Сонник «Риба»

Сонник Нострадамуса

Риба уособлює собою подвійність, непостійність, утруднення.

Якщо приснилося, що з неба падала риба, йшов рибний дощ, то таке сновидіння чревато екологічними лихами.

Ловили рибу — будете намагатися знайти вихід із складного становища.

Велике скупчення риби попереджає, що ви повинні користуватися випадними вам шансами, а не сидіти склавши руки і сподіваючись виключно на долю.

Три риби сняться як щасливе передвістя.

Їсти рибу — сон до отримання несподіваного, але приємного известия.

Побачити рибу з людським обличчям - сон попереджає, що з'явиться загроза ядерної війни.

Були свідком того, що одна риба здійснювала напад на іншу, - це говорить про те, що підводні човни підуть в атаку.

Тухла риба сниться до того, що через несподівані чуток турбуватимуться ваші стосунки з якоюсь впливовою персоною.

Живий короп говорить про стійкість і витривалості вашого характеру.

Сонник Фрейда

Побачити себе ловівшім рибу - таке сновидіння говорить про те, що навіть під час сексуальних контактів вам мало вдається відволіктися від поточних проблем. У свою чергу, це призводить до неможливості повністю розслабитися і отримати задоволення, а також доставити його своїм партнерам.

Сон радить хоча б на якийсь час забути про всі негаразди і віддатися любові, інакше ви можете швидко перетворитися в сексуально неповноцінну особистість. Крім того, ваше небажання або невміння розслаблятися може дуже згубно позначитися на працездатності вашого організму, причому не тільки в інтимній сфері.

Якщо ви чоловік і уві сні пригощалися рибою, це означає, що в сексуальному житті ви дієте, керуючись принципом «Мавр зробив свою справу. Що відчуває партнерка, вас анітрохи не хвилює - так само як і досягнення нею максимального задоволення;

Для вас головне завдання - задовольнити свої інстинкти.

Якщо ви ловили рибу і нічого не вдалося зловити, це говорить про те, що у вашому підсвідомості живе страх зганьбитися під час занять любов'ю. Можливою причиною цих страхів є невдала перша спроба сексуального досвіду.

Сон рекомендує поставитися до тієї невдачі філософськи, адже всі вже давно в минулому.

Сонник Лоффа

Якщо говорити в цілому, то сни, в яких фігурує риба, можуть бути відображенням підсумків пошуків засобів, що дозволяють задовольнити свої життєві потреби;

Нашого бажання знайти щось надійно сховане від очей;

Наслідком первісних страхів (це відноситься до переконаним прихильникам теорії дарвінізму).

Крім того, риба може передвіщати поїздки або подорожі, а також уособлювати вміння (або, навпаки, невміння) заробляти кошти на свої нагальні потреби.

Для тлумачення сну, в якому ви ловили рибу, можна використовувати теорію Фрейда, згідно з якою маленька риба - це уособлення чоловічого насіння, риба середньої величини - символ дитини, а вудки - уособлення чоловічого статевого органу.

Сонник Цветкова

Мацати мертвухвороба;

Є — неспокій, турботи;

Бачити у воді живу - успіх у справах, надії;

Зловити живу великий успіх;

Якщо не сам зловив - народження дитини;

Зловити рибу — багате заміжжя (для жінок);

Тухла, розпадаюча — несподіване багатство, несподіване збільшення доходу;

Зловити мертву — нездійсненні надії;

Різнокольорові — хворому одужання;

Здоровогосварку;

Бачити рибку (для жінок) - до вагітності;

Народити рибу — дивовижне дитя;

В струмує чистій воді - удача.

Сонник Міс Хассе

Побачити маленьких рибок - до переляку і хвороби;

Великих — до важливого підприємству;

Їсти рибу — пощастить у лотереї;

Ловити — до обману і розчарування, до безглуздого і невигідним заняття;

Ловити руками — наживете ворогів.

Езотеричний сонник

Побачити рибу — вас чекають якісь проблеми, пов'язані з дітьми;

Є ймовірність небажаної вагітності. Ловити - такий сон попереджає, що до вашому майну придивляються спадкоємці. Вже в недалекому майбутньому можете стати чиїмось спадкоємцем. Чистити, готувати - цей сон означає, що ви мали види на спадщину, але у вас нічого не вийде. Однак, з'ївши в сновидінні рибу, ви все ж станете спадкоємцем.

Англійський сонник

Якщо уві сні ви з явним задоволенням їли смачні різні види риби (в приготованому вигляді) або просто бачили їх, це говорить про те, що буквально всі ваші справи будуть успішні;

У вас буде привід бути задоволеними і станом справ, і самими собою. Незабаром вас чекає відносна матеріальна незалежність.

Несподівано риба вислизнула з ваших рук - це поганий знак:

До втрати суспільного становища, друзів і швидше за все - свою кохану людину.

Вудити рибусновидіння, яке повідомить, що на вашу бідну голівоньку обрушаться біди і найрізноманітніші проблеми. З алегоричній точки зору сон вказує на ваше прагнення зловити якусь людину на свою вудку.

Сон застерігає від ведення себе подібним чином. Пам'ятайте, що, піддавшись на цю спокусу, ви опинитеся на неправедному шляху, тому тримайте себе в руках.

Пішли з риболовлі спіймавши облизня, з порожнім відром - це означає, що ваше підприємство не буде настільки успішним, як ви на це розраховували в мріях. Але ви розбагатієте, якщо побачите на своєму гачку блиснула в сонячних променях рибку.

Якщо вам приснилося, що ви стояли біля прозорих вод і бачили рибок, періодично пропливали біля самого дна, це можна вважати надзвичайно щасливим знаменням.

Сонник Міллера

Побачити в чистій воді рибу - таке сновидіння підказує, що доля не поскупиться на подарунки для вас.

Для молодих жива риба є пророцтвом щасливого кохання. Мертва риба - провісниця горя і втрат.

Якщо ви ловили рибу і вам вдалося її зловити, значить, вам уготовані суворі життєві випробування, які ви зустрінете, не впавши духом, закликавши на допомогу всю свою мужність. Йти по воді з бреднем - такий сон означає, що завдяки підприємливості ви заробите собі благополуччя. Спостерігати за риболовлею - сон говорить про те, що ви відчуєте прилив енергії і толково розпорядитеся сприятливими обставинами. Нічого не впіймавши, ви пішли геть з порожніми руками - таке сновидіння говорить про те, що всі ваші бажання занадто марнотні. Йти на рибний ринок - сон до достатку і радості. Приснилася рибальська мережа - це передвісниця придбань, але якщо вона виявилася рваною, то не виключені прикрі ситуації, засмучення. Брати в руки рибальські гачки - це сон-підказка:

Своє життя і долю ви можете влаштувати самостійно.

Сонник Фен-шуй

Риба — риба сниться на дощ, негода.

Якщо риба сниться:

Чоловікові або дівчині - буде зміна погоди, молодиці - в неї народиться дитина.

Риба велика - добрий заробіток.

Риба нежива - слабкість.

Риба дохла - на негоду. Золоту рибку (рибки) бачити.

Сонник Симона Кананіта

РибаБачити - проблеми з дітьми, можливо, небажана вагітність. Ловити - спадкоємці приміряються до вашому майну. Є - можливе отримання спадщини незабаром. Чистити, готувати - ваші надії на спадщину навряд чи реалізуються. Але ес.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Духовна їжа. Символ християнства. Може означати бажання визнання або потреба в компліментах. Оманливість;

Щось сумнівне.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Риба традиційно була духовним символом християнства. Христос називав себе "ловцем людей".

Риба в духовному сенсі може символізувати їжу, оновлення і відродження. Оскільки риба плаває у водній стихії, яка символізує емоції чи свідомість, її образ асоціюється з психічним сприйняттям глибинних шарів несвідомих емоцій.

Для стародавніх вавілонян, фінікійців, ассірійців і китайців риба асоціювалась з духовної плодовитістю через велику кількість ікри, яку вона метала.

Риба була символом плодючості. Чи відчуваєте ви себе безпристрасним і холодним, як риба? Не ведете ви себе, як "велика риба в дрібному ставку"? Чи не здається справу вам "слизьким" і ненадійним? Риба також асоціюється зі знаком Зодіаку Риби, який вказує на чутливість,. Ці люди плавають в таємничих сферах мрій і духовності. Не грав Чи важливу роль у вашому житті людина, що відноситься до знаку Риб?

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі вам приснилася риба в акваріумі, то найближчим часом у вас все буде добре. Щоб цей час тривало довше, повісьте в кожній кімнаті зображення риб. Погане значеніеЕслі вам приснилося страва з риби, то хтось хоче порушити ваш спокій. Щоб у людини нічого не вийшло, з'їжте шматочок сирої риби і випийте залпом чашку кави.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Рибу вудити темну, дрібну або середніх розмірів - сльози, нещастя, невдача, турботи і т. Варену рибу бачити або їсти - усілякий збиток, хвороба. Дохлу рибу в річці бачити - невдача / несподівана подія сильно тебе розчарує. Коптити рибу - невдача. Копчену є - неволя. Смажену рибу їсти - дорога. Дуже великі риби, якщо вони не темні - успіх / радісне здивування / холодність улюбленої персони. Що б'ється в руках риба - турботи / марні жертви / погана слава.

Риба у воді бурхливо хлюпається - радість. Щуку зловити - дівчинку народити.

Сонник Шеремінской

Риби за Фрейдом - фалічний символ, за Юнгом - початок життя. Можливе зачаття дитини.

Бачити у воді живу рибу - удача в справах, виконання надії;

Зловити живу рибу - великий успіх;

Народження дитини.

Бачити мертву рибу - хвороба.

Новий сімейний сонник

Риба, що плескає в чистій воді, віщує, що доля щедро обдарує вас. Мертва риба у сні обіцяє прикрості і втрати. Дівчину, яка побачила уві сні живу рибу, чекає щасливе кохання.

Якщо уві сні ви зловили рибу, вас чекають серйозні випробування, які ви стійко подолаєте, якщо будете зберігати присутність духу. Спостерігали за риболовлею - відчуєте прилив енергії і вміло використовуєте сприятливі обставини. Пішли з риболовлі з порожніми руками - ваші бажання надто амбіційні.

Риба льська мережа сниться до придбань. Правда, якщо вона рвана, то можливі прикрі засмучення.

Риба льські гачки, побачені уві сні, нагадує вам, що ви повинні самі творити свою долю.

Циганський сонник

Побачити в сні плаваючу рибу - до радості і успіху.

Зловити рибу — до хвороби в сім'ї.

Якщо ви їсте рибу - це означає, що ви захворієте.

Сонник Шувалової

Позитивний символ по відношенню до людини. символ здоров'я, веселощів, прояви інстинктів.

Якщо людина дарувати рибу іншому - це бажання любовного контакту з ним.

Якщо людина їсти рибу - це говорить про збільшення його сили і влади.

Якщо чоловік бачить, що він ловить рибу, - це вказує на необхідність відпочинку, тимчасового відходу від проблем. якщо бачаться мертві, або хворі риби - це повідомляє про втрату життєвої стійкості організму і про тимчасову слабкості. Образ гниючої риби говорить про прихований відразі до протилежної статі.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Бачити у сні перед собою безліч смачно приготованою риби різних сортів і себе, поїдає її із задоволенням, - це вказівка на те, що Вас чекає великий успіх у всіх Ваших справах, достаток собою. Ви скоро отримаєте відносну матеріальну незалежність.

Якщо риба раптом вислизає з Ваших рук - це означає, що Ви втратите положення, друзів і швидше за все - улюбленого.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Риба летить над водою. - Чи зважаться всі справи. У колодязі водиться риба. - Доведеться їхати до іншого місця служби. Важиш для лову риби. - Велике щастя, вигода. Людина ловить рибу. - Віщує їжу, а також вказує на удачу. Б'єш рибу, хапаєш рибу. - Віщує невелике нездужання. Ловиш рибу на вудку у воді. - Велике щастя і удача, вигода. Ловиш рибу або полюєш, перебуваючи в лісі. - Справа не зладиться. У воді пливе косяк риби - Передвіщає багатство, прибуток. Карп. - Вагітність дружини. Велике щастя. Велика риба б'ється, стрибає. - Віщує популярність, славу. Маленькі рибки відкладають ікру. - Велике щастя, вигодаСухая риба занурюється у воду. - Знову буде удача. Креветка перетворюється на рибу. - Віщує втрату матеріальних цінностей, багатства. Сидиш на рибах. - Піде хвороба.

Східний жіночий сонник

Якщо ти ловиш рибу, а тим паче сидиш з уловом - до вагітності.

Приснилося , що ти зловила рибу, але упустила її - материнство тобі поки не світить.

Сонник Езопа

Образ риби — міг виникнути у вашому сновидінні відповідно до виразами:

«Мовчати, як риба» (приховувати щось, зберігати таємницю) та «Битися, як риба, об лід» (безрезультатно намагатися зробити кілька справ).

Бачити, як риба хлюпається у воді - вам належить бути стороннім спостерігачем якогось копіткої і клопітного справи, в яке буде втягнуто досить велика кількість людей.

Якщо вам приснилося, як велика риба проковтує маленьку - цей сон обіцяє вам неприємності, пов'язані з начальством, через те, що ви приховали якийсь факт.

Ловити рибу — ваші справи складуться вдало, якщо ви не станете широко розповсюджуватися з приводу своїх планів і намірів.

Якщо лов невдала - значить, хтось перешкодить здійсненню ваших бажань.

Якщо ж риболовля уві сні принесла хороший улов - значить, наяву результати вашої діяльності перевершать очікування.

Спостерігати за акваріумними рибками - вибрана вами позиція невтручання хороша тільки до пори до часу, якщо ви пустите справи на самоплив, то це може загрожувати вам неприємностями, ви можете бути виключені з гри, яка варта свічок.

Якщо ви готуєте страву з риби або їсте щось рибне - це означає, що навалилися на вас проблеми і термінові проекти в кінці кінців будуть благополучні дозволені і завершені, тільки не забудьте, святкуючи перемогу, віддячити тих, хто допомагав вам в цей період метушні.

Якщо уві сні ви зловили рибку і випускаєте її, тому що вона дуже маленька - такий сон говорить про те, що в реальному житті вам властиво будувати грандіозні плани на майбутнє, в той час, як треба задовольнятися тим малим, що дає життя сьогодні.

Сонник Мартина Задеки

Риб морських бачити - сльози;

Річковихприбуток, перемога, спадок.

Вудити рибухвороба.

Ісламський сонник ібн Сирина

Сни, пов'язані з рибою. Сни, пов'язані з рибою, змушують нас згадати історію, розказану Ібн Сирин однією людиною, в якої він повідав наступне:

"Мені наснилося, що я і мій слуга сидимо за столом, а перед нами лежить рибина, і ми їмо її м'ясо та нутрощі". На що Ібн Сирін відповів йому:

"Простеж за цим слугою. Ймовірно, він приносить шкоду комусь із твоєї сім'ї ". Чоловік простежив за своїм слугою і виявив, що цей раб вчиняв статеві домагання по відношенню до деяких членам сім'ї. Смажена солона риба віщує поїздку в пошуках знань або ліки для правителя.

Якщо хто-небудь побачить у сні, що він купує свіжу смажену рибу, того чекає видобуток і удача згідно історії з трапезою, про яку йде мова в п'ятій сурі Священного Корану. Як правило, якщо сновидець побожний, то смажена риба віщує вирішена справа, прийняту молитву і більший прибуток. В іншому випадку його чекає покарання.

Якщо він побачить, що обсипає борошном дрібну рибу і смажить її в олії, це означає, що він витратить свої гроші для незначного справи, але яке згодом знайде свою цінність і доставить йому радість. Вважається, що будь-яка риба служить добрим знаменням, особливо смажена, за винятком дрібної риби, кістки якої не дозволяють ковтати м'ясо. Такий вид риби вказує на ворожнечу між сновидців і його близькими або на нездійснені надії. Солона риба, як правило, віщує випадковий прибуток.

Сонник Менегетті

Будучи позитивним чином для людини, означає вільні інстинкти у всіх проявах;

Є символом жвавості і здоров'я, фалічним символом, символом здорових статевих відносин. Жива риба означає сприятливий стан здорових інстинктів людини, а хвора чи мертва - регрес різного ступеня і, таким чином, втрату життєвих сил організму.

Сонник Жовтого Імператора

Рибу бачити (ловити) першоелементів-метал, вода. Стихії - сухість, холод. Емоції - смуток, страх. Органи - легені, товста кишка, нирки, сечовий міхур. Планети - Венера, Меркурій. Рибу у сні живу бачити / ловити-тлумачення розпадається на чоловіче і жіноче.

Риба живе у воді - інь, холодна - інь, дуже рухлива - ян;

Запах риби різкий, свіжий;

Смак гіркий гострий (сприятливий для легких).

Для чоловіка рибу живу ловити взимку уві сні - відповідність чоловічий активної енергії ян з вимагає помірних холодних емоцій сезоном (риба холодна, але рухлива).

Для завзятих рибалок сон може бути приємним спогадам, але все одно сприятливий:

Рибна ловля так улюблена чоловіками саме за те, що вона взимку і влітку відновлює баланс енергії:

Взимку охолоджує активність, а влітку охолоджує емоції:

Для жінки живу рибу бачити, купувати, ловити. Запах риби - це запах статевих залоз жінки зі зміненою функцією, тобто це можлива вагітність. Ловити / купувати рибу жінці уві сні - символ захоплення яйцеклітиною чоловічого сперматозоїда (рухомого, як риба). Дохлу, неживу, відчутно несвіжу рибу бачити / ловити / купувати - несприятливо:

Це неадекватність ситуації в цілому. Нирки з легкими нездорові і слабкі, що для стану вагітності подвійно несприятливо.

Сонник Данилової

Якщо вам сниться риба, плаваюча в чистій воді, чекайте дуже щасливого роману з чоловіком чи жінкою вашої мрії.

Якщо риба плаває в каламутній воді, вам не вдасться зустріти ідеального сексуального партнера.

Якщо вам сниться, що ви ловите рибу, сон передвіщає вигідну пропозицію "руки і серця".

Сонник Здоров'я

Їсти рибу — до необхідності відмови від м'ясної їжі і заміні м'яса переважно рибою;

Бачити або їсти морську рибу - до можливого йодистого дефіциту в організмі;

До проблем з нижніми кінцівками або з органами дихання.

Азбука тлумачення снів

Риба — виражає глибинні неусвідомлені процеси.

Спільна для чоловіків і жінок обробка риби в сюжеті сну - символ сексуальної взаємодії.

Поглинання риби — збагачення свого внутрішнього світу, зростання духовності.

Дівчатам риба — передвіщає інтимне знайомство, одруження. Сімейним людям - щасливе сімейне життя і додаток сімейства.

Бачити кістки, дохлу рибу - проявити нечутливість до когось.

Їсти рибу — до набуття нових знань.

Величезна риба, з води визирає - знак хороших змін.

Американський сонник

Риби — оманливість;

Щось сумнівне.

Східний сонник

Якщо ти ловиш рибу, а тим паче сидиш з уловом - до вагітності.

Приснилося, що ти зловила рибу, але упустила її - материнство тобі поки не світить.

Дитячий сонник

Рибки в акваріумі - тебе підстерігають невеликі неприємності, але ти щасливо уникнеш їхніх. Однак, на душі твоїй ще довго буде неспокійно.

Риба — тебе чекають великі неприємності, тобі не пощастить у всьому, а може, ти злегка пріболеешь.

Жіночий сонник

Приснилася риба — обіцяє вам щасливу любов.

Ідіоматичний сонник

«Ловити рибку в каламутній воді» - нечисті помисли, устремління, займатися непристойною справою;

«Холодний як риба» - емоційна холодність, відчуження;

«Як риба у воді» - майстерність, звична діяльність, хороша орієнтування в ситуації;

«Велика риба» — важлива персона;

«Золота рибка» (виконання бажань), «битися як риба об лід» - марність зусиль;

«Ньому або мовчати як риба», «взяти за зябра» - закликати до відповіді, примусити до чогось. «На безриб'ї і рак риба» - задовольнятися малим;

«Як оселедці в бочці» - особлива скрутність.

Імператорський сонник

Рибу у сні живу - тлумачення розпадається на чоловіче і жіноче.

Риба живе у воді - інь, холодна - інь, дуже рухлива - ян;

Запах риби різкий, свіжий;

Смак гіркий гострий (сприятливий для легких).

Для чоловіка рибу живу ловити взимку уві сні - відповідність чоловічий активної енергії ян з вимагає помірних холодних емоцій сезоном (риба холодна, але рухлива).

Для завзятих рибалок сон може бути приємним спогадам, але все одно сприятливий:

Рибна ловля так улюблена чоловіками саме за те, що вона взимку і влітку відновлює баланс енергії:

Взимку охолоджує активність, а влітку охолоджує емоції.

Для жінки живу рибу бачити, купувати, ловити - не відчуваються людським нюхом запахи свого власного тіла.

Запах риби — це запах статевих залоз жінки зі зміненою функцією, тобто це можлива вагітність.

Ловити / купувати рибу жінці уві сні - символ захоплення яйцеклітиною чоловічого сперматозоїда (рухомого, як риба).

Дохлу, неживу, відчутно несвіжу рибу бачити / ловити / купувати - несприятливо:

Це неадекватність ситуації в цілому.

Ісландський сонник

Велику рибу або кита побачити - до прибутку;

Рибу в море бачити - до великої нужді.

Кулінарний сонник

Риба або безліч риб різних кольорів - посилення хвороби, якщо ж сновидець здоровий-сварки, образи, страждання.

Поснулі чи мертві риби - обмануті надії.

Упіймати велику рибу або багато риб - прибуток, радість.

Ловити маленьку рибу - печаль і розорення, дивлячись по тому, як малі риби.

Звільнитися від тягаря рибою - до народження слабенького дитяти.

Місячний сонник

Риб безліч — велика прибуток;

Великих бачитинаклеп;

Варену рибу їсти - збиток;

Вудити рибупечаль;

Вугра бачитипраця і нова посада.

Малий сонник Велесів

Рибаприбуток, гроші, дитина, вагітність, дівчинка народитися / дощ, сніг, збиток, смерть, туга, хвороба, копають під тебе, клопоти;

Великаприбуток / дощ, наклеп, промови худі;

Маленька — донька буде (вагітної) / хвороба, горе;

Живаздоров'я, удача в справах, діти жити будуть;

Заснула, гнила, смердюча - Прибуток / помруть діти, хвороба, до лихо, збиток, довга негода;

Ловитизавагітніти, подарунок, прибуток, ворога здолати / хвороба, негода (біла риба - сніг, чорна - дощ);

Ловити в каламутній воді - хвороба, негода, смерть;

Дрібну рибу ловити - горе, розорення;

Велику рибу ловити - прибуток;

Різнобарвну — погіршення хвороби (недужому), сварка;

Зловити — вдале заміжжя (жінці);

Годувати — ворога здолати;

Свіжановина;

Вибирати — отримувати срібні гроші, вигода, прибуток в будинку / хвороба;

Темна (окунь, лин, піскар) - гроші, прибуток, хоча і незначні;

М'ясо риби, їсти варену, смажену - турботи, хвороба, збиток;

Сиру єзбиток;

Буйнадобре;

Гладити — неприємності;

Чистити рибузабава.

Міфологічний сонник

У російській фольклорі мати-риба величезних розмірів, іноді сприймається як риба-острів - глибинне самопізнання.

Бути проковтнутим — повний успіх у всьому, посвята в незвичайну діяльність, долучення до таємних знань.

Бачити здалеку - далеку подорож.

Мусульманський сонник

Риба, одна або дві - означає дружину.

Якщо багато риби, і вони великі, це означає майно, а риби маленькі - до смутку і турботі.

Новітній сонник

Риба — настав час для досягнення своєї мети, якщо дозріли сприятливі умови і обставини.

В'ялити рибу — до недуги;

Їсти в'яленудепресія.

Підлідний лов риби сниться жінці - до вагітності;

Чоловікові — до несподіваного події, яка спонукати зайнятися переоцінкою своїх моральних позицій.

Слов'янський сонник

Риби — до образи, хвороби або обману;

Але є — до багатства.

Снотолкователь

Якщо Вам присниться риба в чистій воді - сон передвіщає, що доля щедро обдарує Вас.

Мертва риба у сні - обіцяє прикрощі й передвіщає втрати.

Якщо жива риба сниться юній персоні - її чекає щасливе кохання.

Ловити й піймати рибу - передвіщає Вам серйозні випробування, які Ви непохитно перенесете, зберігаючи присутність духу.

Якщо Ви йдете по воді з бреднем - то наяву Ви незабаром зумієте домогтися благополуччя, завдяки своїй заповзятливості.

Дивитися на рибну ловлю - обіцяє Вам приплив енергії і вміле використання сприятливих обставин.

Якщо Ви бачите, що нічого не піймали й ідете з ріки з порожніми руками - сон попереджає Вас про суєтність Ваших бажань.

Якщо Ви йдете на рибний ринок - то наяву Вас очікує достаток і радість.

Бачити рибальську мережу - сон, що обіцяє придбання, але якщо мережа рвана, то можливі прикрі засмучення.

Якщо уві сні Ви берете в руки рибальські гачки - то цей сон нагадує Вам, що у Вас є всі підстави для того, щоб самому зробити свою долю.

Сучасний сонник

Сон, у якому Ви бачите рибу в чистому прозорому потоці води - обіцяє, що в житті Ви досягнете багатства і влади.

Мертва риба — передвіщає втрату багатства і влади через страшного лиха.

Молодій жінці бачити рибу - знак того, що в неї буде гарний талановитий коханий.

Якщо Вам сниться, що Ви зловили рибу - наяву вороги будуть прагнути нашкодити Вам, але Ваша удачливість і холодний розум допоможуть Вам уникнути всіх неприємностей.

Якщо Ви ловите рибу, переходячи річку вбрід - в реальному житті Ви досягнете багатства завдяки власному таланту і підприємливості.

Займатися риболовлеюсимвол енергії та ощадливості.

Але якщо Вам не вдалося зловити жодної риби - Ваші спроби добитися слави і багатства будуть марними.

Їсти рибу — означає теплі і тривалі почуття.

Сонник XXI століття

Бачити у сні багато риби - до прибутку;

Великих риб — до лихослів'я;

Їсти уві сні варену рибу - до збитку;

Бачити мертвих риб - до невдачі, розчарування;

Смажену рибу бачити - до несподіваних вістям.

Бачити у сні темну дрібну або середніх розмірів рибу - означає сльози, нещастя, турботи.

Для жінки бачити в сні карася, лина або окуня - означає, що вона завагітніє хлопчиком.

Вибирати рибу — до хвороби, ловити - до негоди, вудити - до нудьги.

Пуголовок уві сні - означає, що вас чекають сумнівні угоди, які можуть стати причиною серйозних неприємностей у вашому бізнесі.

Якщо дівчині наснилися пуголовки, плаваючі в чистій воді - її чекає зв'язок з багатим, але аморальним людиною.

Бачити у сні мальків у акваріумі або в річці - до зустрічі з дітьми і веселого проведення часу з ними.

Сонник майбутнього

Якщо ви бачите або ловите живу рибу - важке, але вигідне заняття, що приносить прибуток;

Якщо бачите мертву рибу - хвороба шлунка або неприємність;

Якщо ви їсте рибу - до багатства.

Сонник для стерви

Рибадоля готує тобі приємні сюрпризи.

Ловити уві сні рибу - мужність і сила духу допоможуть у важкій ситуації.

Ловити мережеюуспіх залежить від твоєї підприємливості та кмітливості.

Купувати у сні рибу - достаток у домі.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Риба уві сні - символізує удачу. Не дарма в російських казках потаємні бажання виконують саме золоті рибки.

Якщо риба у вашому сновидінні дохла чи задихається на повітрі - це знак того, що удача може вам змінити. Часто такі сни говорять про початок хвороби, але можуть також передвіщати крах якихось планів.

Бачити у сні живу рибу, плаваючу у воді - означає, що наяву ви можете отримати якісь спокусливі пропозиції.

Тим не менше, якщо риба в цьому сновидінні спливає від вас або ви не змогли її зловити - будьте обережні, пропозиція може виявитися порожнім.

Якщо в такому сновидінні ви бачите надійні рибальські снасті - наяву ваші шанси на успіх у якійсь справі досить високі, хоча і не стовідсотково.

Зловити рибу у сні - передвістя удачі.

Дрібна рибка — означає клопіт;

Крупна і м'ясиста - гарні доходи;

Хижа рибасварку з конкурентами, і так далі.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Риба — до вагітності;

Мертва риба до викидня.

В'ялити рибу — ви будете усвідомлено псувати комусь настрій.

Є у сні в'ялену рибу - до старості, погіршення вашого здоров'я і настрою.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Риба — не слід вести себе так, щоб про вас говорили, мовляв, ви ні риба ні м'ясо - змініть характер.

Бачити у сні в'ялену рибу - до висушуючу хвороби.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Риба — будуть переслідувати думи про дітей.

Бачити у сні, як в'ялять рибу - до легкого, приємного праці.

Сонник від А до Я

Купувати уві сні рибу - знак обману і фальші. Чистити рибу - чекають серйозні випробування, готувати - досягнете благополуччя, є її - важка праця, мала зарплата.

Жива риба — до щасливої любові, морожена - невдалий роман, солона - вам разбередят старі душевні рани, в'ялена - до невдачі поставитеся стоїчно і по-філософськи мудро, копчена - весела поїздка, смажена - до втрати грошей, варена - легка травма, тушкована - марна трата часу, костистая - запросять на торжество, жирна - чекайте приємного сюрпризу, пересохла - не пощастить у грі;

Риб'ячі потрухи — до багатства і достатку, риб'ячий жир - скинете вага, пити його - пополнеете, червона ікра - впадете в гнів, чорна - до боргів. Рибні консерви - невдалий сватання.

Ловити рибу на гачок - відчуєте жорстоке розчарування. Спіймати велику рибу - належить важлива зустріч, багато дрібниці - до довгого очікування;

Якщо немає клювання і ви нічого не зловили - значить, наяву чекає невдача.

Спіймати на спінінг хижака означає, що доля щедро обдарує вас радістю в сімейному житті. Зірвана риба віщує швидкоплинну радість. Снула риба, яку ви ловите прямо руками, - не повірите своєї долі. Мертва риба, розсічена гвинтом двигуна, - до лиху і втратам.

Нанизанная на кукан риба - знак гостинності та індустрії гостинності, які проявіть до своїм гостям, риба в коші - до важкого похмілля. Підсікти рибу і взяти в підсаку - спритно провернете справу. Ловити рибу взимку в ополонці - до охолодження любовних почуттів, ловити мережею - растеряетесь у важкій ситуації, бити острогою - знайдете вихід зі складного становища.

Сон, в якому фігурує вобла з пивом - до сумнівів у надійності вашого обранця. Йорж - несподіваний приємний сюрприз. Камбала віщує ячмінь на оці, прищі на обличчі або чиряк на незручному місці. Карась - знак хвороби і втрат, короп - ваші турботи окупляться прибутком. Лящ - веселі друзі і розгульне життя, лосось - досягнете успіху, реалізувавши свою ідею.

Окуньзнак неприємностей і невдач, осетер - любов спалахне і згасне. Сардини - несподівана неприємність, сьомга - розлад здоров'я, судак - матеріальний зиск. Щука - вас обдурять найнахабнішим чином.

Сонник Мандрівника

Рибна ловля — близькість важливої події.

Зловити рибу — зловити успіх або хвороба.

Риба в цілому - складний образ колективного несвідомого, що виражає багато аспектів людської особистості.

Темна — негативні впливи;

Гнила — до грошей.

Спіймати сріблясту, живу - удача;

Заміжжя.

Сушенаудача зведеться на «ні»;

Застій.

Кольорова — для хворих до одужання, поліпшення самопочуття (для здорових зворотне).

Літаюча — незвичайна удача.

Косяк рибприбуток.

Маленькі, дрібнірозчарування.

Б'ється в руці жива - незвичайна удача;

Турбота.

Рибна кісткаобман;

Перешкоду;

Бідність.

Рибу їсти — прилучення до духовних знань;

Тривожність, неприємність.

Середньовічний сонник

Морських риб бачити - до тривогам.

Побачити, що ловиш рибу - до радості.

Живих риб побачити - до блага або ж до дощу.

Тлумачний словник сновидінь

Риб багато бачити - прибуток;

Великихлихослів'я;

Варену єзбиток;

Мертвих бачити — невдачу;

Смажену бачити — несподівані вісті;

Вудити — нудьгу.

Український сонник

Риба — сниться на дощ, негода;

Якщо сниться чоловікові або дівчині - буде зміна погоди;

Молодиці — в неї народиться дитина;

Велика — добрий заробіток;

Мляваслабкість;

Дохла — на негоду;

Золоту бачити — не здійсниться загадане, очікуване;

Чимало рибинегода;

Рибина в руки - неблагополучні пологи;

Є:

Чоловікаммати коханок, жінкам - легкі пологи;

Ловити-прибуток, перемога над суперниками;

Чистити живу рибу - до забави.

Універсальний сонник

Риба — це також символ християнства, так що співвіднесіть сон зі своїми думками з приводу релігії.

Приснилася рибазнак того, що людина пливе за течією. Таке значення має риба у вашому сні?

Якщо вона повільно пливе за течією - значить, ви в житті переживаєте спокійний період.

Якщо уві сні риба знаходиться не в воді - значить, ви в реальному житті відчуваєте себе як риба, викинута на сушу. Через що ви відчуваєте себе некомфортно? Можливо, ви відчуваєте себе великою рибою в занадто маленькому водоймищі? Ви хотіли б мати вплив над більш маленької рибкою або хотіли б вибратися з маленького водоймища і відправитися у велике плавання?

У сні ви їсте рибу - можливо, у вашому раціоні не вистачає фосфору?

Якщо уві сні ви намагаєтеся зловити рибу - це говорить про ваше бажання стати ближче до природи і просто розслабитися.

Сонник для всієї родини

Тебе чекають великі неприємності, тобі не пощастить у всьому, а може, ти злегка пріболеешь.

Сонник для закоханих

Приснилася риба, плаваюча в чистій воді, обіцяє спокій і любов.

Якщо дівчині сниться жива риба, її очікує щасливий шлюб. Мертва риба, навпаки, віщує гіркоту розлуки і самотність.

Сонник Крада Велес

Великі риби — важливе підприємство, початок великої справи.

Теткінскій сонник-2012

Риба — потреба в настороженості (необхідність бути напоготові). Відображення проявів, властивих цьому знаку зодіаку.

Ловитивідображення необережних дій.

 
Відноситься до тем: