Сонник «Друзі»

Англійський сонник

Побачити в тривожному сні далекого друга - знак того, що він хворий або з ним сталася якась біда.

Якщо у Вашому сні цей далекий друг спокійний і задоволений, чекайте хороших новин. Приснившийся Ваш коханий, чий візит так бажаний, скоро повернеться здалеку, і все скінчиться щасливою весіллям.

Якщо ж приснився один плаче - це поганий сон. Але якщо в сні Ви бачите мертвого друга - це знак наближення веселого весілля.

Будуть зустрічі, можливо, з тими, кого бачили. Вони вас згадують. Неприємний сон про друзів - у них можуть бути проблеми.

Езотеричний сонник

Будуть зустрічі, можливо, з тими, кого бачили. Вони вас згадують. Неприємний сон про друзів - у них можуть бути проблеми.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Побачити в тривожному сні далекого друга - знак того, що він хворий або з ним сталася якась біда.

Якщо у Вашому сні цей далекий друг спокійний і задоволений, чекайте хороших новин. Приснившийся Ваш коханий, чий візит так бажаний, скоро повернеться здалеку, і все скінчиться щасливою весіллям.

Якщо ж приснився один плаче - це поганий сон. Але якщо в сні Ви бачите мертвого друга - це знак наближення веселого весілля.

Сонник від А до Я

Заводити уві сні нового друга наяву віщує народження дитини.

Бачити довго відсутніх друзів - до майбутню розлуку з близькими.

Бачити у сні вмираючого одного - до благополуччя, бачити його вмираючим - значить, наяву він отримає щось дуже гарне. Бути другом якогось незрозумілого істоти - знак хвороби.

Бачити уві сні своїх друзів здоровими і щасливими віщує добрі звістки, можливо, швидку зустріч з кимось із близьких, що знаходяться в тривалому закордонному відрядженні.

Якщо ваш друг у сні чимось засмучений або засмучений - це до хвороби і страждань.

Бачити розгніваних друзів, але самої при цьому зберігати самовладання - такий сон обіцяє вам посередництво в сварці двох близьких друзів, яких ви в кінці кінців благополучно помиритися.

Бачити сон про віроломство друзів - знак того, що наяву ви будете оточені їх увагою і повагою, а для закоханих це передвістя щасливої розв'язки їхнього роману.

Бачити уві сні страту одного через повішення пророкує, що якщо ви не хочете нещастя, то повинні прийняти зухвале рішення в якомусь відчайдушно важкому, майже нерозв'язному справі.

Подорожувати уві сні в компанії веселих друзів - значить, вам пощастить у створенні ідеального сімейного вогнища, де діти будуть щасливі, а подружжя тим більше.

Позбутися уві сні свого кращого друга і сильно переживати з цього приводу віщує безліч душевних страждань і важку боротьбу з тим, хто колись був для вас джерелом радості та благополуччя.

Бачити уві сні своїх друзів перетворилися в карликів віщує вам довгий і міцне здоров'я як у фізичному, так і в душевному плані.

Побачити одного уві сні паралізованим - знак того, що в ваших з ним стосунках наяву складеться дивна невизначеність, через що ви обидва будете переживати.

Бачити свого друга у вигляді тварини передвіщає, що наступні події розвернутися таким чином, що на деякий час вам доведеться розлучитися зі своїми родичами.

Сприятливий сон, в якому ви приходите до одного в гості чи відвідуєте його десь (на дачі, в лікарні і т. Несприятливою ознакою є тільки стомлений, якщо не виснажений його вид, а також чорна або біла одежа на ньому.

Якщо друг несподівано для вас одягнений в яскраво-червоні шати - це обіцяє вам тривоги і занепокоєння близьких.

Друг, який стоїть у сні на високому, недосяжному для вас узвишші, - цей сон говорить, що вам належить зробити багато чого з наміченого, не поступаючись своїми принципами і завжди властивим вам гострим почуттям справедливості.

Якщо навпаки — ви бачите його десь далеко внизу, то таке сновидіння попереджає, що, досягнувши значних життєвих успіхів, ви можете забути про своїх старих привязанностях.

Якщо вам сниться, що ваші друзі злословлять про вас, - це означає турботи і занепокоєння від товаришів по службі та дітей.

Якщо уві сні ви бачите свого друга в ролі заклинача змій - виходить, наяву якась могутня організація буде діяти у ваших інтересах і захистить вас від свавілля представників офіційної влади.

Йти у сні від свого друга назавжди - знак того, що наяву ви жадаєте нових вражень і відчуттів. Вдаватися у сні до брехні в ім'я захисту інтересів свого друга віщує, що ви викличете на себе багато незаслуженої критики, але, відчуваючи свою правоту, збережіть спокій і самовладання.

Для молодої дівчини сидіти у відокремленій печері зі своїм другом означає, що наяву вона полюбить непорядної людини і втратить істинних друзів.

Часто бачити в сні, що ви одержуєте лист від одного, передвіщає його появу або вісті від нього.

Потискує руку Пригнічений при зустрічі з вами одному - до розлуки з ним, якщо навіть не до втрати. Соромитися уві сні непристойної поведінки своїх загалом-то вихованих друзів - це віщує вам нездійснені надії в майбутньому, що важко відіб'ється на вашому стані. Сон, в якому ви перебуваєте в самих дружніх стосунках з людиною, яку ви не переносите в житті, віщує, що ви можете піддатися публічному осміянню.

Загальний сонник

Якщо Вам приснилися щасливі друзі - чекайте приємних новин, можлива навіть зустріч з кимось із рідних чи близьких.

Побачити друзів у біді чи в хворобі означає, що наяву їм загрожують проблеми зі здоров'ям. Те ж означає сон, у якому Ви бачите одного з потемнілим обличчям.

Якщо Ви бачите в сні одного у вигляді тварини, то будьте уважні, оскільки Ваші вороги намагаються внести розбрат у Ваше життя. Яскраво-червоний одяг, у яку одягнений Ваш друг, означає, що Вам загрожують неприємності і втрати.

Якщо Вам приснилася нерухома фігура Вашого друга, розташована на височині, то Ви можете розраховувати на великий успіх, зберігши при цьому колишні погляди на життя і не втративши добрих стосунків з друзями. Однак якщо фігура одного розташована нижче, то за успіх Вам доведеться заплатити ціною втрати одного.

Якщо фігура розплоджена на одному рівні з Вами, то Вам не слід розраховувати на успіх.

Якщо Вам сниться, як фігура одного віддаляється від Вас, то, ймовірно, наяву Ви спробуєте внести зміни в своє життя, ризикуючи втратити друзів.

Якщо Вам приснилося, що один катує приховати своє обличчя, то будьте готові до обману з боку того, хто видає себе за Вашого друга.

Якщо у сні Ви потискуєте руку людині, яка Вам неприємний, то наяву Ви можете втратити близьку людину.