Сонник «Літати»

Сонник Лоффа

Люди літають уві сні досить часто.

Для людини це значуща подія, яка в ряді випадків носить спонтанний характер, а в усвідомлених сновидіннях він вибирає політ свідомо. Так чи інакше, політ практично завжди породжує відчуття безмежної свободи.

Якщо політ спонтанний, для його здійснення людині треба докласти певних зусиль - зокрема, махати, немов крилами, руками. Але для багатьох снів характерне відчуття допомоги невідомої сили, яка допомагає утриматися в повітрі. Як правило, такого роду сни сняться, коли у нас виникає бажання відправитися в подорож або ж коли ми відчуваємо небезпеку, вихід з якої вимагає втечі. У усвідомлених сновидіннях ми повільно здіймається в повітря і починаємо парити над землею. Відчуваючи в собі здатність літати, ми і вибираємо політ, який є одним з різновидів астрального позатілесного досвіду. Ці польоти допомагають підніматися над життєвими обставинами і вибирати найбільш вигідні і безпечні перспективні напрямки руху.

Що стало рушійним мотивом для польоту - небезпека або ейфорія?

Що стосується кошти перельоту, то уві сні людина може літати без нічого, а також на автомобілі, велосипеді, човні та інших засобах пересування, не мають в дійсності відносини до польотів. У більшості своїй це результат обставин, в яких звичайні транспортні засоби можуть ставати непридатними і навіть небезпечними.

Якщо наприклад, ви віддаєте перевагу летіти на човні, замість того щоб їхати на машині і потрапити в ДТП. Вся алогічність і непослідовність виниклої ситуаційної небезпеки при цьому вами добре розуміється і усвідомлюється. Крім того, це може бути сон, в якому задіяний архетипного образу героя.

Сонник Цветкова

Літати по повітрю - до дороги, якимось досягненням, ступінь яких залежить від висоти вашого польоту;

Далеко — предстоят любовні переживання, довге очікування чогось;

В небі:

Для здорових — на щастя, для хворих - до смерті.

Сонник Міс Хассе

На далеку відстань - любовні переживання;

Впасти — неприємність;

На крилах літати - щастя;

В небесах — для здорових щастя, для хворих - смерть.

Езотеричний сонник

На килимі-літаку, пилососі, птиці - до подорожі на великі відстані. За допомогою чого-небудь:

Крила, пропелер — до придбання техніки (машина, човен, телевізор, холодильник). Без допомоги будь-чого - до вдалого застосування своїх здібностей.

Сонник Менегетті

Це символ сублімованої компенсації.

Якщо політ був коротким, то він не несе ніякого істотного значення або ж служить позначенням короткочасного усунення перешкоди. Політ, що тривав довго, служить відображенням постійного латентного стану невпевненості і безсилля.

Сонник Симона Кананіта

Літатиуспіх у справах, любові - на далеку відстань - любовні переживання - впасти - неприємність - на крилах - щастя - в небесах - для здорових - щастя, для хворих смерть.

Сонник Азара

Успіх у справі, любові, торгівлі.

По повітрюдорога, досягнення (залежно від висоти);

Далеко — любовні переживання, а також довге очікування;

В небесахщастя (для здорових);

Смерть (для хворих).

На килимі-літаку, пилососі, птиці - до подорожі на великі відстані. За допомогою чого-небудь:

Крила, пропелер — до придбання техніки (машина, човен, телевізор, холодильник). Без допомоги будь-чого - до вдалого застосування своїх здібностей.

На далеку відстань - любовні переживання впасти - неприємність на крилах літати - щастя в небесах - для здорових щастя, для хворих - смерть.

Символізує сублімовану компенсацію. Короткий політ або не несе ніякого значення, або означає короткочасне усунення перешкоди, а тривалий вказує на постійне латентний стан безсилля і невпевненості.

См. Політ.

Якщо Вам приснилося, що Ви парите високо над землею, то будьте готові до сімейних негараздів;

Якщо летите низько - до нетяжким хворобам.

Сон, в якому Ви летите над брудною водою, закликає Вас приділяти більше часу своїм справам, бо в іншому випадку конкуренти скористаються Вашим неувагою.

Якщо Ви летите над руїнами, то це може бути символом нудьги.

Якщо під час польоту Ви розглянете внизу зелену крону дерев і траву, то Вас очікують тимчасові труднощі, які незабаром зміняться удачею.

Якщо Вам сниться космічний політ до Місяця та інших планет, то можливі глобальні катаклізми - війни, епідемії, голод.

Сон, в якому Ви летите на чорних крилах, означає, що Вас спіткає гірке розчарування. Молодій людині побачити себе летять на білих крилах - знак успіху в бізнесі і любові.

Якщо такий сон часто повторюється, то це знак зростаючого добробуту та здійснення бажань.

Якщо під час польоту Ви падаєте, то і в житті Вам загрожує падіння. Однак якщо в цей момент Ви прокинулися, то Вам вдасться впоратися з проблемами.

Для молодої жінки сон, у якому вона перелітає з одного міста в інше і приземляється на куполі церкви, означає, що їй належить відстоювати свої ідеї та переконання. Також їй загрожує погіршення здоров'я. Можлива смерть когось із її близьких.

Якщо їй сниться, що її підстрелили, то їй слід остерігатися підступу ворогів на шляху до її успіху.

Слов'янський сонник

Літати низько — до дороги;

Вниз-вгору — до благополуччя.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Літати на соломі - нещастя для самого себе. На траві - отримати радість від одного. На вулиці - розлука з дружиною. Політ уві сні - може передвіщати щастя (твоє майбутнє піднесення), жадобу влади, народжену комплексом неповноцінності, гніт нездійснених бажань, в тому числі сексуальних. Самопізнання у польоті - свідоцтво глибокого занурення у своє несвідоме, символ оманливих уявлень людини про свободу його волі та здатності керувати собою. Політати в повітрі серед дня - заподіяти комусь шкоду за своїм легковажності. Вгору і вниз поперемінно літати - велика праця, символ твоїх добрих намірів. З одного предмета з радісним почуттям на інший перелітати - слід бути більш впевненим у собі і менше боятися людей. Вгору летіти - праця належить. Вниз летіти - каяття належить, свідомість небезпеки, породженої твоєї діяльність ». Відчувати в собі можливість літати і успішно спробувати - переоцінити свої фізичні можливості;

Пробудження в тобі нових фізичних сил, які можуть виявитися небезпечними для твого здоров'я. З почуттям страху по повітрю летіти - важка невдача в кар'єрі / розлад між твоєю волею і розумом. У вигляді ангела чи в якомусь перетвореним вигляді літати - томління, небезпека для життя або думки про смерть;

Близька вікова межа твого життя. Високо літати і ледве землю бачити - багатство, щастя, тяжіння до суто духовного життя. Над горами літати - перешкода подолати. Над спокійним морем летіти - небезпеки для життя;

Небезпеки загрожують тобі в твоєму духовному розвитку. Над похмурим і бурхливим морем летіти - великий шкоду. Над долиною летіти - житейська щастя. Над диким лісом летіти - нетерпіння, небезпека від занадто великий, нерозумно спрямованої енергії. Над містом летіти - жити, занурившись у мрії;

Поетичне покликання, мрії про славу. Через річку перелітати - пробудження самосвідомості, уміння управляти собою або гаряче прагнення до цього. Денні польоти - найчастіше символізують життєві обставини або твою готовність до боротьби з ними. Нічні польоти, польоти в сутінках або на зорі - дивні явища в духовному житті. Польоти в місячному світлі - надія на щастя, потужне пробудження в тобі надприродних сил. Парити серед зірок, не маючи уявлення, де земля, - сон, що виник серед наполегливих праць, коли дух черпає сили в несвідомості. Серед хмар - жага слави.

Літати на ліжку - дивні й несподівані повороти долі, щось екстравагантне і надприродне увірветься в твоє життя.

Літати на предметі, який ти спеціально для цього заклинаєш - черпати сили з власних надій.

Літати , лежачи або сидячи на спині тварини - вигідно використовувати можливості і особливості свого характеру, знання свого я. Разом з дітьми, дівчатами, підлітками по повітрю літати - спрага взаєморозуміння, почуття своєї самотності. З улюбленою особливої скромно по повітрю парити - сумувати за нею. Голу жінку літаючу бачити або літаючих голих чоловіків і жінок - дим жадання тебе оточує. Разом з безліччю людей абикуди летіти - твоя спрага свободи і незалежності / суспільне лихо. З летючими людьми в зграї збиратися - сумувати за однодумцям, не мати їх. Родич у небі літає - небезпека для його життя чи свободи.

Сонник Шеремінской

Літати на повітряному транспорті - літаку або навіть на повітряній кулі - швидке виконання найзаповітніших бажань і устремлінь.

Сонник Шувалової

Сон з польотами символізує прагнення до руху і до свободи. Він говорить про прагнення вирішувати життєві проблеми за допомогою відходу від них в якісь нереальні, надхмар'я, про небажання приймати життя такою як вона є. Це у випадку, якщо ви літаєте уві сні досить часто. А якщо зрідка - такий сон пов'язаний з прагненням подолати перешкоди і вийти зі скрутного становища. Цей образ може символізувати бажання піти від проблем, стати більш сильним і впливовим. Обставина, в якому скоюється це дія, набагато важливіше, ніж сам факт польоту.

Китайський сонник Чжоу-гуна

На тілі виростають крила і ти летиш. - Віщує велике щастя. Злітаєш на небеса - багатство, знатність і велике щастя.

Східний жіночий сонник

Такий сон років до двадцяти - до зростання фізичному, а після - до духовного.

Літати в чистому ясному небі, легко плануючи, - до здійснення мрії. Сон, в якому ти летиш на чорних крилах, означає:

Тебе спіткає гірке розчарування.

Якщо під час польоту ти падаєш - це буквальний знак. Однак якщо в момент падіння ти прокинулася, тобі вдасться впоратися з проблемами.

Сучасний сонник

Якщо Вам сниться, що Ви летите високо над землею - це передвіщає неприємності в сімейному житті.

Летіти низько, майже біля самої землі - пророкування хвороб, від яких сновидець незабаром вилікується.

Політ над брудною водою - це сон попередження:

Ви повинні більше уваги приділяти своїм власним справам, так як Ваші вороги тільки і чекають моменту, щоб використовувати Вас.

Пролітати уві сні над руїнами - знак невдачі і нудьги яку викликають оточуючі Вас люди.

Якщо уві сні під час польоту Ви помітите внизу дерева з зеленим листям і траву - в реальному житті у Вас виникнуть тимчасові труднощі, які зміняться смугою удач і матеріальним достатком.

Бачити сонце під час польоту - означає, що, незважаючи на Ваші переживання і страх. Ваші справи підуть успішно.

Якщо Вам сниться, що Ви летите в космосі і пролітаєте мимо Місяця та інших планет - подібний сон пророкує голод, війни і всілякі біди.

Сон, в якому Ви летите на чорних крилах - означає, що Вас спіткає гірке розчарування.

Впасти під час польоту - передвістя Вашого власного падіння.

Якщо ж під час падіння Ви прокинулися - в реальному житті Ви зумієте оговтатися від обрушився на Вас удару долі. Молодій людині побачити себе летять над зеленими заростями на білих крилах - знак успіху в комерційних справах і в любові.

Якщо такий сон часто повторюється, то це знак зростаючого добробуту та здійснення бажань.

Якщо місцевість, над якою він пролітає уві сні, безжиттєва і зів'яне - на шляху до здійснення бажань у нього виникнуть труднощі. Незважаючи на наполегливу працю, його очікує невелике просування вперед.

Якщо жінці сниться, що вона перелітає з одного міста в інше і приземляється на куполі церкви - їй належить тривала запекла боротьба проти помилкових ідей за свої погляди та переконання. Також їй загрожує погіршення здоров'я. Можлива смерть когось із її близьких.

Якщо молодій жінці сниться, що під час польоту її підстрелили - це знак того, що вороги будуть перешкоджати її сходження вгору на шляху до добробуту та процвітання.

Сонник Мартина Задеки

Літати — благополуччя.

Ісламський сонник ібн Сирина

А що стосується польотів уві сні, то розповідали, що якийсь чоловік прийшов до Ібн Сирин і сказав йому:

"Я бачив уві сні, що літаю між небом і землею". Ібн Сирін відповів йому, що він занадто багато чого хоче і бажає. Хто бачить, що літає і кружляє над горою, це означає досягнення великої влади, при якій йому будуть підкорятися навіть королі.

Літати уві сні означає отримання влади, якщо він цього заслужив.

Якщо людина літає і падає на щось, то це вказує, що людина отримає те, на що він впаде. А якщо людина не має відношення до влади, то дане бачення передвіщає хворобу або навіть смерть, або людина скоїть великий гріх.

Якщо сновидінню сниться, що він перелітає з одного даху будинку на іншу, це означає, що людина одружується на іншій жінці. Деякі кажуть, що польоти уві сні свідчать про подорож. Політ за допомогою крил віщує зміну життєвої ситуації. Перелетіти від одного місця до іншого вдалим чином - відправитися в благополучне подорож.

Бачити політ з однієї країни в іншу, означає отримання великої поваги та честі. Як кажуть:

"Якщо тобі погано в якому-небудь будинку, поміняй його".

Літати знизу вгору без крил означає, що збудуться всі бажання сновидіння, і його положення в житті також піде вгору.

Літати в повітрі як голуб віщує отримання честі.

Якщо сновидець бачить, що він літає вгорі в небесах, а потім зникає і не повертається з небес, це означає, що він помре. А якщо кому сниться, що він відлітає від свого будинку до незнайомого будинку, то це означає, що він з дому потрапить в могилу.

Бачити у сні, що літаєш горизонтально, означає подорож і отримання честі.

Якщо сновидінню сниться, що він стрибає з одного місця в інше на велику відстань, то це віщує далеку подорож. А хто бачить, що він стрибає за допомогою палиці, означає, що він зможе покластися на сильного, міцного чоловіка.

Сонник Жовтого Імператора

Першоелементивогонь, дерево, вода. Стихії - спека, вітер, холод. Емоції - радість, відвага, гнів, впевненість, страх (подолання). Органи - тонка кишка, жовчний міхур, сечовий міхур, серце, печінка, нирки. Планети - Марс, Юпітер, Меркурій. Меридіани і органи-інь з'єднують людини з Землею (дають енергію Землі), меридіани і органи-ян з'єднують з Небом (дають людині небесну енергію). Людина створена нерівномірним злиттям Неба з Землею:

У жінці сильніше і більше інь-землі, в чоловікові переважає ян-небесне. Природа хоче, щоб людина все життя самостійно дбав про придбання балансу між інь і ян:

Крім того що мужчцна і жінка міняються один з одним переважаючими в кожному енергіями, чоловік повинен культивувати в собі енергію інь - земну і жіночу (здатність сприймати і відчувати),.

Літати уві сні:

Бути легше повітря і від Землі прагнути до Неба - стан переповнення ян і відрив від інь.

Літати уві сні / бачити, відчувати себе в польоті, значить відриватися від Землі,-це знак вищості енергії ян.

Для жінки літати уві сні - знак звільнення від зайвої влади землі і встановлення балансу енергії;

Тимчасове відсторонення від земної ситуації (відрив, відліт) показує її в неупередженому вигляді і допомагає знайти рішення (і всі розповіді про польоти відьом - це уявне бачення внутрішньої ситуації).

Для чоловіка літати уві сні - знак втрати своїх сил і відрив від реальності:

Меридіани інь у чоловіка від народження слабший, відрив від землі ще більше посилює слабкість. Наслідками нічних польотів будуть втрати, неадекватність поведінки, грошовий збиток, можливі хвороби інь-органів через глибоко прихованого бажання по слабкості перекласти вирішення ситуації на чужі плечі і прагнення позбутися клопоту.

Бачити себе літаючим уві сні до статевого дозрівання або після, але у віці літаючого дитини - значить відчувати стан гармонії між інь і ян з народження до статевого дозрівання, дане дітям. Це стан, в загальному, сприятливо, але оцінюється по сукупності подій і відчуттів всього сну:

Може означати як духовну молодість і надлишок сил, так і прагнення позбавитися від дорослих турбот і страх перед відповідальністю (останнє більше відноситься до чоловіків).

Сонник Здоров'я

Літати для здорових людей - до прекрасного самопочуття, високому рівню гормонів, повноті сил, позитивним емоціям;

До сексуального незадоволеності;

Впасти — до психічної або фізичної травми і інших неприємностей;

Для важко-хворих літати - до можливої смерті.

Азбука тлумачення снів

Польоти уві сні - символічне відділення від фізичного тіла, астральне подорож. Характеризує піднесеність духу сновидця, здатність піднятися над своїми проблемами.

Політ уві сні (поза приміщенням) - свідоцтво приливу життєвої енергії та сексуальності.

Пробувати літати під стелею - пробудження духовних сил.

Парити високо, серед хмар - відрив від реального життя, схильність до фантазій.

Летіти самостійно низько над землею - на даний момент знехтуйте радами близького оточення і чиніть так, як велить серце.

Летіти самостійно вгору, до неба - ваші мрії навряд чи здійсняться найближчим часом. Направте свій інтерес на конкретну справу.

Летіти на літаку - ви на вірному шляху. Ще трохи зусиль і перемога увінчає ваше прагнення.

Летіти на повітряній кулі - не пропустіть людини, який надає вам знаки уваги.

Злетіти на наземному транспорті - будь-яка справа, за яке ви зараз візьметеся, вийде. Будьте активніше.

Злетіти і впасти - доведеться змириться з поразкою і збирати сили для нового злету.

Східний сонник

Літати в чистому ясному небі, легко плануючи - до здійснення мрії.

Сон, в якому ти летиш на чорних крилах - тебе спіткає гірке розчарування.

Такий сон років до двадцяти - до зростання фізичному, а після - до духовного.

Якщо під час польоту ти падаєш - це буквальний знак. Однак якщо в момент падіння ти прокинулася, тобі вдасться впоратися з проблемами.

Жіночий сонник

Перельоти у сні з одного міста в інше - віщують вам наближаються суперечки з приводу невідповідності ваших переконань переконанням оточуючих. Особливо це буде вас торкатися, якщо вам приснилося, що ви приземлилися на куполі храму або церкви. Такий сон обіцяє вам неприємності зі здоров'ям;

Можлива навіть смерть когось із ваших близьких.

Якщо уві сні на льоту вас несподівано підстрелили - значить ваші суперники намагаються розставляти вам пастки і капкани на шляху до успіху. Так що стережіться зробити яку-небудь непрощенну помилку.

Ідіоматичний сонник

«Пролетіти мимо» — пропустити, прогавити головне, не брати участь або вдало минути небезпеку, трудність;

«летіти», «пролітати», «пролетів» - стрімкість, швидкоплинність події, періоду життя;

«вилетіти в трубу» - розоритися;

«літати від.

Імператорський сонник

Для жінки літати уві сні - знак звільнення від зайвої влади землі і встановлення балансу енергії;

Тимчасове відсторонення від земної ситуації (відрив, відліт) показує її в неупередженому вигляді і допомагає знайти рішення (і всі розповіді про польоти відьом - це уявне бачення внутрішньої ситуації).

Для чоловіка літати уві сні - знак втрати своїх сил і відрив від реальності:

Меридіани інь у чоловіка від народження слабший, відрив від землі ще більше посилює слабкість.

Наслідками нічних польотів - будуть втрати, неадекватність поведінки, грошовий збиток, можливі хвороби інь-органів через глибоко прихованого бажання по слабкості перекласти вирішення ситуації на чужі плечі і прагнення позбутися клопоту.

Бачити себе літаючим уві сні до статевого дозрівання або після, але у віці літаючого дитини - значить відчувати стан гармонії між інь і ян з народження до статевого дозрівання, дане дітям. Це стан, в загальному, сприятливо, але оцінюється по сукупності подій і відчуттів всього сну:

Може означати як духовну молодість і надлишок сил, так і прагнення позбавитися від дорослих турбот і страх перед відповідальністю (останнє більше відноситься до чоловіків).

Місячний сонник

Літати низько — до дороги.

Малий сонник Велесів

Літатидобре, успіх у справах, радість, багатство, врожай, працівників шукати будеш, одужати (хворому), розкаятися, дорога / хвороба, смерть (хворому);

Летіти внизневдача чекає;

Вгорурадість, удача;

Низькодорога;.

Новітній сонник

Літати (якщо дитина, підліток) - до зростання;

Літати (якщо живете в достатку) - до блаженства;

У всіх інших випадках - до приємних ілюзіям, мріям.

Снотолкователь

Літати уві сні - означає близьке розорення і зупинку у всіх намірах;

А літати без крил - знаменує досконалий успіх в підприємстві.

Сонник для стерви

Літати — виконання мрії, успішні, вигідні справи, взаємна любов.

Літати низько над землею - нездужання або несприятливі обставини порушать твої плани на відпочинок.

Літати над морем або річкою - будь обережний в своїх особистих і службових справах.

Летіти до сонця - ти зможеш впоратися із загрозливими проблемами і налагодити своє життя.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Літати уві сні, якщо політ дається вам легко і вільно - це вірний знак того, що доля дбає про вас і сама відкриває вам потрібну дорогу. Бути може, не всі ваші бажання збудуться, але зате ваше життя обіцяє бути насиченою та цікавою.

У той же час, якщо політ у сні вимагає якихось зусиль або ви просто боїтеся, як би не впасти - такий сон є ознакою нездійсненних надій і безплідних мрій.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Літати уві сні - до безплідним мріям.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити себе в сні літаючим на пару з кимось і відчувають захват від польоту - до бурхливою, але скороминущої любові.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити у сні, як ви літаєте над землею, високо ширяючи в небі - до зростання для молодих;

Для літніх — до останнього польоту.

Сонник від А до Я

Якщо уві сні ви підніміться вгору, немов птах, - це в реальності принесе вам виконання надії, успіх у справах і любові.

Якщо ж, навпаки, з небес плануєте на землю - станете причиною і в той же час жертвою сімейної сварки. Летіти по повітрю низько над землею віщує далеку дорогу.

Якщо уві сні ви летите далеко-далеко і досить тривалий час - наяву вам забезпечені любовні переживання, тобто радість упереміж зі сльозами.

Якщо вам сниться, що ви летите по небу в оточенні химерних ликів і фантастичних тварин, дивуючись цьому, - все горе, накопичене у вашій душі, розтане, як дим.

Бачити у сні літаючими інших людей - до неприємностей. Летіти на літаку віщує щастя в особистому житті, на вертольоті - потрапите в аварію, на дирижаблі - зробите відважний вчинок, на повітряній кулі - випробуєте жаль з приводу втраченої можливості, на дельтаплані - весело проведете час.

Бачити уві сні летять голубів означає, що незабаром отримаєте звістку від одного, про те, що той потрапив у неприємну ситуацію. Літаючі уві сні жайворонки означають високі цілі, досягнувши яких, ви позбавитеся від егоїзму і розвинете в собі добрі якості як душі, так і розуму.

Якщо жайворонок, літаючи навколо, падає на вас - удача повернеться до вас обличчям.

Бачити уві сні політ журавлів віщує похмурі перспективи в комерційних справах.

Якщо летять журавлі опускаються на землю, - це віщує наяву незвичайні події.

Бачити у сні летить індика віщує вам успіх і популярність, що трапиться в самий найближчий час.

Якщо бачите ширяючого високо в піднебессі орла - в реальному житті це віщує вам відчайдушну боротьбу за реалізацію своїх цілей і ідеалів, що рано чи пізно приведе до бажаного успіху. Відлітаючий орел - до удачі в справах.

Побачені в сні кажани віщують смерть близької людини. Літаючі в безлічі над вами, вони означають швидке розставання з коханою людиною.

Бачити у сні льотчика - до приємної зміні у вашій подальшій долі.

Сонник Мандрівника

Літати самому по повітрю - життєві та духовні сили, досягнення в особистому, професійної, творчої чи духовної діяльності.

Дуже часто польоти - сняться внаслідок якої-небудь духовної практики, що свідчить про прогрес.

Занадто високоамбіції, необгрунтовані домагання, зарозумілість;

Крах планів.

В небесах — духовне одкровення, самопізнання;

Тяжка хвороба або смерть.

Літати на мітлі або верхи на тварині - захоплення демонічними духовними навчаннями, непомітне розвиток власної пристрасті, гордості, початок духовного спокуси і втрати душі.

На стільцівтрата місця, посади, або навпаки службові успіхи.

На ліжку — оригінальний, несподіваний життєвий поворот.

Сонник щасливих знамень

Літати, парити вільно і легко, але тільки не надто високо - до досягнень в чому-небудь.

Літакбачити або летіти в ньому (з вдалою посадкою). Керувати літаком - до успішної діяльності, виконання бажання.

Сонник Фрейда

Якщо чоловік літає уві сні - буває, що він стурбований проблемами своєї ерекції, але частіше - він пишається нею.

Якщо чоловік бачить літаючу жінку - він стурбований моментом вступу в сексуальний контакт з нею:

Не підвела б ерекція.

Якщо жінка бачить літаючого чоловіка - це символізує її бажання зустріти справжнього чоловіка (щоб завжди стояв). Але, можливо, це говорить про її таємне бажання бути чоловіком, яке цілком може перерости в лесбійські ігри.

Якщо жінка літає уві сні - вона стурбована збереженням своєї репутації.

Середньовічний сонник

Якщо хтось побачить, що він літає - це віщує зміну місць.

Тлумачний словник сновидінь

Літати низько по повітрю - дорогу.

Український сонник

Літак — радісна звістка.

Якщо присниться, що літаєш, - дорога і хвороба.

Літатищастя, успіх у роботі та навчанні. Як сниться, що літаєш, - буде якась радість. Сниться літання:

Людина росте;

Стариймолодий душею, душа росте;

Слава якась буде.

Літатипідвищення по роботі. Догори, до неба, підніматися - бути в повсякденній роботі. Як літаєш, то це величність, багатство;

Доля віщує довге і здорове рік.

Сонник Міллера

См. Політ.

Сонник Крада Велес

Летіти уві сні, сидячи на іконі - це захист і удача в складних ситуаціях, зі скрутного становища вивезе вдалий випадок.