Сонник «Ніж»

Сонник Фрейда

Бачити ніж, що лежить на столі, - ви занадто боїтеся знайомитися з новими людьми. Це відбувається тому, що ви одного разу дуже сильно "обпеклися". Постарайтеся бути більш об'єктивним і не йти на поводу у власного страху.

Якщо уві сні ви побачили, що хтось із ваших знайомих бере в руки ніж, щоб щось різати, то такий сон говорить про те, що ви в даний час ходите на межі дозволеного, але вважаєте з якоїсь причини, що ніхто з оточуючих цього не помічає. Чекайте незабаром наслідків вашого легковажного поведінки.

Бачити у сні красивий ніж - ви отримаєте подарунок від того, від кого не очікуєте. Але цей подарунок буде не зовсім нешкідливим - чекайте підступу. Різати щось уві сні тупим ножем - вашим комплексам, які родом з підліткового віку, пора давним-давно зжити себе. Але ви постійно відчуваєте підсвідомі страхи, тим самим не тільки не позбавляючись, але навпаки, роблячи їх ще сильніше.

Якщо уві сні ви втратили ножа і не можете його знайти, то такий сон говорить про те, що ви в даний час занадто стомлені і це не дає вам можливості легко ставитися до сексу. Ви сприймаєте його як повинність, яка не приносить ніякого задоволення.

Для чоловіка така ситуація у сні говорить про те, що він не може повністю розслабитися в товаристві своєї партнерки, сприймаючи її виключно як сексуальний об'єкт. В обох випадках гарним рішенням була б зміна обстановки, яка дає великий простір для фантазії. Купувати декоративний нож в магазині - ви прагнете завжди контролювати ситуацію, вам хочеться, щоб ваш партнер завжди робив тільки те, що вам хочеться.

Якщо ви доб'єтеся свого, то навряд чи будете задоволені результатом - вам стане нема кого любити, хіба що свою тінь.

Сонник Ванги

У сновидінні цей символ означає подієвість, недругів, зрада. У сні ви готували обід для своїх домашніх і порізали ножем руку - в реальності близькі спробують приборкати ваш характер, але все це переросте в сімейні чвари та сварки. Сон, в якому з ваших рук випав ніж, означає, що у ваш будинок поспішає незнайомий чоловік.

Бачити у сні, як хтось наносить вам удар у спину ножем, - попередження про те, що в реальному житті недоброзичливці спробують завдати вам зрадницький удар з-за рогу. Будьте обережні!

Якщо уві сні на вас намагається напасти якийсь таємничий незнайомець з ножем у руці - цей сон обіцяє вам зміни в особистому житті. У сні ви вдарили когось ножем, і він забарвиться кров'ю жертви - наяву вас будуть переслідувати нещастя, викликані нечистими помислами і користю ваших предків. Ви зможете уникнути лих і нещасть тільки в тому випадку, якщо присвятіть своє життя служінню людям.

Якщо уві сні ви отримали в подарунок набір ножів - це означає, що наяву вас жорстоко обдурять.

Сонник Міллера

Приснившийся ніж — це знак майбутньої розлуки, конфліктів, збитків у справах. Іржаві ножі віщують, що ви не будете задоволені станом ваших сімейних справ;

Для неодружених можливий розрив відносин з партнером. Гострі і відполіровані ножі сняться до тривогам, зламані ножі - до краху всіх надій. Бути пораненим ножем - таке сновидіння чревато тим, що ваші вороги зроблять проти вас чергові кроки, або ж можуть будинку трапитися якісь неприємності. Несімейних людям сон повідомляє про безчесті. Вчинили на когось напад з ножем - значить, продемонструєте ницість свого характеру. Розвинути в своїй натурі високе почуття справедливості вам вдасться, лише витративши на це масу зусиль.

Сонник Цветкова

Сварка, розлука;

Іржавийрозставання з безчестям;

Дуже гострий, блискучий - сильні почуття.

Сонник Міс Хассе

Знайтизважувати свої слова;

Купувати — легко придбаєш майно;

Різати їмдотримуватися власну вигоду;

Втратити ніж — потрапиш в засідку;

Отримати в подарунок - запросять до столу.

Езотеричний сонник

Знак небезпеки. Різали небудь ножем - загрожує нещасний випадок, нещастя.

Сонник Менегетті

Це позначення агресії - фізичної або іншої, але завжди носить руйнівний характер. Це безнадійна ситуація або негативний вплив, здійснюване в його смертоносної або руйнує фазі на психічному рівні. У ряді випадків сновидіння є позначенням істинного підгрунтя будь фалічної активності, яка має відношення до едипового комплексу. Він у більшій мірі, ніж вся людська діяльність, являє собою наслідок впровадження чужої програми, яка спирається на материнську фігуру.

Англійський сонник

Якщо Ви бачите ножі, почищені й готові до використання за святковим столом - цей сон є провісником бідності.

Якщо ножі особливо блискучі й надзвичайно гострі - це попередження про ворогів, про можливі злих підступах проти Вас.

Якщо в реальному житті Ви берете участь в судовому процесі - після такого сну він обов'язково закінчиться не на Вашу користь.

Для одружених — це знак, що Ваш супутник (або супутниця) життя може проявити невірність по відношенню до Вас;

А закоханому сон загрожує тим, що його улюблена відкине його і вийде заміж за іншого.

Після сну про ножі - Вас очікують неприємності і збитки в торгівлі, безліч підступних конкурентів.

Французький сонник

У багатьох випадках приснившийся нож виступає провісником конфліктом в сім'ї. Відкритий складаний ніж віщує підступи ворогів, в закритому стані - можливу любовну зраду.

Сонник Симона Кананіта

НіжНебезпека. Різати щось ножем - нещасний випадок.

Сонник Азара

Непереборне чиє-то бажання бачити Вас.

Тримати в руках і завдавати удару іншій людині - втрата;

Завдавати собі рани - велика удача, вигода;

Отримувати від людини ніж - скоро буде призначення на посаду;

Ножі падають у воду - смерть дружини;

Втрачати ніж — розорення, грошові втрати;

Ходити з ножем у руках - матеріальний зиск;

Заточування ножіврадість, удача;

Давати людині ніж - нещастя;

Багаторазово колоти ножем людини - радість і вигода;

Колоти ножем і бачити кров - до великого щастя;

Ножем рубати людини - до великого щастя.

Сварка.

Небезпека. Різати що-то ножем - нещасний випадок.

Ніж у сні часто віщує сімейні сварки.

Побачити відкритий складаний ніж - обіцяє загрозу з боку Ваших ворогів. Закритий ніж - попередження про можливу невірності в любові.

Знайтизважувати свої слова купувати - легко придбаєш майно різати їм - дотримуватися власну вигоду втратити ніж - потрапиш у засідку отримати в подарунок - запросять до столу.

Бачити уві сні ніж - погана прикмета, так як він віщує і розлуку, і сварки, і збитки у справах.

Побачити іржаві ножі - означає незадоволеність у сімейних справах або розрив з коханцем. Гострі і поліровані ножі означають прийдешні тривоги. Зламані ножі означають крах всіх надій.

Бачити , що Ви поранені ножем, віщує домашні неприємності або підступи Ваших противників.

Для неодружених цей сон віщує безчестя.

Побачити уві сні, що Ви самі кинулися на когось з ножем, означає, що Ви виявите низькість характеру;

Вам треба докласти багато зусиль, щоб розвинути в собі високе почуття справедливості.

Бачитирозлука, сварки, збитки у справах;

Іржаві ножінезадоволеність у сімейних справах або розрив з коханцем;

Гострі і поліровані ножі - тривоги;

Зламанікрах всіх надій;

Бути пораненим ножем - домашні неприємності або підступи Ваших противників;

Для неодруженихганьба;

Кинутися на когось з ножем - Ви виявите низькість характеру, Вам треба докласти багато зусиль, щоб розвинути в собі високе почуття справедливості.

Також Див. Лев, Рана.

Сварка;

Столовий — домашній розділ;

Складанийпослуга.

У сні цей символ означає подієвого, недругів, зрада. Уві сні ви готували їжу для своїх домашніх і порізали руку ножем - в реальності близькі спробують приборкати ваш характер, але все це переросте в сімейні чвари і сварки. Сон, в якому з ваших рук випав ніж, означає, що у ваш будинок поспішає незнайомий чоловік.

Бачити уві сні, як хтось доставляє вам удар ножем у спину, - попередження про те, що в реальному житті недоброзичливці намагаються завдати вам зрадницький удар з-за кута. Будьте обережні!

Якщо уві сні на вас намагається напасти якийсь таємничий незнайомець із ножем у руці - цей сон обіцяє вам зміни в особистому житті. Уві сні ви вдарили когось ножем, і він окрасился кров жертви - наяву вас будуть переслідувати нещастя, викликані чистими помислами і користю ваших предків. Ви зможете уникнути бід і нещасть тільки в тому випадку, якщо присвятіть своє життя служінню людям.

Якщо уві сні ви отримали в подарунок набір ножів - це означає, що наяву вас жорстоко обдурять.

Китайський сонник

Ніжсимвол вбивства, але також і захисту. Вказує на вороже оточення.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Могутній символ як творчих, так і руйнівних сил. Може означати, що ви відрізаєте все зайве і непотрібне, немов шипи в троянди. Відрізаєте старі стереотипи мислення і поведінки.

Якщо уві сні за вами ганяються з ножем, це може означати страх, що вас проткнути в фізичному, емоційному або сексуальному сенсі.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Ніж може бути символом як творчих, так і руйнівних сил. Але може вказувати на те, що відрізається все зайве в житті - старі уявлення, ідеї та стереотипи поведінки. Або він символізує видалення шипів троянди і відкидання геть зайвої глини при ліпленні судин. Що вам потрібно видалити зі свого життя? Зробіть рівний розріз і викинете все непотрібне. Ножі можуть символізувати страх перед емоційним або фізичним пораненням. А також перед входженням статевого члена. Наносили Чи вам удар ножем в спину?

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі вам наснився кухонний ніж, то найближчим часом вас запросять повечеряти. Просто чекайте запрошення. Погане значеніеЕслі вам наснився мисливський ніж, то хтось хоче вас вбити. Щоб у ворога нічого не вийшло, перед сном протягом тижня натирайте все тіло кукурудзяною олією.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Ніж, кинджал бачити - застереження від ворога / будеш залучений в суперечку. Багато ножів бачити - брехня.

Ніж шевський, їм кроїти - печаль, відспівування. Кинджал - дізнаєшся таємне / ворожнеча, боротьба, подолання перешкод. Складаний ніж - небезпека хвороби, втрати. Ножем, кинджалом грати - в собі злість роздувати, плани помсти плекати, переоцінювати свої можливості. Жінці кинджал бачити, їм милуватися - таємна злість на подруг / в собі чоловічі якості таїти. Жінці їх колекціонувати - віддатися хтивості, більше в мріях, ніж насправді. Чоловікові їх збирати - таємних ворогів нажити.

Ніж знайти - поганого одного придбати. Точити - світ з ворогом. Різати щось безглузде, дивне - розлука. Різати взагалі - непостійність. Кинути його - суперечка почати. Дати - якесь застереження.

Ніж у горло увіткнути - невдача.

Новий сімейний сонник

Ніж сниться до розлуки, сварок і збитків у справах. Рожевий нож означає незадоволеність у сімейних справах або розрив з коханою людиною. Гострий і полірований ніж віщує прийдешні тривоги, зламаний - крах всіх надій.

Якщо ви побачили уві сні, що поранені ножем, готуйтеся до домашніх неприємностей і підступам ворогів.

Приснилося , що самі кинулися на когось із ножем, - проявіть не кращі сторони свого характеру.

Циганський сонник

Символ сварок. Носити ніж на поясі - до невдалого любовного роману. Складаний або складаний ніж - сварка виявиться несерйозною і скоро буде залагоджена. Див. також Кинджал.

Сонник Шувалової

Образ агресії, жорстокості або сексуального насильства.

Якщо людина бачить уві сні ніж, найбільшу увагу потрібно звернути на сюжет сновидіння в цілому. ви можете зрозуміти, які саме травми, отримані від чиєїсь жорстокості, тепер вам заважають повноцінно жити.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Це дуже несприятливий сон. якщо ви бачите ножі, почищені й готові до використання за святковим столом, то цей сон є провісником бідності. якщо ножі особливо блискучі й надзвичайно гострі - це попередження про ворогів, про можливі злих підступах проти Вас.

Якщо в реальному житті Ви берете участь в судовому процесі, то після такого сну він обов'язково закінчиться не на Вашу користь.

Для одружених — це знак, що Ваш супутник (або супутниця) життя може проявити невірність по відношенню до Вас;

А закоханому сон загрожує тим, що його улюблена відкине його і вийде заміж за іншого. Після сну про ножі Вас очікують неприємності і збитки в торгівлі, безліч підступних конкурентів.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Наносиш собі рану ножем або сокирою. - Віщує велику удачу, вигоду. Отримуєш від людини ніж або сокиру. - Скоро буде призначення на посаду. Ножі або меч падають у воду. - Віщує смерть дружини. Втрачаєш ніж, меч, шаблю. - Віщує розорення, грошові втрати. Подорожуєш, ходиш з мечем або ножем в руках. - Віщує матеріальну вигоду. Гостриш вістрі ножа або меча. - Віщує радість, удачу. Даєш людині ніж або кинджал. - Віщує нещастя. Меч або ніж лежить в узголів'ї ліжка. - Віщує велике щастя.

Східний жіночий сонник

Нехороше ознаку, символізує сварки, розставання, невдачі в бізнесі. Рожевий ніж - знак незадоволеності.

Ніж з гострим клинком - символ занепокоєння й прикрості. Побоюйся ворогів. Зламаний ніж пророкує поразку.

Сонник Езопа

Ніжсимвол, який пов'язаний, з одного боку, з господарством, а з іншого з вбивством.

Бачити у сні, що ви їдете верхи на ножі, як на коні - ви мало приділяєте уваги домашньому господарству, і з цієї причини можуть виникнути проблеми.

Бачити у сні, що шукаєте ніж або сокиру, але нічого знайти не можете - це символ порочного кола, заплутаності справ, неможливості знайти початок і кінець, вирішити проблему, символ безвиході.

Бачити у сні сон, в якому ви розмовляєте з людиною, яка вимовляє в ваш адресу образи, а ви не можете заперечити, тільки відчуваєте кинджальний біль в області серця - до глибоких переживань, які послаблять здоров'я;

До конфлікту з незнайомими людьми;

Будьте обережні зі.

Бачити у сні, що ви дізнаєтеся новина, від якої вам не хочеться жити, і ви розумієте, що вас зарізали без ножа - якщо ви схильні перебільшувати те, що відбувається навколо, не звертайте увагу на це;

Припиніть спілкуватися з людьми, які вас дратують.

Сучасний сонник

Не пощастить тій людині, яка побачить уві сні ніж - його чекають сварки і розставання з друзями та близькими, а також невдачі в комерційних справах.

Бачити іржавий ніж - це знак незадоволення і сумного настрою в домі. Закоханим такий сон пророкує розставання.

Гострі відполіровані ножі - сняться до занепокоєння і засмучення. Бережіться, Ви оточені ворогами.

Зламані ножіозначають поразку в будь-якій справі в любові або комерційних справах.

Сон, в якому Вас поранили ножем, пророкує засмучення у будинку, які принесуть Вам неслухняні діти, для сімейних людей такий сон - несе ймовірність ганьби і безчестя.

Якщо Вам сниться, що Ви поранили когось ножем - в реальному житті Ви зробите низький вчинок, але потім будете прагнути розвинути в собі високе почуття справедливості.

Сонник Мартина Задеки

Ніж — обережність у справах.

Сонник Данилової

Ніж, побачений у сні, віщує розлуку, сварки з вашим близьким людиною, а також матеріальні витрати на захоплення та відпочинок. Цілком імовірно, що незабаром вам запропонують провести ніч у клубі або відвідати стриптиз-шоу.

Азбука тлумачення снів

Ніжпопередження про зраду, символ агресії. Чоловічий фалічний символ.

Милуватися ножем — таїти в собі злі якості.

Фехтувати ножем — до сварки і спорам.

Бути пораненим ножем - до хвороби, несприятливим обставинам.

Американський сонник

Ніж — могутній символ як творчих, так і руйнівних сил. Може означати, що ви відрізаєте все зайве і непотрібне, немов шипи в троянди. Відрізаєте старі стереотипи мислення і поведінки.

Якщо уві сні за вами ганяються з ножем - це може означати страх, що вас проткнути в фізичному, емоційному або сексуальному сенсі.

Східний сонник

Ніж — нехороше ознаку, символізує сварки, розставання, невдачі в бізнесі.

Рожевий ніжзнак незадоволеності.

Ніж з гострим клинком - символ занепокоєння й прикрості. Побоюйся ворогів.

Зламаний ніж — пророкує поразку.

Ідіоматичний сонник

«Точити нож проти когось» - готуватися до нападу;

«на вістрі ножа» - критичне становище;

«двосічний меч» — безвихідна, суперечлива ситуація;

«схрестити з кимось шпаги» - суперечка, поєдинок, протиборство;

«бути на.

Малий сонник Велесів

Ніж — зле, клопоти, чоловік нападе, сварка, неприємності, обман;

Брати, віддаватинебезпека від ворога;

Чиститивесілля, гостей багато;

Точити — погано, до бійки, задумати погане, сварка, розлад, заморочлива робота;

Ранять їм —.

Новітній сонник

Ніж — ймовірність хірургічної операції для хворого;

Для рештирозлука, сварка, матеріальні збитки. До підлості;

До прибуття нежданого гостя.

Слов'янський сонник

Ніж — до обману, образі і брехні.

Снотолкователь

Бачити уві сні ніж - погана прикмета, так як він віщує і розлуку, і сварки, і збитки в справах.

Побачити іржаві ножі - означає незадоволеність у сімейних справах або розрив з коханцем.

Гострі й поліровані ножі означають прийдешні тривоги.

Зламані ножі означають крах усіх надій.

Бачити , що Ви поранені ножем, передвіщає домашні неприємності або підступи Ваших супротивників.

Для неодружених цей сон передвіщає безчестя.

Побачити в сні, що Ви самі кинулися на когось із ножем, означає, що Ви виявите низькість характеру;

Вам треба докласти багато, зусиль, щоб розвинути в собі високе почуття справедливості.

Сонник XXI століття

Якщо уві сні ви отримали удар ножем - значить, наяву ви можете піддатися грабований і насильству.

Бачити безліч ножів, що лежать в купі - до образ і сварок в сім'ї.

Якщо уві сні ви берете від кого-небудь нож - вам необхідно проявляти обережність у спілкуванні з ворогами;

Якщо точите ніж - варто остерігатися необдуманих кроків;

Отримуєте нож в подарунок - до укладення миру з ворогами.

У сні метати ніж, диск - означає, що наяву ви встали на слизький шлях непорядних вчинків.

Якщо приснився один держак, без сталі - це означає, що нас обкрадуть, залишивши вам тільки непотрібне. Іноді в алегоричному сенсі це означає, що занадто розгульна і веселе життя завдасть значної шкоди вашому здоров'ю, позбавивши вас сил і засобів.

Сонник майбутнього

Ніж — передвіщає розлуку, сварку або невдачу в справах.

Сонник для стерви

Ніжсварки, неприємності.

Гострий — тривожне, неспокійне очікування.

Зламати ніж — від своїх планів краще відмовитися, їм ще не прийшов час.

Якщо ніж використовується як зброя - розбіжності в будинку, з'ясування стосунків змусять тебе змінити деякі погляди на життя і виявляти більшу чуйність і увагу до близьких людей.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Ніж у сні - символізує різкість, безкомпромісність і холодність. Найчастіше такі сни віщують конфлікт, причиною якого може стати ваша власна нетерпимість або різкість суджень.

Складаний ніж або ніж, захований в чохол - говорять про те, що за зовнішнім спокоєм ховається готовність у будь-який момент піти на загострення.

Зламанийзнак того, що ваша різкість і готовність йти на загострення тільки погіршать ситуацію і ніяк не допоможуть вирішити проблему.

Іржаві — символізують застарілі конфлікти або образи.

Столовий — означає, що конфлікт може розігратися на грунті розподілу майна.

Купувати уві сні ніж - поганий знак. Такий сон часто підказує, що ваша різкість загрожує обернутися збитками і втратами.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Ніж — до приїзду гостей.

Ніж точити — до наміру з'ясувати стосунки.

Ніж у горла - до вимоги.

Ножове поранення — до лютої любові.

Встромити ніж у себе - передумати, змінити свої плани.

Встромити ніж у іншого - полюбити. випробувати бажання бути коханим.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити — до знайомства з сильним чоловіком.

Точити — затівати недобре діло.

Бачити, як хтось загрожує вам ножем - до неприємних розбирань.

Отримати уві сні ножове поранення - сильно закохатися і страждати.

Бачити у сні, як хтось встромляє ножа - до кривавої розправи з вами або вашими рідними.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Точити уві сні ніж - готувати якусь капость.

Бачити, як хтось загрожує вам ножем - до необгрунтованих загрозам.

Знайти уві сні іржавий складаний ножик - все ваше життя буде супроводжуватися низкою нещасть.

Отримати уві сні ножове поранення - означає, що ваш друг підкладе вам свиню.

Бачити у сні встромленим - до курйозу.

Сонник від А до Я

Побачений у сні ніж - знак обману і сварок. Складаний ніж, крім того, віщує довгу розлуку з рідними і друзями. Шевський - до значних грошових втрат, садовий - будете несправедливо покарані.

Зазубреними ножа віщує розділ майна і розбіжності з родичами. Зламаний - вам нададуть ведмежу послугу не в міру завзяті доброзичливці. Заіржавілий нож говорить про те, що незабаром опинитеся в незавидному положенні дармоїдів.

Знайдений у сні нож попереджає про необхідність зберігати таємницю і не довіряти оточуючим вас людям.

Втрата ножа у сні - знак незадоволеності в сімейних відносинах або невдалого роману.

Купувати новий ніж означає, що придбаєте нових шанувальників, викликавши ревнощі старих.

Тупі ножі означають душевні хвилювання і тривоги за близьких.

Якщо уві сні ви точите ніж - наяву отримаєте заняття, не відповідає вашим нахилам.

Гострий як бритва нож віщує крах всіх надій. Порізатися ножем дуже сильно - до домашніх неприємностей додадуться проблеми на роботі.

Різати уві сні щось ножем - доведеться відстоювати свої інтереси шляхом компромісу і взаємних поступок.

Якщо вам у сні подарували набір ножів - незабаром отримаєте запрошення на званий обід або вечірку у вузькому колі.

Якщо вас хтось ударив у сні ножем - належить з'ясування стосунків з чоловіком або коханцем.

Якщо ви самі встромили ножа в когось - в реальному житті поступите несправедливо у відношенні близької людини і гірко покаєтеся в цьому.

Сонник Мандрівника

Ніжсварка, бійка;

Розлука.

Чим довше і яскравіше лезо - тим довше або більше проявиться злих, негативних емоцій.

Складаний ніж — приховані, непроявлені агресивні спонукання.

У чохлі — прихована ворожість.

Ніж кухонний — сімейні чвари.

Середньовічний сонник

Дати ніж — це віщує втрату близької або товариша по причині недругів або ж що недруги щось замишляють.

Отримати ніж — це означає, що недруги поширюють про тебе погані чутки, або ж поява нового товариша.

Універсальний сонник

Слова можуть ранити набагато сильніше, ніж лезо ножа - сон говорить від тому, що на вашу адресу були сказані недобрі слова, вас зачепили за живе?

Ніж може символізувати - поділ.

Якщо уві сні ви тримаєте ніж, що ви з ним робите? Що ви хочете розділити?

Якщо ніж тримає інша людина, він хоче відокремитися від вас?

Ніж у вашому сні використовується як зброя? - Від чого ви намагаєтеся себе захистити?

Якщо на вас нападає хтось з ножем - ця людина хоче заподіяти біль якийсь стороні вашої особистості? Можливо також, що сон говорить про якусь стороні вашої особистості, з якою ви не хочете стикатися.

Ніжзнак прямого руху до мети. Щоб зрозуміти, чи має ножа у сні дане значення, зверніть увагу на те, що ви робите у сні і як ви себе відчуваєте.

Гостре лезо ножа - натякає вам на те, що вам слід відточувати свою майстерність?

Сонник для закоханих

Сон, в якому ви побачили ніж, не віщує вам нічого хорошого, а тільки розмальовки, сварки між закоханими або подружжям, всілякі неприємності й образи.

Іржаві ножі сняться до розриву відносин з коханою людиною.

Якщо незаміжньою дівчині наснилося, що вона поранена ножем, це віщує їй безчестя.

Теткінскій сонник-2012

Ніж — необхідність відокремити «мух від котлет». Відображення боязні отримати «удар у спину». Відображення боязні статевих зносин (для жінок).

Існує прикмета:

Впав ніж — прийде чоловік. Знайте:

Будь-яка прикмета працює, якщо в неї вірити, і навпаки.