Тлумачення сну «Вплив»

Сучасний сонник

Сновидіння, в якому ви були багатим, впливовою людиною, обіцяє відмінні перспективи, пов'язані з професією, освітою, бізнесом.

Придбане за допомогою інших людей вплив сниться до нездійсненності багатьох бажань.

Якщо людині, яка в житті користується впливом, наснилося, що він втратив всі свої соціальні переваги, це попереджає його про ризик стати жертвою зоряної хвороби, сповнитися гордині і, упавши з великої висоти, боляче вдаритися.

Впливові друзі сняться до удачам в діловому житті. Після такого сновидіння неприємні події будуть довго обходити вас стороною.

Сонник Міллера

Якщо Вам сниться, що Ви домагаєтеся високого звання або успіхів шляхом впливу на інших, то Вашим бажанням не судилося здійснитися. Але якщо Ви побачите себе займає високе положення, Ваші плани візьмуть саму блискучу форму.

Побачити Ваших друзів, що займають високе положення, означає, що Ваші компаньйони будуть з Вами в повній згоді і Вам вдасться уникнути неприємностей.

Якщо Вам приснилося, що Ви досягли успіху і положення в суспільстві завдяки впливу інших людей, то в реальному житті Вашим бажанням не дано здійснитися.

Сон, у якому Ви бачите себе впливовою особою, обіцяє блискучі перспективи.

Якщо Вам приснилися Ваші впливові друзі, то наяву Вам пощастить з діловими партнерами, а неприємності обійдуть Вас стороною.

Сонник від А до Я

Якщо уві сні ви докладаєте якісь зусилля з метою домогтися високого положення або якнайшвидшого просування справи, використовуючи при цьому свій вплив на інших людей, значить, наяву ваші плани і бажання не здійсняться.

Якщо ж при цьому вам видається, ніби ви зодягнені великою владою і необмеженим впливом і всі ваші прохання чи накази неухильно виконуються - значить, в реальному житті вам вдасться здійснити задумане.

Побачити в сні знайомих в ролі великих керівників або мають великі зв'язки і тому володіють великим впливом, - ваші компаньйони знайдуть з вами спільну мову, що дозволить вам уникнути непорозумінь і неприємностей, які виникли було у вашому співробітництві.

Снотолкователь

Якщо Вам сниться, що Ви домагаєтеся високого звання або успіхів шляхом впливу на інших, то Вашим бажанням не судилося здійснитися. Але якщо Ви побачите себе займає високе положення. Ваші плани візьмуть саму блискучу форму.

Побачити Ваших друзів, що займають високе положення означає, що Ваші компаньйони будуть з Вами в повній згоді і Вам вдасться уникнути неприємностей.

Теткінскій сонник-2012

Впливвідображення бажання мати перевагу. Відображення бажання добитися чогось «по блату».

 
Відноситься до тем: