Сонник «Літак»

Сонник Фрейда

Якщо уві сні ви літали на літаку, це говорить про ваш своєрідному підході до життя:

Чомусь ви думаєте, що ваше справжнє - це чернетка, який потім легко замінюється написанням набіло. Якось вислизає від вашої уваги ту обставину, що тільки одним життям володіє людина, причому роки летять, як літак у вашому сні.

Сон радить поміркувати про це на дозвіллі.

Приснився залишився після літака слід - це до швидкої втрати чогось має для вас велике значення. Найголовніше ж образливе буде полягати в тому, що вашої провини в цьому не буде, оскільки ви будете намагатися для того, щоб все було добре. Швидше за все, вашої другій половині захочеться знайти собі пригоди на стороні.

Сонник Лоффа

Сон, в якому ви летіли на літаку, з одного боку, може бути цілком буденним, а з іншого - показовим. Адже одним людям властиво ставитися до польотів спокійно, а інших у цій ситуації охоплює паніка.

Якщо мова йде про другий випадок, то приснилися польоти є спробою подолати свої ірраціональні страхи.

Польоти на літаку часто наповнені різними пригодами. Буває, що людина переживає просто п'янкий захоплення, причиною якого, як правило, стає або сам переліт, або божевільна швидкість пересування, або розуміння того, що самі далекі точки земної кулі виявляються близькі завдяки подорожам, чиненим по повітрю. Також може бути присутнім занепокоєння, що з'являється при думках про потенційні небезпеки, якими чреваті перельоти (наприклад, захоплення літака). Цілком імовірно, що вам вдасться впоратися з ситуацією просто прекрасно.

Якщо вам довелося уві сні керувати літаком, то ви можете бачити себе по-різному.

Якщо ви впевнені в собі і ведете літак, це говорить про те, що і реальному житті вам вдасться встановлювати і утримувати контроль над ситуацією.

Літак, потрапивши в катастрофу, розбився - це видає вашу недостатню впевненість у собі наяву;

Ви вважаєте, що пропонованим вимогам не відповідаєте.

Згадайте, хто знаходився на борту повітряного судна. У реальності ви несете відповідальність за цих людей, маєте певні зобов'язання. Те, як ви справлялися з керуванням літаком, відображає, наскільки успішно вам вдається виконувати свої обов'язки.

Що переважало під час польоту - підвищена відповідальність за людські долі або впевненість у собі і своїх діях? Згадайте, як реагували на вашу присутність пасажири - ігнорували вас, тепло приймали або, навпаки, виявляли презирство.

Сонник Цветкова

Виконання бажань, здійснення домагань;

Сам керуєш — раптова зміна з виконанням бажань, якщо не було катастрофи.

Також Див. Літати.

Виконання бажань, здійснення домагань;

Сам керуєш — раптова зміна з виконанням бажань, якщо не було катастрофи.

Летіти на літаку - у ваших справах необхідний більш творчий підхід, ви тупцюємо на місці. Бути під час аварії літака - сміливі рішення тільки допоможуть вашій справі. Зробіть крок!

Бачити літак в небі - до вирішальних, доленосних для вас подій. На землі - вас гальмують надто боязкі, боязкі люди.

Летіти на літаку. Такий сон може бути одночасно і повсякденним, і показовим, оскільки одні люди ставляться до польотів спокійно, в той час як інші панічно їх бояться. Наприклад, всі футбольні фанати Америки знають, що відомий коментатор Джон Мадден ніколи не літає на літаках - він подорожує по країні на автобусі. Багато розділяють його побоювання, хоча вночі їм цілком можуть снитися польоти. В даному випадку це спроба побороти ірраціональні страхи. Польоти на літаку для сплячого повні пригод. Почуття захоплюючого захвату зазвичай викликано або самим перельотом, або запаморочливою швидкістю і усвідомленням того, наскільки повітряні ПОДОРОЖІ дозволяють зблизити найвіддаленіші куточки землі. Крім того, ви можете відчувати хвилююча занепокоєння, яке виникає при думках про пов'язані з перельотами потенційні небезпеки, наприклад такий, як викрадення літака. При цьому не виключено, що ви блискуче впораєтеся з ситуацією. Керувати літаком. Тут можливі різні варіанти бачення себе (або когось) в якості пілота. Ви впевнені в собі і в сні, і наяву?

Якщо ви ведете літак, значить, зумієте і наяву утримати ситуацію під контролем.

Якщо літак потрапляє в катастрофу і розбивається, значить, в житті ви відчуваєте себе недостатньо впевнено і, як вам здається, не відповідаєте поставленим вимогам. Хто перебуває на борту літака? У реальному житті ви відповідаєте за цих людей, маєте перед ними певні зобов'язання, а ваше керування літаком показує, наскільки успішно ви справляєтеся зі своїми обов'язками. Яке відчуття - впевненість або підвищена відповідальність за долі людей - переважає під час керування літаком? Як ставляться до вашої присутності решта пасажирів - приймають вас, ігнорують або зневажають?

Являє собою засіб для встановлення контактів, в тому числі з іншими світами або позаземними цивілізаціями, і означає нав'язливі спогади про ситуацію, до якої суб'єкт мав певне відношення. Може свідчити про втручання позаземного комп'ютера в життя людського співтовариства. Повторюваний образ літака вказує на прийдешнє лихо або на власні дії суб'єкта, провідні його до загибелі.

Виконання бажань.

Літак є символом подорожі.

Якщо Ви бачите літак, що пролітає над Вами, то наяву Вам буде важко уникнути небезпеки.

Для нареченої подібний сон може означати, що намічена весілля не відбудеться.

Летіти на літаку означає, що Ви будете щасливі в бізнесі. Тривалий переліт свідчить про те, що якесь діло зажадає від Вас докладання величезних зусиль, однак навряд чи Ви отримаєте задоволення від результату.

Якщо Вам приснилося, що Ви потрапляєте в авіакатастрофу, то Вас очікують неприємності.

Сон, в якому Ви самі управляєте літаком, обіцяє Вам успіх у представників протилежної статі.

Розглядати ландшафт в ілюмінатор означає, що Ви не приділяєте належної уваги проблемам оточуючих, і вони відплатять вам тим же.

Якщо Вам приснилося, що Ви є власником літака, то наяву Вас очікують великі фінансові втрати, пов'язані з невдалим розміщенням капіталу.

Езотеричний сонник

Сон, в якому ви летіли на літаку, можна вважати підказкою:

Вам необхідно діяти більш рішуче і творчо, а не топтатися на місці, як це ви робите зараз. Потрапити в аварію літака - це оптимістичний сон, який закликає вас пам'ятати, що сміливі рішення тільки посприяють справі, і закликають сміливіше зробити черговий крок. Просто побачити літак в небі - предстоят вирішальні, які мають для вас доленосне значення події.

Побачити на землі - такий сон говорить про те, що надмірно боязкі, полохливі, які побоюються за все на світі люди гальмують ваш розвиток і просування справ.

Сонник Менегетті

Літак — це засіб, за допомогою якого встановлюються контакти;

Серед їх числа можуть виявитися відносини з іншими світами або інопланетними цивілізаціями. Служить позначенням нав'язливих спогадів суб'єкта про якусь ситуацію, до якої він мав хоча б непряме відношення.

Сон може говорити про втручання в життя спільноти людей позаземного комп'ютера.

Якщо образ літака повторюється, то це служить вказівкою на прийдешнє зовнішнє лихо або ж пророкує дії самого суб'єкта, наслідком яких може стати його загибель.

Сонник Симона Кананіта

Літак — Летіти на літаку - у ваших справах необхідний більш творчий підхід, ви тупцюємо на місці. Бути під час аварії літака - сміливі рішення тільки допоможуть вашій справі. Зробіть крок!

Бачити літак в небі - до вирішальних, доленосних для вас подій.

Сонник Міс Хассе

Виконання бажань, здійснення домагань;

Сам керуєш — раптова зміна з виконанням бажань, якщо не було катастрофи. Також Див. Літати.

Український сонник

Літак — радісна звістка.

Якщо присниться, що літаєш, - дорога і хвороба. Літати - щастя, успіх у роботі та навчанні. Як сниться, що літаєш, - буде якась радість. Сниться літання:

Людина росте;

Стариймолодий душею, душа росте;

Слава якась буде. Літати - підвищення по роботі. Догори, до неба, підніматися - бути в повсякденній роботі. Як літаєш, то це величність, багатство;

Доля віщує довге і здорове рік.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Високі ідеали й устремління. Підйом на нові висоти.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Літак може бути символом високих ідеалів або устремлінь до вищих духовних цілей. Він також може символізувати політ в ще невідомих висотах, звільнення і розвиток.

Літак також може бути знаком всепоглинаючого прагнення до успіху, гонки на граничній швидкості. Коли ви перебуваєте в літаку, інші люди керують вашим подорожжю. Чи хочете ви повірити в те, що вас спрямовують саме до вашої мети? Крах літака може знаменувати падіння з великої висоти або попередження про те, що вам слід на час утриматися від перельотів.

Сонник Майя

Гарне значеніеСімволи майя в соннику адаптовані під наш час.

Якщо вам приснилося, що ви летите на літаку, то скоро ви дізнаєтеся щось нове і цікаве. Щоб ці знання були корисними, приберіть з дому всі годинники на добу. Погане значеніеЕслі вам приснилося, що ви робите літак, то приготуйтеся до того, що ви будете змушені кудись їхати. Щоб цього не сталося, протягом тижня носите з собою дротик і не знімайте головний убір.

Циганський сонник

Зазвичай перевіз на літаку - означає духовний розвиток. Вивчіть наступні за польотом на літаку події сну і зрозумійте, чи дійсно він може бути витлумачений таким чином.

Якщо це так - і уві сні такої сучасної, швидкої машиною повинні управляти вміло, інакше можливе крах.

Якщо це не так - цей сон може означати просто ваше швидкий розвиток, можливість самовираження, особливо якщо у сні саме ви пілот літака.

Сонник Шувалової

Ви хочете встановити зв'язок з іншими світами або навіть позаземними цивілізаціями - піти від реального життя в "інший світ" (але не вмерти, а просто замість вирішення реальних життєвих проблем почати безплідно літати в хмарах, що призведе до великих втрат).

Якщо цей образ повторюється у сні постійно, то така відмова від звичайної земного життя веде вас до саморуйнування.

Східний жіночий сонник

Сон, в якому ти бачиш літак, що пролітає над тобою, - знак того, що тобі буде важко уникнути небезпеки.

Для нареченої подібне бачення може означати, що намічена весілля не відбудеться. Летіти на літаку - до удачі в бізнесі. Купувати літак - до великих фінансових втрат через невдалий розміщення капіталу.

Сонник Данилової

Якщо вам наснився літак, такий сон говорить про те, що ваші сексуальні відносини з партнером ні від кого не залежать, все йде своїм ходом. І не варто перетворювати свою спальню в каюту пілота потужного авіалайнера. Не варто робити з сексу олімпійські ігри, де кожен бажає виділитися і отримати медаль чемпіона.

Азбука тлумачення снів

Літак — символізує безстрашність, швидкість змін, виконання бажань або крах задуманого.

Летіти в літаку - до швидких змін.

Спізнитися на літак - боязнь змін.

Бути пілотомотримати право розпоряджатися іншими.

Падаючий літак — чуже втручання порушить ваше життя.

Американський сонник

Літак — високі ідеали й устремління. Підйом на нові висоти.

Східний сонник

Сон, в якому ти бачиш літак, що пролітає над тобою - знак того, що тобі буде важко уникнути небезпеки.

Для нареченої подібне бачення - може означати, що намічена весілля не відбудеться.

Летіти на літаку - до удачі в бізнесі.

Купувати літак — до великих фінансових втрат через невдалий розміщення капіталу.

Побачиш руїни літака - не покладайся на інших, від тебе вимагається максимальний контроль за ситуацією.

Жіночий сонник

Якщо уві сні ви спостерігаєте за літаком, який пролітає над вами - може так статися, що вже намічена весілля несподівано відкладеться на невизначений термін або її зовсім доведеться скасувати.

Новітній сонник

Літак — прийшла здалеку звістка, яка зіпсує настрій.

Фюзеляж літака — сон-застереження:

Летіти в подорож (відрядження) вам не слід.

Сучасний сонник

Побачити літак — пророкує, що незабаром у Вас з'явиться необхідність здійснити подорож.

Бачити у сні пролітає над Вами літак - означає, що в реальному житті Ви не уникнете нещастя або якийсь небезпечної ситуації. Дівчині такий сон - пророкує, що намічена весілля несподівано засмутиться.

Якщо Вам приснилося, що Ви летите в літаку - наяву Ви досить вдало укладіть комерційні угоди.

Здійснювати уві сні тривалий переліт на літаку - попереджає про напружену роботу, якою Ви віддасте багато сил, але результат її не принесе Вам радості.

Якщо ж Вам приснилося, що Ви потрапили в авіакатастрофу - в реальному житті Вас очікують лиха і похмурі перспективи на майбутнє.

Бути пілотом літака - означає, що Вас очікує успіх у представників протилежної статі.

Дивитися в ілюмінатор літака - означає, що Ви проявляєте байдужість по відношенню до близьких, не приймаєте участі у вирішенні їхніх проблем. Слід приготуватися до того, що вони відплатять вам тим же.

Якщо Вам сниться, що Ви є власником приватного літака - Ви втратите велику суму грошей, неправильно розпорядившись акціями або цінними паперами.

Сонник XXI століття

Літак, побачений у сні - символ виконання бажань і здійснення надій.

Падіння літака — сниться до несподіваного визнання в любові.

Якщо уві сні ви служите або працюєте в авіації - значить, всі ваші плани і мрії здійсняться, за умови працелюбності та віри у свою зірку.

Якщо уві сні ви подорожуєте на літаку - це знак, що ваші далекосяжні плани виявляться невиконаними.

Якщо уві сні вас замкнули в ангарі, де стоять літаки - це обіцяє вам успіх або поліпшення добробуту.

Сонник для стерви

Літак — сприятливе закінчення прибуткового справи.

Побачити аварію літака - нові плани принесуть багато занепокоєння і безладу.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Літак уві сні - символізує плани і задуми, не відрізняються особливою надійністю.

Летіти уві сні на літаку - знак сумнівного і небезпечного підприємства. Можливо, у своїх фантазіях ви занадто відриваєтеся від реальності, ризикуючи зазнати невдачі.

Чекати чи зустрічати літак в аеропорту - передвіщає невизначеність у справах і планах.

Сонник від А до Я

Сон, в якому ви піднімаєтеся по трапу на борт трансконтинентального авіалайнера, який перенесе вас в «Ріо-інженейро» вашої мрії, - це передвістя подій, які, як і героя «Золотого теляти», приведуть вас до сумного фіналу.

Летіти на задрипаний старичка-»кукурузнику», страждаючи нудотою від бовтанки над родимой сторонкою, над якою ви кружляє в небесах, - це сон, очевидно, викликаний тим, що ви «злегка» перебрали в гостях, і його тлумачення, таким чином, зводиться до огіркового розсолу або склянці міцного чаю з лимончиком і аспірінчіком.

Летіти уві сні на захопленому терористами літаку, який змінив курс і несе вас від рідного Черезпеньколодінска в Земляобетованную, - це до порожніх страхів, хоча у деяких від них бувають повні штани.

Бачити себе в сні «стюардесою на ім'я Жанна», приймаючої на борту свого літака Преснякова-молодшого, віщує наяву загравання з вами розв'язного прищавого молодика, наковтавшись «коліс».

Вступати з льотчиком в інтимні стосунки прямо в його пілотському кріслі, від чого літак то пірнає вниз, то спрямовується вгору, - такий сон говорить про пристрасності вашої натури і незадоволеному бажанні.

Сонник Мандрівника

Летить в чистому небі - знак виконання бажань.

Бачити падаючий — марні очікування.

Самому керувативизнання, успіх, якщо вдало приземлився.

Летіти на літаку - виконання бажань, успіх.

Сонник щасливих знамень

Літакбачити або летіти в ньому (з вдалою посадкою).

Керувати літаком — до успішної діяльності, виконання бажання.

Універсальний сонник

Якщо ви або близька вам людина збираєтеся вирушити кудись на літаку - подібний сон може бути відображенням ваших думок. В іншому випадку такий сон говорить про бажання кинути виклик силам природи з допомогою техніки.

У вашому сні літак приземляється, це м'яка або нерівна посадка - можливо, щось несподівано спускається прямо до ваших ніг?

Що це за літак, Сучасний і швидкий або потьмянів і старий - відповідь на це питання скаже, в якому стані ви зараз перебуваєте в житті.

Люди, які бояться літати, можуть бачити уві сні катастрофа літака - для них такий сон, всього лише втілення страхів, про які вони знають, тому він не накладає відбиток на їх емоційний стан.

І нарешті, бачити уві сні літак - може просто означати, що вам пора взяти відпустку.

Теткінскій сонник-2012

Літаквідображення прагнення до високих ідеалів і / або вищим (по поняттю сновидца) цінностям. Відображення польоту взагалі.

 
Відноситься до тем: