Сонник «Слабкість»

Сонник Міллера

Якщо приснилася власна слабкість, це означає, що заняття, яке у вас є сьогодні, заподіює шкоду вашому здоров'ю;

Це сон до тривоги. Сновидіння рекомендує постаратися переглянути звички і внести в життєвий уклад корективи.

Езотеричний сонник

У сні — говорить про те, що наяву ви даремно не беретеся за якісь справи, побоюючись своєї неспроможності. Продовження відчуттів, випробуваних наяву - треба підлікуватися, приділіть увагу здоров'ю.

Відчувати себе слабким у сні - означає шкідливе для здоров'я заняття і душевну тривогу. Після такого сну треба постаратися переглянути свої звички і змінити життєвий уклад.

Відчувати себе слабким - шкідливе для здоров'я заняття, душевна тривога, постарайтеся переглянути свої звички і змінити життєвий уклад.

Якщо у сні Ви відчуваєте слабкість, то наяву Вам слід серйозно задуматися над тим способом життя, який Ви ведете.

Сонник Симона Кананіта

Слабкість — Уві сні - говорить про те, що наяву ви даремно не беретеся за якісь справи, побоюючись своєї неспроможності. Продовження відчуттів, випробуваних наяву - треба підлікуватися, приділіть увагу здоров'ю.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Слабким себе уві сні відчувати - до збитку. Зовсім безсилим - жінкам:

До вагітності, чоловікам:

До нової посади.

Новий сімейний сонник

Відчувши себе слабким у сні, виключіть зі свого життя всі шкідливі для здоров'я заняття і уйміте душевну тривогу. Постарайтеся переглянути свої звички і змінити життєвий уклад.

Єгипетський сонник фараонів

Якщо людина бачить себе уві сні слабким, - добре, це значить, що людина знайде ворогів своїх.

Сучасний сонник

Сон, в якому Ви відчуваєте слабкість - пророкування нездорових захоплень і душевних розладів. Після такого сну постарайтеся змінити себе.

Сонник для стерви

Слабкість — настав час повністю змінити свій спосіб життя, свої звички і бажання, щоб стати більш сильною і впевненою в собі жінкою і навчитися домагатися своїх цілей.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Якщо уві сні ви відчуваєте слабкість і не можете здійснити якусь задумку - такий сон підказує, що наяву ви або взялися за справу, яку вам не по плечу, або ж просто втомилися і потребуєте відпочинку.

Якщо ж уві сні ви не можете здійснити якесь дріб'язкове і не дуже потрібну дію - такі сни закликають вас не витрачати свою енергію на дурниці, інакше вам може не вистачити сил для чогось дійсно важливого.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Бути слабким — до радості ворогів.

Сонник Мандрівника

Слабкістьсила.

Універсальний сонник

Якщо ви відчуваєте слабкість - значить, ви не здатні встояти перед спокусою, і вас дуже легко переконати. Хто у сні заважає проявляти вам свою волю?

Снотолкователь

Відчувати себе слабким у сні - означає шкідливе для здоров'я заняття і душевну тривогу. Після такого сну треба постаратися переглянути свої звички і змінити життєвий уклад.

Загальний сонник

Відчувати себе слабким у сні - означає шкідливе для здоров'я заняття і душевну тривогу. Після такого сну треба постаратися переглянути свої звички і змінити життєвий уклад. Сон, в якому Ви відчуваєте слабкість - пророкування нездорових захоплень і душевних розладів. Після такого сну постарайтеся змінити себе.

Малий сонник

Якщо у сні Ви відчуваєте слабкість, то наяву Вам слід серйозно задуматися над тим способом життя, який Ви ведете.

Жіночий сонник

Відчувати себе слабким у сні - означає шкідливе для здоров'я заняття і душевну тривогу. Після такого сну варто переглянути свої звички і змінити життєвий уклад.

Теткінскій сонник-2012

Слабкість моральнавідображення невпевненості і / або низької самооцінки.

Фізична — потреба в Силі.

 
Відноситься до тем: