Сонник «Бачення»

Сонник Міс Хассе

У сні у вас було видіння - наяву допустите помилку.

Французький сонник

Якщо уві сні вам стало бачення, привид - це знак того, що божественне провидіння знову закликає Вас до добрих і благим вчинкам в житті.

Англійський сонник

Бачення примари уві сні віщує раптову смерть того, кого Ви побачили в образі примари.

Якщо якісь пейзажі, предмети, будинки пропливають у сні перед Вами як казкові міражі - Вас чекають глибокі розчарування.

Якщо уві сні Вам стало бачення, привид - це знак того, що божественне провидіння знову закликає Вас до добрих і благим вчинкам в житті.

Мати — зробиш помилку.

Якщо уві сні Вам стало бачення, то Вам слід подбати про тих, хто потребує Вашої участі. Також Вам потрібно остерігатися небезпеки, в яку може потрапити Ваше життя або власність. Закоханим варто більш уважно ставитися один до одного.

Сонник Симона Кананіта

Бачення — зробите помилку.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Бачення примари уві сні віщує раптову смерть того, кого ви побачили в образі примари. якщо якісь пейзажі, предмети, будинки пропливають у сні перед вами як казкові міражі - Вас чекають глибокі розчарування.

Сучасний сонник

Якщо уві сні Вам стало бачення, то Вам слід подбати про тих, хто потребує Вашої участі. Також Вам потрібно остерігатися небезпеки, в яку може потрапити Ваше життя або власність. Закоханим варто більш уважно ставитися один до одного. Візит Якщо Вам приснилося, що Ви наносите комусь візит, то наяву Вас очікують цікаві зустрічі. Сон, в якому Вас відвідує друг, означає, що скоро для Вас відкриється приємний сюрприз. Однак якщо один виглядає втомленим, хворим або сумним, то остерігайтеся серйозних проблем і хвороб.

Новітній сонник

Дивні, що лякають, неясні бачення - до можливої проблеми, пов'язаної з центральною нервовою системою або психікою. Не спати на спині!

Сонник Міллера

Дивні, неясні бачення уві сні - означають розлад справ, хвороби.

Якщо в цих видіннях вам є чиїсь обличчя - можливі агресивність і хвилювання, як у вашому оточенні, так і в більш широких масштабах, наприклад, в країні.

Якщо ваш друг важко хворий - він об'явиться вам в нічному видінні в білих шатах.

Якщо ж ви вгадаєте обриси фігури священика - це означає новий напрямок у ваших справах, різку зміну в духовній атмосфері вашого оточення. На деякий час всі явища можуть обернутися до вас своєю негативною стороною, але зате згодом ви відчуєте, що знаходите грунт під ногами, чому ви будете зобов'язані своєю людяністю і добротою.

Малий сонник

Якщо уві сні Вам стало бачення, то Вам слід подбати про тих, хто потребує Вашої участі. Також Вам потрібно остерігатися небезпеки, в яку може потрапити Ваше життя або власність. Закоханим варто більш уважно ставитися один до одного.