Тлумачення сну «Дівчинка»

Сонник Цветкова

Побачити маленьку дівчинку - до несподіванки;

Вона плакала — сюрприз буде приємним, швидше за все, матеріальним;

Сміялася — сон до сліз;

Розмовляли з нею - несподіванка зробить великий вплив на ваше життя;

Лаяли її за якусь провину - до неприємності з вашої вини.

Сонник Фрейда

Якщо ви жінка і вам приснилася маленька дівчинка чи ви самі перебували в такому ніжному віці, це говорить про те, що вам (можливо, лише на підсвідомому рівні) не вистачає у відносинах з партнером ласки, тепла, відчуття надійності вашого союзу. У вас все добре в інтимному житті, але іноді вам хочеться опинитися в повній владі свого чоловіка, повністю віддатися його волі, не несучи ні за що відповідальності. Вам може допомогти розмова по душам.

Якщо дівчинка приснилася чоловіку, причому сон мав еротичний відтінок або хоча б натяк на нього, значить, на підсвідомому рівні він не проти був би покуштувати забороненого сексу, причому необов'язково з ухилом в педофілію. Лякатися такого сновидіння не варто. У реальному житті є маса цілком законних з точки зору моралі і закону способів внести в сексуальне життя яскраві фарби й нові відчуття.

Сучасний сонник

Маленька дівчинка сниться до втрат. Може трапитися, що близький родич або знайомий назавжди покине сімейне гніздо або виїде з міста. Сон, в якому ви розмовляєте з дівчинкою, пророкує несподівану насильницьку смерть вашого знайомого.

Якщо сниться, що ви спостерігаєте, як маленькій дівчинці заплітають косу, то скоро в ваш будинок загляне лелека. З'явився малюкові потрібно буде приділяти багато уваги, але турботи окупляться сторицею:

Він доставить багато радості, а ваше існування знайде сенс.

Якщо довгий час ви виношували якісь плани, в даний час вони можуть здійснитися.

Якщо цей сюжет приснився дамі, у якої є на виданні дочка, значить, їй пора подумати про придане для неї.

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі дівчинка знаходиться у воді, то цей сон означає появу чогось нового у вашому житті, а разом з тим пропонує спробувати себе в чомусь - змінити роботу або знайти собі нове хобі. Це дуже сприятливий період, і щоб отримати максимум вигоди, знайдіть кілька плоских каменів, розкладіть їх у ванній кімнаті і поставте на них свічки. Запаліть свічки, поки вони горять, ви повинні знаходитися у воді. Погане значеніеЕслі дівчинка сумна, то найближчим часом ви розчаруєте когось з оточуючих. Щоб его не відбулося, якнайшвидше прийдіть на кладовищі і закопайте біля безіменної могили кілька картоплин.

Східний жіночий сонник

Якщо ти няньчила маленьку дівчинку або грала з нею - значить, незабаром ти отримаєш звістки, які тебе дуже здивують. Хороші це новини будуть або погані, залежить від того, який ти бачила дівчинку - чистої, охайної, миловидної або, навпаки, - злий, брудною, кусючої.

Східний сонник

Хороші це новини будуть або погані, залежить від того, який ти бачила дівчинку чистою, охайною, миловидної або, навпаки злий, брудною, кусючої.

Якщо ти няньчила маленьку дівчинку або грала з нею - значить, незабаром ти отримаєш звістки, які тебе дуже здивують.

Дитячий сонник

Дівчинка — тобі потрібно побути на самоті хоча б деякий час.

Жіночий сонник

Якщо вам сниться, що ви маленька дівчинка - значить, насправді ви підсвідомо намагаєтеся сховатися в рідному домі, щоб позбутися від усіх проблем, що виникають у вашому житті.

Малий сонник Велесів

Дівчинказбиток, смерть в родині.

Сонник XXI століття

Знаходитися у сні в товаристві молодих красивих дівчат - означає, що наяву вам дійсно доведеться опинитися в доброму товаристві на цікавому заході, якщо уві сні дівчата одягнені в біле - до майбутнього повороту життя в кращу сторону, вас чекає успіх і процвітання.

Бачити себе в сні маленькою дівчинкою - до майбутнього подив або невеликого збитку, якщо незнайома дівчинка заходить до вас в будинок - до непроханим гостям, виганяти її - до дрібних неприємностей, дуже довго розмовляти уві сні з дівчинкою - до багатства та успіху.

Сонник для всієї родини

Дівчинка — сон обіцяє збитки в будинку. Можливо, хтось із родичів, (близьких чи знайомих) назавжди виїде з будинку або міста.

Якщо дівчинка розмовляє з вами уві сні - хтось із ваших знайомих помре «не своєї» смертю.

Сон, в якому ви бачите маленьку дівчинку, чиє волосся хтось заплітає в косу - передвіщає появу у вашому будинку дитини. Дитя, природно, зажадає турботи і догляду, але і принесе з собою багато радості і задоволення. Можливо, плани, які ви будували, здійсняться.

Якщо ви маєте дорослу дочку - час подбати про придане для неї.

Сонник для стерви

Дівчинка — дивовижне і радісна подія.

Бачити себе маленькою дівчинкою - ти переживаєш за скоєні тобою помилки в далекому минулому і через це не можеш жити повним життям.

Грати у сні з маленькою дівчинкою - збережеш добрі стосунки зі своїми друзями на довгі роки.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Дівчинка — на подив, диву, подив.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопада, грудня

Якщо матері сниться, що її дівчинка дуже хвора - наяву вона буде здорова.

Якщо молода жінка бачить у сні красиву дівчинку - це до вагітності.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Якщо ви бачите уві сні дуже красиву, схожу на ляльку дівчинку - це до чуда.

Сонник Мандрівника

Дівчинкаобраз «Ангел-охоронець», помічника в справах для чоловіків;

Для жінки — примітивні, дитячі моделі поведінки, вона сама - образ і стан її душі.

Теткінскій сонник-2012

Дівчинкавідображення незрілого жіночого начала.

Для жінки — також відображення внутрішнього дитини.