Тлумачення сну «Подорож»

Сонник Лоффа

Чим довше живе на цьому світі людина, тим більш ясне і чітке до нього приходить розуміння:

Життя — це дорога, шлях, в якому ми шукаємо істину, щастя, своє місце. І нехай ми не називаємо свої сновидіння подорожжю, але нерідко буває так, що поїздки, які ми робимо в дійсності, викликають у нас порівняння з найцікавішими і цікавими сновидіннями.

Часто метою приснився подорожі з місця відправлення до місця призначення є необхідність у виконанні якоїсь задачі. У цьому випадку подорож перетворюється в часом суворе випробування, яке супроводжується сприятливими і навпаки обставинами для реалізації.

Уві сні ми можемо йти дорогами і полями, продиратися крізь хащі або підніматися в гори. Місцевість, по якій ми подорожуємо, може бути як знайомої і приємної, так і незвіданою, що приховує в собі небезпеку. Пересуватися по ній ми можемо на своїх двох або транспортом, але не тільки:

Нерідко сниться, що засіб пересування настільки швидко і потужно, що, здається, прийшло до нас з казки, або ненадійно до абсурду, або і зовсім безглуздо. Як би там не було, для тлумачення ми повинні розуміти мету подорожі і знати, хто наші попутники.

Подорож можна розцінювати як символічну спробу знайти своє місце в цьому світі або ж спосіб, завдяки якому можна привести життя в стан рівноваги.

Подорож — це архетипічні пошуки своєї істинної суті. Людській душі не властиво перебувати в постійному стані спокою, а шлях до заспокоєння душі - це саме подорож.

В дійсності неспокій душі знаходить своє відображення в усі час виникаючому бажанні змін. Відмежування «я» від очікувань, що висуваються оточуючими, є джерелом певних почуттів. Досить поширені сновидіння - це подорожі в поодинці, коли ми в силу обставин чи нашого бажання залишаємо людей, щоб отримати інформацію про свою наступної мети.

Учасником яких подій вам довелося бути у сні? З якими людьми ви зустрічалися в подорожі? Відповівши собі на ці питання, ви зрозумієте, яка сфера вашого усвідомленого стала майданчиком для внутрішньої боротьби.

У своїй подорожі ви можете зустріти з незнайомцями, які можуть опинитися і суперниками, і доброзичливими, приємними людьми. Зустрічаються і містичні образи, через вплив яких ви відчуєте в собі невідомі сили або ж позбудетеся якихось своїх можливостей. Як би там не було, подорож припускає наявність особистої мети, а значить, ваше ставлення до оточуючих, випробовуване під час подорожі, красномовно характеризує взаємини в реальному світі.

Сонник Цветкова

Відправилися, знаючи місце призначення, - значить, займетеся новими справами;

Не знаючи куди - отримаєте пропозицію.

Сонник Міллера

Приснилося, що ви подорожували, - значить, і в любовних відносинах, і в діловому житті всі ваші дії будуть супроводжуватися успіхом.

Подорож по похмурою незнайомій місцевості сниться до небезпеки і важкого недугу. Довелося подолати стрімкі скелі, позбавлені рослинності, - це до удачі, яка зміниться втратами і розчаруваннями.

Побачити в подорожі гори і горби, порослі зеленню, з деревами в цвіту, - це знак прийдешнього благоденства і щастя.

Подорож уєте в автомобілі, переповненому людьми, - сон обіцяє вам нові знайомства з цікавими людьми та захоплюючі пригоди. Наснилися друзі, з ентузіазмом і хорошим настроєм збираються в поїздку, - до приємних змін у житті. Однак коли від'їзд друзів супроводжується відчуттям смутку, це говорить про те, що попереду у вас сумна розлука, якій судилося тривати довго.

Якщо уві сні ви швидко і абсолютно несподівано повернулися з подорожі, що обіцяв бути довгим, значить, можете розраховувати на успішне закінчення великої роботи.

Сонник Міс Хассе

У сні відправилися в подорож - це до зустрічі з далекими друзями;

Вчинити з кимось - вас оточать плітки;

Йти пішки — доведеться відкласти щось важливе для вас;

На возіщастя буде стійким;

Летіти на аероплані - до короткої радості.

Езотеричний сонник

Сон передвіщає захоплюючі подорожі і в житті. Все побачене в ході подорожі - це відображення вашого життя, до якої ви належите з почуттям радості і інтересом. Час від часу на вашому шляху буде зустрічатися удача.

Сонник Менегетті

Це уособлення будь-якого екзистенціального проекту в дії. Як правило, позитивний образ, що несе людині користь і вигоду. Разом з тим у ряді випадків може нести й негатив - в залежності від місця, що є метою подорожі суб'єкта.

Англійський сонник

Якщо Вам сниться, що Ви вирушаєте у подорож в далеку країну - це віщує великі зміни у Вашому матеріальному становищі.

Якщо подорож у сні приємне і спокійне - і зміни в реальному житті будуть сприятливими, а якщо важке і неприємне - це знак неблагополуччя в майбутньому.

Сонник Симона Кананіта

Подорож — Ви збираєтеся зробити подорож - вас і наяву чекають захоплюючі подорожі. Ви подорожуєте - все, що ви бачите в подорожі - ваше життя, і ви до неї ставитеся з цікавістю і радістю. Отже, вас періодично чекає удача.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Дослідження себе, зростання.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Подорож — це зазвичай час самоізлученія і зростання. Це може попереджати вас про те, що слід підготуватися до несподіваного подорожі в недалекому майбутньому.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Подорожувати уві сні - відчувати неясне відчуття провини і душевної непевності, випробовувати огиду до свого способу життя (маленькі зміни твоїх життєвих обставин). Їхати повільно - довге життя. Швидко - близький успіх. Вночі - небезпека для життя. У суспільстві подорожувати - потрапити на злі язики. До мети подорожі дістатися - досягти мети, до якої тебе вела доля. Приїхати не туди, куди хотів - все буде краще, ніж ти очікував. Зустріч, повернення з подорожі - несподіване сприятливе подія.

Новий сімейний сонник

Якщо вам приснилося, що ви відправилися в подорож, успіх супроводжуватиме вас і в справах, і в особистому житті.

Подорож по похмурих незнайомих місцях обіцяє небезпека в реальному житті.

Якщо уві сні ви долали голі прямовисні скелі, то за удачею послідує розчарування. Побачили зелені й квітучі пагорби - попереду щастя і благоденство. Самотнє подорож в машині віщує, що реальна поїздка виявиться не дуже спокійною.

Якщо ж ви подорожуєте в машині разом з іншими людьми, то вас чекають захоплюючі пригоди і нові цікаві знайомства. Швидке і несподіване повернення зі скрутного і довгої подорожі означає успішне завершення великої роботи.

Якщо ви побачили уві сні мандрівника, самі fie вирушайте в дорогу:

Поїздка виявиться марною.

Циганський сонник

Подорож — часто символізує духовний розвиток, хоча циганам це значення невідоме.

Для них бачити уві сні подорож в якій би то не було формі - знак природного розвитку життя, досягнень, досягнутих цілей, появи нових друзів і ситуацій.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Якщо вам сниться, що ви відправляєтеся в подорож у далеку країну, - це віщує великі зміни у Вашому матеріальному становищі.

Якщо подорож у сні приємне і спокійне, то і зміни в реальному житті будуть сприятливими, а якщо важке і неприємне - це знак неблагополуччя в майбутньому.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Подорожувати, віддалившись від свого тіла - одужання від хвороби;

Подорожувати і бачити чертоги небожителів - щастя;

Подорожувати, сидячи у візку - успіх і вигода у всіх ситуаціях;

Далекі подорожі у всіх напрямках - щастя.

Знати куди — нові справи;

Не знати куди - пропозиція.

Також Див. Виїжджати.

Знати куди — нові справи;

Не знати куди - пропозиція.

Якщо Вам сниться, що Ви вирушаєте у подорож в далеку країну, - це віщує великі зміни у Вашому матеріальному становищі.

Якщо подорож у сні приємне і спокійне, то і зміни в реальному житті будуть сприятливими, а якщо важке і неприємне - це знак неблагополуччя в майбутньому.

Ви збираєтеся зробити подорож - вас і наяву чекають захоплюючі подорожі. Ви подорожуєте - все, що ви бачите в подорожі - ваше життя, і ви до неї ставитеся з цікавістю і радістю. Отже, вас періодично чекає удача.

Здійснити — побачити далеких друзів пішки - відкласти важлива справа на возі - міцне щастя в суспільстві когось - обплутають тебе плітками аеропланом - коротка радість.

Чим довше ми живемо, тим ясніше усвідомлюємо, що життя - це не кінцевий пункт, а дорога у пошуках істини, розуміння і щастя. І хоча ми не називаємо власні сни подорожжю, іноді наші реальні поїздки ми порівнюємо з найбільш примітними сновидіннями. У багатьох випадках ПОДОРОЖ уві сні з одного пункту в інший продиктовано необхідністю виконати якусь завдання. Тоді подорож стає справжнім випробуванням, виникають несприятливі і сприятливі обставини. Засіб пересування може бути по-чарівному потужним і швидким або до абсурду ненадійним. Ми можемо йти через поле або по дорозі, підніматися на гору, пробиратися крізь лісову гущавину або підніматися по скелях. При цьому місцевість може бути знайомою і привабливою або незвіданою і небезпечною і т. У будь-якому випадку важливо знати мету подорожі і своїх попутників.

Подорож —це символічна спроба знайти спосіб привести життя в стан рівноваги, одвічно переслідувана мета знайти своє місце у світі.

Подорож — це архетипічний пошук істинного СЕБЕ. Людська душа рідко знаходиться в стані спокою, а подорож - це шлях до заспокоєння душі. У реальному житті таке занепокоєння проявляє себе у вигляді постійно виникає почуття, яке говорить:

Хочу змін. Процес відмежування власного Я від очікувань оточуючих викликає певні почуття. Уві сні ми часто подорожуємо на самоті, залишивши інших за бажанням або за необхідності, щоб дізнатися, яка наша наступна мета. Які люди зустрічаються вам на шляху, в яких подіях ви берете участь - відповіді підкажуть, в якій області вашого усвідомити Я ведеться внутрішня боротьба. На шляху вам можуть зустрітися незнайомця - суперники чи приємні люди. Не виключені й містичні образи, які відкриють у вас невідомі сили або, навпаки, позбавлять особливих здібностей. У будь-якому випадку, подорож-це особиста мета, тому те, як ви ставитеся до оточуючих під час подорожі, в чому характеризує ваші взаємини з людьми в світі реальності. Чи відомо іншим, куди ви прямуєте? Або ви тримаєте кінцевий пункт прибуття в таємниці? Запрошують вас приєднатися або, навпаки, ви кличете когось з собою? Або ви здійснюєте подорож на самоті? Чи можуть інші вести і направляти вас, або ви самі ведете їх в невідомому напрямку? Відповіді на ці запитання підкажуть розгадку до тлумачення сновидіння.

Означає будь екзистенційний проект в дії. Частіше є позитивним чином, корисним і вигідним для людини, хоча іноді може бути і негативним залежно від того, куди суб'єкт направляється.

Якщо Вам сниться, що Ви подорожуєте, - значить, успіх супроводжуватиме Вам і в справах, і в особистому житті.

Якщо ж Вам сниться, що Ви подорожуєте по похмурих незнайомих місцях, - значить, Вам загрожує небезпека й важка хвороба.

Якщо Ви долаєте голі прямовисні скелі, то Вас, безсумнівно, чекає удача, але за нею підуть втрати і розчарування.

Якщо гори і пагорби, що простираються перед Вами у сні, зелені та квітучі - Вас чекає щастя і благоденство.

Якщо Ви подорожуєте в переповненій людьми машині - значить, Вас чекають захоплюючі пригоди й нові цікаві знайомства.

Якщо Вам сниться, що Ваші друзі весело збираються в поїздку, - цей сон обіцяє Вам приємні зміни в житті. Але якщо друзі віддаляються від Вас сумно - значить, Вас в реальності чекає довга розлука. Швидко і несподівано повернутися з подорожі, яке обіцяло бути важким і довгим, - до успішного завершення великої роботи.

Подорожуватиуспіх супроводжуватиме Вам і в справах, і в особистому житті;

Подорожувати по похмурих незнайомих місцях - небезпека і важка хвороба;

Долати голі прямовисні скелі - удача, але за нею підуть втрати і розчарування;

Гори і пагорби, що простираються перед Вами, зелені та квітучі - щастя і добробут;

Подорожувати в переповненій людьми машині - захоплюючі пригоди й нові цікаві знайомства;

Ваші друзі весело збираються в поїздку - приємні зміни в житті;

Друзі віддаляються від Вас сумно - довга розлука;

Швидко і несподівано повернутися з подорожі, яке обіцяло бути важким і довгим - успішне завершення великої роботи.

Також Див. Скелі, Гора, Друг, Європа, Автомобіль.

Сни про подорожі віщують прибуток і задоволення.

Якщо Вам сниться, що Ви подорожуєте крізь нетрі, то Вам слід побоюватися недругів і хвороб.

Подорожувати по пустелі або в горах означає мінливість долі.

Йти по безкрайніх квітучим полям, долинах або горбах означає процвітання і щастя.

Сон, в якому Ви подорожуєте на автомобілі в поодинці, обіцяє цікаву поїздку.

Якщо ж в машині купа народу, то чекайте пригод і нових знайомств.

Азбука тлумачення снів

Будь-яка поїздка у сні - відображає повсякденне протягом життя.

Вид транспорту, спосіб пересування - уточнюють ваш улюблений спосіб просування по життю.

Повільна їзда на чомусь - спокійне життя.

Швидке пересування на автомобілі, літаку, коні - передвіщає успіх, досягнення мети.

Перервати подорож — зміни на краще.

Американський сонник

Подорож — дослідження себе, зростання.

Сучасний сонник

Сон про подорожі - пророкує прибуток в поєднанні з задоволеннями.

Подорожувати по важкопрохідним невідомим місцям - передвіщає небезпечних ворогів і, можливо, хвороби.

Якщо Ви подорожуєте по пустельній або гористій місцевості - наяву успіх швидко зміниться втратами і розчаруваннями Йти по квітучих родючим горбах - означає надзвичайне процвітання і щастя.

Бачити у сні, що Ви на самоті подорожуєте на машині - знак того, що в реальному житті, можливо, Вас чекає повне подій подорож, але хід справ засмутить Вас.

Подорожувати в переповненому автомобілі - пророкує вдалі пригоди і веселих нових компаньйонів.

Сонник XXI століття

Якщо уві сні ви знаєте маршрут подорожі - це сниться до нових починань;

Не знаєте маршрут - до пропозиції;

Морське, довгий невідомо куди - до отримання спадщини.

Будь чиниться вами уві сні круїз - говорить про те, що у вашій повсякденному житті не вистачає романтики і комфорту, ваші будні одноманітні.

Спілкуватися уві сні з місіонером - до знайомства, для жінки - до випадкової, але надовго запам'ятовується зв'язку.

Бути їм — до перешкод і утруднень.

Сонник майбутнього

Якщо уві сні ви подорожуєте, то успіх супроводжуватиме вас і в справах, і в особистому житті;

Але якщо ви бачите якісь похмурі, небезпечні місця, похмурі пейзажі - вам загрожують неприємності і хвороби.

Сонник для стерви

Подорожуспіх і удачі в особистих і службових справах.

Подорожувати по рівнині - щастя, удача і благополуччя.

Подорожувати по горах, скелястій місцевості - недовга удача.

Відправитися в подорож разом із друзями - нові зустрічі та знайомства, захоплюючі пригоди.

Проводити близької людини в подорож, а самій залишатися чекати - і наяву чекає розлука.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Здійснювати уві сні кругосвітню подорож - означає, що ваш життєвий шлях добігає кінця;

Душа прощається з землею, по якій ви ходили стільки років.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Здійснювати уві сні кругосвітню подорож - до круїзу наяву.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Якщо вам сниться, що ви робите кругосвітню подорож і бачите уві сні багато країн - це до нездійсненною мрією.

Сонник від А до Я

Відправитися у сні в подорож - передвіщає успіх у всіх областях діяльності і удачу в любовних справах.

Морська подорож — означає, що незабаром у вас з'явиться реальна можливість відвідати далекі краї і екзотичні країни.

Автоподорож — говорить про те, що удача блисне стрімким метеором і знову над вашою головою зімкнеться безпросвітна імла потреби та поневірянь.

Радісне повернення з тривалої подорожі - знак успішного завершення тривалої, копіткої і складної роботи.

Сонник Мандрівника

Подорож — життєве випробування;

Духовний розвиток;

Незадоволеність. Може бути віщим сном і відображати значний період життя сновидца, а в рідкісному випадку і охоплювати загальний задум всій долі людини - «подорож по життю». Деталі й місце, в якому подорожує сплячий, вказує на конкретне тлумачення.

Подорожувати з певною метою - доленосні впливу, дістатися до потрібного місця - досягти мети;

Безцільно — досвід, пізнання, самопізнання.

Сонник Фрейда

Будь-яка подорож — символізує тривоги людини, його неспокій і страхи перед близькою смертю.

Якщо ви відправляєтеся в подорож - ви побоюєтеся смерті.

Збори в подорож кого-небудь - віщують швидку смерть у найближчому оточенні сновидця, можливо, навіть самого збираного.

Якщо ви відправляєте в подорож кого-небудь - ви турбуєтеся, як би він не помер.

Снотолкователь

Якщо Вам сниться, що Ви подорожуєте - значить, успіх супроводжуватиме Вам і в справах, і в особистому житті.

Якщо ж Вам сниться, що Ви подорожуєте по похмурих незнайомих місцях - значить, Вам загрожує небезпека й важка хвороба.

Якщо Ви долаєте голі прямовисні скелі, то Вас безсумнівно чекає удача, але за нею підуть втрати і розчарування.

Якщо гори і пагорби, що простираються перед Вами у сні, зелені та квітучі - Вас чекає щастя і благоденство.

Якщо Ви подорожуєте один у машині - це знак того, що майбутня Вам незабаром поїздка буде не дуже спокійною.

Якщо Ви подорожуєте в переповненій людьми машині - значить, Вас чекають захоплюючі пригоди й нові цікаві знайомства.

Якщо Вам сниться, що Ваші друзі весело збираються в поїздку - цей сон обіцяє Вам приємні зміни в житті. Але якщо друзі віддаляються від Вас сумно - значить, Вас в реальності чекає довга розлука.

Швидко і несподівано повернутися з подорожі, яке обіцяло бути важким і довгим - до успішного завершення великої роботи.

Сонник для закоханих

Якщо жінці сниться, що вона подорожує, це означає, що її чекає успіх в особистому житті.

Якщо вам сниться, що ви подорожуєте з друзями в машині, це означає, що вас чекають цікаві події, зустрічі і романтичні знайомства.

Сон про подорож по голих схилах, позбавленим рослинності, - знак самотності і розлуки з коханим.

Теткінскій сонник-2012

Подорожвідображення змін взагалі. Потреба в будь-яких змінах (також бажання і / або можливість).

 
Відноситься до тем: