Тлумачення сну «Знайомий»

Сонник Міллера

Зустріти у сні знайомої людини і дружелюбно розмовляти з ним - такий сон повідомляє, що справи ваші йтимуть дуже добре. Ситуація може ускладнитися невеликими домашніми розбіжностями. Бесіда йшла на підвищених інтонаціях - значить, потрапите під ураган принижень і суперечок. У сні виникло відчуття незручності або недоречності зустрічі зі знайомим - це говорить про те, що ви нерозважливо станете учасником якогось забороненого справи, і приховати цей факт вам не вдасться.

Для молодої жінки бачити в сні багато знайомих - це означає, що після декількох легких захоплень її наздожене гаряча, щира любов. Завоювавши об'єкт своїх почуттів, вона жодного разу не пошкодує про зусилля, витрачених на цю затію.

Якщо уві сні вона журилася, що у неї дуже мало знайомих, то, якщо вона не буде більш жорсткою і критичною по відношенню до самої себе, її чекає прозаїчна, нецікаве життя.

Сонник Цветкова

Сон-попередження, потрібна обережність.

Англійський сонник

До тривалої і міцній дружбі.

Сон свідчить про те, що ви щирі і щиросерді.

Сонник Фрейда

Приснилося ваше знайомство з кимось - такий сон говорить про вашу надзвичайної скромності. Завести невимушену бесіду з незнайомцем для вас завжди було великою проблемою. З якоїсь причини ви схильні недооцінювати себе, хоча підстав для цього немає. Досить імовірно, що ви дбайливо зберігаєте теплі спогади про події давно минулих днів вашого життя, в яких були відносини, для вас дуже дорогі. Але зрозумійте:

Повернути — і час, і людини - вже неможливо, а крім того, і не потрібно, адже двічі ніщо не може повторитися. Не думайте, що, зустрінь ви його сьогодні, вам вдалося б неодмінно виправити помилку, зроблену якийсь час назад, - це ваша самовпевненість і оману. Ви живете минулим, в той час як можете і зобов'язані жити сьогоденням і майбутнім. Вам слід було б уважніше придивитися до свого давнього відданому другові й подумати, чи радує його ця нав'язана вами роль. Швидше за все, він хотів би від ваших відносин чогось більшого.

Езотеричний сонник

Зустріч ризикує обернутися неприємними наслідками.

Сонник Лонго

Якщо уві сні ви знайомилися з людиною, яку ви вже наяву знаєте, це обіцяє вам несподіване відкриття:

У ньому ви виявите абсолютно нові якості, про які не мали ні найменшого поняття, незважаючи на те, що вас складно звинуватити в наївності.

Знайомство зі знаменитістю означає, що ви часто відчуваєте бажання познайомитися з кимось відомим, проте збутися цьому не судилося.

Знайомство з представником протилежної статі - це натяк на те, що вам вже давно пора зробити це і в житті, і чим швидше, тим краще. Крім того, дане сновидіння підказує, що протягом першого тижня після нього шанси познайомитися з гідним чоловіком істотно зростають.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Знайомого на вулиці зустріти - несподіванка.

Бачити зморшки на його обличчі - зав'язати недовгий нове знайомство. Знайомого з рудою бородою побачити - він обманщик. Знайомих як гостей приймати - ненависть, неприязнь, новина.

Сонник Шеремінской

Знайомі вам люди і ваші друзі - можуть символізувати різні сторони вашої особистості:

Дружелюбність, гостинність, щирість, уміння весело проводити час.

Новий сімейний сонник

Якщо вам приснилося, що ви зустріли знайомого і приємно розмовляєте з ним, то ваші справи підуть успішно. Але якщо бесіда ваша протікає на підвищених тонах, наяву вас чекають суперечки і приниження.

Якщо ви відчуваєте незручність при зустрічі з кимось, попереду у вас необдумане участь у чомусь заборонному. Молодій жінці, що побачила уві сні безліч своїх знайомих, належить кілька легких захоплень або велика любов.

Східний жіночий сонник

Молодій жінці безліч знайомих сняться до успіху в суспільстві.

Якщо ж вона відчуває брак знайомих - значить, вона буде страждати від самотності.

Сучасний сонник

Сон, в якому Ви зустрічаєте свого знайомого і мирно розмовляєте з ним, обіцяє успіх у комерційних і сімейних справах.

Якщо ж Вас розмова грозить вилитися в сварку, то остерігайтеся бути втягнутим в склоки.

Якщо уві сні зустріч зі знайомим викликає у Вас почуття незручності, то наяву Ви ризикуєте зробити якісь протизаконні дії, які будуть розголошені.

Якщо молодій жінці сниться безліч знайомих, то в реальному житті їй буде супроводжувати успіх у суспільстві.

Якщо ж у сні вона відчуває брак знайомих, то цілком можливо, що наяву вона буде страждати від самотності.

Слов'янський сонник

Бачити — благополуччя.

Підсаджувати знайомого пасажиром до себе в човен - влаштовувати до себе на роботу, клопотатися за когось.