Сонник «Визнання»

Сучасний сонник

Якщо уві сні ви зізнавалися у коханні людині, з якою зараз щасливі разом, то це може говорити про недомовленості у ваших відносинах. Можливо, партнер хоче вам сказати щось важливе, але не вирішується.

Приснилося ваше визнання у почуттях людині, але наяву між вами нічого немає, - значить, у ваших стосунках з'являться нові нотки.

Сниться, що ви стали свідком визнання (необов'язково любовного) між двома людьми, - наяву мимоволі потрапите в украй незручну ситуацію. Один невірний ваш крок - і постраждає відразу кілька людей, тому ретельно зважуйте кожне своє слово.

Зізнаватися в коханні до ворога чи просто не симпатичному вам людині - хороший сон, який обіцяє відносно спокійний життєвий період.

Якщо сниться, що зізнаються в коханні вам, то незалежно від того, хто це зробив, вас чекають проблеми через відсутність бажання і / або готовності (вашої чи чужий) почути іншу людину, вникнути в його потреби.

Циганський сонник

З деяких причин таке сновидіння, на жаль, має протилежне значення.

Якщо повільне і напружене розвиток, прогрес перед остаточним схваленням (у сні) означає, що наяву настане швидкий успіх, то отримане з легкістю визнання означає прийдешні труднощі. У мріях визнання може виглядати по-різному. Наприклад, якщо уві сні ви робите пропозицію дівчині і вона майже негайно приймає його, то таке визнання віщує прийдешні труднощі.

Для молодої жінки бачити в сні, що вона приймає пропозицію про заміжжя від свого коханого, - знак того, що настане несподіване зволікання в здійсненні її заміжжя.

Малий сонник

Сон, в якому Ваші зовнішні досягнення або внутрішні якості отримали громадське визнання, означає, що наяву Ви нерідко відчуваєте почуття невпевненості, здійснюючи ті чи інші вчинки.

Якщо у сні Ви зізнаєтеся в любові, то в реальному житті Вам належить з'ясування відносин з коханою.

Почути визнання в любові - до сварок.

Загальний сонник

Сон, в якому Ваші зовнішні досягнення або внутрішні якості отримали громадське визнання, означає, що наяву Ви нерідко відчуваєте почуття невпевненості, здійснюючи ті чи інші вчинки.

Якщо у сні Ви зізнаєтеся в любові, то в реальному житті Вам належить з'ясування відносин з коханою. Почути визнання в любові - до сварок.