Тлумачення сну «Народжувати»

Сонник Цветкова

Спір (для дівчини);

(для незаміжньої) — до весілля;

(чоловік бачить, як дружина народжує) - до зради;

(дружина бачить, як народжує від чоловіка) - несподіване нову справу або поворот долі у чоловіка;

Радість (для жінки заміжньої. Син, Дочка, Дитя.

Сонник Міс Хассе

Суперечка (для дівчини), радість (для жінки), звістка (для чоловіка). Також Див. Діти, Дитя, Вагітність.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Народжувати у сні - щось погане;

Любовне щастя обдурить. Родові сутички відчувати - небезпека для життя. Народжує бачити уві сні - великі труднощі при завершенні справи.

Нумерологічний сонник Піфагора

Породілля — якщо вам сниться жінка, що народжує, то в реальності ви зможете зробити те, про що давно мрієте.

Якщо жінка народжує легко, то й ви зможете швидко і безболісно впорається з усім, що стоїть у вас на шляху.

Якщо ж вона мучиться, то ваші вороги будуть лагодити вам перешкоди і вставляти палиці в колеса, але ви все одно їх здолаєте і вийдете з сутички переможцем.

Бачити жінку, яка тільки збирається народити, - це застереження вам:

Ви ще не все зробили, щоб досягти своєї мети. Залишилося трохи, прикладіть максимум зусиль. Незаміжньою жінці бачити себе на сносях - незабаром їй зроблять нескромно пропозицію, і якщо вона його прийме, то через дев'ять місяців її чекають суцільні неприємності й розчарування. Чоловіку бачити себе вагітним - стати загальним посміховиськом, особливо неприємний цей сон для політиків, артистів і лекторів, тобто для тих, хто виступає перед аудиторією.

Сон рекомендує відмовитися від виступу 9, 18 і 27 числа поточного місяця.

Новітній сонник

Народжувати дитину самій - до таємного кримінальному бажанням.

Снотолкователь

Народжувати сина — означає досконалий успіх у всіх підприємствах;

Якщо такий сон привидиться дівчині, то предзнаменует їй радість, бенкет, танці та інші забави й задоволення;

Якщо такий сон присниться чоловікові - передвіщає йому прибуток, виграш і багатство.

Сонник Мандрівника

Народжувати — нова діяльність, важкий результат, відкриття для чоловіка.

Для жінкинадія;

Радість.

Еротичний сонник

Сновидіння, пов'язані з материнством, найбільш важливі для розуміння людиною себе. Комплекси, які супроводжують нас з самого раннього дитинства і зав'язані в основному на взаєминах з батьками, впливають на всю нашу подальшу життя - така одна з психоаналітичних аксіом. Не випадково тому подібні сюжети снів дуже часто зустрічаються в психоаналітичної практиці. Отже, повернемося безпосередньо до змісту сну.

Якщо навіть ви не підозрюєте про деякі проблеми - це зовсім не означає, що їх не існують. Щось все одно підточує вашу душу, заподіюючи занепокоєння, на яке реагує насамперед несвідоме, воно потім посилає сигнали, в символічній формі досягають свідомості. Відсутність мети у житті символічно виражається в неприкритою первозданної наготі. З'являючись такими на світ, ми незабаром знаходимо безліч ниток, які пов'язують нас з навколишнім світом, ми стаємо дійовими особами в театрі, ім'я якому суспільство. Випадання з цього театру, розрив зв'язуючих нас з миром ниток - центральний сюжет сновидіння. Варто замислитися над тим, наскільки обгрунтований ваш відхід від дійсності. Розчарування, це постійний супутник будь-якого, навіть зовні щасливого і щасливої людини. Головне, про що слід пам'ятати, насправді все у ваших руках. Завжди можна знайти сили, щоб продовжити життя або направити її в тому напрямку, який буде кардинально відрізнятися від вашого колишнього положення. Повернення до витоків, до того стану нірвани, в якому всі ми перебували до появи на світ, такий сюжет самого сну. Здавалося б, ніякого прихованого підтексту тут не виявляється. Незважаючи на це, він все? Таки присутня, просто в менш зашифрованому вигляді, ніж який-небудь інший. Тяга до щасливого існування, дитячої безтурботності й безтурботності ось основний сенс, вкладений несвідомим в даний сон.

Сни про перебування в утробі - часто віщували народження знаменитих людей. Наприклад, мати Олександра Македонського незадовго до його народження побачила майбутнього сина в своєму череві у вигляді величезного змія. Гадатели снів передбачили їй народження великого полководця.

Загальний сонник

Цей символ пов'язаний з важливими життєвими змінами, рішенням справ, звільненням від чого-небудь. У сні ваші пологи були болісні, але все обійшлося благополучно - цей сон передвіщає вам труднощі у вирішенні ваших справ, але, незважаючи ні на що, все закінчиться добре. Сон, в якому ви приймаєте пологи, пророкує вам участь у події, яке ви порахуєте незначним, але наслідки його будуть для вас великою несподіванкою.

Бачити у сні, як хтось із близьких вмирає при пологах, - знак того, що ваші спроби налагодити стосунки з родичами навряд чи будуть мати успіх. Вам приснилися легкі і швидкі пологи, які викликали у вас в душі почуття великого полегшення, - цей сон вказує на те, що ви зможете перекласти справи на чужі плечі, а самі зітхне з полегшенням.

Якщо уві сні ви побачили власні пологи - цей сон пророкує, що доля дає вам шанс почати своє життя заново. Можливо, з цим пов'язано таїнство перевтілення душ, і ви колись жили в іншому вимірі і тілі. Вам необхідно переглянути свої життєві цінності і спробувати осмислити своє призначення.