Сонник «Очищення»

Ісламський сонник ібн Сирина

Устаза Абу Саїд сказав, що найперше очищення, яке належить особі чоловічої статі, пов'язане з обрізанням. Обрізання визнається як символ первісної чистоти і природи людини (фитра). Хто побачить у сні, що піддається обрізанню, той уже вчинив добру справу і завдяки Аллаху очистився від усіх своїх гріхів.

Побачити себе в сні необрізаних означає, що крайня плоть веде до зростання багатства і до підриву віри. Таке сновидіння знаменує, що особа, бачачи подібного роду сон, впадає в мирську суєту, забуваючи про релігію.

Якщо хтось побачить у сні, що пройшов процес обрізання і спливає кров'ю, це говорить про те, що він звільняється від гріхів і переступає до виконання Сунни Пророка Аллаха (мир йому і благословення).

Очищення від вроджених властивостей відноситься до звільнення від гріхів. Їх дотримуються люди Сунни.

Якщо хтось побачить зі сні, що очищається, це означає, що ця людина виступає в якості благодійника по відношенню до близьких людей і прагне проявляти милосердя. А очищати уві сні осквернені речі віщує добровільне витрачання незаконних засобів.

Побачити в сні обмивання, означає очищення через здійснення молитви. Що, в свою чергу, говорить про прагнення забезпечити для себе перед Аллахом безпечне положення.

Якщо хтось побачить у сні, що відходить в сторону, йому має бути поїздка.

Для цього йому потрібні необхідні кошти. Побачив сон, в якому сплячий здійснює обмивання, очікує звільнення від потреби. Обмивання знаменує очищення від гріхів, виявлення коренів тривоги. (Дивіться також Купання).