Тлумачення сну «Відносини»

Сонник Лоффа

Якщо вас відвідало сновидіння, в якому якимось чином виявлялися відносини з владою, з людьми, в чиїх руках вона зосереджена, то центральним моментом для його тлумачення будуть відносини між вами та іншими персонажами сну. Як правило, відносна влада сновидца над оточуючими відіграє важливу роль для того, щоб правильно розуміти суть інших мали місце у сні подій. Сни, де була присутня поліція, військові, яким властива надприродна сила, які володіють зброєю, грошима і наділені особливими знаннями, визначаються як сни про владу. Питання полягає в тому, кому належали всі ці атрибути влади - сновидінню або іншим дійовим особам сну.

Влада належала сплячому - це повідомляє про превалювання почуттів компетентності, устремлінь до успіху, змагання (особливо у справах любовних) або ж про сповненим надій на це. Люди, що знаходяться під вашим впливом, можуть вказувати на сферу життя, в даний момент вийшла з-під контролю.

Найважчим випадком для тлумачення є приснилися відносини, при яких оточуючі слідують за вами без найменшого примусу з вашого боку. Влада - це не банальне примус інших робити те, що потрібно вам, а здатність домагатися від людей співпраці, задіявши приховані способи впливу на них.

Уві сні ви можете вести за собою поранених;

Померлих в житті, але живих у сні;

Інших персонажів, які втратили якісь свої здібності.

Сонник Міс Хассе

У сні зав'язувати з кимось стосунки - це означає, що справи будуть процвітати.

Азбука тлумачення снів

Статеві стосунки — вступ в інтимний зв'язок з незнайомими людьми уві сні найчастіше компенсує біологічну потребу організму. У будь-якому випадку означає, що ви досягнете в чомусь успіху.

Інтимний зв'язок з батьками протилежної статі, з братом, сестрою - означає, що ви символічно переймаєте ті хороші якості, які притаманні вашим рідним.

Бути згвалтованим уві сні - до успіхів у роботі.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

З'ясовувати стосунки — до поліпшення добробуту в родині.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

З'ясовувати стосунки з дружиною чи чоловіком уві сні - до мирно поточної життя.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

З'ясовувати стосунки — наяву ви з кимось подружитеся.

Сонник від А до Я

Сон, в якому ви зав'язуєте тісні і міцні ділові відносини з новими партнерами, віщує хвороби і невдачі, а також попереджає про те, що слід бути обережніше з супротивниками, інакше вони принесуть вам занадто багато неприємностей.

Входити у сні в любовні відносини, які доходять до інтимної близькості, - застереження від бажання знищити плоди довгої роботи, в яку ви вклали дуже багато сил і всю свою душу.

Бути з кимось в дуже поганих стосунках - передвістя зради, сварок і значних втрат. Хороші відносини - довгий шлях до забезпеченої і благополучній старості. Розривати стосунки - наяву будете оклеветан.