Тлумачення сну «Символ»

Езотеричний сонник

Якщо вам наснився символ, що має вигляд знаків або Пентакль, і його зміст був зрозумілий, то ви повинні серйозно подумати про його зміст.

Якщо ж символ був неясний, такий сон говорить про те, що у вашому житті є сфери, які залишаються вами не поміченими, в той час як вимагають найпильнішої уваги.

Якщо ви малювали у сні символ, то врахуйте, що рішення займають вас завдань «заховано» в символах, знаках, підказках.

Символ бачили на небі, що світиться - такий сон говорить про те, що у вас з'явиться дивовижний шанс зробити відкриття світового рівня або виступити в ролі засновника нового вчення.

Сонник Симона Кананіта

Символ — (у вигляді знаків, пантаклям) - Сенс символу зрозумілий - вам варто серйозно поміркувати про його зміст. Сенс символу неясний - є деякі сторони життя, яких ви не помічаєте, а треба приділити їм пильну увагу. Малювати символ - рішення.

Психоаналітичний сонник В. Самохвалова

Походження найпростіших графічних символів виводиться з тіла (число кінцівок, отворів, пальців і т. ), Психопатологічних переживань (елементарні зорові галюцинації при зміненому свідомості - фотопсии) і візуалізації в результаті натискання на очні яблука при закритих очах, а також змін фону при закритих очах. Елементарні ендогенні (ентропійного) образи виникають також при прийомі галюциногенів. Вони фіксовані в татуюваннях, найдавніших мітках територій. Найпростіші символи також виникають як у сновидінні, так і в гіпнагогіческіе стані перед засинанням. Образи ентропічних фантазій проявляються в абстрактному мистецтві і сучасному дизайні (см. Фігури).