Сонник «Їжа»

Сонник Лоффа

І сама їжа, і процес її прийняття - дуже значний символ наших сновидінь. Вона може служити як доповненням до основного дії сну, так і його центральним елементом.

Для тлумачення важливу роль відіграє те, хто її приготував. Наприклад, вам наснилася тарілочка салату, який так любила готувати ваша тітка, яка померла три роки тому. У цьому випадку цілком може статися, що ключ до розуміння значення сновидіння полягає в особистості родички або її вплив на вашу особу.

Побачити велику кількість їжі - такий сон уособлює родючість, надлишок, багатство. У зв'язку з цим необхідно пригадати, яким чином виявилося в тому або іншому місці так багато їжі, а також як інші персонажі сну поставилися до подібної розкоші. Може статися, що ваше чуже поняття про надлишку і надмірності не збігаються. Так виходить, що забезпеченість і процвітання йдуть поряд:

Може, у сні ви потребуєте їжі в ще більшій кількості, і тоді це означає наявність у вас додаткових обов'язків. Ви придбали такі запаси їжі виключно тому, що ваші кошти цілком дозволяють це зробити - у такому разі сон обіцяє багатство або чиє-то добре до вас розташування (це залежить від того, яким чином ви розпорядилися своїм придбанням).

Приснившаяся свіжа їжа - це прикмета оновлення, яка може з'явитися у сні, у таких контекстах:

Ви відчували бажання з ким-то пообідати (проведіть паралелі з традиційним суботнім вечерею в колі сім'ї);

Безпосередній процес поглинання їжі (несучий відчуття оновлення);

Збір урожаю (це уособлення єднання з природою, символ гордості за якісно виконану роботу).

Якщо наснилися зіпсовані продукти, це позначення безглуздих витрат, надмірності, жадібності або нездатності раціонально витрачати свої кошти. Як правило, такого роду сни народжують почуття незадоволеності, яке має відношення до втрати, замовлення або появи несвіжої їжі.

Чи доводилося вам хоч коли-небудь боротися із зайвими кілограмами, зловживати їжею, страждати харчовим розладом - булімією, втратою апетиту і т. Чи були ви в незручному становищі, коли хтось змушував вас є те, що ви не любите? Подумайте, не асоціювалося у вас поява певного виду їжі з певними людьми.

Український сонник

Їжа — їжа сниться - велика гризня, є - це гризтися з якоїсь біди. Сниться, щось є - обов'язково сварка. Солодке їсти - радість, їсти з апетитом - здоров'я, без апетиту - голод;

Солодкість є — випробуєш клопоти.

Ісламський сонник ібн Сирина

Якщо сновидець бачить у сні, що він п'є їжу, подібно до того, як п'ють воду, його процвітання і добробут буде тривалим. Як правило, будь-яка їжа віщує прибуток, крім пюре, яєць та кукурудзяної каші, які, швидше за все, вказують на клопоти, пов'язані з дітьми побачив сон.

Якщо ж він побачить себе виконуючим намаз і разом з тим ковтають кукурудзяну кашу, він поцілує жінку під час посту.

Сонник XXI століття

Якщо уві сні вам хочеться їсти і ви не задовольнили своє бажання - і в дійсності ваше харчування залишає бажати кращого.

Бачити уві сні людини, яка приймає пишу - до хвороби цієї людини, і тим вірніше, ніж з великим апетитом їв.

Якщо уві сні у вас відбирають їжу - значить, вас чекає розлука з близькими, зрада, зрада.

Їжу різати, щоб їсти - до успіху в справах.

Їжу уві сні кусати великими шматками - до збитку від неуважності, що-небудь огидне відкушувати - до даремним клопотам.

Кусати залізо, камінь і зламати зуби - знак того, що ваші справи будуть безуспішними.

Відкусити залізо або камінь - знак того, що ви зможете подолати опір.

Ковтати уві сні що-небудь велике - до таємної радості.

Лизати небудь — до доброї надії, ви зможете лестощами домогтися перемоги, терпіння принесе вам успіх.

Смоктати небудьзнак того, що у вас будуть діти, повага, благополуччя.

Різні незвичайні делікатеси у сні - символи бажань, які не справдяться.

Є неїстівне — до наклепі.

Готувати уві сні желе і розливати його по формах - означає, що вам належить виконати багато бюрократичних формальностей, перш ніж ви зможете почати займатися самим ділом.

Є у сні смачний борщ, який вам дуже подобається - означає, що незабаром ви отримаєте радісну звістку, яке в підсумку виявиться фальшивим або просто обманом.

Варити уві сні щі - до втрати свободи і незалежності, є їх-до виконання бажання.

Є у сні ватрушки - означає, що наяву ви отримає нову роботу або посаду, пригощати ними когось - означає бути обдуреними, виймати з них сир - до сварки.

Є у сні вафлі - означає, що наяву нас чекають задоволення, швидше чуттєві, ніж моральні.

Є у сні десерт - знак того, що ви позбудетеся oт дрібних, але неприємних боргів.

Бачити стіл з десертами - знак того, що ви позбудетеся від чужої залежності.

Є у сні баранячу голову - до прибутку, свинячу - до дороги.

Робити уві сні галушки - знак того, що ви можете наробити боргів, тобто - до хвороби горла, пригощати галушками - до одужання.

Є у сні вінегрет - означає, що в найближчому майбутньому темп вашого життя різко прискориться, виникне метушня, в якій вам буде важко навести порядок.

Сон, в якому ви їсте апетитне печеня - пророкує, що властива вам останнім часом деяка невпевненість в собі незабаром зникне.

Бенкет, святковий обід - сниться до радості, гарного настрою, дорозі.

Тлумачний словник сновидінь

Їжу купувати бідному - благополуччя;

Багатомузбиток.

 
Відноситься до тем: