Тлумачення сну «Вже»

Сонник Фрейда

Якщо вам наснився вже, якого ви взяли за отруйну змію, такий сон видає вашу схильність приписувати деяким людям неіснуючі якості.

Для всіх нас, зрозуміло, важливо, щоб симпатичний нам людина була якомога більш близький до придуманому нами ідеалу. І все ж чим більше ми собі придумали, тим більш гірким буде розчарування, коли з усією ясністю виявиться, що насправді знайомий від досконалості дуже далекий.

Езотеричний сонник

Ваші страхи марні. Те, що вас лякає, насправді обернеться на благо, особливо якщо вже у вашому сні їсть.

Побачити в сні вужа - сприятливий знак.

Якщо у сні Ви зустріли вужа, згорнутого в клубочок, то в найближчому майбутньому Вас чекають приємні звістки.

Сон, в якому вже накидається на Вас і намагається вкусити, попереджає Вас про те, що під личиною чесноти може ховатися зло.

Ужчоловік. Як вже сниться дівчині - це шанувальник, майбутній чоловік. Як сняться вужі - це може бути якась сварка з кимось.

Якщо сниться, що кусає вже або гадюка, то це гарна прикмета для молодої жінки - вона завагітніє або вже вагітність почалася.

Вже сниться - ворог;

Вб'єш щось із гадів - заб'єш ворога. Уж - або жених, або печаль - в залежності від поведінки. Колись ви нібито бачили вужа і знову він повзе до вас - чекайте повернення свого близького друга. Водний вже - для хворих - одужання.

Сучасний сонник

Якщо Вам сниться, що Ви кричите, бо бачите змію, а вона виявляється вужем - значить, Вас чекає знайомство з людиною, яка спочатку буде неприємний Вам, але на ділі виявиться незамінним помічником.

Якщо Ви гуляєте по лісу і набредает на галявину, яка всіяна мертвими вужами - це попереджає про небезпеку, яка давно підстерігає Вас.

Якщо уві сні Ваша дитина приносить додому вужа - значить, Ви боїтеся необдуманих і необережних вчинків дітей.

Якщо Вас вкусив вуж і Ви втратили свідомість - це віщує жорстоке розчарування в людині, якій Ви довіряли найпотаємніше.

Російський сонник

Ужчоловік. Як вже сниться дівчині - це шанувальник, майбутній чоловік. Як сняться вужі - це може бути якась сварка з кимось.

Якщо сниться, що кусає вже або гадюка, то це гарна прикмета для молодої жінки - вона завагітніє або вже вагітність почалася.

Східний жіночий сонник

Сприятливий знак. Уж, згорнувся в клубочок, - до приємних известиям в найближчому майбутньому. Сон, в якому вже накидається на тебе і намагається вкусити, попереджає:

Під личиною чесноти може ховатися зло.

Сонник Езопа

Уж — уособлення пристосуванця, спритного людини;

На відміну від змії, в народних уявленнях, вже не наділяється мудрістю, а тільки підприємливістю і хитрістю, адже це про нього сказано:

«Народжений повзати літати не може!» Бачити пливе у воді вужа - знак того.

Якщо вам приснилося, як вуж полює або ковтає свою жертву, то це означає, що ви незабаром досягнете поставленої перед собою мети, ось тільки - якою ціною? Тримати в руках звивається вужа - наяву мати справу з хитрим і спритним людиною, яка обдурить вас,.

Якщо вже обвиває вашу шию, то це означає, що спілкування з цим слизьким людиною принесе вам великі неприємності. Повзе вуж - наближення небезпеки, якої вам навряд чи вдасться уникнути, але ви зможете пом'якшити удар, якщо будете уважні в розмовах з діловими партнерами і при підписанні паперів.

Східний сонник

Уж, згорнувся в клубочок - до приємних известиям в найближчому майбутньому.

Сон, в якому вже накидається на тебе і намагається вкусити - попереджає:

Під личиною чесноти може ховатися зло.

Новітній сонник

Уж — вдало виверне з критичної ситуації.

Малий сонник Велесів

Уждитя буде, коханець або майбутній чоловік, чекай сватів (дівицю), до добра, чоловік, чоловік, видужання (хворим), прибуток / сварка, хвороба, ворог, нужда, смуток;

Вкуситьгроші займуть;

Вкусить за руку, обличчя.

Сонник для стерви

Уж — чекай пропозиції руки і серця від твого самого палкого шанувальника.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Побачити в сні вужа - знак того, що підступність та інтриги ваших противників не зможуть вам нашкодити. Крім того, такі сни нерідко підказують, що там, де ви бачите інтриги і підступність, швидше за все, немає нічого, крім звичайного непорозуміння.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Уж — до невеликої сварці.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Уж — сниться до любовним ласкам.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Уж — до хвороби ніг, та такий, що неможливо буде пересуватися, ходити.

Сонник Мандрівника

Уж — на відміну від змії отруйної, тлумачиться як порожні, безпідставні надумані страхи, побоювання, тривоги, причини яких відсутні зовні. Може відображати стан нашого хребта.

Український сонник

Як вже сниться дівчині - це шанувальник, майбутній чоловік.

Як сняться вужі - це може бути якась сварка з кимось.

Якщо сниться, що кусає вже або гадюка, то це гарна прикмета для молодої жінки - вона завагітніє або вже вагітність почалася.

Вже снитьсяворог;

Вб'єш щось із гадів - заб'єш ворога.

Уж — або жених, або печаль, залежно від поведінки.

Колись ви нібито бачили вужа і знову він повзе до вас - чекайте повернення свого близького друга.

Водний вже для хворих - одужання.

Сонник Міс Хассе

Водяний вуж — для хворих обіцяє одужання.