Тлумачення сну «Гора»

Сучасний сонник

Гора сниться до перешкод і попереджає про те, що ваша мрія, якій ви останнім часом віддавали всі свої сили, так і залишиться мрією. Прийміть це як даність, залиште Сізіфова праця комусь іншому і виберіть якесь інше заняття.

Покрита снігом гора сниться до того, що ви не маєте права відступати - сконцентруйте свої сили і зробіть рішучий крок. Снилася гола гірська вершина - всі ваші спроби привернути успіх на свій бік будуть безрезультатними.

Якщо уві сні ви піднімаєтеся на вершину гори, то сон пророкує, що ви як ніколи близькі до своєї мрії і ваша наполегливість буде винагороджена.

Людину, яка в сновидіннях бачить себе на піку гори, в найближчому майбутньому чекають кардинальні зміни в житті (на жаль, передбачити, якими саме вони будуть, неможливо).

Сни, в яких людина підкорює вершину, пророкують успіхи в будь-яких починаннях.

Якщо снилося, що на шляху до вершини людина поранився і у нього пішла кров, то наяву він потрапив у безвихідь і не може знайти виходу з ситуації, що склалася.

Сниться, що в горах ви знайшли коштовні камені, - значить, незабаром отримаєте хорошу пропозицію про співпрацю.

Якщо у снах людина зірвався з гори, то в реальному житті всі його починання очікує повний крах.

Якщо сплячий бачить себе у гірської річки, він перегляне свої закостенілі погляди.

Гірський хребет сниться до настання моменту, коли ви можете в повній мірі відчути значення фрази «чорна смуга». Біди будуть насуватися на вас таким щільним фронтом, що не буде можливості перепочити ні секунди.

Якщо ви витримаєте атаку, вона загартує вас так, що ви перестанете боятися будь-яких негараздів.

Якщо ви оступитеся, біди зламають вас назавжди.

Якщо вам сниться гірський хребет, зверніть увагу на його вершину.

Якщо вона покрита товстим шаром снігу, то в теперішньому вас чекають серйозні випробування. Приснилася гола, кам'яниста або з рослинністю, але безсніжна вершина - значить, випробування не будуть важкими для вас.

Звичайний сонник

Підійматисяуспіх;

Спускатися — неуспіх.

Сонник Фен-шуй

Горависока мета, мрія;

Велика, серйозна перешкода.

Сонник Лонго

ГораПідійматися уві сні на круту гору - чекайте виникнення серйозних труднощів.

Якщо ви піднімалися на гору з працею, постійно спотикаючись і щохвилини зупиняючись, щоб перевести дух, значить, вирішення цієї проблеми прийде не відразу і на час ви змигнути.

Англійський сонник

Якщо Вам сниться, що Ви піднімаєтеся на круту скелясту гору, цей сон означає, що Ваше життя буде наповнена важкою працею і багатьма печалями. Всі Ваші спроби добитися для себе кращої долі впадуть під тиском непередбачених обставин. І є побоювання, що Ви ніколи не зможете піднятися з-за лих, які впадуть на Вас, якщо тільки Ви не виховаєте в собі терпіння й філософське відношення до подій, завдяки яким Ви здолаєте всі.

Бачити — забажаєте нові підприємство, яке буде вдалим. Підніматися - ваш шлях веде до успіху. Спускатися - марні зусилля. Скочуватися - можна "обламати крила", заклик до обережності.

Гори зазвичай символізують жіноче тіло з явно вираженими формами.

Якщо вам сниться гориста місцевість, то ви віддаєте перевагу апетитних жінок. Ви любите насолоджуватися видовищем оголеного жіночого тіла.

Прогулянка в горах для чоловіка символізує статевий акт, а для жінки - схильність до лесбійське кохання.

Сніг або дощ у горах говорять про прагнення мати дітей.

Ураган або каменепад в горах символізує наявність проблем зі здоров'ям або в статевій сфері.

Однак самотньо стоїть гора, утес або пік є фалічним символом зі всіма витікаючими звідси тлумаченнями.

Процес підйому або спуску з гори для жінки символізує прагнення встановлення контакту з новим партнером, а для чоловіка - схильність до занять онанізмом.

Чоловік, що знаходиться на вершині, задоволений своєю сексуальною формою, а жінка - мріє про ідеального чоловіка.

Означає прагнення побачити з вершини щось нове, розширити горизонт власного онтического бачення (цілісного бачення реальності), вказуючи на потреба в самореалізації, тому сходження на вершину символізує усунення всіляких вытеснений, вивільнення почавлених функцій і, перш за все, високий ступінь взаємодії Ін ось і «Я», при якому відбувається розширення меж розуміння природи речей аж до виникнення онтического бачення.

Для молодої жінки - минути гору в компанії двоюрідної сестри і померлого усміхненого брата - великі зміни в кращу сторону, попередження про зраду друзів;

Втомитися в дорозі - розчарування;

Підніматися по красивій зеленої стежці - багатство, видатне положення;

Гора нерівна, не можете дістатися до вершини - мінливості долі;

Дістатися до небезпечної точки і прокинутися - знайдете рішення проблеми.

Також Див. Кінь, Лисий, Підйом, Подорож, Сніг, Трава.

Бачити гору означає великого царя з кам'яним серцем.

Якщо хто побачить, що він ходить по вершині гори, то ця гора є ознака кар'єри людину, яка бачила такий сон, і згідно з висотою баченій уві сні гори, він досягне більш або менш високого положення.

Підійматисяуспіх;

Спускатися — неуспіх.

Якщо уві сні Ви бачите гору далеко, то в реальному житті Ви не ставите перед собою недосяжних цілей.

Якщо при цьому Ви милуєтеся красою гір, то Ваш ясний погляд на життя і на проблеми нерідко допомагав Вам у скрутних ситуаціях.

Сон, у якому Ви піднімаєтеся на гору, символізує подолання труднощів.

Якщо Вам приснилося, що Вам вдалося піднятися на вершину гори, то наяву Ви зможете подолати всі труднощі.

Якщо з якихось причин Ви не дісталися до вершини, то в реальному житті на Вашому шляху до мети виникнуть непередбачені обставини.

Езотеричний сонник

Гори бачити — задумаєте нові підприємство, яке буде вдалим.

Підніматися — ваш шлях веде до успіху.

Спускатися — безуспішні зусилля.

Скочуватися — можна «обламати крила», заклик до обережності.

Сонник Міллера

Якщо молодій жінці наснилося, що вона мине гору в компанії двоюрідної сестри і померлого брата, який посміхається, значить, в її житті відбудуться великі зміни в кращу сторону. Але в той же час це сон-попередження:

Не спокушайтеся п.

Давньоперсидською сонник Тафлісі

Висока гора уві сні, якій ви особисто володієте - обіцяє вам набуття підтримки високого особи.

Якщо вам приснилося, що ви намірилися цю гору зрити - наяву ви, схоже, зібралися чимось образити свого покровителя.

У тому випадку, коли вам сниться, що ви вирішили оселитися або вже живете на горі - знайте:

У вас є високий і могутній покровитель, який допоможе вам зійти по східцях службової драбини.

Сходження на гору - болісне і довгий, віщує горе, невдачі.

Легке сходженнязнак того, що ви дуже швидко досягнете слави і успіху. Найчастіше це вказівка на можливість швидкого наближення до верхівки адміністрації міста або навіть усієї країни.

Падіння з гори - до втрати становища, яке ви в даний момент займаєте.

Якщо вам приснилося, що ви перебуваєте на вершині гори, але сама гора - чорна, стережіться:

Вашому житті загрожує серйозна небезпека!

Якщо гора осяяна неймовірним по силі, магічним сяйвом - вам судилася удача у всіх ваших починаннях.

Побачити себе на дні глибокої гірської ущелини - до ув'язнення в тюрму або до швидку кончину.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Досяжна мета чи можливість. Сходження на гору свідчить про вашому русі у напрямку до мети. Сходження з гори - символ віддалення від мети. Духовний підйом і надихаюче переживання. Монастирі та обителі лам розташовані в горах, так як гори - найкраще місце для духовного самітництва. Не робіть гори з горбка крота. (Не робіть з мухи слона. ) Може розглядатися і як перешкода, і як відкрилася можливість.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Горасимвол досяжною мети або можливості. Сходження на гір свідчить про вашому русі у напрямку до мети. Сходження з гори - символ віддалення від мети. Образ гори може також знаменувати духовний підйом і надихаюче переживання. Монастирі та обителі лам розташовані в горах, так як гори - найкраще місце для духовного самітництва. Чи не робите ви гори з горбка крота? (Не робите ви з мухи слона?) Гора може служити як символом перепони, так і символом відкрилася можливості в залежності від інших знамень, пов'язаних з цим образом.

Якщо ви відчуваєте себе так, наче намагаєтеся підкорити недосяжну вершину, пам'ятайте, що ви в змозі зробити це. І не забувайте насолоджуватися шляхом, ведучим до мети, як і самим її досягненням.

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі вершина гори покрита снігом, навколишні дуже скоро оцінять вас гідно. Щоранку змішуйте збитий яєчний білок з кавою і випивайте цей напій. Погане значеніеЕслі на вершині гори хтось є, приготуйтеся до того, що хтось спробує зайняти ваше місце. Щоб убезпечити себе, покладіть в матерчатий мішечок нігті з лівої руки і лівої ноги, додайте туди пасмо свого волосся і на заході закопайте.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Гору перед собою бачити - велика перешкода, майбутні труди. На неї підійматися - подолання труднощів. На прямовисні скелі дертися - відчувати невизначений внутрішній страх / бажання забути обережність і докори сумління. І падати при цьому - застереження від нещастя. Підійматися, а в тебе зверху камені летять - потрібно позбавитися від небезпеки. Гори з вічними снігами перед собою бачити - важко переборне перешкода, яка вимагає підпорядкувати твою волю і життя єдиної мети. На вершину гори або скелі підійматися, на вершині стояти, дивитися на що відкрився перед тобою вид - досягнення мети, успіх. Але якщо щось заважає бачити - якесь перешкода турботи / щось затьмарює твої стосунки з людьми.

Сонник Шеремінской

Гірські вершинитривога внаслідок невідомості;

Бачити гори — утруднення.

Підійнятися на гору - успіх у будь-яких починаннях;

Для хворогоодужання.

Спускатися з гори - невдача.

Гори, вкриті лісом - означають невірність.

Циганський сонник

Гора — у вас високі прагнення.

Якщо ви старанно працюєте заради досягнення своєї мети, вам це вдасться і дозволить піднятися вгору по службових сходах.

Сонник Шувалової

Гори сняться дуже часто. Найважливішим у таких снах є дія, яка розгортається в горах.

Якщо ви підіймаєтеся на гору - це говорить про незадоволеною потреби в самореалізації. Що ви завжди хотіли робити, але не робили? Пора починати здійснювати свої мрії!

Якщо ви бачите себе падаючим з гори - це символізує страх втрачати удачу і положення в суспільстві. чому ви цього боїтеся? Пошукайте причини в минулому - коли вас позбавляли або намагалися позбавити того, чого ви насилу досягли?

Якщо ви бачите на вершині гори іншого, знайомого вам людини - це говорить від тому, що ви безуспішно прагнете налагодити з ним взаєморозуміння і більш близькі відносини. Або якийсь недосяжний образ минулого стоїть перед вашим внутрішнім зором досі і заважає нормально жити далі. Ваша мета в даному випадку недосяжна, і краще відмовитися від неї, поки не пізно, інакше ризикуєте зіпсувати своє життя.

Якщо ж ця людина спускається до вас з гори - значить, залишилася в минулому його недоступність для вас і настає момент, коли ви зможете змінити щось у ваших стосунках на краще.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Якщо вам сниться, що ви піднімаєтеся на круту скелясту гору, цей сон означає, що ваше життя буде наповнене важкою працею і багатьма печалями. всі ваші спроби домогтися для себе кращої долі впадуть під тиском непередбачених обставин. і є побоювання, що ви ніколи не зможете піднятися через лих, які обрушаться на вас, якщо тільки ви не виховаєте в собі терпіння і філософське ставлення до подій, завдяки яким ви здолаєте всі.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Проникаєш усередину гори. - Буде удача у всіх справах. Падаєш з землі на гору. - Втратити місце роботи. Піднімаючись в гору, відчуваєш страх. - Буде просування в службовій кар'єрі. Руйнування і втрати при підйомі в гори. - Віщує зло і нещастя. Їдеш на екскурсію в високі гори. - Навесні і влітку віщує щастя. Йдеш по схилу, покритому землею. - Підуть думки про болезніЖівешь у високих горах. - Віщує щаслива подія. Прогулянка в горах. - Віщує матеріальну прибуток, благополуччя, успіх по службі. Тримаючи в руках предмет, піднімаєшся в гори. - Дружина принесе благородного сина. Серед гір займаєшся сільським господарством. - Достаток в одязі та їжі, предметах першої необхідності. Бачиш гору гною і землі. - Накопичення великих багатств, багато грошей і цінностей.

Східний жіночий сонник

Сон, в якому ти піднімаєшся на гору, символізує подолання труднощів. Підніматися в гору - до страждань. Спускатися з гори - до завершення важкого періоду в житті.

Сонник Езопа

Гора — цей символ безпосередньо пов'язаний з безліччю казок та переказів. На думку предків гори таїли в собі таємні сили і служили притулком для своїх господарів. Багато хто вважав, що всередині гір зберігаються скарби, які недоступні для людей, і приносять нещастя тим, хто вирушає на їх пошуки.

Для тих, хто жили поблизу гір, існували заборонені місця, на які не дозволялося ходити, щоб не турбувати духів. Слов'янське усна творчість тлумачить гори як вічне, не підвладне людським силам.

Гора — це велика і серйозна перешкода на шляху. Існує відомий вислів:

«Розумний у гору не піде, розумний гору обійде» і ще одне:

«Якщо гора не йде до Магомета, то Магомет іде до гори», що значить:

Не варто марно чекати неможливого, роби так, як можна.

Якщо уві сні ви підіймаєтеся на гору - це означає ваше прагнення реалізувати якусь задумку.

Досягти вершини гори - домогтися бажаного, втілити мрії у життя.

Якщо незважаючи на всі ваші зусилля вам не вдається піднятися на вершину гори - це свідчить про те, що реалізації ваших планів завадять зовнішні обставини, можливо, варто перечекати деякий час і знову повторити спробу домогтися мети.

Бачити гору з двома вершинами - такий сон пророкує вам успіх у якомусь важливій справі, тому що ви маєте підтримку впливової людини.

Якщо по схилах гори тече ріка - це означає, що вас чекають попереду безліч подій, але вони будуть дрібними і незначними, робота не принесе задоволення, але цей період гарячкових занять порожніми справами скоро закінчиться.

Бачити ланцюг гір - це сон-пересторога.

Якщо гориста ланцюг перегороджує вам дорогу - це означає, що ви зіткнетеся з нездоланними перешкодами на своєму шляху.

Якщо ж ланцюг гір тягнеться вздовж вашого шляху - це знак того, що ви досягнете поставленої мети всупереч діям недоброзичливців.

Якщо вам приснилася гора з поселеннями на її схилах - це означає, що ви оточені великою кількістю друзів і гарних знайомих, які допоможуть вам в скрутну хвилину, яка не змусить себе чекати.

Бачити у сні, як людина за бажанням переміщує гору з одного місця на інше - ви шукаєте сили, щоб здійснити задумане, але не переоцінюйте свої можливості і не сподівайтеся на допомогу з боку.

Бачити у сні, що ви йдете до гори і розумієте, що вона наближається до вас сама - цей сон означає, що зовнішні обставини складуться сприятливо і ви отримаєте те, що давно належало вам по заслугам.

Бачити у сні друга, який прийшов на ніч дивлячись просити про допомогу:

Потрібно скопать гору, і ви без зволікання відправляєтеся допомагати йому - цей сон означає, що ви не жалієте себе заради інших, але з кожним днем все більше розчаровуєтеся в тих, кому допомагаєте.

Бачити у сні, що гора приходить в рух, як живіт вагітної жінки, а після цього в окрузі з'являється багато мишей - ви передчуваєте марність того, чим зайняті зараз і на що йдуть ваші кращі сили.

Бачити у сні шкапу, яка ледве плентається в гору - нескінченна важка робота занадто стомлює вас, тому ви не бачите просвіту попереду;

Вам належить напружитися, щоб завершити те, що вимагає пильної уваги.

Сонник Цветкова

Гори голітривога;

Лісистіневірність;

Підійматисяуспіх, якщо влізеш;

Бачити — утруднення;

Спускатисяневдача;

Підійматися на гору для хворого - одужання (довго ліз - дуже важка хвороба).

Сонник Данилової

Підйом в гору по стежці - відмінний знак. Ваші справи і справді "підуть в гору":

Вас чекає нове захоплення, яке захопить вас повністю, занурить в море любові і пристрасті. Ви піднестися в очах коханої людини, що принесе вам величезне задоволення.

Якщо ви спускаєтеся з гори або, що ще гірше, скочується з неї, вас чекають великі втрати. Можливо, в вас розчаруються і захочуть перервати відносини.

Азбука тлумачення снів

Гора — в залежності від положення сновидца у гори символізує велику перешкоду в житті або вершину досягнення в житті.

Бачити гору перед собою - чекають великі труднощі.

На вершину підійнятися - досягти мети, успіху.

Падати з гори - неприємність.

Американський сонник

Гора — досяжна мета чи можливість, духовне піднесення і надихаюче переживання.

Сходження на гору - свідчить про ваше русі у напрямку до мети.

Сходження з гори - символ віддалення від мети.

Монастирі та обителі лам розташовані в горах, так як гори - найкраще місце для духовного самітництва.

Східний сонник

Сон, в якому ти піднімаєшся на гору - символізує подолання труднощів.

Підніматися — до страждань.

Спускатися з гори - до завершення важкого періоду в житті.

Дитячий сонник

Гора — настала пора подумати про те, що тобою зроблено хорошого для себе і людей у минулий період і почати будувати плани на майбутнє.

Ідіоматичний сонник

«Пішов в гору» - підвищення по службі, успіх у будь-якій діяльності;

«гора чого-небудь» — велика купа, дуже багато, кількісна міра;

«гора з плечей» - кінець турбот;

«сидіти як на вулкані» - сильне.

Імператорський сонник

Горасимвол подвійності людини:

Внутрішня тяжкість, слабкість, тяга до землі, з якої він створений, і зовнішнє прагнення до успіху, до Неба через боротьбу і подолання. Чим ясніше явлена внутрішня слабкість людини, тим витонченішими стають спроби зовнішнього прояву сили. Однак все, що не має в собі внутрішньої сили, зовні виснажується і рано чи пізно розпадається, всупереч усім планам, і часто несподівано. Істинно сильні люди не відчувають внутрішньої потреби проявляти свою силу без тиску зовнішніх обставин.

Для конкретної ситуації гора теж символічна, пік гори - межа розвитку і максимум напруги ситуації, найвища точка, з якої вже нікуди йти.

Людина на горі - знак повного самоотрешенія і занурення в себе. Йдучи в себе, кожен досягає власного дна (або вершини) - вищої, дає прийняти єдине рішення точки, тому що можливостей для втечі немає. Адже зовнішня боротьба - не більше ніж наслідок внутрішніх протиріч і страхів, що провокують зовнішні пригніченість і депресію або впевненість та успіх.

Гори бачити / переходити - янь і інь стан, їх дія сприятливо разом в гармонії і не благопріятнопо окремо, в дисгармонії.

Гори бачити уві сні без подолання їх - зіткнутися з образом власних внутрішніх проблем і самоблокіровок у вигляді гір:

Внутрішній гнів на себе провокує зовнішній спалах, ведучу до депресії, їх об'єднує страх;

Всі разом вони породжують тривогу і истощающее сили недовіра до оточуючих (домашнім або. Внутрішні самоблокування породжують зовнішні неприємності:

Коли внутрішній стан боротьби непрерьшно, то зовні в боротьбу як в кругообіг залучаються все нові і нові явища, без вирішення старих проблем. Необхідна порада лікаря та перегляд життєвих орієнтирів.

Йти в гори без бажання їх долати і повертатися назад означає догляд - відмова від світу, обрив справ з усіма можливими наслідками (розрив зв'язків, відносин тощо.

Споглядати гірські вершини з захопленням - ставити собі мету, зумовлюватиме можливо тривалий, але цікавий і в підсумку вдалий шлях.

Дертися в гори з зусиллям - неможливість і небажання перебувати далі в даній ситуації, потреба піднятися над нею, щоб отримати можливість відчужено від себе розглянути способи вирішення. Це в основі сприятливо, але залежить від подальшої поведінки наяву:

Неадекватно сприймає світ людина не зуміє з вершини правильно оглянути події внизу. Слід бути вдумливим і не приймати поспішних рішень.

Долати уві сні гори - подолання і приборкання руйнівних зовнішніх проявів і розвиток;

Прояв властиве і внутрішній основі - це знак початку боротьби за себе, перегляд поглядів, відмова від гніву і демонстрації переваги - це означає важке, але правильне одужання. Успіх в майбутньому.

Шукати і прагнути до гір з жагою подолання - внутрішньо заздалегідь підготовлений перегляд орієнтирів;

Цей образ може означати і споруджені ззовні, чужою волею перешкоди.

Сон сприятливий:

Успіх, звершення, благополуччя в домі.

Піднятися на пік гори і споглядати навколишній із захопленням - максимум удачі (можливо, після важкого початку).

Загинути в горах - необхідна термінова зміна життєвих орієнтирів, цілей, планів і порада лікаря.

Ісландський сонник

Підійматися на гору - до важкої праці;

З гори спускатися - до доброго керівництву / супроводженню.

Місячний сонник

В гору підійматися - успіх;

Спускатися — неуспіх.

Малий сонник Велесів

Горатяжкість велика, тяжка праця, горе, неприємності, турботи, перешкоди;

Лисатривога;

Лісистазрада;

Падати з гори - велике горе, втрата, невдача, з горя виберешся;

А якщо падав да не впав - нічого, все обійдеться;

На гору йти - до хорошого, одужання / велике горе, порожня робота, худий шлях;

Спускатисяудача / до худу, невдача;

Ходити по горах - велику потребу випробувати;

Стоїш на горі - велика честь, слава;

Лазити по горах - клопоти, кои обернуться до користі;

Лізти в гору - тяжкий, але гарну справу, печаль;

Лізти да не залізти - будеш бідувати;

Залізти на верх гори - до добра, задумане здійсниться;

По шляху проваліща - будуть нещасливе заміжжя (жінкам);

Дорога кам'яна в гору - перешкоди.

Мусульманський сонник

Бачити гору — означає великого царя з кам'яним серцем.

Якщо хто побачить, що він ходить по вершині гори - гора ця є ознака кар'єри людини, який бачив такий сон, і згідно з висотою баченій уві сні гори, він досягне більш-менш високого становища.

Новітній сонник

Гора — щоб домогтися успіху в наміченому справі, потрібно докласти чимало зусиль і знайти покровителя.

Новий сонник 1918 р

Гори голітривога;

Лісистіневірність;

Підійматисяуспіх, якщо опинишся на вершині;

Бачити гори — утруднення;

Спускатисяневдача.

Снотолкователь

Гору уві сні бачити - знаменує перешкода в справах;

Сходити на гору - марний труд і зусилля по-пустому і важке підприємство, також несприятливі подорожі;

Сходити з гори - є знак маловажно успіху в незначній підприємстві.

Сонник XXI століття

Гора уві сні - символ важкої роботи.

Бачити у сні засніжені гори - знак того, що вас чекають труднопреодолімие перешкоди на шляху до успіху.

Підійматися уві сні на гору - символ труднощів на шляху до успіху, відчувати страх при цьому - означає просування по службовій драбині, підвищення в посаді;

Збігати з гори - позбавлення від небезпеки, падати з неї - удача у всіх справах.

Жити у сні високо в горах - до щасливого події, прогулянка в горах - до матеріального прибутку, благополуччю.

Досягти уві сні вершини гори - означає, що наяву вам необхідно подбати про своє здоров'я.

Побачена у сні лиса гора взагалі без рослинності - поганий сон, що передвіщає страждання і перешкоди в справах.

Для молодої дівчини такий сон - може бути попередженням, що їй краще не спілкуватися з людиною, яка намагається домогтися її розташування. Його нещирість і злий умисел - можуть принести їй тільки неприємності в майбутньому.

Сонник Білого мага

Підійматися уві сні на круту гору - чекайте виникнення серйозних труднощів.

Якщо ви піднімалися на гору з працею, постійно спотикаючись і щохвилини зупиняючись, щоб перевести дух - значить, вирішення цієї проблеми прийде не відразу і на час ви опинитеся в глухому куті.

Якщо підйом дався вам легко - значить, ви скоро зможете дуже швидко впоратися з труднощами, хоча, можливо, для цього буде потрібно допомога близьких.

Бачити безліч гір - сон символізує вашу неспокійне життя, причому саме неприємне полягає в тому, що ви не відчуваєте себе впевнено, постійно сумніваєтесь і чекаєте каверзи. Чи не краще заспокоїтися і жити без постійного страху в душі?

Бачити, як хтось ходить по горах - вам належить прийняти важке рішення, що стосується вашого особистого життя. Можливо, ви відчуваєте себе скривдженим, обділеним увагу. Але навіть якщо виявиться, що ви праві і уваги отримуєте мало, не варто приймати поспішне рішення, інакше потім ви пошкодуєте, але справа вже буде зроблено.

Круті гори, на яких майже немає рослинності - кажуть, що в реальному житті ті, хто оточує вас, прагнуть будь-які питання вирішувати без вашої участі, хоча вам здається, що ваша думка для них дуже важливо. Насправді їм набагато простіше домовитися між собою, не питаючи про те, як ви дивитеся на ту чи іншу подію. Постарайтеся виправити це становище і бути більш активними у ситуаціях, коли потрібно щось вирішувати. Може бути, друзі не прислухаються до вашої думки тому, що не чекають від вас цінного ради? Але якщо ви хоча б пару раз проявіть розсудливість і мудрість, ваші близькі зрозуміють, що ви - хороший порадник і вашою думкою вони нехтували даремно.

Падати уві сні з гори - наяву ви зробите нечесний вчинок по відношенню до людини, яку не дуже добре знаєте, але сам він ставиться до вас як не можна краще.

Сонник майбутнього

Гора — важка робота або складна ситуація.

Сонник для всієї родини

Гора — означає перешкода. Справа, яку ви, можливо, довго і ретельно планували, залишиться для вас недосяжною вершиною. Краще залишити свідомо безглузді спроби її підкорення і зайнятися чимось іншим.

Якщо вершина, яка вам сниться, накрита сніжною шапкою - вам треба зібратися з силами і в що б те не стало добитися поставленої мети.

Якщо на вершині снігу немає - краще не мучиться і залишити марні спроби.

Якщо ж ви уві сні забиратися на гору - це означає, що мета близька і ваші зусилля незабаром будуть винагороджені сторицею.

Якщо ви бачите себе на вершині гори - значить доля скоро зробить крутий поворот (невідомо, в кращу або гіршу сторону) і ваше життя докорінно зміниться.

Підкорювати гірські вершини - добиватися успіху.

Поранитися в горах і бачити свою кров - зайти в глухий кут, вирішуючи виробничі проблеми.

Знайти в горах коштовний камінь - отримати несподіване ділову пропозицію.

Зірватися при сходженні - зазнати невдачі в справах.

Вийти до гірській річці - по-новому поглянути на поставлену задачу.

Сонник для стерви

Гори — складні справи і клопоти.

Високі гори — важкий і важка праця, що вимагає великих витрат часу і сил.

Піднятися уві сні на вершину гори - ти успішно впораєшся з усіма труднощами і перешкодами на своєму шляху, і будеш щаслива і задоволена результатами.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Гори уві сні - це відображення ваших праць, задумів і звершень.

Бачити їх вдалині - знак того, що незабаром вас чекає велика і важка робота, яка, можливо, піднесе вас.

Якщо ви піднімаєтеся в гору без втоми - це означає, що грандіозна робота, за яку ви взялися або збираєтеся взятися, вам по плечу і обіцяє привести вас до успіху.

Втомитися, піднімаючись в гору - означає, що ви звалили на себе занадто багато. Бути може, вам варто на якийсь час відкласти свої справи?

Довгий ланцюг гір - свідчить про те, що якесь діло отримає своє продовження.

Дістатися до вершини і побачити за нею обрив - означає, що в якомусь важкій справі ви досягли апогею і намагатися його поліпшити не слід, це тільки зашкодить і вам, і вашій справі.

Лісисті схили гір - символізують попутні справи, відволікаючі вас від головного.

Якщо ліс заважає підніматися наверх - це означає, що для успіху вам необхідно не відволікатися, зосередившись на основному.

Побачити на горі стародавні руїни - передвіщає несподівану удачу.

Гарний палац або замок на вершині гори - знак того, що ваші старання обернуться для вас матеріальною вигодою і славою.

Однак якщо замок має похмурий, страхітливий вигляд - це, навпаки, застерігає вас від зайво амбітних планів.

Сонник Здоров'я

Бачити високі гори з засніженими вершинами - вам необхідно прагнути до піднесеним, духовним цінностям життя;

Скелясті гори — до стресів і тривожного стану психіки;

Вогнедишні горизнак небезпеки;

До захворювань з високою температурою, до опіків.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Гора — сниться до горя.

Спуститися з гори - виплутатися з горя.

Піднятися на гору - посилити своє і без того погане становище в житті.

Бачити гористу місцевість - до невеликих неприємностей.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопада, грудня

Гориста місцевість — до розчарування.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити себе піднімається по гористій місцевості вгору - добрий знак, ваші фінансові справи незабаром поправляться.

Сонник від А до Я

Бачити у сні гору - отримати користь або вигоду, не витрачаючи зусиль.

Бачити гірський ландшафт - щоб домогтися свого, вам доведеться проявити кмітливість, спритність і діяти на свій страх і ризик.

Підніматися на гору - через копітку працю знайти заслужений успіх.

Якщо вам сниться, що ви по вузькій стежці їдете верхи на коні по самому краю гірської ущелини, - значить, наяву досягнете дуже міцного життєвого становища.

Бачити позбавлений рослинності голий схил гори віщує голод і страждання. Спускатися з гори - до незначної удачі.

Якщо ви працюєте в горах, добуваючи якісь корисні копалини, - значить, після багатьох безуспішних спроб ви нарешті досягнете бажаного результату в своїй справі. Нагромадження каменів, через яке ви не можете пробратися в горах, - знак того, що ваша життєва дорога буде нерівною і важкою.

Високі скельні гори уві сні - передвістя невдач, сварок, наступ смуги невезіння. Займатися альпінізмом - ви подолаєте серйозне життєве перешкода на шляху до щастя.

Якщо вам сниться, що ви починаєте сходження в гори і пробираєтеся второваною стежкою серед зелені альпійських лугів біля підніжжя великих вершин, - значить, у житті вам легко вдасться досягти добробуту і популярності в респектабельному суспільстві.

Стояти на краю гірського обриву, з жахом дивлячись вниз, і в цей момент прокинутися - наяву стан ваших, здавалося б, плачливі справ несподіваним чином зміниться в кращу сторону.

Йти в горах в зв'язці з рідними братами або сестрами - такий сон однозначно віщує зміни в бік стабільності і благополуччя і в той же час попереджає про небезпеку з боку уявних друзів.

Якщо вам сниться, що при сходженні в горах ви вибилися з сил і не в змозі рухатися далі, - значить, у житті будете задовольнятися лише малою дещицею того, на що розраховували.

Якщо сниться, що ви через силу продовжуєте підйом у гору, але ніяк не можете досягти вершини, - сон передвіщає найнеймовірніші коловороті вашої долі.

Якщо вам так і не вдасться уві сні досягти вершини - це означатиме крах всіх надій реальному житті.

Для того, щоб вистояти в ній, вам слід викластися до останнього.

Займатися уві сні гірськолижним спортом, бачити себе стрімко несеться по гірських схилах означає, що зволікання в справі, якою ви в даний час стурбовані, просто неможливо, і відкласти його теж не можна - тільки швидкість і натиск вирішать успіх всього підприємства.

Сонник Соломона

Гори високі — важка праця;

Досягти вершини — пересилити перешкоди.

Сонник Мандрівника

Гірський перевал — важкий період.

Гору бачитисимвол звершення, цілі, труднощі;

Кількісна міра чого-небудь в сенсі «дуже багато».

Стояти на вершині - успіх, досягнення в особистому;

Одужання.

Рухатися всередині гори - несподіваний щасливий випадок.

Сонник щасливих знамень

Горазабратися на дуже високу гору або пройти крізь неї - до великого успіху.

Сонник Фрейда

Гори — зазвичай символізують жіноче тіло з явно вираженими формами.

Якщо вам сниться гориста місцевість - ви волієте фігуристих жінок. Ви любите насолоджуватися видовищем оголеного жіночого тіла.

Прогулянка в горах для чоловіка - символізує статевий акт, а для жінки - схильність до лесбійського кохання.

Сніг чи дощ в горах - говорять про прагнення мати дітей.

Ураган або каменепад в горах - символізує наявність проблем зі здоров'ям або в статевій сфері.

Однак самотньо стоїть гора - є фалічним символом зі всіма витікаючими звідси тлумаченнями.

Процес підйому або спуску з гори для жінки - символізує прагнення встановленню контакту з новим партнером, а для чоловіка - схильність до занять онанізмом.

Чоловік, що знаходиться на вершині - задоволений своїм сексуальним формою, а жінка - мріє про ідеального чоловіка.

Середньовічний сонник

Підніматися в гору - до праць або ж до тривогам.

Спускатися з гори - до радості і веселощів.

Підійматися на гору - до блага.

Тлумачний словник сновидінь

Підійматися на гору - важкий успіх;

Збігати з гори - позбутися від небезпеки;

Бути на горі - заслужити повагу.

Український сонник

Сняться гори — це горе, погано, утруднення.

Гори голітривога, вкриті лісом - зрада.

Як сниться, що лізеш на гору - це віщує печаль;

Як вилізеш на гору і підеш - це добре:

Чоловік виліз з горя трохи;

А якщо лізеш на гору і не вилізеш - це бідувати будеш;

На гору лізти - трудність в тому, що.

Камінь по дорозі в гору - перешкоди.

Направлятися на гору з прірвою - до нещасливого заміжжя.

Універсальний сонник

Чому в стародавньому світі люди вірили, що боги живуть в горах, адже там так холодно і вітряно?

Якщо уві сні ви піднімаєтеся в гору - значить, ви хочете взяти в житті якусь нову висоту. Наскільки висока гора, і яким вам здався підйом?

Підніматися легко або ви насилу долаєте перешкоди?

Гора також — символізує високі очікування. У вас високі очікування щодо себе або іншої людини, або хто інший чекає занадто багато від вас?

Гора може також - символізувати драматизацію подій. У реальному житті ви щось надто драматізіруете?

Гора у вашому сні символізує диво - ви готові гори зрушити заради чогось?

Бачити у сні гори - також знак зміни ставлення до чогось або зміни в поведінці, так як якщо гора не йде до Магомета, то Магомет іде до гори.

Теткінскій сонник-2012

Горавідображення надії.

 
Відноситься до тем: