Тлумачення сну «Небезпека»

Сонник Міллера

Бачити себе в сні в смертельно небезпечній ситуації - означає, що Ви виберетеся з невідомості і займете шановне становище;

Але якщо Ви не змогли уникнути неминучої небезпеки і помрете у сні або будете страждати від рани - то наяву Ви зазнаєте збиток у справах, а вдома Вам.

Якщо Ви закохані - то сон обіцяє, що Ваші плани на майбутнє не витримають перевірки часом і Ви відмовитеся від них.

Бути в смертельно небезпечній ситуації - Ви виберетеся з невідомості і займете шановне становище;

Ви не змогли уникнути неминучої небезпеки і вмираєте або страждаєте від рани - збиток у справах, дрібні неприємності вдома;

Для закоханих — такий сон - Ваші плани на майбутнє не витримають перевірки часом і Ви відмовитеся від них.

Також Див. Рана, Страждання.

Сон, в якому Ви усвідомлюєте, що над Вами нависла смертельна небезпека, означає, що наяву Ваше хитке становище невдовзі зміцниться. Однак якщо небезпека все ж наздожене Вас і у сні Ви будете поранені або вбиті, то в бізнесі Вам загрожують великі втрати. Крім того, Ваша поведінка може бути не зрозуміле близькими людьми, що призведе до конфліктних ситуацій.

Для закоханих такий сон передвіщає ускладнення відносин.

Слов'янський сонник

Небезпека — нею ж в дійсності.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Якщо ви постійно відчуваєте, що вас оточує небезпека або ви весь час потрапляєте в небезпечні ситуації, значить, ви перебуваєте в стані глибокого внутрішнього конфлікту, який вимагає до себе уваги. Спізнитися на корабель / літак / поездЧувствуете ви, що ваше життя просувається вперед дуже повільно? Чи відчуваєте ви, що "залишилися за бортом" життя? Заявіть собі:

"Єді б я не знаходився, я перебуваю там, де потрібно, щоб моє життя розвивалася найкращим чином". Це може бути символом втрачених можливостей. Пам'ятайте, якщо однадверь виявилася замкнені, відкриється інша. Чи справді ви робите у своєму житті все, що від вас залежить? Постарайтеся переглянути свої плани і добиватися тільки найнеобхідніших цілей. Ніколи не здавайтеся.

Новий сімейний сонник

Сон, в якому ви побачили себе в небезпечній ситуації, означає, що ви виберетеся з невідомості і займете шановне становище.

Якщо ж ви не змогли уві сні уникнути небезпеки, то наяву можете потерпіти занепад в справах. Удома теж вам будуть докучати дрібні неприємності. Закоханим після такого сну, мабуть, доведеться відмовитися від своїх планів.

Сонник Цветкова

Почуття небезпеки уві сні - успіх;

Для коханцівсварка.

Сонник Данилової

Якщо вам приснилося, що ви потрапили в небезпечну ситуацію, яка вас лякає, такий сон говорить про те, що наяву ви нарешті позбудетеся від підозр і докорів з боку близької людини щодо ваших колишніх інтимних відносин.

Якщо уві сні вам не вдалося уникнути небезпеки, наприклад вас поранили або ви потрапили в полон, це обіцяє великі неприємності з коханою людиною.

Новітній сонник

Втекти від стихійної небезпеки - ймовірні контакти з хворими людьми для вас не небезпечні, а якщо ні - можете перейняти недуга на себе через спілкування з будь-ким. Сон-застереження:

Будьте максимально обережні!

Сонник майбутнього

Якщо ви бачите себе в смертельно небезпечній ситуації - це означає, що наяву ви виберетеся з невідомості і займете шановне становище.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Бачити у сні якусь небезпечну ситуацію, якщо вона не заподіює вам ніякої шкоди (або якщо вам вдалося уникнути безпосередньої загрози) - означає, що наяву вам слід довіряти своїй інтуїції, яка допоможе добитися значного успіху.

Якщо ж, потрапивши у сні в небезпечне становище, ви не зумієте вирватися з нього до того, як прокинулися - такий сон свідчить, що ваші нерви знаходяться в неврівноваженому стані, і наяву це чревато для вас безліччю дрібних, а іноді і великих, неприємностей.

Сучасний сонник

Якщо уві сні над Вами нависла смертельна небезпека - в реальному житті Ваше положення з неясного незабаром стане певним і почесним.

Але якщо небезпека все ж наздожене Вас і уві сні - Ви будете поранені або вбиті, то в комерційних справах Вас очікують втрати. Крім того, і Ваші близькі, і інші люди будуть ставитися до Вас недоброзичливо. Закоханому подібний сон - пророкує несприятливі перспективи.

Сонник від А до Я

Сон, в якому ви піддаєтеся небезпеки, мало не смертельному ризику, на який пішли свідомо, - в реальності такий сон обернеться повним успіхом вашого спочатку сумнівного підприємства.

Бачити в небезпеці свого коханого для молодої дівчини означає сварку з ним наяву.

Якщо ви опинилися в небезпечній ситуації абсолютно несподівано - значить, значення сну залежить від того, яким чином вирішилася ситуація в сновидінні:

Благополучним або навпаки.

Якщо уві сні вас залишили в небезпеці одну ваші друзі, боягузливо втікши, - значить, в реальному житті вас чекають втрати і ви втратите всякої надії залагодити свої справи прийнятним для вас чином.

Сон, в якому ви, нехтуючи небезпекою, встаєте на захист дорогих вам людей, передвіщає, що незабаром справи ваші підуть в гору на заздрість всім недоброзичливцям.

Сонник Мандрівника

Відчуття, передчуття небезпеки - буквально;

Нерідко, марні, помилкові страхи, тривоги, неспокою. Критерієм аналізу має бути почуття по пробудженню. Але злякатися «раптом» до несподіваної удачі.

Снотолкователь

Бачити себе в сні в смертельно небезпечній ситуації - означає, що Ви виберетеся з невідомості і займете шановне становище;

Але якщо Ви не змогли уникнути неминучої небезпеки і помрете у сні або будете страждати від рани - то наяву Ви зазнаєте збиток у справах, а вдома Вам.

Якщо Ви закохані - то сон обіцяє, що Ваші плани на майбутнє не витримають перевірки часом і Ви відмовитеся від них.

Теткінскій сонник-2012

Небезпекавідображення внутрішнього конфлікту, викликаного страхами.