Сонник «Відчувати»

Дворянський сонник Н. Грішиній

Радіти уві сні - впевненість у своїх справах. Несамовито радіти - до смутку. Сміятися - цілі не домогтися. Нестримно сміятися - до печаліЛюбопитствовать уві сні - бережися легковір'я. Сильне хвилювання відчувати - прагнути до ясного самосвідомості. Плакати уві сні - до радості і до всього хорошого. Почувати себе скривдженим - суперечки з близькими. Каяття переживати - твій порадник прав. Роздратування відчувати - хороший друг допоможе.

Відчувати обурення - жити в світі, але в несприятливому оточенні. Відраза до людей - необхідна обережність. Відраза до предметів - у тебе не в порядку шлунок.

Відчувати заздрість - вірне серце не може тебе забути. Жалість - у тебе є право на спокійну совість. Злість - вірність / радісний день належить. Шаленіти у гніві - маленьке оману буде для тебе мати тяжкі наслідки. Помста уві сні здійснити - довго не можеш добитися справедливості. Страх у сні - небезпека від радісних надій / таємні турботи, які переслідуєш днем / небезпека від того, що ти любиш / почуття провини, нав'язливі ідеї. Сором і ганьба уві сні - бережися довіряти іншим, перешкоди від власної нестриманості в почуттях. Обмовлений бути - бережися необдумано розголосити таємницю. Судитися уві сні - тебе висміють. Спізнюватися уві сні - близька смерть. Лінуватися уві сні, байдужим бути - до смутку, втрати. Скупим бути уві сні, скупитися - належить пережити жах. Жорстоким бути уві сні - належить кинути рідне вогнище.