Сонник «Прохання»

Новий сімейний сонник

Сон, в якому вас хтось про щось просить, означає, що наяву ви будете поставлені в обмежені обставини. Проявіть енергію і наполегливість, і ви завоюєте колишнє положення.

Якщо прохання прохача була обгрунтована, то ви будете і далі просуватися службовими сходами.

Сонник Міллера

Бачити у сні, що Ви підтримуєте наполегливе прохання, - це знак того, що Ви робитимете якимось справою, яка потребує чималих коштів.

Якщо Вам сниться, що до Вас прийшла людина з якоюсь невідкладним проханням, - виходить, наяву Ви будете поставлені в обмежені обставини, і тільки Ваша енергія і наполегливість допоможуть Вам знайти колишнє положення.

Якщо прохання (або вимога) прохача були обгрунтовані - цей сон передвіщає Вам вдале просування вперед у вибраній Вами професії.

Погодитися виконати чиюсь наполегливе прохання - Ви робитимете де-лом, яке зажадає чималих капіталовкладень;

До Вас звертаються з невідкладним проханням - Ви опинитеся в скрутному становищі, але Ваші енергія і наполегливість допоможуть Вам вийти з положення;

Пред'яв-ленне Вам обгрунтована вимога - успіх в обраній Вами сфері діяльності.

Також Див. Сторож.

Сонник для стерви

Прохання — удачі і успіхи в досягненні поставленої мети, зростання професіоналізму і добробуту.

Якщо з якимось проханням звертаються до тебе - несподівано з'являться такі складні і незрозумілі обставини, що впоратися з ними і повернути своє положення ти зможеш тільки після довгої, наполегливої і наполегливої боротьби.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Просити у сні когось про щось - передвістя утруднення.

Якщо у вашому сновидінні вам буде відмовлено в проханні - можливо, якісь ваші плани, які представляються легко здійсненними, на ділі зіткнуться з серйозними перешкодами.

Якщо уві сні з тієї чи іншої проханням звертаються до вас - це віщує вам несподівані ускладнення, які можуть сплутати ваші плани.

Сонник від А до Я

Сон, де ви просите в когось у тимчасове користування якусь річ, віщує непорозуміння і образи між хорошими знайомими і новими приятелями.

Просити в сні милостиню чи матеріальну допомогу віщує вам стійкий успіх у справах після тривалого невезения і збитків.

Виконати уві сні чиєсь прохання - наяву належить справа, що вимагає чималих вкладень. Відмовити в проханні - передвістя хвороби і невдачі.

Якщо прохання, з яким до вас звертаються друзі, нездійсненна - значить, в реальності потрапите в скрутне становище, втративши довіру партнерів.

Снотолкователь

Бачити у сні, що Ви підтримуєте наполегливе прохання - це знак того, що Ви робитимете якимось справою, яка потребує чималих коштів.

Якщо Вам сниться, що до Вас прийшла людина з якоюсь невідкладним проханням - виходить, наяву Ви будете поставлені в обмежені обставини, і тільки Ваша енергія і наполегливість допоможуть Вам знайти колишнє положення.

Якщо прохання (або вимога) прохача були обгрунтовані - цей сон передвіщає Вам вдале просування вперед у вибраній Вами професії.