Сонник «Партнер»

Сонник Міллера

Якщо Вам сниться, що Ваш діловий партнер або товариш по службі необережно впустив корзину (або коробку) з посудом, яку він ніс, - це обіцяє Вам погіршення становища Ваших справ з вини недбалих і недобросовісних партнерів.

Якщо у сні Ви зробите йому зауваження за допущену помилку - це знак того, що справи налагодяться.

Ваш діловий партнер або товариш по службі необережно впустив корзину (або коробку) з посудом, яку він ніс - погіршення положення Ваших справ з вини недбалих і недобросовісних партнерів;

Ви зробили йому зауваження за допущену помилку - справи налагодяться.

Також см.

Партнер ство.

Якщо Вам приснилося, що Ваш діловий партнер розбив посуд, то наяву Вас очікують проблеми в бізнесі, викликані некомпетентністю Вашого напарника.

Сонник XXI століття

Якщо уві сні ви обговорюєте плани зі своїм компаньйоном або партнером - такий сон може бути передвістям несподіваних проблем чи перешкод.

Укладати у сні угоду або вступати в альянс з досить багатими і впливовими людьми - означає, що вас може очікувати сварка або нерозуміння з тими, кого ви любите і ким дорожите.

Вказувати компаньйонові або партнерові на допущені ним помилки чи промахи - знак того, що незабаром вас чекає поліпшення матеріального становища або досягнення стабільного положення на роботі або в бізнесі.

Сонник від А до Я

Якщо вам наснився ваш першорядний діловий партнер в абсолютно непотрібному вигляді - напилася до положення риз, ледве оперує мовою і ледь тримається на ногах, то наяву у вас з ним виникнуть серйозні розбіжності по принципових питаннях.

Дорікати уві сні своїх партнерів в нерозумних рішеннях віщує наяву повне взаєморозуміння і згода за всіма пунктами вашої спільної діяльності.

Бачити уві сні своїх постійних партнерів по грі в теніс, в шахи і т. означає, що в реальному житті ви здійсните, здавалося б, нездійсненне і досягнете свого.

Грати з партнерами і при цьому терпіти поразку - такий сон говорить про те, що наяву вам належить спростувати звинувачення на свою адресу і повністю очистити себе від яких би то не було підозр.

Якщо ваш партнер програє вам у сні - значить, вас чекають лаври переможця в реальності, вам нададуть честь, довіривши очолювати важливе суспільне справу.

Снотолкователь

Якщо Вам сниться, що Ваш діловий партнер або товариш по службі необережно впустив корзину (або коробку) з посудом, яку він ніс - це обіцяє Вам погіршення становища Ваших справ з вини недбалих і недобросовісних партнерів.

Якщо уві сні ви зробіть йому зауваження за допущену помилку - це знак того, що справи налагодяться.

Малий сонник

Якщо Вам приснилося, що Ваш діловий партнер розбив посуд, то наяву Вас очікують проблеми в бізнесі, викликані некомпетентністю Вашого напарника.

Теткінскій сонник-2012

Партнер по бізнесу - нагадування про те, що «компаньйон, як дружина, хороший до розлучення». У якомусь разовому підприємстві, справі потреба в допомозі.

 
Відноситься до тем: