Сонник «Подарунки»

Сонник Лоффа

Який подарунок і кому дарується? Це спроба встановити уві сні баланс відносин - послання, яке говорить про дефіцит спілкування і яке підказує, як зрівноважити ваші взаємини з оточуючими. З якого приводу підноситься подарунок?

Якщо для цього є прямий привід - день народження, свято і т. , - Те, що ви очікуєте від цього святкування? Чи відповідає подарунок святкується події? Можливо, подарунка чекають, але ніхто нічого не дарує. Цей факт відображає нездатність виправдати очікування оточуючих або, навпаки, невміння оточуючих відповідати вашим очікуванням. Ймовірно також, що ви просто не розумієте, чого від вас чекають.

Слов'янський сонник

Підносити подарунки — до розорення, отримувати - до прибутку.

Англійський сонник

Якщо уві сні друг або коханий дарує вам щось на пам'ять - вас незабаром чекає нежданий приємний сюрприз:

Друзі, спраглі Вашого блага, зроблять все можливе для його досягнення.

Для молодої людини цей сон - означає, що його суджена буде багата чеснотою і прекрасна характером, постійна в своїх почуттях і щиро прив'язана до нього.

Для молодої жінки - що її чоловік буде шляхетний, як справжній джентльмен, багатий, відомий, можливо, у них буде багато дітей.

Якщо Ви самі даруєте комусь подарунки - сон передвіщає, що у Вас з'явиться щаслива можливість щедро робити їх. Але якщо уві сні Вам потрібно зробити подарунок, а Ви чомусь не можете - це до бідності і плутанини в справах.

Ідіоматичний сонник

«Подарувати себе, свою любов» - жертовність;

«подарунки різдвяні, до д. Народження »,« подарунок долі »- удача.

Малий сонник Велесів

Подарунки робити друзям - розорення, втрата одного;

Отримувативигода, прибуток в будинок, вести.

Новітній сонник

Отримувати подарунки, які вам не подобаються - швидше за все, на вас скоєно психічний напад - порча.

Снотолкователь

Подарунки робити іншим - предзнаменует розорення і розлад стану;

Отримувати подарунки означає вигоду і прибуток в будинку.

Сучасний сонник

Бачити у сні, що Ви отримуєте подарунки - знак того, що у Вас завжди знайдуться гроші заплатити за необхідні витрати. Також Ви будете надзвичайно щасливі в комерції і сердечних справах.

Дарувати подарунки — передвістя невдоволення, яке Ви викличете у когось. Крім того, очікуйте невдач у справах.

Якщо молодій жінці сниться, що коханий посилає їй прекрасні дорогі подарунки - вона вдало вийде заміж за багатого людини, з яким у неї встановиться повне взаєморозуміння.

Сонник Азара

Отримати в подарунок коштовності - тебе оточать дармоїди.

Сонник для стерви

Отримувати подарункиприбуток, щастя, благополучне завершення заморочливих справ.

Дарувати подарунок — неприємності, чиїсь несправедливі закиди.

Отримати в подарунок річ, про яку давно мріяла - вдале та вигідне заміжжя.

Приймати подарунки з нагоди дня народження або іменин - велика удача у всіх твоїх справах та починаннях.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Подарунок уві сні - це символ будь-якої несподіванки, необов'язково матеріального властивості.

Сон, в якому ви отримуєте подарунок - попереджає вас про сюрпризи долі - приємних чи ні, в залежності від того, що це за подарунок і з яким почуттям ви його приймаєте.

Якщо подарунок виглядає неохайно або ж з якихось причин викликає у вас суперечливі почуття - такий сон готує вас до небажаних несподіванок.

Якщо ж ви самі подаєте кому-небудь подарунок і робите це з гарним настроєм - такий сон обіцяє, що якісь ваші справи порадують не тільки ваших знайомих, але й вас самих.

Якщо ж ви підносите подарунок без особливої радості - це знак того, що заради просування своїх справ вам доведеться піти на якісь поступки оточуючим.

Сонник Міллера

Отримувати уві сні подарунки - знак того, що ви будете надзвичайно щасливі. Подарунок обіцяє діловим людям вдалі фінансові операції.

Посилати комусь подарунок - до втрати сприятливої можливості для вирішення ваших проблем. Можливо також, що ви отримаєте від когось осудження, яке раздосадует вас.

Якщо молода жінка отримує у сні прекрасний подарунок - наяву її очікує заміжжя із заможним і близьким за духом людиною.

Отримувати уві сні подарунки до дня народження - обіцяє вам рідкісну удачу у всьому.

Якщо ви самі вручаєте подарунок у святковій обстановці - це означає, що в реальності ви не відчуваєте належної поваги до цієї людини.

Сонник від А до Я

Роздавати уві сні подарунки дітям - відчути полегшення при звістці, що критично склалася ситуація вирішилася позитивним чином.

Якщо уві сні вам подарували кришталеву вазу - це означає, що незабаром досягнете здійснення свого заповітного бажання.

Якщо молода жінка бачить у сні, ніби її коханий дарує їй перлове намисто - наяву її чекають щасливі події, в ході яких вона почує слова любовного визнання від залицяльника і пропозицію вийти заміж.

Бачити у сні, що вам підсмажили собаку - це передвістя заможного життя, повної комфорту і задоволень. Отримати в подарунок коробку дорогих цукерок - наяву ви потрапите в інтелігентне суспільство, де по достоїнству оцінять ваші таланти і завжди будуть раді вас прийняти.

Сон, в якому вам дарують карколомну шубу з натурального хутра - наяву потрапите в казусні ситуації, коли вас візьмуть не за ту людину, а ви не станете відкривати своє справжнє ім'я, щоб не погіршити своє положення.

Отримувати в подарунок коштовності - знак виняткової привабливості і удачливості в любові, селищах прекрасного чоловіка і шикарне життя в повній безтурботності.

Сон, де ви отримуєте подарунок від якихось спонсорів машину або яхту - це знак підозрілої доброзичливості людей, які завжди демонстрували до вас вороже ставлення.

Отримати уві сні в подарунок чудово оформлені книги - до радісного звістки від друзів з-за кордону.

Якщо уві сні ви не отримали очікуваного подарунка - це віщує явну загрозу вашому нинішньому стану.

Якщо на свій день народження ви отримали від коханої людини в дарунок квіти - такий сон пророкує удачу у всіх сферах. Сон, в якому вам дарують золоті штучки - означає, що вам вдасться далеко просунутися на шляху до багатства і загальним визнанням.

Сон, де ви самі подаєте подарунки родичам - передвіщає матеріальну допомогу з їхнього боку. Вручати подарунок начальству в його ювілей - свідчить про ваше глибоко индифферентном відношенні до свого керівництва, як і взагалі до якої б то не було субординації.

Якщо уві сні ви відправляєте дорогий подарунок поштою - наяву не використовуєте наданий долею шанс влаштувати своє життя.

Сонник Мандрівника

Подарунок, сувенір в цілому - зручний, щасливий випадок. Більш конкретне тлумачення залежить від приснився предмета і може бути пам'яттю про якийсь людині, любовним почуттям, вдалим шлюбом.

Сонник Таро

Подарунки — провісні здібності.

Сонник Фрейда

Подарунок — символізує не просто прагнення до встановлення сексуального контакту, а бажання вступити в тривалу зв'язок, можливо, що і в шлюб.

Якщо даруєте ви - до такого контакту прагнете саме ви, а якщо дарують вам - значить, з вами хочуть встановити подібний контакт.

Сонник Цветкова

Подарунокновина.

Сонник Езопа

Подарунокє символом симпатії, дружнього розташування, бажання завоювати довіру іншої людини.

Подарунок може символізувати - любов, повага, презирство. Вважалося, що недобре ходити в гості без подарунка, в той же час будь-який, навіть самий незначний, подарунок треба приймати з вдячністю. З цього приводу з'явилися прислів'я:

«Дарованому коневі в зуби не дивляться», «Дорогий не подарунок, а увага».

Бачити у сні, що людина, яку ви любите, приносить вам коробочку з подарунком, а ви від щастя забуваєте подивитися, що ж лежить усередині коробки - сон передвіщає любовну зустріч, таємне побачення;

Вам зізнається в коханні той, кому ви давно симпатизуєте, але.

Вас просять привезти в подарунок аленький квіточка - до знайомства з незвичайною людиною;

До народження дівчинки;

До приємних турбот і цікавого подорожі.

Циганський сонник

Подарунок, отриманий від чоловіка - означає можливу небезпеку, від жінки - злоба.

Якщо ви даруєте подарунок - ваші проблеми і занепокоєння зникнуть.

Сонник Симона Кананіта

Подарунок отримати — ваші справи покращаться;

Отримуватиприбуток;

Дарувати — неприємність.

Теткінскій сонник-2012

Подаруноквідображення виконання закону Дарування. Відображення ситуації сприйманої як «я або хтось обділений». Відображення очікування, бажання подяки. Необхідність проявити вдячність.

 
Відноситься до тем: