Тлумачення сну «Похорон»

Сонник Міллера

Якщо наснилося ваша присутність на похоронах когось з рідні, які відбулися в погожий, сонячний деньок, це означає, що всі ваші рідні будуть живі-здорові, вас же незабаром може очікувати поліпшення долі. Однак дощова, похмура погода під час похорону віщує незабаром хвороби, погані вісті, занепад в справах.

Якщо ви були присутні при тому, як ховали незнайомця, таке сновидіння говорить про ймовірності непередбачуваних ускладнень у відносинах з людьми.

Якщо снилося, що ви ховали власної дитини, це означає, що члени вашої родини будуть жити в доброму здоров'ї і світі, але ось у когось з друзів можливі серйозні життєві складності.

Похорон ний дзвін сниться до несподіваних сумним известиям або недузі відсутнього людини. Самі дзвонили в дзвін - чекайте хвороби і невдач.

Сонник Цветкова

Благополучний результат, до весілля;

Тебе ховають — довге життя;

Небіжчик живийзапрошення на весілля.

Також Див. Мрець, Небіжчик, Труп.

Благополучний результат;

До весілля;

Тебе ховають — довге життя;

Небіжчик живийзапрошення на весілля.

Бачити — до радісним подіям, удачі. Брати участь в похоронах - подарунки або радість від друзів. Ваші похорон - велика удача, довготривале везіння, незважаючи на песимістичний настрою.

Чужі, розкішні — досягнеш багатства чужі, убогі - важка боротьба за життя власні - довге життя, здоров'я сімейне щастя.

Чужі, розкішні — досягнеш багатства;

Чужі, убогі —.

Важка боротьба за життя;

Власні — довге життя, здоров'я;

Сімейне.

Щастя.

Бути на похороні родича в гарний сонячний день - знак доброго здоров'я Ваших рідних;

Можлива і швидка щаслива доля. Але якщо при цьому йде дощ і погода похмура, то чекайте незабаром хвороби і поганих звісток, а також занепаду в справах.

Якщо Ви присутні на похоронах незнайомої Вам людини - то можливі несподівані ускладнення у відносинах з людьми.

Похорон Вашої дитини віщують здоров'я і світ у Вашій родині, але проблеми - серед друзів. Почути в сні похоронний дзвін - означає несподівані сумні новини або хвороба відсутнього людини. Дзвонити в дзвін самому - передвісник хвороби і невдач.

Бути на похороні родича в гарний сонячний день - добре здоров'я Ваших рідних, можлива швидка щаслива доля;

На похоронах йде дощ і погода похмура - хвороба, поганих вести, занепад в справах;

Бути присутнім на похоронах незнайомої Вам людини - несподівані ускладнення у відносинах з людьми;

Похорон Вашої дитини - здоров'я і світ у Вашій родині, можливі проблеми серед друзів;

Почути похоронний дзвін - несподівані сумні новини або хвороба відсутнього людини;

Дзвонити в дзвін самому - хвороби, невдачі.

Також Див. Злива, Дитина, Дзвони, Труна, Похорон заживо, Процесія.

Як сниться похорон, то це добре, може бути в родині весілля.

Якщо сниться похорон - горе замре.

Похорон — благополучний кінець;

Весілля;

Тебе ховають — довге життя, службовцям - підвищення зарплати.

Сонник Міс Хассе

Побачити власні похорони - це означає, що ви будете довго жити в доброму здоров'ї;

Сон до сімейного щастя. Чужі:

Розкішні — доможетеся багатства;

Дуже скромні — значить, вам належить важка боротьба за своє життя.

Езотеричний сонник

Побачити — відбудуться радісні події;

Сон до удачі. Брали участь у похоронах - друзі подарують вам щасливі емоції, подарунки. Власні похорони сняться до великої удачі, тривалому везінню, хоча ви і відчуєте песимістичний настрій.

Сонник Менегетті

Власні похорони означають, що наближається кінець автономії «я».

Англійський сонник

Сумні звуки похоронного дзвону означають, що захворієте ви самі або ваш родич. Також сновидіння може передвіщати важку втрату - смерть батька, близького родича, друга.

Ні торговцям, ні фермерам, ні морякам сновидіння про похорон не віщує нічого доброго. Закоханим людям - теж, оскільки воно говорить про те, що намічене одруження так і не відбудеться.

Плани сновидців, швидше за все, так і залишаться нездійсненими. Учасникам тяжби сон підказує, що вони можуть програти справу, якщо не відмовляться від продовження процесу.

Французький сонник

Якщо вам снилися багаті похорони, - Ваш сон пророкує безчестя, яке обрушиться на Ваш будинок. Бідні похорон, навпаки, - віщують удачу.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Смерть старих стереотипів і шаблонів. Відмова від участі в ситуації.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Похорон можуть знаменувати смерть старих стереотипів і розумових форм.

Похорон уві сні дуже рідко віщують смерть реальної людини. Вони майже завжди говорять про завершеності певного життєвого етапу. Поховано щось у вашому підсвідомості, що ви повинні витягти на світло? Перевірте інші знаки, щоб зрозуміти, що криється у вашій підсвідомості. Зарийте в землю сокиру війни. Забудьте про претензії.

Якщо цей знак вказує на певну особу, розчистите емоційні блоки, які ви створили проти цієї людини.

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі вам приснилося, що вас ховають, то найближчим часом ви зможете виправити багато старих помилок. Щоб не зробити в цей період нових, перед тим як виходити з дому, кидайте через поріг 3 кавових зерна. Погане значеніеЕслі вам приснилося, що ви присутні на похоронах незнайомої людини, то комусь ні ваших близьких загрожує смерть. Щоб убезпечити близьких вам людей, зробіть для них по простому намисту - надіньте по 3 кавових зернятка на нитку і подаруйте дорогим вам людям.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Ховати когось із близьких - щастя в нещастя, внутрішня переміна в тобі, зміна в справах. Гірко плакати, сумувати на похоронах - коротке щастя. Скорботних бачити - добре. Співчуття отримувати - приймати поздоровлення;

Свято.

Похорон не хід - весілля. Катафалк - розлука, зміна в справах.

Сонник Шеремінской

Похорон — благополучний результат;

До весілля;

Тебе ховають — довге життя;

Похоронна процесія — невтішна печаль.

Циганський сонник

Похоронна процесія — звістка про смерть того, хто вам не близький. Побічно, смерть принесе вам користь.

Похорон — такий сон означає кінець якогось епізоду вашого життя. Час нових починань. Озирніться і оціните шлях, яким хочете йти далі.

Сонник Мартина Задеки

Похоронзбиток.

Сонник Жовтого Імператора

Першоелементиметал, вода, дерево, вогонь, земля. Стихії - сухість, холод, вітер, спека, вологість. Емоції - смуток, печаль, страх, гнів, радість, задума. Органи - легені, нирки, печінка, серце, селезінка. Планети - Венера, Меркурій, Юпітер, Марс, Сатурн. Пояснення і тлумачення Похорон і смерть є психологічної та світоглядної трагедією розумно мислячої людини. У природі смерть є запорука оновлення та майбутнього життя. Зерно заривають, ховають у землі, конкретна сутність зникає, але народжуються нові рослини. Можна сказати, що рослини живуть у вічній готовності жертви собою заради потомства, не усвідомлюючи цього. Людині для усвідомлення необхідності жертви і набуття через це усвідомлення просвітлення духу Творцем судилося пройти складний світоглядний шлях, одним з віх якого є похорон і смерть.

Похорон і смерть нагадують про безсилля людини перед непередбачуваністю світу. Усвідомлення безсилля породжує страх втрати близьких і страх власної смерті.

Якщо смерть може трапитися раптово і людина не владний їй протистояти, то будь-які плани на свій рахунок, плани на майбутнє життя не мають ніякого сенсу, адже світ не гарантує людині, що в запасі у нього залишився хоча б ще один день. Твердо і впевнено ми можемо сказати, що володіємо тільки даним миттю. Почуття єдиності, неповторності і вислизання миті породжує стан граничної зібраності й уважності.

Якщо через мить можлива смерть, то народжується пристрасне бажання діяти в це остання мить з максимальною самовіддачею і яскравістю, це варіант подвигу:

Щоб світ запам'ятав за цю мить людини, а людина обгорнув поглядом, збагнув і забрав в інше життя всю красу світу. У цей-то момент і починається перетворення смерті в життя. Подібне з вищеописаним стан відчувають матері після народження дитини:

Одночасно відчуття спустошеності і неземного блаженства - дати життя новій істоті. Тоді стають помітні найтонші фарби і межі явищ і приходять в голову такі думки, які ніколи не приходили раніше. Це і є стан просвітленості подвигу і звільнення від земної суєти, в якому рятують чиєсь життя, скоюють велике наукове відкриття, створюють геніальні вірші і народжують дитину. Кількома словами виражається високий стан так:

Треба любити увесь світ - у цьому запорука особистого безсмертя.

Похорон сняться невідомої особи / свої власні / когось із знайомих - інертний стан земної енергії, позбавленої рушійною енергії Неба.

Похорон бачити уві сні-означає перехід в стан незалежності від обставин:

Будь-яка ситуація існує в часі від і до, це цілий ланцюг миттєвостей, але живе одним-єдність-вим миттю людина перебуває поза часом.

Якщо час втрачає над кимось владу, той вже нічого не боїться, у нього немає часу на необгрунтоване страхи, надії і плани. Вислизнуло від влади часу в чистому позачасовому вигляді сприймає інформацію Землі і Неба і стає хоч на мить подібний їм. А адже Космос вічний, і сприймає його чисту інформацію стає на мить вічним (треба спробувати це усвідомити) і знаходить мудрість.

Сон приносить звільнення від енергетичних і психологічних блоків, наслідком чого буде сприятливе вирішення ситуацій і конфліктів.

Похорон самого себе і похорони невідомої особи у сні - одно ставляться до самого себе.

Похорон знайомого або родича у сні відносяться до цієї особи, а сновидінню обіцяють сприятливе вирішення конфліктів з цією людиною, якщо конфлікти мали місце.

Єгипетський сонник фараонів

Якщо людина бачить себе уві сні поховав літньої людини, - добре, це значить процвітання.

Ідіоматичний сонник

Похорон — завершення, заспокоєння, забуття, прощання, таємниця;

«поховати свої почуття, надії», «отримати похоронку».

Імператорський сонник

Похорон і смерть - нагадують про безсилля людини перед непередбачуваністю світу. Усвідомлення безсилля породжує страх втрати близьких і страх власної смерті.

Похорон сняться невідомої особи / свої власні / когось із знайомих - інертний стан земної енергії, позбавленої рушійною енергії Неба.

Похорон бачити уві сні - означає перехід в стан незалежності від обставин:

Будь-яка ситуація існує в часі від і до, це цілий ланцюг миттєвостей, але живе одним-єдність-вим миттю людина перебуває поза часом.

Якщо час втрачає над кимось владу, той вже нічого не боїться, у нього немає часу на необгрунтоване страхи, надії і плани. Вислизнуло від влади часу в чистому позачасовому вигляді сприймає інформацію Землі і Неба і стає хоч на мить подібний їм. А адже Космос вічний, і сприймає його чисту інформацію стає на мить вічним (треба спробувати це усвідомити) і знаходить мудрість.

Сон приносить звільнення від енергетичних і психологічних блоків, наслідком чого буде сприятливе вирішення ситуацій і конфліктів.

Похорон самого себе і похорони невідомої особи у сні - одно ставляться до самого себе.

Похорон знайомого або родича уві сні - відносяться до цієї особи, а сновидінню обіцяють сприятливе вирішення конфліктів з цією людиною, якщо конфлікти мали місце.

Малий сонник Велесів

Похоронвесілля, успіх / похорони, неприємності;

Рідню ховають, друга, знатного людини - щастя, багатство, спадок;

Невідомого ховаютьнаклеп, помилкові вісті;

Тебе ховають — несподівана радість, довго жити / зле;

Похоронні пісні співати або чути - печаль.

Новітній сонник

Похорон — до швидкого одужання.

Обігнати похоронну процесію - до аварійного події.

Снотолкователь

Бути на похороні родича в гарний сонячний день - знак доброго здоров'я Ваших рідних;

Можлива і швидка щаслива доля. Але якщо при цьому йде дощ і погода похмура, то чекайте незабаром хвороби і поганих звісток, а також занепаду в справах.

Якщо Ви присутні на похоронах незнайомої Вам людини - то можливі несподівані ускладнення у відносинах з людьми.

Похорон Вашої дитини віщують здоров'я і світ у Вашій родині, але проблеми - серед друзів.

Почути в сні похоронний дзвін - означає несподівані сумні новини або хвороба відсутнього людини.

Дзвонити в дзвін самому - передвісник хвороби і невдач.

Сучасний сонник

Якщо Вам сниться, що Ви присутні на похоронах родича, і яскраве сонце освітлює процесію - це знак доброго здоров'я близьких. Можливо, когось із них чекає щасливий шлюб.

Але якщо погода похмура і дощова - чекайте погіршення здоров'я і неприємних новин про відсутніх особах. У комерційних справах також можливий занепад.

Сумна картина похоронів, сумні обличчя учасників процесії - знак того, що Ваші вороги оточили Вас і готові перейти в наступ.

Бачити у сні похорони - пророкування нещасливого шлюбу і поганого здоров'я дітей.

Похорон незнайомця - сняться до несподіваного занепокоєнню.

Бачити у сні похорони своєї дитини - означає здоров'я Ваших близьких, але стережіться гіркого розчарування, яке можуть принести Вам друзі.

Відвідувати у сні похорони в траурній одязі - до раннього вдівства.

Бачити у сні похорони родича - передвіщає нервовий розлад і занепокоєння в родині.

Сонник XXI століття

Бачити процесію поховання у сні - обіцяє наяву хороша подія, примирення, весілля, для чоловіків - довге і щасливе життя.

Ховати когось із близьких - означає успіх у справі, яке ви вважали безнадійним, внутрішні зміни в собі, зміни в справах.

Гірко плакати, сумувати на похоронах - означає недовгий щастя. Скорботних бачити - хороший знак.

Співчуття приймати — до свята.

Хода похоронне бачити - до весілля.

Бачити себе похованим заживо - означає, що ви готові зробити величезну помилку, яку вороги швидко використовують, щоб нашкодити вам;

Бачити, що ви врятувалися, вилазячи з могили - означає, що ціною великих зусиль ви зможете благополучно вийти на правильний шлях.

Сонник Азара

Власні похорони — довге життя, здоров'я;

Чужі похорони — досягнеш багатства.

Сонник майбутнього

Похорон — марні побоювання через здоров'я (можуть поставити помилковий діагноз), але насправді здоров'я виявиться міцним.

Сонник для стерви

Похорон родича — гарне здоров'я близьких людей, щастя і удача в справах.

Побачити в сні пишні, урочисті похорони - нерозуміння з боку оточуючих, складності в спілкуванні, розбіжності.

Зустріти по дорозі похоронну процесію - незначні проблеми в діловому житті, сумні звістки, невелике нездужання.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Брати участь у сні у похоронній процесії в похмурий або непогожий день - знак того, що якісь ваші плани приречені на невдачу. Можливо, плануючи свої справи, ви припустилися фатальної помилки або ж просто не помітили якогось серйозного каверзи.

Якщо ж уві сні ви бачите себе на похоронах при гарній погоді - такий сон передвіщає вам швидке позбавлення від якоїсь проблеми, яка обтяжувала вас.

Зустріти на своєму шляху похоронну процесію, яка перегороджує вам шлях - передвіщає несподівані перешкоди в справах. Швидше за все, якісь неприємні події вашого минулого, про яких ви вже майже забули, нагадають про себе та втрутяться у ваші плани.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Похорон — до довголіття.

Заживо поховати когось - в'язниці.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити у сні похорони чужої людини - до душевного підйому.

Заживо поховати когось уві сні - до неймовірного події.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити у сні похорони і чути похоронну музику - до чиєїсь смерті.

Заживо поховати когось уві сні або ж бути похованим заживо - до астми.

Сонник від А до Я

Якщо уві сні ви зустрічаєте на чиїхось похоронах безліч родичів, друзів і просто знайомих облич - наяву це обіцяє багатство через вигідне заміжжя. Сон, в якому ви ховаєте родича, віщує дружбу і примирення з усіма, навіть з колишніми ворогами.

Бачити у сні похорони когось із членів сім'ї - до виграшу чи довгоочікуваної знахідку давно загубленої речі, яка вам дуже дорога.

Якщо ви присутні на власних похоронах - це передрікає вам довге життя і сімейне щастя.

Опинитися у сні випадково на похоронах абсолютно незнайомої вам людини, але, як з'ясовується, дуже заслуженого - це знак печалі і великих втрат. Пишні урочисті похорони з оркестром і прощальними залпами - до заплутаності у сердечних справах.

Скромні похорони з мінімумом присутніх - наяву потрапите в приємне товариство, де будете шановані не по заслугах, а по розуму і душевним якостям.

Похорон старої людини - знак тихою, мирного життя в самоті від суєти і всяких турбот.

Якщо у вашому сні віддають землі зовсім молодої людини або дитини - це означає, що наяву піддастеся грубому натиску і змиріться з роллю вічного боржника.

Якщо похорон відбуваються в сонячний, ясний день - це віщує вам чудові заняття і перспективу поліпшити своє матеріальне становище. Огидна погода на похоронах говорить про те, що фатальні події на деякий час подавлять вашу волю і віру в себе.

Іти в сні у похоронній процесії, несучи хрест, - передвістя загиблих надій, нести труну - до нерозділеного кохання. Опускати труну з небіжчиком в могилу - скоро вилікуєтеся від хронічного захворювання, засипати її - до нових турботам.

Супроводжувати труну з тілом покійного в катафалку і бачити, як він вам підморгує, - незабаром полюбите людину, якій ваша уява додасть такі риси, яких у нього зроду не було і бути не може в силу його прямо протилежного цим якостям сварливої вдачі.

Сонник Мандрівника

Похорон — у дачне завершення справ і нікого періоду життя.

Бачити власні — довге життя;

Весілля.

Похорон впливової людини - великі особисті зміни або перетворення в країні.

Похоронна процесія — затримки в справах;

Туга;

До весілля;

Катафалк бачити — зміни в житті.

Середньовічний сонник

Побачити похорон — до обману.

Український сонник

Якщо сниться похорон - горе замре.

Похорон — благополучний кінець;

Весілля;

Тебе ховають — довге життя, службовцям - підвищення зарплати.

Універсальний сонник

Всупереч загальному переконанню, сон, в якому ви бачили похорони - може мати позитивне значення. За кожним актом руйнування слід акт створення.

У сні ви присутні на похоронах знайомого вам людини? - Ця людина дійсно недавно пішов з життя? Сон є способом виразити гіркоту втрати?

Якщо уві сні ви присутні на похоронах людини, якого не знаєте близько - сон говорить про те, що якась частина вашої натури померла, що похорони символізують визнання і прийняття завершення циклу.

Похорон можуть також символізувати - повага до змін, які відбуваються у вашому житті. На даний момент життя ви розлучені з чимось або кимось? Що ви відчуваєте при цьому? Сон може також вказувати на те, що необхідно звернути увагу на погані передчуття, які у вас виникають у зв'язку з вашим способом життя.