Сонник «Здібності»

Сонник Лоффа

Коли в сновидінні наступають переломні моменти, наші здібності можуть піднести нам величезний сюрприз, значно розширившись або, навпаки, змінившись в бік обмеження. У рівній мірі це відноситься і до інтелектуальних, і до фізичним здібностям. Несподівано для себе ви розумієте, що для вирішення якої-небудь насущної проблеми у вас з'являється багатющий багаж знань або ви володієте якимось потрібним навиком. А в інших ситуаціях ви стикаєтеся з тим, що в потрібний момент ваші здібності раптово кудись пропадають.

Що стосується набуття знань, то є досить примітним і дивним те, що в сновидінні їх джерелом стає наш власний розум. Коли після пробудження ви розумієте, що, вирішуючи проблему, ви задіяли логічний процес, то є ймовірність, що вам захочеться розкинути мізками над схожими проблемами, які присутні у вашій реальному житті. Сплячим мозком обираються такі способи вирішення проблеми, які вам ніколи не приходили в голову або вже були виключені з розгляду в дійсного життя.

Що являли собою по суті знайдені вами навички? Пригадайте, який характер вони мали - логічний, практичний або абсолютно немислимий для реального життя.

Так само легко ті чи інші здібності можуть уві сні втрачатися. У такого плану снах зайва невпевненість у собі, побоювання опинитися некомпетентними переважають над знаннями. У фізичному плані втрата якоїсь здатності може приймати форму раптової слабкості або втрати зору, мови або слуху. Причиною несподіваної слабкості може бути фактична обізнаність тіла про стан, яке воно переживає в процесі сну, адже в цей час параліч надає певний вплив на моторні здібності в стані яем.

Сни, в яких губилися інші фізичні навички (наприклад, водіння автомобіля, виконання службових завдань та ін. ), Можуть бути відображенням втрати пам'яті або недооцінки якоїсь конкретної деталі, пов'язаної з проблемою, яка хвилює вас в реальному житті.

Коли ви втратили навик, хто був поруч з вами цей момент? Що ви хотіли зробити? Подумайте, якою мірою дана подія відповідає реальності.