Тлумачення сну «Весілля»

Сонник Фрейда

Власне весілля сниться до сюрпризу, який вам зробить хтось. Вам, у свою чергу, потрібно буде поставитися до нього з максимально можливим розумінням, здогадатися, що б це значило. Побачили чужу весілля - отримаєте приємні звістки, які будуть торкатися і вас, хоча і не будуть мати до вас безпосереднього відношення.

Сонник Ванги

Гуляти в сні на весіллі - до веселій вечірці в колі своїх старих друзів. Можливо, на цій вечірці ви познайомитеся з людиною, яка згодом стане для вас сенсом усього життя.

Перебувати в сні на своєму весіллі - свідчення того, що незабаром вам потрібно буде прийняти важке рішення. Швидше за все, від цього рішення буде залежати все ваше подальше життя.

Якщо вам приснилося, що ви присутні на весіллі в якості почесного гостя - в реальному житті хтось із близьких людей буде дуже сильно мати потребу в вашої допомоги. Не відмовляйте цій людині, тому що зовсім скоро вам теж знадобляться його послуги.

Сонник Лоффа

До того як почати кропітку роботу по розшифровці цього сновидіння, необхідно визначити наявність можливих подій, що можуть послужити для нього поштовхом.

Сон може виявитися простим виконанням бажання або особистим очікуванням.

Для людей же, які зовсім не живуть у переддень весілля, можливі й інші сценарії тлумачення.

В першу чергу ви повинні піддати розгляду інші обставини власного життя. Чи не виходить так, що ви звалюєте на свої плечі підвищені зобов'язання? Чи не збираєтеся ви прийняти якесь важливе зобов'язання перед діловим партнером, роботодавцем або кимось ще, хто має до вас ставлення? Сновидіння про весілля може вказувати на те, чи є підходящим і наскільки приймається вами дане зобов'язання. Так, якщо весільна церемонія проходить добре, то союз ваш, швидше за все, бачиться вам надійним.

Якщо весілля в ваших очах - це катастрофа або ж ви не можете зрозуміти, до чого зводилася ваша роль на ній, то, можливо, є підстави для перегляду покладених на вас обов'язків.

Сонник Цветкова

Бути на весіллі - печаль, смерть того, хто одружується, для сплячого - хвороба.

Сонник Міс Хассе

Весілля сниться до розбратів і неприємності.

Побачити весільних гостей - такий сон означає, що ваше сімейне життя буде щасливим;

Побачити весільний поїзд або самим бути в його складі - такий сон пророкує, що ви скорите серце якоїсь людини, про почуття якого могли тільки мріяти;

Весільну вшанування сниться до зустрічі.

Приснилося , що серед весільних гостей виник конфлікт, - значить, ваше благополуччя іноді буде порушуватися безглуздими непорозуміннями.

Езотеричний сонник

Передвісниця суспільної події.

Якщо бачили з боку, то у вашому населеному пункті або країні в цілому відбудуться неприємні події;

Вони вас безпосередньо не торкнуться, але занепокоєння доставлять досить багато. Були весільним гостем - значить, події торкнуться і вас безпосередньо, негативно позначилася на вашому положенні.

Сонник Менегетті

Весілля — неоднозначний образ і трактується за допомогою інших деталей сновидіння.

Сонник Лонго

Якщо власна весілля наснилася сімейній людині, це означає, що в їх відносинах з другою половиною з'явиться щось нове.

Для неодруженого або незаміжньою цей сон символізує їх гаряче бажання цієї події наяву.

Англійський сонник

Якщо у вашому сні веселилася й танцювала весілля, то це поганий знак, який виступає передвісником драматичних, а то й трагічних подій у вашому будинку. Є ймовірність, що в сім'ї рідного або близького людини трапиться якесь нещастя.

Побачити себе щасливим нареченим - для чоловіка такий сон чреватий неприємностями, він може провести довгі роки в похмурому самоті.

Для хворого людини сон є передвісником ускладнення перебігу його хвороби.

Побачити весілля своєї коханої людини не з вами - дурний сон, що розповідає, що вже скоро ваші відносини повністю припиняться.

Однак якщо ви на весіллі були всього лише гостем, то наяву вас чекає просування по службі, радісна зустріч або ж отримання довгоочікуваної доброї новини.

Сонник Симона Кананіта

Весілля — Громадське подія.

Бачити весілля зі сторони - неприємні події в державі, місті, які не торкнуться вас прямо, але змусять похвилюватися. Бути гостем - події торкнутися вас і погіршать ваше положення.

Сонник Азара

До приємному знайомству.

Бачити шлюбну церемонію - нещастя.

Печаль, смерть.

Також Див. Наречений, Наречена.

Печаль, смерть.

Сон про веселій весіллі передує якомусь драматичному події у Вашому будинку. Можливо, що у рідних або близьких в сім'ї трапиться нещастя.

Якщо чоловік бачить себе уві сні щасливим нареченим - життя пошле йому довгі роки похмурого самотності або інші неприємності.

Хворому такий сон передвіщає ускладнення ходу його хвороби.

Сумний сон, у якому Ви бачите свою обраницю (обранця), що поєднується шлюбом не з Вами:

Сон пророкує Ваш швидкий розрив.

Але якщо на прівідевшейся Вам весіллі Ви - всього лише гість, цей сон передвіщає Вам радісну зустріч, або одержання довгоочікуваної доброї звісточки, або просування по службі.

Суспільна подія.

Бачити весілля зі сторони - неприємні події в державі, місті, які не торкнуться вас прямо, але змусять похвилюватися. Бути гостем - події торкнутися вас і погіршать ваше положення.

Брати участь — для неодружених - швидке подружжя для заміжніх - дітей танцювати на весіллі - бережися іншої статі власне весілля - щастя в шлюбі бути на весіллі в суспільстві чоловіків або жінок - твої справи заплутаються.

Бачити у сні своє весілля (для неодруженого /;

Незаміжньою) означає, що вам дуже хочеться, щоб це сталося у вашому житті.

Для одруженого /;

Заміжньої приснився весілля означає нове в стосунках з другою половиною.

Якщо вам приснилося, що ви виходите заміж потай від усіх, це може призвести до зайвих пліток навколо вашого доброго імені.

Якщо уві сні ви вирішили вийти заміж, це знак того, що ваші достоїнства знайдуть підтримку у оточуючих. Однак якщо при цьому ваші батьки чинять опір вашим вибором, то вам не доведеться розраховувати на підтримку близьких людей.

Якщо ви стали нареченою, і вам приснилося, що ваш суджений одружився на іншій, вам не уникнути ревнощів, яка не буде мати під собою ніяких підстав.

Образ амбівалентний.

Знаходитися на чиїйсь весіллі - Ви успішно знайдете вихід із ситуації, яка була причиною Вашої тривоги;

Для жінкибачити таємне вінчання - Вам слід навчитися стримувати сої бажання і пориви;

Для дівчини — погодитися вийти заміж - Ви сильно виростите в очах людей, що мають вплив на Вашу долю, і виправдаєте їх довіру;

Для дівчини — Ваші батьки не схвалюють Ваш вибір - реальна заручини викличе засудження родичів;

Для дівчини — Ваш коханий одружується на іншій - Ви будете страждати від порожніх тривог і безпідставних страхів;

Для холостого людини - бути одруженим - нещастя;

Для дівчини — на Вашому весіллі хтось одягнений у траур - Ви будете нещаслива в шлюбі;

Подібне відбувається на чужому весіллі - Вашого друга або родича чекає незавидна життя.

Також Див. Батьки, Траур.

Бути на весіллі - душевна печаль;

Сварка на весіллі - звістка про смерть.

Весілляпохорон. Заміж іти - померти. Сниться весілля і гульбище - у сім'ї буде мрець. Бути на весіллі - скорбота велика, вінчатися зі своїм чоловіком - смерть. Брати участь у весіллі:

Для неодружених — скоро вступлять в шлюб;

Для заміжніхдіти;

Танцювати на весіллі - стережіться осіб протилежної статі;

Бачити власне весілля - сімейне щастя;

Бути на весіллі серед чоловіків або жінок - плутанина в житті.

Бачити весільний поїзд - запалиш любов'ю чиєсь жіноче серце або спокусиш чоловіка;

Частування на весіллі - зустріч з ДРУЗЯМИ.

Гуляти в сні на весіллі - до веселій вечірці в колі своїх старих друзів. Можливо, на цій вечірці ви познайомитеся з людиною, яка згодом стане для вас сенсом усього життя. Перебувати в сні на своєму весіллі - свідчення того, що незабаром вам потрібно буде прийняти важке рішення. Швидше за все, від цього рішення буде залежати все ваше подальше життя.

Якщо вам приснилося, що ви присутні на весіллі в якості почесного гостя, то в реальному житті хтось із близьких людей буде дуже сильно мати потребу в вашої допомоги. Не відмовляйте цій людині, тому що зовсім скоро вам теж знадобляться його послуги.

Любовний сонник

Якщо вам приснилося, що ви виходите заміж потай від усіх - це може призвести до зайвих пліток навколо вашого доброго імені.

Якщо уві сні ви вирішили вийти заміж - це знак того, що ваші достоїнства знайдуть підтримку у оточуючих. Однак якщо при цьому ваші батьки чинять опір вашим вибором, то вам не доведеться розраховувати на підтримку близьких людей.

Якщо ви стали нареченою, і вам приснилося, що ваш суджений одружився на іншій - вам не уникнути ревнощів, яка не буде мати під собою ніяких підстав.

Китайський сонник

Весілляпохорон. Заміж іти - померти. Сниться весілля і гульбище - у сім'ї буде мрець. Бути на весіллі - скорбота велика, вінчатися зі своїм чоловіком - смерть. Брати участь у весіллі:

Для неодружених — скоро вступлять в шлюб;

Для заміжніхдіти;

Танці.

Азбука тлумачення снів

Весілля — це символічне об'єднання протистоять обставин, якостей людини, містична весілля рідних душ.

Сон, в якому ви вступаєте в шлюб (без весільного веселощів) - несе зміни, хороші чи погані в залежності від ставлення до партнера.

Бачити весільну веселощі - самотність, хвороба, смерть.

Американський сонник

Весілля — союз вашої свідомості і підсвідомості, тіла і духу.

Східний сонник

Бачити себе нареченою у шлюбній сукні - до хвороби.

Виходити заміж за незнайомого чоловіка - до розставання з коханим. Людині хворому весілля передрікає ускладнення хвороби.

Жіночий сонник

Сон, в якому ви перебуваєте на своєму власному весіллі і помічаєте чоловіка, одягненого в траурну одяг - передвіщає вам невдалий шлюб.

Якщо ж ви все це бачите на чужому весіллі - невдачі будуть супроводжувати когось з ваших друзів або родичів. Також такий сон може стати попередженням про те, що через якогось неприємного известия ваша подорож буде відкладено або ви просто будете дуже засмучені цією звісткою.

Сон, в якому ви бачите себе виходить заміж за старезного діда - загрожує вам неприємностями зі здоров'ям.

Якщо вам сниться, що ви виходите заміж, проте цей факт не викликає у вас радісних емоцій і переживань - будьте готові до серйозних розчарувань в любовних стосунках, а також до ймовірної хвороби.

Малий сонник Велесів

Весілляпохорон, не до добра, сварка, до зради (одруженому), печаль (холостому), збиток;

Самому вінчатися — нічого не буде, душа красується / захворіти, дружина або чоловік помре, чоловік з дружиною посваряться, хвороба або смерть (одруженим);

Вінчатися зі своїм чоловіком - смерть;

На весіллі бути - народження дітей (одруженим), весілля (неодруженим) / жаль, туга;

Танцювати на весіллі - остерігайся протилежної статі;

Бути на весіллі або серед чоловіків, або тільки серед жінок - плутанина в житті;

Весільний поїздлюбов.

Новітній сонник

Бути нареченим (нареченою) - до удару долі;

Бути гостем на весіллі - невдала спроба вирішити особисте питання;

Зустріти весілля — до невдачі в любові.

Нумерологічний сонник Піфагора

Якщо вам сниться, що ви одружитеся і ніяк не можете дочекатися першої шлюбної ночі - наяву ви будете звинувачені в тому, чого не скоювали.

Якщо сон ваш не викликав у вас неприємних емоцій, то і в реальному житті неспокій і переживання не триватиме довше одного тижня, але якщо ви з якоїсь причини страждали уві сні або відчували незручність, то чекайте сумних змін у житті. Вони настануть через 19 днів і потягнуть за собою самі неприємні наслідки.

Слов'янський сонник

Весілля — до набуття друга.

Снотолкователь

Побачити себе в сні на весіллі - означає, що Ви швидко знайдете вихід з обставин, які можуть стати причиною Вашої тривоги і перешкод на шляху до успіху.

Якщо молодій жінці сниться таємне вінчання - це дуже несприятливо для характеристики її натури. Можливо, що сон призведе її до думки про необхідність приборкати себе.

Якщо уві сні вона прийняла пропозицію - це означає, що вона підніметься в думці тех-то стоїть вище неї, і очікувані обіцянки не будуть обмануті.

Якщо уві сні вона думає, що батьки не схвалюють її заміжжя - це значить, що її заручини не буде схвалена родичами.

Якщо їй сниться, що її коханий одружується на іншій - сон передвіщає непотрібні страждання і порожні безпідставні страхи.

Якщо Вам сниться, що Ви вже одружені - це сумна прикмета.

Якщо молода жінка бачить на своєму весіллі когось у жалобі - це означає, що її сімейне життя буде нещасною.

Якщо це відбудеться на чужому весіллі - вона засмутиться нещасною долею родича або друга.

Сон може передвіщати досаду або хворобу замість очікуваних щастя і здоров'я.

Приємне подорож, яка відбудеться наяву після такого сну, може бути серйозно засмучений неприємним вторгненням чи іншим сюрпризом.

Сучасний сонник

Якщо Вам сниться, що Ви веселіться на весіллі - незабаром якесь сумна подія стане причиною Вашої невдачі.

Якщо молодій жінці сниться, що вона таємно виходить заміж - це дуже несприятливий сон. Він пророкує її можливе падіння.

Якщо жінці сниться, що вона прийняла пропозицію про заміжжя - її по достоїнству оцінять оточуючі, а передчувають радості і обіцянки не обдурять її.

Якщо їй сниться, що вона не отримала батьківського благословення - наяву родичі не схвалять її занять.

Сон, в якому жінці сниться, що її коханий одружився на іншій - пророкує, що в реальному житті її будуть турбувати порожні страхи, хоча її коханий чесно виконає свої обіцянки.

Якщо Вам присниться, що Ви вступаєте в шлюб - незабаром Ви отримаєте неприємну звістку від відсутніх осіб.

Якщо ж весілля весела і серед гостей не видно сумних, блідих і змучених осіб або людей, одягнених в чорне - навпаки, очікуйте удачі й щастя.

Якщо молодій жінці сниться, що на своєму весіллі вона бачить людину в жалобі - в заміжжі її чекають тільки нещастя.

Бачити таку людину на чужому весіллі - знак того, що наяву вона буде сумувати з приводу нещасливої долі якогось родича чи друга. Можливо, її чекає неприємність або хвороба там, де вона чекала щастя чи здоров'я. Її приємні подорожі чи подорожі інших людей після цього сну можуть бути засмучені неприємним втручанням або сюрпризами.

Якщо жінці сниться, що вона виходить заміж за старезного сивого старого - такий сон передвіщає їй неприємності і хвороби.

Якщо під час шлюбної церемонії одягнений в чорне наречений дивиться на наречену з докором - в реальному житті вона зіткнеться з холодністю і неуважним ставленням свого друга.

Бачити у сні весілля - до великої радості, в тому випадку, якщо гості одягнені в яскраву ошатний одяг й веселі, якщо ж вони одягнені в чорне або інші темні тони - подібний сон пророкує траур і печаль.

Бачити себе гостем на весіллі - такий сон обіцяє великі ділові перспективи, крім того, кохана людина порадує Вас своїми думками.

Будь засмучення на весіллі - пророкує невдачі, хвороби або смерть у Вашій родині.

Молодій жінці побачити себе нещасливою або байдужою нареченою - означає розчарування в коханні і можливу хворобу. Їй слід бути обережною у своїй поведінці, так як її оточують вороги.

Сонник Білого мага

Бачити у сні своє весілля (для неодруженого / незаміжньої) - означає, що вам дуже хочеться, щоб це сталося у вашому житті.

Для одруженого / заміжньої приснився весілля - означає нове в стосунках з другою половиною.

Сонник для стерви

Весілля власна — тільки швидко прийняте рішення виявиться вірним і допоможе з гідністю і честю вийти з важкої ситуації.

Чужа — необхідно стримати свої пристрасті і вести більш стриманий спосіб життя.

Побачити під вінцем замість себе іншу жінку - твої побоювання і страхи абсолютно безпідставні і порожні.

Зустріти весілля на шляху - взяти участь у веселощі і розвазі.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Весілля уві сні - це завжди символ дуже значних, важливих змін, які обіцяють змінити ваше положення.

Весела весілля, на яку вас запросили у сні - обіцяє вам нові, бути може, навіть доленосні, знайомства.

Самому на весіллі бути щасливим нареченим або нареченою - ознака великого успіху. Можливо, якесь із ваших починань отримає широке визнання і схвалення.

Весілля з старезним старим чи бабою - знак того, що успіх не обіцяє прийти занадто скоро. Частіше, втім, цей образ говорить про те, що ви занадто зволікайте із здійсненням якоїсь своєї задумки і ризикуєте упустити сприятливий момент.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Весілля — сниться до великого події, після якого ваше життя піде зовсім інакше.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Весілля — до серйозної цькуванні.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Весілля — до лайки в родині.

Сонник Мартина Задеки

Весіллярадість.

Змова весільнийнещастя.

Сонник Міллера

Побачити себе в сні на весіллі - означає, що ви швидко знайдете вихід з обставин, які можуть стати причиною вашої тривоги і перешкод на шляху до успіху.

Якщо молодій жінці сниться таємне вінчання - це дуже несприятливо для характеристики її натури. Можливо, що сон призведе її до думки про необхідність приборкати себе.

Якщо уві сні вона прийняла пропозицію - це означає, що вона підніметься в думці тех-то стоїть вище неї, і очікувані обіцянки не будуть обмануті.

Якщо уві сні вона думає, що батьки не схвалюють її заміжжя - це значить, що її заручини не буде схвалена родичами.

Якщо їй сниться, що її коханий одружується на іншій - сон передвіщає непотрібні страждання і порожні безпідставні страхи.

Якщо вам сниться, що ви вже одружені - це сумна прикмета.

Якщо молода жінка бачить на своєму весіллі когось у жалобі - це означає, що її сімейне життя буде нещасною.

Якщо це відбудеться на чужому весіллі - вона засмутиться нещасною долею родича або друга.

Сон може передвіщати досаду або хворобу замість очікуваних щастя і здоров'я. Приємна подорож, яке відбудеться наяву після такого сну, може бути серйозно засмучений неприємним вторгненням чи іншим сюрпризом.

Сонник від А до Я

Якщо уві сні ви завзято готуєтеся до майбутнього весілля, шиєте вінчальну сукню і все таке інше - стало бути, в реальності перенервував настільки, що сама церемонія одруження пройде повз вашої свідомості немов хмара туману.

Бачити себе в сні за весільним столом означає, що наяву вам буде супроводжувати удача у всьому, окрім любові.

Якщо ви влаштовуєте весілля всупереч бажанню ваших батьків не допустити цього шлюбу - значить, наяву вам загрожує хвороба, яка підточить ваші сили і доведе до повного душевного знемоги.

Сон, в якому ви присутні на весіллі своєї подруги, яка відбила у вас нареченого, - це віщує нещире ставлення друзів, явно щось приховують від вас. Сон, в якому ви виходите заміж вже вдруге, говорить про небезпеку, якої вам доведеться протиставити всю свою мужність і самовладання.

Сумна весіллязнак майбутньої неблагополучної сімейного життя, весела - в реальному житті ви будете предметом постійного обожнювання свого благовірного.

Якщо уві сні ваша весільна процесія проходить через кладовище - значить, наяву це загрожує вам вдівство в розквіті років з причини трагічного випадку з чоловіком. Сон, в якому ви відправляєтеся у весільну подорож, - до гармонії в інтимному житті.

Сонник Мандрівника

Бачити церемонію — до смутку;

Рідше до смерті.

Для холостого чоловіки розписуватися з жінкою - нову справу, договір, діловий контракт.

Вінчання, зарученнязнайомство.

З чужими дружиною або чоловіком одружитися - провал у наміченому плані.

На чужому весіллі бути - стан справ в залежності від деталей сюжету (як виглядає наречена, який стіл).

Своя весілля — неприємності, біди.

Свататися — обманутися.

Сонник Езопа

Весілля — існує безліч народних виразів, присвячених цьому чудесному події в житті людини:

«Сніг та дощ на весільний поїзд - багато жити», «Червоний день весілля - жити червоно, та бідно», «Заметіль на весільний поїзд - всю заметіль видує», «Під венчальное підніжжя гроші кинути - молоді багаті будуть», «Подвенчальную свічку бережуть, а запалюють її для допомоги при перших пологах »,« Весілля без дів не буває »(без чудес),« При зустрічі молодих біля воріт розкладають вогонь (від псування) ».

Весілля — могла виникнути у вашому сновидінні, тому що в реальному житті з вами відбулися які-небудь зміни.

Бути уві сні на весіллі нареченим або нареченою - знак того, що незабаром ви прийміть дуже важливе рішення, яке відіб'ється на всій вашій подальшій життя. Можливо, воно сприятиме змінам вашого життя в кращу сторону.

Якщо ви присутні на весіллі в якості гостя - такий сон означає, що відбуваються зміни ніяк не торкнуться ваше життя. Ви будете прагнути опинитися в гущі подій, але ця ваша спроба буде марною.

Якщо уві сні ви побачили себе на весіллі в якості свідка одного з молодих - вас чекають швидкі зміни в особистому житті, при чому ці зміни будуть в кращу сторону.

Якщо вам приснилося, що ви тамада, який проводить весілля - наяву вам треба поки що почекати з розвагами і закінчити свою важку роботу, в іншому випадку ви ще довгий час не зможете здійснити свої цілі.

Бачити у сні весільний кортеж - пророцтво того, що ніяких змін у вашому житті найближчим часом не передбачається.

Заважати уві сні проходженню весілля - поганий знак. Такий сон означає, що хтось з оточуючих вороже ставиться до вас і бажає вам зла.

Тлумачний словник сновидінь

Бути на весіллі - душевну тугу;

Бути свідком сварки на весіллі - звістка про смерть;

Вінчатися з дружиною чи чоловіком - смерть;

Бути свідком вінчання в церкві - сумний стан духу.

Український сонник

Весілляпохорон.

Заміж ітипомерти.

Сниться весілля і гульбище - у сім'ї буде мрець.

Бути на весіллі - скорбота велика, вінчатися зі своїм чоловіком - смерть.

Брати участь у весіллі:

Для неодружених — скоро вступлять в шлюб;

Для заміжніхдіти;

Танцювати на весіллі - стережіться осіб протилежної статі;

Бачити власне весілля - сімейне щастя;

Бути на весіллі серед чоловіків або жінок - плутанина в житті.

Бачити весільний поїзд - запалиш любов'ю чиєсь жіноче серце або спокусиш чоловіка;

Частування на весіллі - зустріч з друзями.

Циганський сонник

Побувати на весіллі - ви зустрінете нових друзів.

Якщо це ваша власна весілля - ви будете дуже щасливі в коханні.

Сонник для закоханих

Якщо дівчині наснилося таємне вінчання, їй слід стежити за своїми звичками. Такий сон говорить про те, що риси її характеру потребують коригування.

Якщо дівчині сниться, що батьки проти її заміжжя, наяву родичі не схвалять її заручин.

Сон, в якому дівчина бачить, що її коханий одружується з іншою, обіцяє їй тривогу і нічим не підкріплені побоювання.

Якщо дівчині сниться, що на її весіллі присутній хтось в жалобному вбранні, значить, її шлюб не буде вдалим.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Бачиш шлюбну церемонію чи поклоніння дітей батькам - віщує нещастя.

Теткінскій сонник-2012

Весілля — потреба в єдності взагалі. Відображення початку процесу гармонізації свідомості і підсвідомості, тіла і духу, чоловічої і жіночої енергій і т. Також необхідність і / або можливість такого процесу.

 
Відноситься до тем: