення. А от якщо ви караєте дитину одного з вами статі, то це може говорити про вашу тязі до не традиційної сексуальної орієнтації.

Якщо ви рятуєте дитину від небезпеки, наприклад, потопаючого, то це говорить про ваше бажання завести дитину, можливо, приймального.

Дітиобраз, що заслуговує особливої уваги, тому що він передає істинне відображення всіх наших думок і переживань.

Діти завжди бояться того, чого варто боятися;

У них загострене почуття справедливості, вони чітко розмежовують добро і зло;

Їм також свойтвенно відверте вираження своїх почуттів об'єктам як обожнювання, так і ненависті. Вам сниться дружба з дитиною?

Якщо ця дитина існує у вашій реальному житті, то це просто проектування вашого бажання.

Якщо ж дитина незнайомий вам, то, можливо, це ви самі в минулому. Головний елемент тлумачення - як ви себе ведете і як пов'язані з цією дитиною.

Якщо уві сні ви стаєте батьком і бачите своїх власних дітей - цілком імовірно, що це звичайне втілення бажання. Однак це може бути і вказівкою на те, що не ладяться відносини з вашими батьками або іншими важливими для вас людьми. Крім того, бачити себе батьком означає потребу в реалізації прагнення чинити на когось вплив. Наприклад, відносини з кимось із вашого оточення виходять з-під контролю, і ви хочете повернути все на круги своя. А оскільки більшість з нас випробувало на собі владне ставлення батьків, ми, стаючи дорослими, можемо здійснювати уві сні те ж саме. Ще один можливий варіант - це сон, в якому ви самі є дитиною, в той час як інші проявляють свою авторитарність по відношенню до вас і намагаються вас контролювати. Наприклад, вам сниться, що ви, як в дитинстві, граєте на роботі "в переодягання", а всі ваші колеги - звичайні дорослі люди. По відношенню до реальності це може означати, що ваші колеги авторитетніше вас.

Означають нерозвинені інстинкти або функції. Іноді з контексту необхідно визначити позитивність чи негативність символу для особистості.

Бачити у сні гарних діточок - передвіщає надзвичайне процвітання, щастя і благо.

Для матері бачити в сні свою дитину легко хворим - означає, що у нього завжди буде міцне здоров'я, але її будуть турбувати інші дрібні неприємності, пов'язані з ним.

Бачити , як діти працюють або вчаться, передвіщає мир і добробут.

Бачити уві сні свою дитину безнадійно хворим або мертвим - означає, що у Вас є причини для страху, тому що виникають жахливі погрози його благополуччю.

Бачити у сні мертву дитину - до занепокоєння й розчарування в найближчому майбутньому. Засмучені чимось, що плачуть діти - знак прийдешніх неприємностей, тривожних передчуттів, підступництва й не доброти Ваших уявних приятелів. Грати й возитися з дітьми - означає, що Ви досягнете мети у всіх комерційних і любовних справах.

Красиві дітлахипроцвітання, щастя і благо;

Для матерібачити свою дитину легко хворим - у нього завжди буде міцне здоров'я, але Вас будуть турбувати інші дрібні неприємності, пов'язані з ним;

Бачити, як вони працюють чи навчаються - мир, добробут;

Бачити свою дитину безнадійно хворим або мертвим - жахливі загрози його благополуччю;

Бачити мертву дитину - неспокій, розчарування в найближчому майбутньому;

Засмучені чимось або засмучені діти - неприємності, тривожних передчуттів, підступність і недоброта Ваших уявних приятелів;

Грати й возитися з дітьми - досягнення мети у всіх комерційних і любовних справах.

Також Див. Гра, Книга, Ідіот, Кладовище, Горн, Колиска, Лев, Дитина, Лілія, Немовля, Морозиво, Осел, Поцілунок, Плач, Хлопчик, Сміх, Усиновлення, Яд.

Цілуватиспокій;

Грати з ними - нерозсудливість.

Сон, в якому ви бачите багато гарних дітей, обіцяє благополуччя і процвітання.

Якщо матері наснилося, що її дитина хвора, то наяву йому навпаки буде дано міцне здоров'я, проте інших неприємностей не уникнути.

Діти, зайняті навчанням або іншим спокійним заняттям, означають мирне життя.

Побачити в сні мертву дитину означає, що в найближчому майбутньому Вас чекають проблеми і розчарування.

Якщо Ви граєте з дітьми, то це до успіху в любові і справах.

Сон, у якому Ви бачите сумних дітей, попереджає про неприємності, які Вам влаштують Ваші недруги.

Бачити у сні багато дітей - свідоцтво того, що вам належить безліч дрібних проблем, кожна з яких зажадає від вас додаткового часу та зусиль. Можливо, такий сон пророкує підвищення рівня народжуваності на планеті.

Якщо уві сні побачили себе дитиною, то в реальному житті ви ведете себе не кращим чином. Ваші дитячі витівки вкрай недоречні і кривдять оточуючих вас людей.

Побачити в сні плачучих дітей - сон передвіщає світову небезпеку. Настануть часи, коли чоловіки підуть на війну, жінки займуться невластивими їм справами, а діти проллють чимало сліз. Сновидінню такий сон пророкує біди від своїх дітей або дітей близьких родичів.

Якщо наснилися діти-інваліди, то ваші пагубні звички завдають шкоди не тільки вашому здоров'ю, але й здоров'ю оточуючих людей. Іноді такий сон пророкує екологічну катастрофу на планеті.

Якщо ви побачили уві сні своїх дітей, то вам слід бути уважнішими у відносинах зі своїми домашніми. Цілком можливо, що своїми діями і словами ви сильно кривдите їх. Шукати дітей - погана прикмета. Вам не вдасться знайти вихід з ситуації, що склалася через низку дрібних негараздів. Грати у сні з дітьми - знак того, що в реальному житті ви шукаєте роботу до душі, але, незважаючи на свої пошуки, вам доведеться ще деякий час провести на старій зненавидженої роботі, яка позбавляє вас останніх сил.

Англійський сонник

Якщо заміжня жінка побачила, що народила дитину, - це сон в руку:

Вона завагітніє і народить здорову крихітку;

Також її незабаром залишать всі хвороби і нездужання.

Якщо вона побачила маленьких дітей, це віщує їй абсолютно особливий стан душі і тіла.

Самотня жінка побачила, що в неї є дитина, - її добропорядність знаходиться в небезпеці.

Якщо наснилася смерть своєї дитини, ви не повинні лякатися, оскільки сон тлумачиться навпаки, т. дитина поправиться від хвороби.

Бачити себе дитиною - такий сон можна вважати добрим. Однак якщо наснилося своє власне дитинство, в подружжі, залицяннях, в робочих питаннях, торгівлі вам буде супроводжувати удача.

Французький сонник

Якщо ви побачите у сні дітей, - сон обіцяє Вам удачу та успіх у справах.

Якщо у сні Ви весело бовтаєте із дітьми, - доля готує Вам наяву справжню радість. У сні вести дитину за руку - передвістя щасливого результату в серйозних або небезпечних справах.

Сонник Лоффа

Образ дітей, що з'являються в наших сновидіннях, потребує більш детального розгляду, адже завдяки їм ми можемо побачити справжнє відображення всіх пережитих нами думок і почуттів.

Діти завжди бояться того, чого дійсно варто побоюватися;

Вони володіють загостреним почуттям справедливості, вони добре розуміють різницю між добром і злом;

Вони відверто висловлюють почуття - і любов, і ненависть.

Якщо наснилася дружба з дитиною, то трактування може бути неоднозначною. Так, в дійсності існуючий дитина уві сні може бути проекцією вашого бажання. А якщо дитина незнайомий, то є ймовірність, що це ви самі, тільки в минулому. Ключовий елемент тлумачення - які відносини пов'язують з цією дитиною і як ви поводитеся в його суспільстві.

Бути уві сні батьком і побачити власних дітей - в більшості випадків це відображення бажання, але в ряді випадків - вказівка на неблагополуччя взаємин з якимись людьми, що мають для вас велике значення, наприклад, батьками. Також роль батька означає потребу у здійсненні прагнення впливати на когось. Приміром, відносини з людиною з вашого оточення виходять з-під контролю, тому вам хочеться все повернути на круги своя. І, так як більшість людей на власному досвіді знають, що таке батьківська влада, виростаючи, ми можемо здійснювати уві сні те ж саме.

Ще один ймовірний варіант - сон, в якому ви є дитиною, а інші проявляють свою авторитарність і намагаються вас контролювати. Наприклад, наснилося, що ви, немов у дитинстві, на роботі граєте в «переодягання», і при цьому всі колеги - дорослі люди. Це можна витлумачити в тому сенсі, що колеги користуються великим авторитетом в порівнянні з вами.

Сонник Міс Хассе

Діти сняться до радості і прибутку, успіху і благополуччя в справах.

Сонник Менегетті

Сон — це позначення нерозвинених інстинктів або функцій. Іноді, виходячи з контексту, слід визначати, позитивний чи негативний символ для особистості.

Езотеричний сонник

Сон з дітьми означає добро, добре ставлення людей.

Якщо наснилося, що у вас є діти, хоча насправді їх не існує, якийсь захід виявиться вельми успішним.

Сонник Міллера

Бачити у сні гарних діточок - передвіщає надзвичайне процвітання, щастя і благо.

Бачити уві сні свою дитину легко хворим - означає, що у нього завжди буде міцне здоров'я, але її будуть турбувати інші дрібні неприємності, пов'язані з ним.

Бачити, як діти працюють або вчаться - передвіщає мир і добробут.

Бачити уві сні свою дитину безнадійно хворим або мертвим - означає, що у вас є причини для страху, тому що виникають жахливі погрози його благополуччю.

Бачити у сні мертву дитину - до занепокоєння й розчарування в найближчому майбутньому.

Засмучені чимось, що плачуть діти - знак прийдешніх неприємностей, тривожних передчуттів, підступності й недоброти ваших уявних приятелів.

Грати й возитися з дітьми - означає, що ви досягнете мети у всіх комерційних і любовних справах.

Якщо вам присниться дитяча коляска - це нагадування вам про те, що у вас є дуже вірний друг, здатний зробити вам багато хорошого і навіть піднести сюрприз.

Сонник Ванги

Бачити у сні багато дітей - свідоцтво того, що вам належить безліч дрібних проблем, кожна з яких зажадає від вас додаткового часу та зусиль. Можливо, такий сон пророкує підвищення рівня народжуваності на планеті.

Якщо уві сні побачили себе дитиною, то в реальному житті ви ведете себе не кращим чином. Ваші дитячі витівки вкрай недоречні і кривдять оточуючих вас людей.

Побачити в сні плачучих дітей - сон передвіщає світову небезпеку. Настануть часи, коли чоловіки підуть на війну, жінки займуться невластивими їм справами, а діти проллють чимало сліз. Сновидінню такий сон пророкує біди від своїх дітей або дітей близьких родичів.

Якщо наснилися діти-інваліди, то ваші пагубні звички завдають шкоди не тільки вашому здоров'ю, але й здоров'ю оточуючих людей. Іноді такий сон пророкує екологічну катастрофу на планеті.

Якщо ви побачили уві сні своїх дітей, то вам слід бути уважнішими у відносинах зі своїми домашніми. Цілком можливо, що своїми діями і словами ви сильно кривдите їх. Шукати дітей - погана прикмета. Вам не вдасться знайти вихід з ситуації, що склалася через низку дрібних негараздів. Грати у сні з дітьми - знак того, що в реальному житті ви шукаєте роботу до душі, але, незважаючи на свої пошуки, вам доведеться ще деякий час провести на старій зненавидженої роботі, яка позбавляє вас останніх сил.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Ваш внутрішній дитина:

Грайливість, здатність радіти, відкритість. Дуже часто ви не визнаєте свого внутрішнього дитини.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Дітей бачитирадість, успіх в самий найближчий час, добрі чи погані «паростки» в твоїй душі. Граючих дітей - задоволеність, мир у душі. Дуже красивих - приємне знайомство, хворих - радість, що плачуть - неприємність, дуже багато дітей бачити - гроші. Грудного немовляти бачити - здивування, турботи, благополуччя, поправка справ, чужого грудного немовляти в своєму будинку бачити - плітки, злість, ворожнеча, але підкидька - багатство. Голих немовлят - зрада, сповитих - хвороба, чиюсь груди сисних - хвороба, грудьми годувати - здоров'я, вагітність, сповивати - здоров'я, няньчити - прибуток, качати - печаль, думки про старість. Бити дітей - неприємність, цілувати - успіх, спокій, купати - шкода від обману. З ним пустувати, його балувати - хвороба, грати - нерозсудливість. Говорити - успіх.

Сонник Шеремінской

Якщо уві сні ви побачили красивих дітей - це на щастя, блага, процвітання.

Якщо сняться діти за роботою чи навчанням - до миру в сім'ї і добробуту.

Якщо наснилося, що ви граєте з дітьми - в любові та комерційних справах ви досягнете свого.

Якщо наснилися засмучені діти - ваші передчуття мають під собою вагоме обгрунтування. Можуть бути і неприємності, причиною яких стануть дії ваших уявних друзів.

Новий сімейний сонник

Гарненькі діточки сняться до процвітання і щастя.

Якщо матері сниться, що її дитина злегка захворів, - насправді у нього буде дуже міцне здоров'я.

Бачити , як діти вчаться, - до миру та добробуту. Засмучені чимось, що плачуть діти сняться до неприємностей.

Якщо ви грали у сні з дітьми - досягнете мети у всіх комерційних і любовних справах.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Коли заміжній жінці сняться пологи - значить, незабаром її залишать усі хвороби і нездужання, вона завагітніє і народить здорову дитину.

Якщо самотній жінці присниться, що у неї є дитина, - значить, її доброзвичайність під загрозою.

Сон про смерть Вашої дитини слід трактувати в зворотному сенсі - Ваша дитина видужає.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Обіймаєш сина чи доньку. - Віщує лайку. Смерть сина. - Говорить про словесної сварки. Бачиш новонародженого сина або дочку. - Віщує велике щастя. Бачиш шлюбну церемонію чи поклоніння дітей батькам. - Віщує нещастя.

Східний жіночий сонник

Багато дітейпопередження про те, що тобі належить вирішувати безліч дрібних проблем, кожна з яких потребує чимало часу і зусиль. Грати з дітьми - свідоцтво того, що ти шукаєш роботу до душі, але, незважаючи на твої зусилля, тобі доведеться ще деякий час провести на старій зненавидженої роботі, яка позбавляє тебе останніх сил.

Сонник Данилової

Якщо ви бачите уві сні граючих дітей, це означає, що вас чекає щастя і благополуччя в амурних справах. Все, що ви плануєте, здійсниться;

Все, про що мрієте, неодмінно збудеться. Ловіть мить успіху, поки доля надає вам таку прекрасну можливість!

Східний сонник

Багато дітейпопередження про те, що тобі належить вирішувати безліч дрібних проблем, кожна з яких потребує чимало часу і зусиль.

Грати з дітьми - свідоцтво того, що ти шукаєш роботу до душі, але, незважаючи на твої зусилля, тобі доведеться ще деякий час провести на старій зненавидженої роботі, яка позбавляє тебе останніх сил.

Дитячий сонник

Діти — щось тебе дуже порадує найближчим часом.

Діти хворі — тебе порадують успіхи твоїх друзів.

Гравці — твоєму задоволенню найближчим часом не буде кінця.

Діти гарні — тобі належить приємне знайомство.

Ідіоматичний сонник

«Як діти нерозумні», «впадати в дитинство» - поглупеть;

«дитячий лепет» — необгрунтовані доводи;

«випробовувати дитячий захват» - наївність, свіжість сприйняття;

«дитя природи» — природність, натуральність.

Малий сонник Велесів

Дітиуспіх у справах / вороги;

Малі, голі — скоро завагітніти (жінці) / клопоти, посваритися з другом, плітки, нещастя, похорон, хвороба;

Годувати дитявтрата;

Годувати грудьми, пестувати дітей, няньчити - хвороба, піклування;

Заколисувати.

Місячний сонник

Дітей цілуватиспокій;

Грудного бачити — до благополуччя, до поправці справ;

Бачити красивихрадість, здоров'я.

Новітній сонник

Діти — до одужання, процвітання, успіху, в тому числі і в любові. Радісна звістка;

Любовне млість.

Новий сонник 1918 р

Дитя некрасиве — тяжба;

Заколисувати — улесливі обіцянки;

Грудне — благополуччя.

Слов'янський сонник

Діти — до міцної сімейного життя.

Снотолкователь

Бачити у сні гарних діточок - передвіщає надзвичайне процвітання, щастя і благо.

Для матері бачити в сні свою дитину легко хворим - означає, що у нього завжди буде міцне здоров'я, але її будуть турбувати інші дрібні неприємності, пов'язані з ним.

Бачити, як діти працюють або вчаться, передвіщає мир і добробут.

Бачити уві сні свою дитину безнадійно хворим або мертвим - означає, що у Вас є причини для страху, тому що виникають жахливі погрози його благополуччю.

Бачити уві сні мертву дитину - до занепокоєння й розчарування в найближчому майбутньому.

Засмучені чимось, що плачуть діти - знак прийдешніх неприємностей, тривожних передчуттів, підступності й недоброти Ваших уявних приятелів.

Грати й возитися з дітьми - означає, що Ви досягнете мети у всіх комерційних і любовних справах.

Сучасний сонник

Якщо Вам присниться безліч гарних діточок - сон пророкує Вам процвітання і спокій.

Для матері побачити уві сні, що її дитина трохи хворий - означає, що у нього міцне здоров'я, але інші дрібні клопоти будуть турбувати матір.

Бачити, що діти працюють або вчаться - до спокійної мирного життя і процвітання.

Побачити в сні свою дитину безнадійно хворим або мертвим - означає, що у Вас є вагомі причини для занепокоєння, оскільки існує загроза його благополуччю.

Бачити мертвого — до розладу і розчарування в найближчому майбутньому.

Засмучені діти — передвістя бід, які принесуть Вам вороги, і тривожних передчуттів, викликаних таємними інтригами прихованих недоброзичливців.

Грати з дітьми - означає успіх у справах і любові.

Сповивати немовляздоров'я, качати - депресія, думки про старість, бити - неприємності, цілувати - удача, радість, грати - нерозсудливість.

Сонник XXI століття

Сон, в якому ви бачите дітей - обіцяє вам радість і успіх в самому найближчому майбутньому, дуже гарних - до приємного або корисному знайомству, хворих - до радості, що плачуть - до неприємностей.

Заколисувати уві сні дитя - означає, що ви повірите брехливим обіцянкам, проявіть зайву довірливість.

Бачити у сні маленького - до сильного здивування, грудного - до благополуччя;

Красивого — до радості, некрасивого - до несподіваних турботам.

Якщо вам сниться, що ви заколисує, - вас чекають сімейні радощі.

Чоловіку бачити у сні, що його дружина годує дітей грудьми - до успіху в справах.

Дуже багато дітей у сні бачити - до грошей і прибутку.

Бити уві сні дітей - до неприємностей, цілувати їх чи розмовляти з ними - до успіху і радості, грати з дітьми - вам належить зробити нерозважливий вчинок.

Для вагітної побачити уві сні дитини на плечах у чоловіка - народиться хлопчик, у жінки - дівчинка.

Народити дітей — до багатства.

Грудного немовляти уві сні бачити - до благополуччя, успіхів у справах, чужого немовляти - до пліток і сварці, годувати дитину грудьми - до міцному здоров'ю, няньчити - до прибутку.

Сон, в якому ви дізнаєтеся про народження дочки - обіцяє вам несподіванка, побачити її уві сні - до взаєморозуміння в сім'ї, якщо вона померла - до збитків.

Побачити в сні сина красивим і здоровим - хороший знак:

Вас чекає шана і повага.

Бачити у сні підкидька - до прибутку, успіху й благополуччю, тримати його на руках - до успіху і багатства, взяти його на виховання - означає мати випадок зробити добру справу.

Відвідати уві сні дитбудинок - означає, що наяву ви можете в скрутну хвилину розраховувати на допомогу друзів, бути самому дитбудинку і покидати дитбудинок - означає, що ваші плани повні ілюзій і вам навряд чи вдасться втілити їх у життя.

Бачити у сні дитячу коляску - знак вірності і надійності ваших друзів.

Якщо уві сні у вас викрали дитину і вимагають викуп - значить, наяву ви вчинили дрібну, але прикру помилку, через яку у вас буде багато неприємностей.

Самому брати участь у викраденні дітей - означає, що вам зроблять привабливу і цікаву пропозицію, але від вас можуть приховати деякі нюанси, завдяки яким ви зможете зрозуміти, що це пастка.

Якщо уві сні вас дратує пустощі дитини - значить, ви втомилися від проблем і труднощів, вам потрібно відпочити!

Якщо ж вам подобається, як малюк бавиться - це означає, що ви улюблені й життя вас радує.

Сонник майбутнього

Діти — до міцної сімейного життя, процвітанню і щастю;

Грати й возитися з дітьми у сні - вас чекає успіх у роботі та любові.

Сонник для всієї родини

Бачити у сні дітей - означає, що ви витратите більше грошей, ніж планували.

Якщо ви няньчитися уві сні малюка - наяву чекайте поповнення в сімействі або прибуття нежданого гостя. Також такий сон передвіщає успіх у справах, але шлях до успіху буде важким.

Жінці, якій сниться, ніби вона стала багатодітною матір'ю - чекає зустріч зі старими знайомими, яка потягне за собою багато клопотів.

Годувати дитину уві сні - означає трудомістку роботу, яку «спіхнет» на вас начальник, але виконання професійних обов'язків принесе вам велику грошову винагороду.

Бачити у сні німого дитини або декількох дітей - означає, що ви станете жертвою пліток.

Якщо ви уві сні питаєте про щось німого дитини - незабаром дізнаєтеся про чиєїсь смерті.

Дитина, якій ви уві сні допомагаєте позбутися занози - обіцяє вам наяву рішення багатьох проблем, пов'язаних з роботою, а також ви уникнете великих неприємностей.

Бачити у сні дитини хворим - до несподіваної неприємності, яка порушить звичний уклад вашого будинку.

Якщо вам сниться, що ваша дитина (або інший близький вам людина), відчуває біль - вам варто бути обачною наяву, щоб не зробити фатальної помилки.

Сон, в якому ви бачите себе народила хвору дитину - означає, що вам варто змінити свій характер і перестати жити емоціями. Це тільки ускладнює ваше життя. Живіть сьогоденням і не обтяжуйте свою душу марними страхами. В іншому випадку вам загрожує хвороба.

Якщо ви відвідуєте дитини в лікарні - чекайте неприємних звісток.

Якщо вам сниться, що ви самі хворі та знаходитесь в лікарні - це обіцяє вам насуваються труднощі.

Якщо уві сні ви бачите малюка з величезною болячкою - будьте готові до того, що прикре непорозуміння або невдалий збіг обставин порушить ваші плани. Крім того, стежте за здоров'ям своїх дітей:

Їм можуть загрожувати інфекційні захворювання.

Якщо ви бачите уві сні плаче дитини - це означає, що ваше здоров'я погіршиться. Також сон обіцяє безплідні клопоти і нездійсненні мрії.

Бачити у сні сміється й задоволеного дитини - означає, що у вашому житті з'явиться нова любов без зрад.

Бачити дитину, гуляє на самоті - знак незалежності і неупередженого ставлення до життя.

Няньчити уві сні дитини - передвіщає наяву обман з боку того, кому беззастережно довіряла.

Якщо дитина чужий - ви не помиріться з предавшим вас людиною.

Якщо уві сні ви кричите на дитину - наяву ви будете відчувати душевний і фізичний дискомфорт;

Вам доведеться займатися роботою, за яку більше ніхто не хоче братися.

Сонник для стерви

Дітирадість, прибуток, процвітання вдома.

Грати з дітьми - задоволення і щастя.

Вчити дітей-чогоуспіх у діловій діяльності і в любові.

Хвора дитина — міцне здоров'я наяву, але дуже багато проблем з поведінкою.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопада, грудня

Дітовбивця — ваші стосунки з дітьми могли б бути краще.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Дітовбивця — сниться до чуток про появу маніяка.

Весело грати зі своїми дітьми у сні - до сімейного згодою.

Побачити в сні мертву дитину - до глибокого стресового стану наяву.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Побачити в сні, як хтось вбиває дитину - до насувається старості.

Сонник від А до Я

Бачити уві сні своїх дітей віщує щастя і благополуччя, якщо вони виглядають здоровими, красивими й ошатними.

Якщо вони зачуханная, забрудненому і хворі - значить, в реальному житті у них завжди буде міцне здоров'я.

Бачити грудних дітей - ваші справи поправляться, колихати їх - наяву почути обіцянки і повірити їм.

Грати у сні з дітьми - наяву зробити нерозважливий вчинок. Цілувати дітей - у вашому будинку запанують спокій і радість. Нести дітей на руках - до дрібних клопотів у родині. Садити їх на плечі - у вас народиться хлопчик, якщо це буде перша дитина, і дівчинка, якщо другий.

Бачити граючих дітей віщує задоволення і веселощі.

Бачити їх у дитячому садку - проведете щасливі години в спокої і за улюбленим заняттям.

Якщо діти уві сні щось говорять або співають - наяву ви заведете приємне знайомство. Плачуть діти наяву доставлять вам чимало тривог.

Бачити у сні, що ваша дитина упав і розбився - до перешкод у починаннях.

Бачити , як діти займаються уроками і допомагають вам по господарству, віщує мир і добробут.

Бачити свою дитину тяжкохворим говорить про те, що наяву їй щось загрожує і вам слід звернути на це серйозну увагу.

Якщо дитина хвора на ангіну, не хвилюйтеся - це сон позитивний, всі страхи виявляться марними.

Бачити уві сні мертве дитя віщує занепокоєння і розчарування в самому найближчому майбутньому. Бити уві сні дітей - до сімейних негараздів через власну невитриманості і дратівливості.

Якщо уві сні ви караєте своїх дітей - це означає, що в душі ви сумніваєтеся в правильності обраних вами виховних методів, в яких відсутня повага до дітей. Засмучені, Скаржники на щось діти - знак насуваються неприємностей через підступності людей, які видають себе за ваших приятелів.

Займатися разом зі своїми дітьми якимось цікавою справою - значить, наяву вас чекають цікаві покупки або подарунки.

Читати дітям книги і бачити, як вони самі їх читають, говорить про те, що ви знайдете з ними спільну мову і вони порадують вас, коли виростуть, своїми успіхами.

Побачити дітей, що пустують у річці, фонтані і т. , - Це щасливий сон, що передвіщає вам удачу.

Для матері чути уві сні голос своєї дитини - знак того, що вона повинна бути готовою до сумних подій.

Бачити уві сні недоумкуватих дітей означає прикрість і нещасливі зміни в житті.

Якщо уві сні ви захищаєте дітей від злої собаки або небезпечних диких тварин - значить, що загрожують вам вороги досягнуть успіху, якщо ви піддастеся на їх прийоми і відхилитесь від виконання своїх боргових зобов'язань.

Якщо, перебуваючи в гостях разом зі своїми дітьми, ви відчуваєте сором за їх потворне поведінка - наяву це віщує вам нездійснені надії в майбутньому.

Сонник Мандрівника

Дітитурботи.

Красиві, охайнізнак радості й удачі.

Некрасиві, брудні — поганий стан справ і ситуації.

Підкидьокбагатство.

Дитяча кімнатапочуття, пов'язані з ростом, турботою, радістю, батьківським обов'язком.

Дитяча коляскавідносини можуть привести до бажаного шлюбу.

Сонник щасливих знамень

Красиві доглянуті діти - на щастя, удачі.

Сонник Фрейда

Дітиє символом геніталій взагалі, тобто і чоловічих і жіночих. Часто прийнято вважати, що хлопчик є символом чоловічих геніталій, а дівчинка - жіночих статевих органів, але це зовсім не обов'язково так.

Якщо ви граєте або няньчітесь з дітьми - у вас дуже сильна тяга до самозадоволення, якої ви не можете, та й не хочете, протистояти.

Якщо ви караєте або поре дитини взагалі або дитини протилежної статі, то це також говорить про вашу тязі до самозадоволення.

А от якщо ви караєте дитину одного з вами статі - це може говорити про вашу тязі до не традиційної сексуальної орієнтації.

Якщо ви рятуєте дитину від небезпеки, наприклад, потопаючого - це говорить про ваше бажання завести дитину, можливо, приймального.

Середньовічний сонник

Грати з дітьми - до радості.

Універсальний сонник

Сприймайте дітей, яких ви бачили у сні - як початок або обриси тієї форми, яку прийме ваше життя.

Найбільш очевидні поняття, пов'язані з цим символом - грайливість, невинність і відкритість світу. Можливо, саме так ви сприймаєте життя в даний момент. Ви відчуваєте себе веселим і безневинним створенням? Ви дивуєтеся всьому, що бачите в житті?

Що діти роблять у вашому сні?

Якщо ви граєте з ним (ними) - це говорить про ваше бажання заспокоїтися, розслабитися і навчитися сприймати життя менш серйозно. Або ж діти вас дратують і ви вважаєте, що вони відволікають вас від справ?

Діти також — символізують блаженну наївність. Можливо, ви наївно ставитеся до чогось або когось у житті і через це стикаєтеся з неприємностями. Можливо, подібний сон говорить про ваш незрілому поведінці щодо когось чи чогось. Можливо, в якійсь певній ситуації ви поводитеся, як дитина, тоді як слід пам'ятати про те, що ви доросла людина.

Яких людей ви бачили поруч з собою у сні? Які ваші взаємини з ними в реальному житті? - Можливо, щось у вашому житті розвивається успішніше, ніж ви очікували.

Для вас це справа вирішується легко, як дитяча забава?

Яким дитиною ви були, на вашу думку? Ви з ранніх років процвітали, і в школі, і в захопленнях, завжди були активні, або ж були недорозвиненим «гидким каченям», що розцвів, вже подорослішавши? - Іншими словами, ви вважаєте, що всі радощі життя людина отримує в юності чи вони все ж приходять до того, хто готовий чекати? Не важливо, що саме ви думаєте. Вік - це стан душі!

Сонник для закоханих

Якщо вам приснилося, що ви граєте з дітьми, це означає, що в любові вас чекають щастя і успіх. Здорові діти провіщають удачу, щасливий шлюб і міцну сім'ю.

 
Відноситься до тем: