Сонник «Суперник»

Сонник Міллера

У вас був суперник - такий сон розповідає про вашу майбутню зайвої повільності, яку ви продемонструєте в процесі відстоювання власних прав. Вона ж стане причиною втрати розташування до вас якихось впливових персон. Дівчат такий сон закликає зберігати свою любов і застерігає від вчинення непоправної помилки. У сні суперник перехитрив вас - це говорить про те, що ви надмірно безтурботні і неуважні у всьому, що стосується вашої роботи, і зловживаєте наданої свободою.

Якщо суперником, причому удачливим, були ви самі, це сон до успіху;

Вашого ділового партнера чекає перетворення в однодумця, готового підтримати буквально у всьому.

Сонник Міс Хассе

Зустріти йогорадість, добрі вісті.

Якщо Вам сниться, що у Вас є суперник, - значить, у своєму приватному житті Ви будете неметких і повільні, захищаючи власні права, і внаслідок цього втратите розташування впливових людей.

Для дівчини цей сон служить застереженням зберігати свою любов, бо вона може вчинити непоправну помилку.

Якщо Вам сниться, що суперник перехитрив Вас, - виходить, Ви занадто безтурботні і неуважні до своєї роботи і зловживаєте своєю свободою.

Якщо ж Вам сниться, що Ви самі успішний суперник, значить, Вас очікує успіх, а Ваш діловий партнер зробиться Вашим однодумцем.

У Вас є суперник - у своєму приватному житті Ви будете неметких і повільні, захищаючи власні права, і внаслідок цього втратите розташування впливових людей;

Для дівчини — цей сон - зберігайте свою любов, бо вона може вчинити непоправну помилку;

Суперник перехитрив Вас - Ви занадто безтурботні і неуважні до своєї роботи і зловживаєте своєю свободою;

Бути щасливим суперником - успіх, Ваш діловий партнер зробиться Вашим однодумцем.

Езотеричний сонник

Суперники на любовному фронті сняться до того, що в цій сфері у вас не все гаразд, є загроза зрад. Снилися суперники в діловій сфері - значить, ви ризикуєте втратити свого становища через те, що ваш супротивник дійсно сильний. Приснився суперник, який у вас є наяву, - це означає, що ви візьмете верх над ним без особливих проблем.

Сонник Симона Кананіта

Суперник (суперниця) — На любовному фронті - і наяву у вас не все гаразд в любові. Можлива зрада коханим. В діловому плані - вам загрожує втрата реноме, суперник сильний насправді. , Наявний наяву - вам не скласти праці його перемогти.

Новий сімейний сонник

Приснилося, що у вас є суперник, - наяву постарайтеся викорінити свою нерозторопність і повільність. Інакше ви не зможете гідно захистити свої права і втратите розташування впливових людей. Дівчині, якій приснилася її суперниця, потрібно особливо дбайливо зберігати свою любов і остерігатися непоправних помилок.

Якщо ви побачили уві сні, що суперник обійшов вас, - ви занадто безтурботні і зловживаєте своєю свободою. Сон, в якому ви самі стали щасливим суперником, принесе вам успіх.

Циганський сонник

Суперник — сімейні сварки.

Новітній сонник

Суперник — незабаром ситуація повториться і наяву.

Сучасний сонник

Якщо Вам сниться, що у Вас є суперник - в реальному житті Ви будете невпевнено діяти, відстоюючи свої права і втратите прихильність впливових людей. Молоду жінку такий сон - попереджає про необхідність зберегти свою любов, так як вона може вчинити фатальну помилку, відправляючись на пошуки нових прихильностей.

Якщо Вам приснилося, що суперник перехитрив Вас - наяву Ви будете недбало вести свої комерційні справи і надмірна свобода виявиться згубною для Вас.

Якщо ж Вам сниться, що в суперництві удача випала на Вашу долю - подібний сон сприятливий для Вашого просування і з Вашим компаньйоном Ви досягнете повного взаєморозуміння.

Сонник для стерви

Суперниця — постарайся не здійснювати дурних і необдуманих вчинків, щоб не впустити свою честь і гідність в очах коханого, і не втратити його.

Бачити уві сні свою суперницю - щоб отримати допомогу і підтримку впливового і забезпеченої людини, тобі доведеться добре попрацювати і показати себе в найкращому світлі.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Бачити у сні, що в якійсь справі у вас з'явився суперник - є попередженням. Як правило, такі сни підказують, що ви занадто повільні і не проявляєте у своїх справах належної енергії.

Суперник в любові - знак того, що наяву ви приділяєте недостатньо уваги коханій людині, і це може закінчитися розривом відносин.

Якщо суперник у сні випереджає вас - це означає, що ситуація заходить надто далеко, і вам, щоб домогтися успіху в тому чи іншому починанні, доведеться витратити чимало сил.

Якщо ж у боротьбі з суперником успіх посміхається вам - такий сон підказує, що для успіху вам достатньо всього лише трохи напружитися і не відкладати свої справи в довгий ящик.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити суперницю — до приниження.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити у сні суперницю - до пліток через неї.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Бачити у сні суперницю - до її бридким витівок проти вас.

Снотолкователь

Якщо Вам сниться, що у Вас є суперник - значить, у своєму приватному житті Ви будете неметких і повільні, захищаючи власні права, і внаслідок цього втратите розташування впливових людей.

Для дівчини цей сон служить застереженням зберігати свою любов, бо вона може вчинити непоправну помилку.

Якщо Вам сниться, що суперник перехитрив Вас - значить, Ви занадто безтурботні і неуважні до своєї роботи і, зловживаєте своєю свободою.

Якщо ж Вам сниться, що Ви самі успішний суперник, значить. Вас очікує успіх, а Ваш діловий партнер зробиться Вашим однодумцем.

Теткінскій сонник-2012

Суперниквідображення сприйняття взаємин з конкретною людиною.

 
Відноситься до тем: