Тлумачення сну «Дух»

Сонник Цветкова

Говорити з привидом - такий сон повідомляє, що там, де ви цього ніяк не очікували, вас обдурять. Або цей образ можна сприймати буквально, як персонажа сновидіння.

Англійський сонник

Приснившийся привид — це провісник розчарування через провал намічених планів. Навіть на тлі зовні сприятливих обставин ви не зможете досягти довгоочікуваного успіху. Ви вважаєте, що назавжди завоювали серце своєї коханої, проте у вас з'явиться суперник і затьмарить вас. Існує ймовірність, що ви посварилися з найкращим другом і будете через це глибоко страждати. Крім того, приснився привид - це знак небезпеки, в якій опиняться подорожують, а також втрати грошей для тих людей, хто по своїй довірливості комусь їх позичить.

Сонник Менегетті

Це візуальний образ паразита розуму.

Езотеричний сонник

Добрі духи віщують удачу. Злі, агресивні привиди обіцяють неприємності. Добре б сходити в церкву, щоб поставити свічку за упокій.

Побачити привид — ви чогось злякаєтеся;

Морально налаштовуйтесь на стрес. Воно розмовляло - дізнаєтеся інформацію, яку не варто приймати близько до серця. Її вам піднесуть спеціально для того, щоб перелякати.

Сонник Лоффа

Приснилося привид можна розцінювати як образ чогось вже пішов, але не забутого або ж майже забутого, але такого, що ми не можемо від себе відпустити.

Поява уві сні духів померлих родичів говорить про наявність невирішених питань. Звертайте увагу на обстановку, в якій розгорталися у сні події, обличчя присутніх і незвичайні деталі, що супроводжували появу привида.

Сонник Міс Хассе

Говоритиобман в самому несподіваному місці. Або чийсь дух буквально, як персонаж сновидіння.

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі ви побачили уві сні душу незнайомої людини (говорили з нею), то вищі сили пропонують вию допомогу. Щоб скористатися нею, намажте все тіло на ніч кукурудзяною олією. Погане значеніеЕслі уві сні ви побачили душу знайомої людини, то чекайте непроханих гостей. Щоб вони не прийшли, пов'яжіть на праве зап'ястя чорну вовняну нитку.

Американський сонник

Дух — це може бути привид з минулого. Спогади, які полюють на вас.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Бачити ікону Святого Духа або розмовляти уві сні, по вашим уявленням, зі Святим Духом - до втрати віри.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопада, грудня

Якщо ви уві сні бачите небудь сон, пов'язаний зі Святим Духом - вам треба відвідати духівника.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Якщо ви бачите сон, пов'язаний зі Святим Духом - готуйтеся до сповіді.

Загальний сонник

Говоритиобман в самому несподіваному місці;

См. Привид.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Біси або духи б'ють тебе - дуже несприятливий ознаку.

Живий біс, дух, потойбічна сила в саду або городі - розсіються всі тривоги.

 
Відноситься до тем: