Сонник «Дощ»

Сонник Лоффа

Як правило, погода у сні не являє собою особливо цікавий об'єкт для аналізу, однак дощ є одним з виключень. Причиною цього служить прямий взаємозв'язок води з родючістю, визнана в багатьох культурах.

Якщо уві сні між дощем і родючістю можна поставити знак рівності, то дощ наділений особливими властивостями. Він здатний не тільки покласти край посухи, але й піти в закритому приміщенні, причому на окремо взятих людей. Згадайте, чим був дощ уві сні - джерелом вашої тривоги або ж приємним другорядним елементом сюжету.

Сонник Цветкова

Дощ сниться до марної трати часу;

Слабкий — до того, що вам доведеться виправдовуватися;

Сильний — до серйозної невдачі;

Промокнути — до застою, недузі;

Що йде, коли світить сонце, - до позитивних змін.

Езотеричний сонник

Побачити в сні дощ - сон передвіщає вам відчуття безпеки і комфорту. Потрапити під нього - належить очиститися, омитися, бути може, сльозами полегшення.

Сонник Міс Хассе

Невеликий, тихийвиправдання;

Рясний — велика удача;

Крізь сонце — приємна зміна;

Бути вимоченимхвороба. втрата часу даремно.

Сонник Менегетті

Сон означає депресію або яскраво виражену інтравертна суб'єкта, здатні розвинути стійкий комплекс неповноцінності, якщо для цього складуться сприятливі умови.

Французький сонник

Найчастіше дощ — сниться до печалі.

Якщо Вам сниться дощ золотого кольору, - сон передвіщає подружню зраду. Сильна злива - обіцяє Вам отримання вести від коханої людини. Невеликий теплий дощик - передвіщає прибуток і успіх. Сильна гроза, буря, злива з жахливим вітром - теж передвістя удачі в справах, особливо для тих, хто зайнятий чесною працею.

Якщо удар грому прогримить над Вашим будинком, - це означає, що доля оберігає Вас від негараздів і небезпек. Блиснула над Вами блискавка - обіцяє щасливе, але недовгу любов.

Англійський сонник

Бачити у сні дощ - це пророкування прийдешніх турбот, клопоту, особливо якщо у Вашому сні дощ сильний і супроводжується шаленим вітром.

Потрапити у сні під теплий, м'який весняний дощик - дуже хороший знак, що пророкує сприятливі обставини і щасливу любов.

Сучасний сонник

У снах дощ завжди є передвісником сліз і важливих подій в житті людини. Рідкісні краплі дощу говорять про появу невеликих неприємностей, через які ви будете хвилюватися, нервувати і плакати.

Каламутні краплі, падаючі, як при сповільненій зйомці, сповіщають сплячого про майбутні йому душевних переживаннях, які викличе зрада коханої людини.

Якщо краплі дощу потрапляють на пісок і зникають в ньому, то сон говорить, що змінюють вам не перший день.

Якщо дощ залишається на поверхні піску, то вам належить дізнатися про обман.

Сниться, що краплі дощу колами розходяться на водній гладіні річки або струмка, - це попередження сплячого про майбутню сварці з другою половинкою. Будьте обережні, так як вона може стати причиною розриву відносин.

Якщо уві сні протягом швидке, а на поверхні каламутної води плаває сміття, то про зраду будуть пліткувати, злословити, розпускати чутки.

Якщо у воді видніються камені, то вони попереджають сплячого про швидку розлуку або майбутнє розлучення.

Падаючий на землю суцільною стіною, сильний дощ сниться до неприємних пригод, інцидентів, конфліктів на роботі і сварок з близькими людьми.

Злива сниться до прийдешніх проблем, вирішувати які доведеться негайно. Сновидіння, в яких вам вдалося не промокнути під дощем, пророкують, що наяву ви підете від великого скандалу, який міг негативно позначитися на вашій кар'єрі.

Якщо уві сні ви опинилися під дощем і промокли, то поставлені вам підніжки і виниклі конфлікти відіб'ються на вашому душевному стані та ставленні до оточуючих людям.

Снилося, що вам вдалося сховатися від дощу, - значить, у вас з'явиться покровитель, який звалить на себе вирішення багатьох ваших проблем. Сон, в якому від дощу ви ховаєтеся під парасолькою, вказує на вашу передбачливість, завдяки якій ви зможете уберегтися від неприємностей.

