Тлумачення сну «Занепокоєння»

Сонник Міллера

Сон, в якому ви турбуєтеся, вважається добрим, оскільки за ним піде успіх. Ваші духовні сили відновляться після загрозливого стану. Однак якщо сплячий турбувався уві сні про якийсь вкрай важливій справі, то прогнози на службі і у відносинах з іншими людьми будуть несприятливі для нього.

Езотеричний сонник

Це віддзеркалення вашого стану в реальному житті.

Англійський сонник

Сон, в якому Ви відчуваєте тривогу і занепокоєння, слід тлумачити навпаки. Він означає, що Ваші сьогоднішні тривоги і побоювання скоро пройдуть.

Такий сон — хороший знак, що передвіщає успіх і відновлення духовних сил після загрозливого стану. Але якщо сплячий турбується про якесь дуже важливій справі - такий сон означає несприятливі прогнози для нього як на службі, так і у відносинах з іншими.

Турбуватися про що-небудь - користуватися довірою;

Турбувати когосьпечаль.

Якщо уві сні Ви відчуваєте хвилювання і занепокоєння, то такий сон пророкує успіх, а також початок нового витка Вашому житті.

Однак якщо Ви розумієте уві сні, що Ваше занепокоєння обгрунтовано, то остерігайтеся фінансових втрат.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Занепокоєння може виходити з недоліку віри в те, що все відбувається у відповідності з вищою планом вашому житті. Повірте в себе. Повірте в життєвий процес. Вірте в те, що є вищі істоти, що стежать за вами.

Новий сімейний сонник

Незважаючи на те, що уві сні ви випробували занепокоєння, в реальному житті у вас не буде приводів для хвилювань. Навпаки, вас чекають успіх і відновлення духовних сил.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Сон, в якому ви відчуваєте тривогу і занепокоєння, слід тлумачити навпаки. він означає, що ваші сьогоднішні тривоги і побоювання скоро пройдуть.

Сучасний сонник

Турбуватися про щось - користуватися чиїмось довірою.

Турбувати когось — до сумних обставин.

Відчувати почуття неспокою - хороший знак, знак повернення до життя після депресії, провісник успіху.

Якщо сплячий турбується про важливій справі, пов'язаній з його роботою - його очікує погіршення ситуації на службі, несприятливі відносини з оточуючими.

Суміщений сонник

Якщо в сновидінні ви відчуваєте почуття неспокою - вам будуть довіряти.

Турбувати когось — до сумних подій.

Якщо уві сні ви турбуєтеся про будь важливій справі - погіршення становища, пов'язаного з роботою.

Сонник для стерви

Занепокоєння — після важкого справи прийшла пора відпочити і відновити сили.

Сонник від А до Я

Сон, у якому ви відчуєте турботу і заклопотаність щось, - хороший знак, передвістя успіху і відновлення духовних сил після загрозливого стану. Однак якщо занепокоєння пов'язано з навколишнім безладом, суєтою, яка охопила і вас, внаслідок чого ви в паніці хапаєтеся за все підряд і тут же все кидаєте, не в змозі зрозуміти, що потрібно зробити в першу чергу, - такий стан неспокою і сумбуру прямим чином позначиться і у вашій реальному житті через побоювання, що таємниця, якій володієте тільки ви, може стати надбанням багатьох.

Однак якщо вас турбує якесь конкретне і надзвичайно важлива справа, то це може означати несприятливі зміни як на роботі, так і взагалі у відносинах з усіма, хто так чи інакше спілкується з вами.

Тлумачний словник сновидінь

Турбуватися про що-небудь - значить користуватися довіреністю;

Турбувати когосьпечаль.

Снотолкователь

Такий сон — хороший знак, що передвіщає успіх і відновлення духовних сил після загрозливого стану.

Але якщо сплячий турбується про якесь дуже важливій справі - такий сон означає несприятливі прогнози для нього як на службі, так і у відносинах з іншими.

Малий сонник

Якщо уві сні Ви відчуваєте хвилювання і занепокоєння, то такий сон пророкує успіх, а також початок нового витка Вашому житті.

Однак якщо Ви розумієте уві сні, що Ваше занепокоєння обгрунтовано, то остерігайтеся фінансових втрат.

Теткінскій сонник-2012

Занепокоєння — необхідність перестати контролювати. Прояв недовіри Світобудові і до розумності життєвих процесів.