Сонник «Вагітність»

Сонник Міллера

Для жінки побачити в сні, що вона вагітна - означає, що вона буде нещаслива зі своїм чоловіком, а діти її будуть непривабливі.

Для діви подібний сон - обіцяє ганьба і напасті.

Якщо ж спляча жінка й справді вагітна - такий сон послужить прогнозом її благополучного дозволу від тягаря і швидкого відновлення сил.

Сонник Лоффа

Вагітність потрапляє у ваші сни двома основними способами. Перший - це сни про себе, в період вагітності, другий - ваша реальна вагітність є поштовхову ПОДІЄЮ і задає певний його зміст. Будь-яка людина може завагітніти в сновидінні:

Така можливість не обмежена ні статевими, ні віковими перешкодами. Взагалі кажучи, вагітність служить символом творчості, статевої зрілості або багатства, Однак існує безліч ситуацій, які вимагають додаткового тлумачення.

Якщо ви — яка мріє про вагітність молода жінка, в той же час не має реального наміру завагітніти, такий сон може вказувати на ваше перебування в стадії первинного переходу до нової стадії самоаналізу. Одним з архетипів за Юнгом є архетип батька з переважаючим інстинктом збереження роду.

Бачити себе залученим в діяльність в такому положенні - значить спостерігати свій вихід зі стадії ДИТИНИ і перехід на дорослий рівень.

Якщо ви активні в сексуальному сенсі, але не маєте намірів завагітніти, такий сон може бути гармонійним супроводом вашого місячного циклу. У зв'язку з таким сном можуть виникнути ТРИВОГИ типу "а що якщо", які вимагають осмислення і дозволу. Чоловік, який уві сні бачить себе вагітним, часто перебуває в ситуації, коли його мужність або участь у відтворенні населення виявляється під питанням. Такі сумніви часто приходять на розум чоловікам, які бачать себе менш активними в цьому плані, ніж вони хотіли б бути.

Сон виступає в якості компенсації, підкреслюючи творчі сторони їх ОСОБИСТОСТІ. Вагітні чоловіки народжують не тільки дітей, але і те, що якимось чином виправдовує їхню місію в цьому світі. Факт вагітності в реальному житті може спричинити за собою різноманітні події в сновидіннях. За своїм характером, ці події можуть бути будь-якими:

Від найжорстокіших до сміхотворних. Це не дивно, так як в реальному житті вагітність служить джерелом цілого спектру відчуттів - від хвилювання до ейфорії. Інші типи снів, які сняться під час вагітності, можуть мати відношення до подружньої невірності, СМЕРТІ партнера, хронічним проблемам зі здоров'ям, втрати вагітності внаслідок нещасного випадку або викидня, вроджених дефектів у дитини, двійнятами, трійнята і т. , А також до підвищеної плодючості, де зачаття і виношування плоду трапляються частіше і незалежно від оберігання. Сни про невірність чи смерті партнера часто виникають як відповідна реакція на відчуття незахищеності у зв'язку із зміною в зовнішності або періодичності і характері сексуальних стосунків у період вагітності. Сни про хронічні проблеми зі здоров'ям і дефектах дитини належать до категорії негативного ВОЛІ-ВИКОНАННЯ, а також це результат хвилювання, випробовується жінками в такому положенні. Сни про безліч пологів і повторних вагітностях є найбільш складними. Іноді на певній стадії вагітність пригнічує жінку. Це - наслідок побоювань з приводу здатності належним чином впоратися з роллю МАТЕРІ. Множинні вагітності можуть бути візуальним відображенням цих страхів. Берил (Аквамарин) Мінеральні і дорогоцінні камені в снах мають значення, обумовлене співвідношенням їх кольору, ювелірної цінності та рідкісності. Берил - це кристал, що символізує хоробрість і спокій. Поява цього каменю в сновидінні знаменує матеріальну прибуток або ж самоповагу і внутрішній спокій, які даровані вам.

Сонник Цветкова

Дівчині сон передвіщає обман;

Якщо сниться жінці - гордість і радість, якщо сниться чоловікові - майбутнє побудова планів.

Якщо ви побачили уві сні вагітну жінку - до неприємностей.

Сонник Міс Хассе

Бутибудувати сміливі плани;

Бачитизустріти неприємності. для дівчат - обман;

Для жінкирадість і успіх.

Езотеричний сонник

Вагітні випопереду збитки, хтось інший - будете давати в борг.

Сонник Менегетті

Символізує виношування когось іншого, в основному в негативному сенсі, вказуючи або на органічні захворювання, або на приховане несвідоме вплив на суб'єкта чогось іншого, чужого. Коли Ін-се хоче сказати про народження очікуваного дитини, то воно показує образ людини з певними рисами обличчя. Див. також значення сну Вагітність по совмещенному сонником.

Англійський сонник

Якщо заміжня жінка бачить у сні, що вона вагітна - це віщує народження близнюків.

А якщо такий сон бачить молода незаміжня жінка - це означає, що спонукання її коханого ганебна і він неправду з нею.

Сонник Лонго

Якщо чоловікові сниться, що його дружина вагітна, - це добре. Що прийшла вам в голову ідея не тільки не безнадійна, як ви думаєте про неї, але ще дуже і дуже перспективна.

Якщо ви докладете певне намагання, успіх і прибуток вам забезпечені. Але є невелике уточнення:

Сон не можна тлумачити таким чином, якщо дружина вагітна і наяву.

Якщо його побачила жінка, її чекає поповнення в сімействі.

Для молодої дівчини сон про вагітність служить нагадуванням, що вона засиділася в дівках, пора реалізовувати пробуджується від сну материнський інстинкт.

Сонник Фрейда

Вагітність у сні повідомляє жінці, що і в реальному житті ця подія не змусить себе чекати. Крім того, якщо жінка побачила уві сні, що завагітніла, то наяву вона познайомиться з новим чоловіком, і їх стосунки будуть більш продуктивними, ніж з попереднім коханцем.

Чоловікові приснився вагітність каже, що йому хотілося б мати дитину від своєї партнерки. Також, якщо чоловікові сниться сон, в якому він завагітнів, означає, що відносини з прекрасною статтю ускладняться якимись неприємностями. У нинішнього спілки можуть бути якісь небажані наслідки.

Сонник Симона Кананіта

Вагітність — турбота.

Український сонник

У сні бачити вагітну - неприємність;

Бути вагітноюбудувати сміливі плани.

Вагітність для дівчини - обман, для жінки - радість, для старенької - смерть за плечима.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Ви готові дати життя новій ідеї, новому почуттю, нової емоції. Новий творчий проект. Рухаються в новому напрямку. Може означати ваше бажання завагітніти. Могутній знак.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Це фантастичне знамення того, що ви готові дати життя новій ідеї, нового бачення світу або встановити нові взаємини. Це такжеможет символізувати швидке народження нового творчого проекту. Це також може означати ваше бажання завагітніти або факт вашої вагітності.

Сонник Майя

Гарне значеніеВи або хтось із ваших родичів чекає дівчинку - найближчим часом приготуйтеся отримати приємний сюрприз. Увечері прокричу зрити вікно:

«Спасибі, сонце, за те, що освічуєш мені дорогу!». Наберіть склянку води і поставте на підвіконня, а вранці вилийте цю воду собі на маківку. Погане значеніеВи або хтось із ваших родичів чекає хлопчика - велика ймовірність того, що ви потрапите в аварію. Випийте 1 год. ложку масла (краще кукурудзяного) і до першої зірки не знімайте взуття.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Чоловікові вагітну жінку бачити - зміни в сім'ї. Народжує - великі труднощі при завершенні справи. З вагітної лежати - приємні зміни. Послід бачити - завоювати палку жінку. Чоловікові себе вагітним бачити - носити в собі мужній план / дуже сильне бажання випробовувати / початок нового періоду в житті. Жінці самої себе вагітною бачити - страх перед вагітністю або бажання завагітніти. Дівиці себе вагітною бачити - зрада. Бабі - небезпека для життя. Жінці іншу жінку вагітною бачити - успіх в господарстві, приріст статку. Народжувати у сні - щось погане;

Любовне щастя обдурить. Родові сутички відчувати - небезпека для життя.

Новий сімейний сонник

Для жінки побачити себе уві сні вагітною - до сварки з чоловіком.

Якщо ж вона і справді вагітна, то такий сон пророкує благополучні пологи і швидке відновлення сил.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Якщо заміжня жінка бачить у сні, що вона вагітна, - це віщує народження близнюків. А якщо такий сон бачить молода незаміжня жінка, це означає, що спонукання її коханого ганебна і він неправду з нею.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Сниться, що дружина вагітна. - Говорить про те, що у неї зв'язки на стороні.

Східний жіночий сонник

Бачити себе або кого-небудь вагітної - до прибутку і достатку.

Сучасний сонник

Якщо молода дівчина бачить у сні, ніби то вона вагітна, то це може пророкувати неприємності і безчестя.

Якщо ж такий сон сниться вагітній жінці, то це знак того, що пологи будуть легкими. Однак якщо ж вагітність приснилася жінці, не очікує в найближчому майбутньому поповнення сімейства, то такий сон може означати невдале заміжжя.

Малий сонник Велесів

Вагітнаприбуток, почесть / неприємності, плітки;

Бути вагітноюмати сміливі надії, радість (жінці), багатство чи прибуток (чоловікові або тільки бідному) / збитки, обман (дівицю), смерть (старої), печаль і неприємності (багатому).

Слов'янський сонник

Вагітна присниться — до багатства й почестей.

Суміщений сонник

Вагітність — одне з найпоширеніших сновидінь. Це дуже цікавий сон.

Якщо уві сні ви бачите себе вагітною - людині без достатку він обіцяє багатство або фінансовий прибуток, найбагатшій людині, навпаки банкрутство;

Для одруженого чоловіка приснився вагітність - може означати сварку або расстованіе з дружиною;

Холостяку — швидку одруження.

Для молодої дівчини сон вагітність - почуття сорому чи ганьби;

Для зрілої жінки - швидку радість чи почуття гордості за що-небудь;

Для літньої жінки - сумна подія.

Дуже часто сновидіння про свою вагітність - приводять до різних захворювань, а сни про пологи означають, що ви позбудетеся або розплатитеся з боргами.

Спостерігати в сновидінні вагітну жінку - знак великої фінансової прибутку, причому вельми несподіваною.

Якщо вам приснилося народження сина - чекайте поліпшення матеріального становища;

Народження дочки — ваше життя буде сповнене радісних подій.

Якщо сон про вагітність сниться вагітній жінці - дане сновидіння обіцяє легкі та благополучні пологи без ускладнень.

Якщо ж чоловік спостерігає в сновидінні дружину чи коханку в стані вагітності - дружина (коханка) повинна бути щаслива, адже любов чоловіка до неї практично безганічна.

Сонник XXI століття

Для чоловіка бачити в сні вагітну - до змін, матеріальному благополуччю, що народжує - до утруднень у справах, майбутнім труднощам.

З вагітної поруч лежати - до приємних надіям.

Бути уві сні вагітним - до реалізації багатообіцяючих планів, прибутку, багатства.

Для жінки бачити в сні вагітну - до успіху в господарстві, достатку в родині, самій бути вагітною - до радості.

Для дівчини бути уві сні вагітною - до обману.

Сонник Азара

Турбота.

Для дівчиниобман;

Для жінкигордість радість;

Для чоловікабудувати плани;

Побачити вагітну — неприємність.

Також Див. Народжувати.

Обман (для дівчини);

Гордість, радість (для жінки);

Будувати плани (для чоловіка);

Побачити вагітну — неприємність.

Якщо заміжня жінка бачить у сні, що вона вагітна, - це віщує народження близнюків. А якщо такий сон бачить молода незаміжня жінка, це означає, що спонукання її коханого ганебна і він неправду з нею.

Своя — до збитків.

Бачити вагітність - давати в борг.

Вагітність найчастіше символізує ваше прагнення мати дітей.

Досить часто вагітність символізує ваші нездійснені надії, мрії і бажання сексуального характеру.

Бутибудувати сміливі плани бачити - зустріти неприємності.

