Тлумачення сну «Поїздка»

Сонник Лоффа

Незалежно від того, традиційним або ж якимось оригінальним, екзотичним чином здійснюється поїздка, у величезній кількості сновидінь вона набуває статусу головної події. Витлумачуючи сон про поїздку, ви повинні дати відповіді на питання про попутниках, метою розпочатої поїздки і перешкодах.

Вашими попутниками можуть виступати і знайомі, і незнайомі люди;

Допомагають або перешкоджають просуванню до заданої мети. Вплив, який вони уві сні роблять на поїздку, піддається метафоричному тлумаченню:

Це відображення того, як ці люди впливають на вас у реальному житті.

Поїздка на самоті може говорити про те, яким бачиться вам свій особистий ріст і рух вперед по життю.

Що стосується мети поїздки, то в деяких сновидіннях вона залишається незрозумілою, неясною або навіть взагалі відсутньої. Нерідко це допомагає виявляти почуття і думки, супутні напрямками або цілям вашого шляху. Коли створюється враження, що поїздка нескінченна або у неї немає певної мети призначення, то вам слід осмислити своє живе глибоко в душі бажання виїхати на деякий час звідти, де ви живете зараз. У разі чітко окресленої мети призначення для розуміння значення сну необхідно визначитися, що ця мета може для вас означати.

В ході поїздки нерідко виникають перешкоди, які можуть певним чином бути пов'язані з попутниками або з'являються самі по собі й мають символічне значення. У другому випадку зверніть до уваги те, яким чином вони долаються, за допомогою яких ресурсів це відбувається, чи допомагали вам навколишні.

Малий сонник Велесів

Поїздкапечаль в рідні;

Поїхати і повернутися за чим-небудь - захворіти і видужати.

Сонник Фрейда

Поїздка на поїзді або іншому виді транспорту - символізує у страх смерті у сновідящіе за себе або своїх близьких.