Тлумачення сну «Вгору»

Психоаналітичний сонник В. Самохвалова

Вище / Нижче (верх, низ;

Вищий, нижчий). Все, що вище, зверху - верхня частина будівлі, тіла і т. Дух і інтелект. Все, що прагне вгору:

Совість, ідеали, альтруїзм. Очі, чоло. Небеса. Внизу. Сексуальні імпульси. Біологія особистості, інстинкти. Асоціальне, аморальне, архаїчне. Оральна область (низ особи). Земля. Тінь. Рух вниз фактично означає пізнання всього слабкого і глибинного в особистості. Найвищий розвиток може бути досягнуто через пізнання всього низького і слабкого в характері, таке пізнання розширює горизонти особистості, для того щоб індивід згодом міг уникати інших, більш значних падінь, а також лицемірства, марнославства і т. Вершини і глибини особистості врівноважують один одного, якщо вони діють спільно. Але якщо це рівновага зруйновано, т надзвичайно розвинена сторона особистості (Ід або Поцупив-Его) підказує в сновидінні необхідність нової рівноваги.

Вгору / вниз. Ризик.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Підніматися вгору по сходах - до успіху в справах і в житті.

Підніматися вгору по горах - до горя.

Сонник від А до Я

Підніматися у сні вгору по щаблях, по сходах, на ліфті або на гору - значить, досягти своєї мети. Підніматися на узвишшя - долати перешкоди і підноситися у всьому. Підніматися на ешафот для страти - до приємної несподіванки.

Бачити в сні себе піднесеною на небеса - такий сон передвіщає вам невдалу спробу скористатися відкрилися перед вами чудовими можливостями досягти успіху у своїй роботі. Підніматися вгору в підвісну кабіні канатної дороги - до поліпшення вашого матеріального становища.

Підніматися на машині по дорозі, що веде вгору, - значить, перед вами відкриються блискучі перспективи. Дертися вгору по жердині, канату або мотузяною драбиною - ви легко впораєтеся зі своїми недругами.

Відчути запаморочення, піднімаючись вгору по сходах, - нові почесті ви сприйміть як належне, але, зайнявши більш високе положення, загордитеся. Підніматися вгору на ліфті - до можливості розбагатіти.

Залізати на дах - злякатися через дрібниці, залазити на дерево - прагнути допомогти близькій людині.

Бачити піднімається вгору стовпчик ртутного термометра - подолати всі неприємності, пов'язані з бізнесом.