Тлумачення сну «Миша»

Сонник Нострадамуса

Величезні кількості мишей сняться до важких часів - війні, голоду, мору.

Мертва мишапровісниця матеріальних труднощів.

На вас здійснила напад зграя кажанів - доведеться зіткнутися з проявами страшного зла.

Якщо ви з руки годували кажана, це говорить про те, що можуть відбутися якісь небезпечні події, і тільки витримка і терплячість можуть їх попередити.

Сонник Міллера

Якщо приснилася миша, значить, ви зіткнетеся з брехнею друзів, вдома трапляться якісь неприємності, хід справ у бізнесі буде неприємно дивувати. Вбити мишу - до перемоги над недоброзичливцями. Дали їй можливість утекти - попереду боротьба з сумнівним результатом.

Якщо миша явилася уві сні молодій жінці, це означає, що у неї є недоброзичливці, які віддають перевагу діяти приховано. Вони можуть зараз готувати для неї якусь пастку.

Побачити миша на власному платті - жінці після такого сновидіння належить стати головною дійовою особою майбутнього скандалу.

Сонник Цветкова

Миша — таємний ворог, недруг;

Втрата через близьких, знайомих.

Езотеричний сонник

Потрапите в безглузде становище;

Це знак майбутніх дрібних дурниць. Ловити мишу - опинитеся в безглуздому становищі, розшукуючи сумнівні розваги на свою голову.

Сонник Міс Хассе

Миша — це уособлення таємного недоброзичливця.

Сонник Лонго

Якщо вам приснилася миша, ви опинитеся в небезпеці, тому від вас вимагається підвищена обачність.

Якщо незнайомі люди вселяють вам побоювання або не викликають довіри, не варто сходитися з ними ближче. У хороших людей, як правило, енергетика чиста, тому ваші емоції, викликані добре зарядженим людиною, не потребують «фільтрації».

Якщо ж ви при спілкуванні з кимось відчуваєте дискомфорт, це говорить про те, що людина має не зовсім здорове біополе і може пробувати якимось чином чинити на вас вплив.

Ловити мишу або побачити її сидячою в мишоловці - добрий знак:

Ви або отримаєте прибуток, або вам щось подарують, або зробите для дому вдале придбання.

Англійський сонник

Якщо сняться миші, то вони означають безрезультатні спроби зайнятися бізнесом, життя в бідності, а також спроби недругів і наклепників втрутитися у ваші справи і нашкодити.

Ще одне значення сну - нещасливий шлюб і неслухняні діти.

Французький сонник

Миші уві сні - попереджають Вас про підступність з боку близької людини.

Сучасний сонник

Якщо уві сні миша впритул наблизилася до вас, то сон вказує на те, що вам потрібно терміново отоваритися, так як гряде підвищення цін. Спляча миша сниться до того, що у ваших дітей все буде добре:

Вони здорові і однолітки не ігнорують, не кривдять їх.

Миша, що з'явилася в снах на вівторок, вказує на те, що у вас є секрет, який ви приховуєте від близької людини. Таємниця розкриється в будь-якому випадку, і краще, якщо він почує вашу версію.

Якщо за вашою спиною розпускаються плітки, то після сну про миші ви в найближчі дні дізнаєтеся ім'я головного «розповсюджувача» «життєвих історій». Сниться біла миша - значить, швидше за все, цією людиною виявиться хтось з вашого близького оточення. Чорна або сіра миша сниться до того, що у вашій реальному житті все як і раніше і зміни не передбачаються.

Сонник Азара

Ворог, скритий, невидно, незнайомий.

Таємний ворог, недруг.

Також Див. Летюча миша.

Таємний ворог, недруг.

Невеликі дурості, безглузде становище. Ловити мишу - у пошуку розваг потрапите в дурне становище.

Бачити у сні миша - передвіщає домашні неприємності і нещирість друзів. Справи в бізнесі приймуть обескураживающий характер.

Побачити , що Ви вбили мишу, означає, що Ви переможете своїх недоброзичливців. Дозволити їй втекти - передвісник боротьби із сумнівним результатом. Молодій жінці побачена у сні миша - попередження про таємні її ворога. Можливий і обман, який замишляє ними.

Якщо вона побачить мишу на своїй сукні - це знак прийдешнього скандалу, в якому вона буде відігравати головну роль.

Бачитидомашні неприємності, нещирість друзів, справи в бізнесі приймуть обескураживающий характер;

Вбити мишу — Ви переможете своїх недоброзичливців;

Дозволити миші втекти - боротьба із сумнівним результатом;

Для молодої жінки - бачити миша - попередження про таємні Ваших ворога, можливий обман, який замишляє ними;

Для молодої жінки - бачити миша на своїй сукні - скандал, в якому Ви гратиме головну роль.

Також Див. Летюча миша, Щур, Мишоловка.

Якщо хто побачить, що миша їла їжу або що-небудь інше в домі його - це до скорочення життя.

Побачити в сні полчища мишей - війна, мор, голод.

Бачити у сні мертву мишу - відчувати матеріальні труднощі.

Якщо уві сні на вас напала зграя кажанів, то наяву ви зустрінетесь зі страшним злом. Сон, в якому ви годуєте з рук кажана, означає, що вам необхідно проявити терпіння і витримку, якщо ви хочете запобігти небезпечні події.

Пронозливість, боягузтво.

Таємний ворог;

Зловити — помститися зрадниці;

Бігати за мишею - сватання;

Убити мишупечаль;

Бачити мишей, що поїдають припаси - достаток у родині дармоїдів і обманщиків.

Якщо Вам приснилися миші, то незабаром Вам відкриється ім'я людини, що розпускаються про Вас брудні плітки. Подбайте про свою репутацію.

Сон, в якому Ви вбиваєте мишей, символізує перемогу над ворогами. Однак якщо миші втекли від Вас, то Ваш успіх буде змінним.

Якщо молода жінка побачила, що на ній сидить миша, то їй слід бути обережною, щоб не опинитися замішаною в скандалі.

Бачити у сні безліч мишей - до фінансової удачі.

Російський сонник

Мишамаленький звір, який може всюди пролізти;

Залежно від реального ставлення в житті до них, може означати і дрібну неприємність, і сентиментальне ставлення до когось.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Відчуття меншовартості. Необачність;

Страх. Необхідність сидіти тихо.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Чи відчуваєте ви себе "сірою мишкою"? Це може бути знак страху і боязні. Чи відчуваєте ви, що повинні вести себе тихо, або ви стурбовані своїм занадто тихим поведінкою? Ви занадто тихі? Чи не пора заявити про себе, щоб люди дізналися, хто ви на ділі? Миші асоціюються зі здатністю помічати дрібниці життя. Будьте уважні до деталей, тоді великі речі подбають про себе самі.

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі вам приснилося, що миша їсть, дуже скоро вас запросять на вечерю. Щоб на вечері не відбулося нічого неприємного, носіть із собою невелику гілочку. Погане значеніеЕслі вам приснилася мертва миша, хтось бажає вашої смерті. Щоб уберегти себе від цього, опівночі спаліть якусь стару річ, а на ранок зробіть добру справу.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Мишей бачитищастя, радість / вдале подолання перешкод. Білих мишей бачити - особливо сприятливо. Ловити мишей, за ними бігати - сватання / хороші плани. Зловити мишу - задоволення пристрасті / приємне помста. Є миша - небезпека. Вбити мишу - печаль. Мишоловку бачити - наклеп. Летюча миша - печаль, зла звістка, нещастя / в нічний оргії брати участь. Стежити в сутінках за їх польотом, відчувати, ніби навколо все ними наповнено, - в тобі прокидається, неясне ясновидіння. Кажани переслідують тебе, в темряві на тебе натикаються - символ твого страху перед світом дійсності, який заважає тобі жити.

Бачити сплячих кажанів - образ влади темряви й злої сили / дурнoe час.

Бачити безліч різноманітних кажанів за вікном, які в нього заглядають - доторкнутися думками до царства первозданного хаосу / вторгнення у твоє життя феноменів чужого світу.

Бачити , як по твоєму тілу розгулюють кажани - бути одержимим бісом, йти до прірви / власний вампіризм відчувати.

Сонник Шеремінской

Миша — прихований ворог, недруг;

Втрата з вини близьких людей.

Новий сімейний сонник

Миші сняться до домашніх неприємностей і нещирості друзів. Справи в бізнесі теж можуть прийняти не кращий оборот. Убили уві сні миша - наяву переможете своїх недоброзичливців. Дозволили їй втекти - позитивний результат боротьби під сумнівом. Молоду жінку побачена у сні миша попереджає про таємні ворога, що замишляють якийсь обман.

Циганський сонник

Зазвичай миші — сняться до невеликих неприємностей.

Якщо миша злякала вас - ви відчуєте розгубленість через якогось інциденту.

Спіймана миша — вірний знак того, що ви не вмієте за себе постояти і дозволяєте іншим зневажати собою.

Зловити мишу — до отримання неприємного листи.

Миша в капкані - вам доведеться зробити те, чого ви не хотіли.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Біла щур показує дорогу до скарбу. - Співпраця і підтримка від когось. Щур кусаег людини за одяг. - Досягнеш, до чого прагнув. Пробігає велика щур. - Віщує радісна подія. Кішка ловить миша. - Віщує більший прибуток, багатство.

Сонник Езопа

З мишами пов'язані народні прикмети та приказки, які могли послужити виникненню у вашому сновидінні образу миші:

«Миша долає — перед голодом;

Миші з дому вибираються - перед пожежею», «Є, що миша нагризла, зуби зміцніють», «Якщо миша потрапить за.

Миша символізує — кмітливість, спритність і в теж час слабкість.

Летюча мишає уособленням ночі, сліпоти.

Але за деякими народними повір'ями кажан - може бути також передвісником удачі, надії і навіть щастя. Так що ваша підсвідомість, посилаючи вам образ миші в сновидіння, могло грунтуватися на самих різних подіях, що відбулися у вашому житті, тим чи іншим чином пов'язаних з фольклорними мотивами.

Спостерігати уві сні за тікає від кішки мишею - знак того, що вам щасливо вдасться уникнути небезпеки.

Годувати уві сні миша - сон свідчить про те, що вам слід терпиміше ставитися до оточуючих вас людям, хоч ви і бачите, що вони слабкіше вас. Обов'язково настане час, коли ви будете потребувати допомоги цих людей, так що не поводьтеся зарозуміло з ними в даний час.

Ставити у сні капкан для того, щоб зловити мишу - свідчення того, що в реальному житті ви дуже заповзятливий, винахідливий чоловік, якому по плечу знайти вихід навіть із самої складної ситуації.

Якщо вам приснилося, що ви вбили мишу або спіймали її в мишоловку - такий сон означає, що вам належить дуже складна справа, вийти з якого переможцем ви зможете тільки завдяки своїй сміливості.

Побачити в сні велику кількість мишей - до щасливого позбавлення від проблем.

Побачити в сні кажана - сон говорить вам про те, що в реальному житті потрібно вчитися до пристосовуватися до всіх обставин, так вам легко вдасться уникнути будь-якої небезпеки.

Спостерігати уві сні за польотом кажана - знак того, що вашим давнім надіям судилося збутися. Можливо, такий сон говорить про те, що ваші справи, незважаючи на всі прогнози, закінчаться вдало.

Побачити в сні поранену кажана - свідчення того, що вам слід остерігатися нічного часу доби. Можливо, вам загрожує небезпека бути пограбованим.

Якщо вам приснилася кажан, що полює за комахами - такий сон віщує велике щастя. Може бути, вам належить вигідна справа, яке принесе вам чималу матеріальну прибуток і повагу оточуючих людей.

Сонник Менегетті

Являє собою виключно ненажерливого гризуна, нищівного запаси людини, надзвичайно плодовитого на шкоду окупується їм середовищі. Означає вампіричні захоплення, нав'язуючи спонукання до вагінального еротизму. Висловлює підкреслену жіночу негативність, символізує деструктивність.

Сонник Жовтого Імператора

Першоелементивода, дерево, вогонь. Емоції - страх, гнів, радість. Органи - нирки, печінка, серце, тонка кишка, сечовий міхур, жовчний міхур. Планети - Меркурій, Юпітер, Марс. Тварини і комахи-паразити існують за рахунок залишків людської життєдіяльності. Невідомо, коли з'явилися перші мухи на землі, але загальновідомо, що туди, де не валяється недоїдків і нечистот, мухи залітають випадково, в брудних же місцях кишать роями, розносячи заразу і отруюючи людини. Миші в природі харчуються травою і плодами злакових рослин, що не дозволяє їм надмірно розмножуватися. У небезпечних кількостях миші плодяться, пожираючи покидьки поблизу людей, і, розмножуючись, починають знищувати повноцінну людську їжу. Злісні щури - нещастя великих міст з їх соціальними контрастами і так далі. Можна з упевненістю сказати, що хоч скільки неетичну поведінку царя природи людини або перетворює тварин навколо нього в небезпечних монстрів, або неетичні вчинки і думки немов втілюються в мух, тарганів і тому подібних істот. Паразити - це ще один варіант нечистої сили, яка небезпечна вже не тільки для емоційно нестриманим, але для всіх людей землі. Таким лихом самі себе покарали люди, у міру розвитку цивілізації втрачають зв'язок з природою. Паразити і уві сні, і наяву з'являються, коли людина наївно починає вважати себе центром Всесвіту. Людина думає, що йому все дозволено, але паразити нагадують, у що він сам перетворився по відношенню до природи. Сняться паразитичні тварини або комахи (щури, таргани, мухи) - важке холодне інь усередині організму з серйозними порушеннями тимчасового ритму і орієнтації в просторі. Паразити (таргани, миші, щури) сняться - сон означає серйозні порушення в роботі горизонтальних меридіанів (серце, легені, товста кишка і тонка кишка;

Меридіани трьох обігрівачів і перикарда відповідають за психіку) і вертикальних меридіанів (селезінка, підшлункова залоза, сечовий міхур,. Це означає повну неадекватність людини і втрату здатності орієнтуватися в часі і просторі. Тому, згідно з народними тлумаченням, сну супроводжують неприємності:

Розвал справ, скандали і так далі.

Сон диктує необхідність медичного втручання:

Ниркова недостатність перевантажує серце, що й викликає безсоння або рясні сновидіння, ослаблення пам'яті та ін. Сновидець, однак, може багато в чому допомогти сам собі, припинивши звинувачувати в своїх нещастях оточуючих і постаравшись утриматися від нервових зривів роздратування через дрібниці і іншої емоційної нестриманості. До паразитам не відносяться жаби і павуки (см. соотв. слова).

Азбука тлумачення снів

Миші — уособлює дріб'язковість, лякливість душі, одночасно пронозливість характеру. Новини, які змусять вас зачаїтися або діяти. Вдале подолання перешкод.

Американський сонник

Мишівідчуття незначності.

Східний сонник

Миша — сняться до домашніх негараздів і невдач, такий сон попереджає:

Поряд знаходяться підступні наклепники і капосник.

Якщо молода жінка побачила, що на ній сидить миша - їй слід бути обачнішими, щоб не опинитися замішаною в скандалі.

Дитячий сонник

Миша — станеться якась дрібна прикрість, ти потрапиш в халепу чи станеш посміховиськом;

Якщо у мишки занадто довгий хвостик - це означає, що у тебе просто-напросто проблеми з комп'ютером.

Давньоперсидською сонник Тафлісі

Якщо хто побачить, що миша їла їжу або що-небудь інше в домі його - це до скорочення терміну його життя.

Ідіоматичний сонник

«Мишача метушня» — дрібні, дріб'язкові справи, суєта;

«бідний як церковна миша - невдача наяву»;

«тихо як миша» - дуже не помітно;

«гризе як миша» - заклопотаність, нав'язливе, неспокійне;

«миша біла» —.

Місячний сонник

Мишівтрата грошей.

Малий сонник Велесів

Мишанасмішка, ворог, хвороба, голод, неприємність, збитки через рідню;

Зловитидівчинка народиться;

Миші — буде голод;

Летюча — неприємності, вороги приховані, злодій в хату, смерть;

Кіт ловить мишей - клопоти через злих язиків.

Мусульманський сонник

Якщо хто побачить, що миша їла їжу або що-небудь інше в домі його - це до скорочення життя.

Новітній сонник

Миші — до зміни місця проживання.

Біла миша — до марної метушні, дрібним клопотам;

Зубного болю.

Снотолкователь

Бачити у сні миша - передвіщає домашні неприємності і нещирість друзів. Справи в бізнесі приймуть обескураживающий характер.

Побачити, що Ви вбили мишу, означає, що Ви переможете своїх недоброзичливців.

Дозволити їй, втекти - передвісник боротьби із сумнівним результатом.

Молодій жінці побачена у сні миша - попередження про таємні її ворога. Можливий і обман, який замишляє ними.

Якщо вона побачить мишу на своїй сукні - це знак прийдешнього скандалу, в якому вона буде відігравати головну роль.

Сонник XXI століття

Якщо вам приснилися миші - це на щастя, радості, вдалому подолання перешкод.

Білі миші бачити - особливо сприятливий символ.

Ловити мишу, за нею бігати - до сватанню, хорошим планам на майбутнє.

Зловити мишу — означає, що ви випробуєте задоволення від пристрасті, помститеся зрадниці.

Є миша — до необхідності бути обережніше, можлива небезпека, вбити мишу - до смутку.

Мишоловку бачити уві сні - означає, що хтось обмовляє на вас.

Якщо ви ставите мишоловку - це може послужити попередженням про те, що вам необхідно бути гранично обережним, щоб не дати приводу для пліток.

Якщо ви побачили уві сні кажанів - це дуже поганий сон, до смутку, поганий вести, неприємності, злодію в будинку.

Побачити літаючу кажана - означає радіти невдачам свого заклятого ворога.

Вбити кажана — до одужання від небезпечної хвороби, позбавленню від смертельної небезпеки.

Сонник Білого мага

Бачити у сні миша - до небезпеки. Вам слід бути якомога більш обережним і не заводити знайомств з людьми, в яких ви не впевнені, чи побоюєтеся їх. Енергетика хорошої людини зазвичай чиста, вам не потрібно "фільтрувати" свої емоції по відношенню до добре зарядженому людині. Але якщо ви, спілкуючись з кимось, відчуваєте дискомфорт, значить, ця людина має не зовсім здоровим біополем і може спробувати якимось чином вплинути на вас.

Ловити мишу або бачити миша, спійману в мишоловку - сон означає або прибуток, або отримання подарунка, або вдале придбання для будинку.

Сонник майбутнього

Миші — прихований ворог або домашні неприємності і нещирість друзів;

Якщо миша потрапила в мишоловку або з'їдена кішкою - до позбавлення від ворогів і неприємностей.

Сонник для всієї родини

Якщо миша підбирається до самих ніг - пора відправлятися за покупками, можливо, незабаром піднімуться ціни.

Якщо мишка спить - з дітьми все гаразд, і зі здоров'ям, і з їх спілкуванням з однолітками.

Якщо сон приснився з понеділка на вівторок - знак того, що ви ретельно щось приховуєте від близької людини, але будьте обачнішими, краще, якщо він дізнається ваш секрет від вас. Про вас розпускають плітки, і незабаром ви дізнаєтеся ім'я того, хто це робив.

Якщо миша біла - не дивуйтеся, що чутки про вас розпускав близька вам людина.

Чорна або сіра миша - життя позбавлене змін, все залишиться як і раніше в найближчому майбутньому.

Сонник для стерви

Мишадомашні проблеми, нещирі друзі.

Вбити мишу — впоратися з проблемою.

Який утік миша - краще відмовитися від боротьби.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Миші уві сні - символізують чиїсь таємні задуми.

Побачивши уві сні мишей - готуйтеся до того, що ваші плани можуть бути сплутані, а люди, яких ви вважали друзями, підведуть вас.

Жінці такий сон - передвіщає інтриги, які можуть поставити під удар її домашнє благополуччя.

Зловити або убити мишу уві сні - знак того, що підступи ваших недоброзичливців можуть призвести до гучного скандалу.

Сонник Здоров'я

Миші звичайнізнак неприємностей, негативних емоцій і хвороб;

Білі миші — обіцяють поліпшення ситуації.

Сонник від А до Я

Побачити в сні бігають по квартирі мишей - передвіщає запрошення на весілля. Ганятися за мишами - до сватанню. Вбити мишу - передвіщає сумна подія в родині.

Бачити мишей, що забралися на стіл і поїдають усе, що там є - до благополуччя і добробуту у вашому будинку.

Біла миша уві сні - означає міцні сімейні узи. Чути писк мишей або як вони шкребуться поруч у темряві - вам загрожує небезпека бути обкраденої або пограбованої.

Безліч мишей в підвалі - передвіщає важкі часи у фінансовому відношенні.

Бачити миша, що стоїть на задніх лапках - вам вдасться виконати все задумане. Брати в руки мишу - вам перейде дорогу молода суперниця.

Який укусив вас миша - знак помсти і зради в коханні.

Якщо уві сні ви ставите мишоловку - значить, наяву викрили таємні наміри своїх ворогів.

Якщо в неї попалася миша - належить розділ майна в судовому порядку.

Бачити кота з мишею в зубах - вчасно отримаєте необхідну підтримку від своїх друзів. Що втекла від кота миша - станете свідком скандалу в родині своїх знайомих.

Бачити у сні висить догори ногами кажана - означає домашні проблеми, розлад у справах і збитки. Літаючі над вами з тонким писком кажани - наяву потрапите в неприємну ситуацію і будете неправдиво звинувачено. Злякатися пролетіла в темряві перед самим вашим обличчям кажана - випробуєте огиду до підлому людині.

Сонник Мандрівника

Миша — таємний недоброзичливець;

Стара нерозв'язана нав'язлива проблема, думка, почуття;

Білавірність у непотрібних відносинах;

Механічна, електронна — творчі ідеї.

Сонник Таро

Мишей полчищаголод, війна, небезпека.

Український сонник

Мишіслабкість, голод.

Літаюча мишазлодій забереться до будинку.

Бачити, як кіт ловить мишей - клопіт через погані мови.

Сонник для закоханих

Якщо вам сниться миша, це означає, що ви постійно сваритеся з коханою людиною або чоловіком.

Якщо подібний сон сниться дівчині, це означає, що хтось намагається нашкодити їй і замишляє посварити її з коханим.

Миша на сукню віщує скандал, в якому жінка буде брати участь.

Загальний сонник

Бачити у сні мишей означає, що незабаром Ви дізнаєтеся ім'я людини, яка розпускає про Вас брудні плітки. Молодій жінці такий сон рекомендує подбати про свою репутацію. Вбивати мишей - знак перемоги над усіма ворогами.

Якщо мишам вдалося втекти від Вас, то Ваша боротьба з ворогами буде відбуватися з перемінним успіхом. Молодій жінці бачити уві сні мишей - попередження про те, що у неї є таємні вороги, які прагнуть обдурити її.

Якщо вона бачить мишу на своєму одязі, то їй слід побоюватися скандалу, в якому вона може бути замішана.

Побачити в сні багато мишей - до грошової прибутку.

Бачити у сні миша - передвіщає домашні неприємності і нещирість друзів. Справи в бізнесі приймуть обескураживающий характер.

Побачити , що Ви вбили мишу, означає, що Ви переможете своїх недоброзичливців. Дозволити їй втекти - передвісник боротьби із сумнівним результатом. Молодій жінці побачена у сні миша - попередження про таємні її ворога. Можливий і обман, який замишляє ними.

Якщо вона побачить мишу на своїй сукні - це знак прийдешнього скандалу, в якому вона буде відігравати головну роль.

Сонник Симона Кананіта

Мишей ловити — ваші плани гарні;

Білі — міцне подружжя;

Пошук мишей — вас хочуть обікрасти;

Багато мишей — важкі часи;

Миша — прихований ворог.

Теткінскій сонник-2012

Миша — необхідність звернути увагу на деталі. Необхідність перестати боятися всього на світі. Необхідність перестати відчувати себе «сірою мишкою». Необхідність переоцінити запаси своїх будь-яких знань, підвищити свою самооцінку.