Близька вам людина, мокнучий під дощем, сниться до того, що незабаром у нього з'являться проблеми і для їх вирішення знадобиться ваша допомога.

Снилися грибний дощ передрікає сплячому, що в сьогоденні він зустріне справжню любов і буде з нею щасливий. Виблискуючі краплі дощу сняться до незабутнього побачення з людиною, з якою в минулому вас пов'язували тісні узи. Побачені уві сні каламутні, важкі краплі дощу теж пророкують зустріч з людиною з минулого життя. Але вона викличе важкі спогади і, оскільки він вам омерзітелен, залишить в душі неприємний осад.

Якщо ви спите і виразно відчуваєте на собі краплі дощу, то вас намагаються попередити про те, що ваше здоров'я під загрозою і потрібно завчасно подумати про нього. Якщо, потрапивши у сні під дощ, ви не відчуваєте на тілі його крапель, то загрозлива вам виснажлива хвороба відступить.

Мутно-брудного або іржавого кольору дощ сниться до того, що в реальному житті вам потрібно підготуватися до захисту честі та гідності, так як недруги спробують обмовити вас.

Якщо уві сні ви промокли під таким дощем, то наяву наклеп супротивників наздожене вас і змусить зайняти кругову оборону.

Звичайний сонник

Зряче втрата часу;

Тихийвиправдання;

Сильний — велика невдача;

Промокнути — застій, хвороба;

Крізь сонце, сліпий дощик - приємна зміна. Також Див. Промокнути, Гроза, Град.

Сонник Фен-шуй

Дощ — грибний з веселкою, до удачі;

Вимкнути або злива, до неприємностей.

Сонник Симона Кананіта

Дощ — крупна прибуток.

Український сонник

Дощ — недобре;

Сльози;

Марнування часу;

Дрібний, тихийвиправдання;

Великий, злива — значна невдача;

При сонце в небі - приємна зміна.

Сильна злива — зміна в житті.

Промокнути під дощем - хвороба;

Втрата.

Йде дощ в ясний день - радість, у темряві - сльози.

Азбука тлумачення снів

Позитивний аспект дощу - щось, що запліднює землю, змиває бруд утруднення.

Негативний — це перешкода, неспокій, що змушує людину сховатися, піти у себе.

Промокнути під теплим, літнім дощем - щастя в любові, емоційна розрядка.

Погана погода — утруднення в справах.

Потоп, бути захлеснути потоком дощу - відчувати захват, бути охопленим емоціями.

Американський сонник

Дощочищення, свіжість, емоційне оновлення. Можливо, зараз у вас емоційно насичений період в житті.

Східний сонник

Потрапити під чисті струмені літнього дощу - до радості. До тебе повернеться відчуття юності.

Ти потрапила під проливний дощ - можеш розраховувати на грошову винагороду або підвищення зарплати.

Якщо ти вимокла під дощем до нитки - не слід бути настільки відвертою зі сторонніми людьми.

Побачиш під час дощу важкі низькі хмари - готуйся до того, що тебе налякають неждані новини.

Теплий літній дощ - сниться до повної сімейної ідилії, про яку ти так давно мріяла.

Побачити, як під дощ потрапили інші - означає:

Ти не зможеш довіряти своїм друзям.

Сприятливий сон, у якому вдається сховатися від дощу - це означає, що ти зможеш уникнути проблем і неприємностей.

Спостерігати за дощем крізь шибку - до успіхів і прихильності долі.

Чути тривожний шум дощу - до хвороби.

Чути в сні, як краплі барабанять по даху - на щастя і маленьким домашнім радощам. Доля буде до тебе прихильна.

Якщо побачиш, що дах твого будинку протікає, а зверху ллється чиста вода - це тобі попередження:

Уникай сумнівних розваг.

Якщо ж стікають струмені брудні і каламутні - чекай усіляких неприємностей і небезпек.

Дитячий сонник

Дощ — вказує на прихильність до тебе володарки удачі Фортуни.

Якщо дощ дрібний, неприємний і холодний - тобі зараз не можна розраховувати на удачу і везіння. У справах на даний період можна покладатися тільки на власні сили, а вимоги до життя потрібно зменшити наскільки можливо.

Якщо ж дощ падає сильними, прозорими і приємними по температурі струменями - значить, сонце твоєї удачі високо і ти можеш просити у своїй долі чого завгодно, все здійсниться.

Взагалі ж, в образі сну про дощ - потрібно найпильнішу увагу звертати на те, які почуття викликає дотик крапель до шкіри. Чим воно приємніше, тим краще будуть твої справи і самопочуття найближчим часом.

Давньоперсидською сонник Тафлісі

Якщо хто-небудь побачить уві сні дощ - в тій місцевості, де він проживає, може трапитися війна. Під війною слід розуміти не тільки лише пряме навала військової раті з іншої країни;

Цілком імовірно, що сон буде, попереджати вас і про вуличних заворушеннях, несанкціонованих виступах, які будуть розганятися із застосуванням сили, святкових гуляннях, ускладнених конфліктами із застосуванням сили.

Коли вам сниться, що від дощу ваш будинок наповнився водою до самої стелі - сон сприятливий, оскільки всі печалі й тривоги дуже скоро залишать це житло.

Якщо хвора людина побачить уві сні дощ або почує грім - йому є з чого радіти, оскільки подібний сон, як правило, сповіщає, що він неодмінно знайде зцілення.

У тому ж випадку, коли такий сон привидівся людині, обтяженому боргами - теж хай радіє, бо дуже скоро він зможе виплатити всі борги свої.

Якщо ж побачить подібний сон в'язень - вийде незабаром на свободу.

Єгипетський сонник фараонів

Якщо людина бачить себе уві сні бачить небо з дощем - погано, це означає, що сварки почнуться проти нього.

Ідіоматичний сонник

«Після дощика в четвер» - ніколи;

«погана дощова погода» - застійний час.

Імператорський сонник

Дощ — природна стихія у всій неконтрольованої людиною повноті своїх властивостей.

Бачити дощ уві сні, потрапити під нього, промокнути - це злиття всіх швидкоплинних станів і ознак крапельок внутрішнього стану та зовнішньої ситуації в єдине ціле. Окремо стану та причини можна було ігнорувати і не помічати, але тепер внутрішні стани вже сильніше сновидця, і нікуди від них сховатися.

Ситуація, яку символізує уві сні дощ - внутрішньо і зовнішньо несприятлива для сновидця:

Він занадто довго був зайнятий самим собою і рідко звертав увагу на те, що відбувається навколо. Ситуація зовні не стільки некерована, скільки в ній як би немає людини:

Від нього нічого не залежить і на нього не звертають уваги.

Пелена дощу перед очима - нездатність чітко сприймати і реагувати адекватно на навколишнє:

Все видно нечітко і розпливається перед очима все, попереду знаходиться. А все, що уві сні знаходиться попереду, у сні є майбутнє:

Близькі предмети / ландшафт - близьке майбутнє;

Далекі обриси — віддалене майбутнє.

Якщо контури-обриси майбутнього розмиті дожем до нерозрізненості, то майбутнього як суми своїх же цілеспрямованих дій не існує. Але майбутнього не може не існувати взагалі:

При особистому пасивності майбутнє забезпечать навколишні. Тоді сновидець виявляється повністю у владі зовнішньої ситуації:

Трапитися може в будь-який момент все, що завгодно, і винуватих не знайдуть - все змиє собою дощ. Сприятливим це бути не може, і найнеприємніше потрапити у сні під проливний дощ, такий сон тлумачиться як втрати часу і великі невдачі в разі відсутності всяких спроб змінити своє ставлення до світу і поведінку.

Дощ з сонячними просвітами / дощ закінчується у сні - це означає сприятливе завершення ситуації та повернення до сновидінню янською енергії Неба. Що не позбавляє сновидца від необхідності усвідомити причини свого минулого депресії, що викликала сонний образ дощу.

Дощ з темрявою і сновидець прокидається з відчуттям дощу, темряви і страху - вельми несприятливо:

При слабких селезінці, легенях і уражених нирках немає життєвих сил опиратися змивання дощем з життя як чогось непотрібного природі восени. Стати баластом природи можна тільки з власної вини, вкрай неадекватно ставлячись до світу, людям і своєї персони. Тут потрібно як слід помізкувати.

Місячний сонник

Дощвиграш;

Із вітромнещастя.

Малий сонник Велесів

ДощПрибуток в господарстві, Свиди з ким давно не бачився, виграш, успіх, добрі вісті / сльози, біда буде, до небіжчика, трата часу;

В ясний день - радість;

У похмурийсльози;

Тихийвиправдання;

Сильний — до добра.

Мусульманський сонник

Якщо хто побачить уві сні дощ - в тій місцевості трапиться війна.

Якщо хто побачить у сні, що від дощу будинок наповнився водою до самої стелі - всі печалі й тривоги залишать це житло.

Якщо хто побачить у сні, що йде дощ піщаний або курний - блага земні і засоби до життя будуть удосталь.

Якщо людина хвора побачить уві сні дощ або почує грім - отримає зцілення, а якщо побачить це боржник - виплатить борг свій;

Якщо ж побачить подібний сон в'язень - отримає свободу.

Новітній сонник

Слабкий дощ — до гірким сльозам каяття;

Проливний — до сильного плачу, істериці;

Промокли — до обновці.

Новий сонник 1918 р

Дощвтрата часу;

Тихийвиправдання;

Сильний — велика невдача;

Промокнутихвороба, бути коханою;

Крізь сонце сліпий дощик - приємна зміна;

Із громом — неприємність, небезпека вплутатися у велику сварку.

Слов'янський сонник

Дощ — до виграшу.

Снотолкователь

Дощ тихий без бурі, вітру і грози - обіцяє вигоду і прибуток хліборобові;

Божевілля, збиток і втрату купцеві, художнику і реміснику;

Сильний дощ з градом, вихром, громом і бурею - передвіщає засмучення, нудьгу, невдоволення, збиток багатим, а досконалий успіх.

Дощитиє знак прибутку.

Сонник XXI століття

Як правило, сни, в яких ви бачите дощ - несприятливі, вони можуть бути передвістям невдачі, порожньої витрати часу, перешкод у справах.

Дощ крізь сонце часто сниться до виграшу, сліпий дощ - до приємних змін в справах.

Злива у сні - передвістя великий невдачі, сильно промокнути уві сні - вам необхідно більше часу приділяти своєму здоров'ю, спостерігати за ним.

Сонник Азара

Крупна прибуток.

Йде в похмуру похмуру погоду - нещасливі ситуації;

Потрапити під дощ в дорозі - буде пригощаючи і випивка.

Зряче втрата часу;

Тихийвиправдання;

Сильний — велика невдача;

Промокнути — застій, хвороба;

Крізь сонце, сліпий дощик - приємна зміна.

Також Див. Промокнути, Гроза, Град.

Зряче втрата часу;

Тихий виправдання;

Сильний — велика невдача;

Промокнути — застій, хвороба;

Крізь сонце, сліпий дощик - приємна зміна.

Бачити у сні дощ - це пророкування прийдешніх турбот, клопоту, особливо якщо у Вашому сні дощ сильний і супроводжується шаленим вітром. Потрапити у сні під теплий, м'який весняний дощик - дуже хороший знак, що пророкує сприятливі обставини і щасливу любов.

Бачитизатишок, безпека. Потрапити під дощ - очистьтеся, обмиє, можливо, сльозами полегшення.

Дощ є символом сім'явипорскування і запліднення.

Якщо жінка мокне під дощем, то вона хоче мати дитину.

Якщо чоловік мокне під дощем, то він схильний до занять онанізмом.

Якщо жінка сховалася від дощу, то вона боїться небажаної вагітності.

Якщо чоловік сховався від дощу, то у нього проблеми з потенцією.

Якщо дитині сниться, що він вкриває матір від дощу, то він не хоче появи в будинку нових дітей.

Якщо ви уві сні намокли під дощем і замерзли, то, напевно, з вас просто сповзла ковдра!

Невеликий, тихийвиправдання рясний - велика удача крізь сонце - приємна зміна бути вимоченим - хвороба.

Сон про те, що йде невеликий дощ, без бруду, бурі та сильного вітру пророкує хліборобам прибуток і бариш, і зовсім протилежне купцям і ремісникам - збитки і розорення.

Тривалі великі дощі, град, буря та грім означають засмучення, небезпека, втрати і взагалі нещастя. Бідним людям такий сон обіцяє відпочинок.

Погода у сні зазвичай не представляє інтересу для аналізу, за винятком тих випадків, коли вона з якихось причин потрапляє в поле зору сплячого.

Дощ є одним з таких "помітних" винятків. Причина криється у прямому взаємозв'язку ВОДИ з родючістю, яке визнається багатьма культурами. У снах, де між дощем і родючістю стоїть знак рівності, дощ наділений особливими якостями. Він може просто припинити посуху або піти в закритому приміщенні, причому тільки на певних людей. Чи є дощ джерелом вашого неспокою або приємним доповненням до сценарію сновидіння?

Символізує стан депресії або яскраво виражену інтровертність суб'єкта, які за певних умов можуть призвести до розвитку стійкого комплексу неповноцінності.

См. Злива.

Якщо хто побачить уві сні дощ, - в тій місцевості трапиться війна.

Якщо хто побачить у сні, що від дощу будинок наповнився водою до самої стелі, - всі печалі й тривоги залишать це житло.

Якщо хто побачить у сні, що йде дощ піщаний або курний, то блага земні і засоби до життя будуть удосталь.

Якщо людина хвора побачить уві сні дощ або почує грім, - отримає зцілення, а якщо побачить це боржник, - виплатить борг свій;

Якщо ж побачить подібний сон укладений, то отримає свободу.

Виграш;

Із вітромнещастя.

Втрата часу даремно.

Втрата часу. Тихий - виправдання, сильний - велика невдача, промокнути - хвороба, сліпий дощик - приємна зміна. З громом - неприємність, небезпека вплутатися у велику сварку.

Потрапити у сні під струмені чистого літнього дощу означає, що Вас очікує радість. До Вас повернеться відчуття юності.

Якщо ж під час дощу Ви бачите важкі низькі хмари, то неждані новини налякають Вас.

Сприятливий сон, в якому Вам вдається сховатися від дощу, бо це означає, що і наяву Ви зможете уникнути проблем і неприємностей.

Спостерігати за дощем крізь шибку - до успіхів і прихильності долі.

Чути в сні тривожний шум дощу передвіщає хворобу. Чути в сні, як краплі дощу барабанять по даху - означає щастя і маленькі домашні радощі. Доля буде до Вас прихильна.

Якщо у сні Ви бачите, що дах Вашого будинку протікає, а зверху ллється чиста вода, то такий сон означає, що Вам слід уникати сумнівних задоволень.

Якщо ж стікають струмені брудні і каламутні, то очікуйте усіляких неприємностей і небезпек.

Бачити, що під дощ потрапили інші, означає, що наяву Ви не зможете довіряти своїм друзям.

Якщо Ви вимокнули під дощем до нитки, то Вам не слід бути настільки відкритим зі сторонніми людьми.

Для жінки такий сон може передвіщати зайве легкодумство й осуд навколишніх.

Якщо у сні Ви потрапили під проливний дощ, то можете розраховувати грошову винагороду або підвищення зарплати.

Якщо Вам сниться теплий літній дощ, то в Вашій сімейного життя настане повна ідилія, про яку Ви так давно мріяли.

Дощ — добра новина.

Дощ — недобре;

Сльози;

Марнування часу;

Дрібний, тихийвиправдання;

Великий, злива — значна невдача;

Сліпий — при сонце в небі - приємна зміна. Сильна злива ~ зміна у житті. Промокнути під дощем - хвороба;

Втрата. Йде дощ:

В ясний день - радість, у темряві - сльози.

Сонник майбутнього

Дощ — вас чекає велика прибуток.

Сонник для всієї родини

Бачити у сні дощ - до різних подій в житті, які матимуть для вас важливе значення.

Якщо уві сні ви потрапили під дощ, але не промокли - значить, наяву ви уникнете дуже серйозного конфлікту, який міг би вплинути на вашу кар'єру.

Якщо ж уві сні ви бачите злива - у вас буде багато проблем, які вимагають негайного вирішення.

Якщо ж вам сниться, що ви потрапили під зливу і промокли - значить, проблеми і неприємності негативно вплинуть на ваше життя і на ваші стосунки з оточуючими.

Якщо уві сні ви змогли сховатися від дощу - значить, наяву ви знайдете покровителя, який допоможе вам у вирішенні проблем.

Але якщо вам сниться, що під час дощу ви йдете під парасолькою - ви наяву зможете проявити обачність, яка допоможе вам уникнути багатьох неприємностей.

Коли ви бачите уві сні, що хтось із ваших близьких потрапив під дощ - значить, у нього виникнуть проблеми, вирішити які він не зможе без сторонньої допомоги.

Якщо ж вам наснився грибний дощ - дуже скоро ви відчуєте величезне щастя в особистому житті.

Якщо ж ви бачите уві сні рідкісні блискучі краплі дощу - це вказує на зустріч з давнім знайомим, яка вас дуже обрадує.

Якщо ж краплі дощу будуть, навпаки, каламутні і важкі - це віщує зустріч з людиною, яку ви давно не бачили, і який вам або дуже неприємний, або викликає неприємні спогади.

Якщо уві сні ви відчуваєте вологі краплі дощу - наяву вам слід подбати про своє здоров'я, інакше ви можете серйозно захворіти.

Якщо ж вам сниться, що ви потрапили під дощ, але не відчуваєте його дотику - значить, ви зможете уникнути довгої та виснажливої хвороби.

Якщо ви бачите, що падаючі навколо краплі темного або іржавого кольору - це попереджає вас про те, що ваші недоброзичливці вдадуться до наклепі.

Якщо ж ви потрапили під такий дощ і промокли - це вказівка на те, що наклепу не вдасться уникнути і доведеться докласти зусилля, щоб подолати неприємні наслідки цього.

Сонник для стерви

Дощуспіх, удача у всіх справах, значна прибуток і велика вигода.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Грибний, світлий дощик в погожий літній день у вашому сні - є добрим знаком, що передвіщає радісні події і хороше самопочуття.

Холодний, дрібний дощ - сигнал про назрілих проблемах, які можуть стати затяжними. Нерідко такі сни говорять, що уникнути неприємностей можна, якщо не давати волі своєму дурному настрою і дивитися на життя трішки світліше.

Бачити, як уві сні погода різко зіпсувалася і пішов холодний осінній дощ - означає, що причиною ваших негараздів може стати те, що ви закриваєте очі на якусь проблему і йдіть від її рішення.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопада, грудня

Теплий дощ — сниться до надії на краще, на хороший урожай;

Проливний дощ з грозою - до погроз.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Дощ теплий — до пробудження ваших життєвих сил.

Дощ проливний — до великому врожаю грибів.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Дощ дрібний — до сліз.

Дощ проливний — до істерики.

Дощ холодний — до смутку.

Дощ теплий — до радості.

Сонник Мартина Задеки

Дощ сильнийприбуток;

Із вітромвелике незадоволення.

Сонник від А до Я

Бачити проливний дощ і чути звуки грому вдалині - належить гучне з'ясування відносин в підхмеленої компанії.

Дрібний грибний дощик - до гарному апетиту поутру.

Бачити у сні дощ - до прикрого нагоди.

Якщо дощик сліпий - до можливого виграшу.

Дощ з громом - передвіщає, що можете виявитися свідком сімейного скандалу своїх друзів.

Дощ без вітру і бурі - до виграшу і прибутку.

Сильний дощ з вітром, блискавкою та громом - наяву вас образять, можуть навіть обібрати.

Осінній, дрібно накрапати дощик - до виправдання.

Якщо дощ застав вас у лісі чи в полі - наяву вас чекають приємні зміни.

Вимкнути під дощем до нитки - небезпека серйозно захворіти.

Стояти вночі під проливним дощем під дверима будинку, в який ви не маєте можливості потрапити - наяву зробите вчинки, в яких пізніше будете каятися, крім того, цей сон передвіщає знайомство з легковажною особою.

Сонник Соломона

Дощ з вітром - незадоволення.

Сонник Мандрівника

Дощрозчарування, застійний період життя;

Нездужання.

Приємний, спокійний з сонечком (грибний) - зміна на краще;

Заспокоєння, задоволеність.

Сонник Фрейда

Дощє символом сім'явипорскування і запліднення.

Якщо жінка мокне під дощем - вона хоче мати дитину.

Якщо чоловік мокне під дощем - він схильний до занять онанізмом.

Якщо жінка сховалася від дощу - вона боїться небажаної вагітності.

Якщо чоловік сховався від дощу - у нього проблеми з потенцією.

Якщо дитині сниться, що він вкриває матір від дощу - він не хоче появи в будинку нових дітей.

Якщо ви уві сні намокли під дощем і замерзли - напевно, з вас просто сповзла ковдра!

Сонник Шеремінской

Потрапити під дощ і промокнути до нитки - можливі холодні відносини з близькою людиною.

Дрібний дощ — до невеликих неприємностей;

Промокнути під дощем - застій, хвороба.

Сонник Езопа

Дощє уособленням чистоти, надії і найкращих спонукань. І це невипадково, тому що з дощиком здавна люди пов'язували все саме хороше:

Високий урожай, вечори зі своїми друзями. Люди з нетерпінням чекали дощу.

Якщо уві сні ви потрапили під сильну зливу - ви в силах покінчити з усіма своїми старими проблемами і почати нову, повну найкращих планів життя.

Ховатися у сні від дощу в незнайомому будинку - знак того, що через втручання у ваші справи сторонніх людей, вашим надіям на швидке здійснення поставлених цілей не судилося збутися.

Мити уві сні волосся дощовою водою - пророцтво того, що ви чудово проведете час зі своїми друзями. Не відмовляйтеся від вечірці, яким би дивним, на перший погляд, вона вам не здавалася.

Спостерігати уві сні за дощовими краплями, які стікають з листя дерев - такий сон свідчить про те, що настала пора відправитися на прогулянку в ліс. Ви не тільки добре проведете добре час, але і зберете чималий врожай грибів.

Купатися в річці уві сні під дощем - передвістя того, що якщо ви будете займатися сільськогосподарською діяльністю, то досягнете великих висот. Можливо, такий сон пророкує рішення великою давньої проблеми.

Якщо вам приснилося, що ви гуляєте під дощем - в реальному житті ви віддаєте перевагу йти легким шляхом до досягнення своїх цілей, покладаючись на диво або допомогу інших людей, а тому вам дуже складно вирішити справи, які вимагають хоч найменшої витрати зусиль.

Середньовічний сонник

Бачити дощ — до достатку і радості.

Універсальний сонник

Якщо ми в купальному костюмі, ми не боїмося, що нас промочить дощ, але коли ми у верхньому одязі, то лякаємося дощу, неначе з неба падають цеглини.

Дощ у сні змушує вас почувати себе вразливим, так як вас застали зненацька і ви схильні до дії навколишнього середовища? Або він уособлює сльози, і ви прокидаєтеся освіженим і спокійним, як ніби сон допоміг вам звільнитися від недавньої печалі?

У сні під дощ потрапляє хтось інший? Цю людину дощ застає зненацька, або у нього є з собою парасольку і плащ, що говорить про його передбачливості? - В цьому випадку сон натякає на те, що вам слід бути більш завбачливим і організованим в майбутньому.

Якщо вам сниться, що під зливу попали відразу багато людей - сон, можливо, означає, що в моменти, коли ви хочете звернути увагу оточуючих на свої ідеї, навколишні «перетягують ковдру на себе».

Дощ може також - уособлювати піт. Яка справа виявилося таким трудомістким, що змушує вас попотіти?

Циганський сонник

Дрібний, несильний дощ - до успіху ваших справжніх підприємств. Це особливо сприятливий знак для закоханих.

Але якщо ллє проливний дощ з раптовими спалахами блискавок і гуркотом грому - остерігайтеся настання безлічі проблем і розчарувань.

Сонник Міллера

См. Злива.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Сниться, як прояснюється небо і припиняється дощ - пройдуть всі печалі і турботи.

Похмуро, йде дощ, похмура погода - передвіщає нещасливі ситуації.

В дорозі потрапляєш під дощ - буде частування і випивка.

Теткінскій сонник-2012

Дощвідображення процесу життя. Необхідність духовного очищення (також можливість). Потреба у виході печалі. Відображення початку плідного періоду життя.

 
Відноситься до тем: