Сонник «Автовокзал»

Сучасний сонник

Автовокзал сниться до бажання життєвих змін, яке ви відчуєте зовсім скоро. Можливо, в вас прокинеться жага мандрів, яка позбавить спокою вашу душу.

Якщо ви уві сні опинилися серед пасажирів або зустрічаючих, це говорить про відчуття самотності, яке ви відчуваєте (можливо, тільки на підсвідомому рівні). Жінка, зустрінута вами на автовокзалі, сниться до того, що настійно зажадають вирішення проблеми, які досі залишалися прихованими.

Снилося, що ви шукаєте дорогу на автовокзал, розпитуєте про неї людей, - значить, попереду у вас поїздка. Вона зробить на ваше життя помітний вплив, хоча спочатку ви визнаєте її незначною.

Якщо чоловікові сниться, що він, перебуваючи на автовокзалі, не може знайти потрібний автобус, значить, вже скоро він буде ставитися до любовних союзів з жінками зовсім по-іншому.

Східний жіночий сонник

Якщо ти розпитуєш всіх, як дістатися до автовокзалу, - тобі належить якась поїздка, якої ти спочатку не прідашь значення, але вона виявиться вельми знаменної.

Якщо наснилося, що ти знаходишся на автовокзалі і налякана тим, що не можеш знайти свій автобус, - приготуйся:

Тобі запропонують нову роботу, яка кардинально відрізняється від тієї, якою ти займалася досі.

Для молодої жінки подібний сон символізує її нерозуміння ситуації в колективі ситуації.

Східний сонник

Якщо ти розпитуєш всіх, як дістатися до автовокзалу - тобі належить якась поїздка, якої ти спочатку не прідашь значення, але вона виявиться вельми знаменної.

Якщо наснилося, що ти знаходишся на автовокзалі і налякана тим, що не можеш знайти свій автобус - приготуйся:

Тобі запропонують нову роботу, яка кардинально відрізняється від тієї, якою ти займалася досі.

Для молодої жінки подібний сон символізує її нерозуміння ситуації в колективі ситуації.

Суміщений сонник

Якщо в сновидінні Ви підходите до людей і питаєте у них, як дістатися до автовокзалу - в реальності Вам, якій Ви спочатку не надаєте значення, але в майбутньому вона надасть досить значний вплив на ваше життя.

У тому випадку, якщо вам приснилося, що Ви перебуваєте на автовокзалі і перелякані тим, що не в змозі знайти свій автобус - в реальному житті Вам запропонують нове місце роботи, яке буде дуже відрізнятися від тієї, якою Ви займалися до цього часу.

Для дівчини або молодої жінки це сновидіння - означає її нерозуміння сформованої в робочому колективі ситуації.