Якщо жінка, наяву не відчуває себе вагітною, бачить у сні, що народила сина, це обіцяє їй щасливе закінчення підприємств.

Для дівчини такий сон означає бенкети, веселощі, танці, весілля, а іноді боязнь матері. Чоловіка, який бачить себе уві сні вагітним, незабаром очікують багатства, виграш і прибуток. Коли йому сниться, що він присутній при пологах жінки, це обіцяє веселощі і благополуччя.

Якщо чоловікові насниться, що його дружина вагітна, коли вона в дійсності відчула перші ознаки зачаття, це віщує, що новонароджена дитина залишиться живий.

Вагітність потрапляє у ваші сни двома основними способами. Перший - це сни про себе, в період вагітності, другий - ваша реальна вагітність є поштовхом-вим ПОДІЄЮ і задає певний його зміст. Будь-яка людина може завагітніти в сновидінні:

Така можливість не обмежена ні статевими, ні віковими перешкодами. Взагалі кажучи, вагітність служить символом творчості, статевої зрілості або багатства, Однак існує безліч ситуацій, які вимагають додаткового тлумачення.

Якщо ви — яка мріє про вагітність молода жінка, в той же час не має реального наміру завагітніти, такий сон може вказувати на ваше перебування в стадії первинного переходу до нової стадії самоаналізу. Одним з архетипів за Юнгом є архетип батька з переважаючим інстинктом збереження роду.

Бачити себе залученим в діяльність в такому положенні - значить спостерігати свій вихід зі стадії ДИТИНИ і перехід на дорослий рівень.

Якщо ви активні в сексуальному сенсі, але не маєте намірів завагітніти, такий сон може бути гармонійним супроводом вашого місячного циклу. У зв'язку з таким сном можуть виникнути ТРИВОГИ типу "а що якщо", які вимагають осмислення і дозволу. Чоловік, який уві сні бачить себе вагітним, часто перебуває в ситуації, коли його мужність або участь у відтворенні населення виявляється під питанням. Такі сумніви часто приходять на розум чоловікам, які бачать себе менш активними в цьому плані, ніж вони хотіли б бути.

Сон виступає в якості компенсації, підкреслюючи творчі сторони їх ОСОБИСТОСТІ. Вагітні чоловіки народжують не тільки дітей, але і те, що якимось чином виправдовує їхню місію в цьому світі. Факт вагітності в реальному житті може спричинити за собою різноманітні події в сновидіннях. За своїм характером, ці події можуть бути будь-якими:

Від найжорстокіших до сміхотворних. Це не дивно, так як в реальному житті вагітність служить джерелом цілого спектру відчуттів - від хвилювання до ейфорії. Інші типи снів, які сняться під час вагітності, можуть мати відношення до подружньої невірності, СМЕРТІ партнера, хронічним проблемам зі здоров'ям, втрати вагітності внаслідок нещасного випадку або викидня, вроджених дефектів у дитини, двійнятами, трійнята і т. , А також до підвищеної плодючості, де зачаття і виношування плоду трапляються частіше і незалежно від оберігання. Сни про невірність чи смерті партнера часто виникають як відповідна реакція на відчуття незахищеності у зв'язку із зміною в зовнішності або періодичності і характері сексуальних стосунків у період вагітності. Сни про хронічні проблеми зі здоров'ям і дефектах дитини належать до категорії негативного ВОЛІ-ВИКОНАННЯ, а також це результат хвилювання, випробовується жінками в такому положенні. Сни про безліч пологів і повторних вагітностях є найбільш складними. Іноді на певній стадії вагітність пригнічує жінку. Це - наслідок побоювань з приводу здатності належним чином впоратися з роллю МАТЕРІ. Множинні вагітності можуть бути візуальним відображенням цих страхів.

Символізує виношування когось іншого, в основному в негативному сенсі, вказуючи або на органічні захворювання, або на приховане несвідоме вплив на суб'єкта чогось іншого, чужого. Коли Ін-се * хоче сказати про народження очікуваного дитини, то воно показує образ людини з певними рисами обличчя.

* Онто Ін-се (італ. In-S? ontico - онтическое "в-собі") - базовий проект природи людини;

Життєвий принцип, без якого життя неможливе. Відповідність цьому принципу призводить людини до самореалізації, здоров'ю, щастя, відхилення від нього викликає хворобу, біль, страждання (синонім душа).

Для жінки побачити в сні, що вона вагітна, означає, що вона буде нещаслива зі своїм чоловіком, а діти її будуть непривабливі.

Для діви подібний сон обіцяє ганьба і напасті.

Якщо ж спляча жінка й справді вагітна, то такий сон послужить прогнозом її благополучного дозволу від тягаря і швидкого відновлення сил.

Для жінки — буде нещаслива зі своїм чоловіком, а діти її будуть непривабливі;

Для дівиганьба і напасті;

Для вагітної насправді - прогноз її благополучного дозволу від тягаря і швидкого відновлення сил.

Для дівчатобман;

Для жінкирадість і успіх.

Молода жінка-щастя в любові;

СТАРОЇ ЖІНЦІсмерть.

Сонник для стерви

Вагітна жінка — несподівана прибуток, вигідну пропозицію.

Бути уві сні вагітної - на тебе чекають нові цікаві справи і щасливе кохання.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Побачити в сні вагітну матір - до великого прибутку.

Бачити у сні вагітної себе - до достатку.

Бачити вагітної іншу жінку - до нещасної подружнього життя.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Вагітність — іноді цей сон сниться до довгоочікуваної вагітності.

Побачити в сні вагітну матір - до хвороби або смерті матері.

Сонник від А до Я

Відчути себе уві сні або побачити зі сторони себе вагітною - до розладу з чоловіком і відчуженню у відношенні з дітьми.

Для дівчини таке сновидіння - не віщує нічого, крім неприємностей.

Якщо ви при цьому справді вагітні - сон передвіщає благополучні пологи, здорової дитини і швидке відновлення сил.

Бачити вагітної когось іншого - до неприємностей, якщо ця людина вам незнайомий, а якщо ви його знаєте, можете будувати найсміливіші плани, вас цінують, люблять і поважають.

Сонник Соломона

Молодій жінці бути вагітною - щастя в коханні.

Сонник Мандрівника

Вагітність для дівчини - обман;

Для жінкирадість, виконання бажання.

Чоловікові бути вагітним - зрада;

Хвороба, небезпека;

Бачити вагітну — неприємність.

Снотолкователь

Для жінки побачити в сні, що вона вагітна, означає, що вона буде нещаслива зі своїм чоловіком, а діти її будуть непривабливі.

Для діви подібний сон обіцяє ганьба і напасті.

Якщо ж спляча жінка й справді вагітна, то такий сон послужить прогнозом її благополучного дозволу від тягаря і швидкого відновлення сил.

Сонник для закоханих

Якщо подібний сон сниться вже вагітній жінці, це означає, що пологи пройдуть благополучно і дитина народиться здоровою. Однак іншим жінкам такий сон нічого доброго не віщує. Незаміжньою жінці це обіцяє невдалий шлюб і розбіжності з чоловіком, а незайманій - ганьба і нещастя.

Загальний сонник

Якщо молодій жінці сниться, що вона вагітна, то в реальному житті вона буде нещаслива зі своїм чоловіком, а діти її - непривабливі.

Для діви побачити такий сон означає, що майбутнє обіцяє їй ганьба і нещастя.

Якщо ж вагітна жінка бачить подібний сон, то він пророкує їй щасливе дозвіл від тягаря і швидке відновлення сил.

Для жінки побачити в сні, що вона вагітна, означає, що вона буде нещаслива зі своїм чоловіком, а діти її будуть непривабливі.

Для діви подібний сон обіцяє ганьба і напасті.

Якщо ж спляча жінка й справді вагітна, то такий сон послужить прогнозом її благополучного дозволу від тягаря і швидкого відновлення сил.

Еротичний сонник

Якщо жінці наснилося, що вона вагітна - значить, в реальному житті ця подія не сповільнить себе чекати.

Для чоловіка приснився вагітність - означає, що він хотів би мати дитину від своєї партнерки.