Сонник «Приймати»

Сонник від А до Я

Приймати уві сні якесь важливе рішення означає, що попереду вас чекає переломний момент у вашому житті і від того, як ви себе проявите, багато в чому буде залежати ваша подальша доля.

Приймати уві сні ванну віщує вам великі серцеві хвилювання через кохану людину і побоювання втратити його довіру і прихильність до себе.

Бачити у сні, що ви самі приймаєте хрещення, означає, що вас безцеремонним чином принизять, але ви дасте гідну відсіч своїм кривдникам.

Приймати участь у спортивних змаганнях і виявитися переможницею - наяву отримаєте масу задоволень і вражень, прекрасно провівши відпустку, і поправите своє здоров'я.

Якщо ваша участь у змаганні закінчилося тим, що ви в знемозі зійшли з дистанції, - значить, наяву вас спіткає розчарування через невдалого справи, яке спочатку вселяло великі надії і обіцяло значний прибуток.

Сон, в якому ви приймаєте ліки, говорить про те, що під враженням недавнього нещастя ви станете болісно недовірливі і недовірливі навіть до найближчих людей.

Приймати наркотики означає, що, незважаючи на зовні слабке здоров'я ви володієте великим запасом життєвих сил.

Бачити , як хтось приймає наркотики, віщує невдачу в справах і ускладнення відносин з друзями.

Приймати уві сні гостей, серед яких немає вашого коханого, - передвістя сварки з ним через відмову взяти вас із собою в веселу подорож. Сон, в якому вас приймають на найвищому рівні в якійсь урочистій офіційній обстановці, обіцяє вам приємну зустріч з давніми друзями, які нині стали значними людьми і висловлять повну готовність допомогти вам.