Тлумачення сну «Незнайомий»

Сучасний сонник

Незнайома жінка сниться до нервуваннях і різного роду переживань.

Якщо це була стара жінка, то наяву вас підстерігають засмучення, так як доведеться захищати своє добре ім'я від пліток. Молода незнайомка сниться до радості і численним придбань, причому мова йде не тільки про матеріальні блага.

Якщо у вашому сні незнайомка вагітна, то в реальності недруги стануть обмовляти на вас, заподіють неприємності.

Гнівається на когось незнайома людина сниться до того, що наяву вас можуть незаслужено образити. Сон, в якому ви сваритеся з незнайомою жінкою, пророкує, що конкуренти здогадаються про ваші наміри і зроблять все, щоб обійти вас.

Сонник Міс Хассе

Бачити — познайомитися з приємними людьми.

Сонник від А до Я

Побачити в сні незнайомого чоловіка віщує небажану вагітність.

Якщо незнайомець поступається вам місце в громадському транспорті - наяву познайомитеся з приємним і ввічливою людиною.

Агресивний незнайомець, який пристає до вас на вулиці в напідпитку стані, - затіє ризиковане підприємство, яке не принесе прибутку. Обніматися уві сні з незнайомою людиною - до нежданим гостям.

Симпатичний незнайомець, що привернув вашу увагу уві сні, віщує зміну на краще у ваших справах.

Незнайомий чоловік зухвалого вигляду або з потворною фізіономією - це знак несприятливого повороту подій.

Незнайомець, який опинився вашим попутником в далекій дорозі, - будете не задоволені ходом своїх справ, які на деякий час прийдуть в занепад.

Якщо вам приснилося, ніби спустилася на парашуті з неба кінь раптом обернулася незнайомою вам людиною, що намагається вкусити вас своїми, - такий сон обіцяє серйозну невдачу, нездійсненність надій і вашу нездатність опанувати ситуацією в сімейній сварці.

Якщо уві сні ви раптом виявляєте поруч із собою в ліжку голого незнайомця і вступаєте з ним в статевий зв'язок - ваша незадоволеність буквально у всьому буде вносити неспокій в життя ваших рідних;

Якщо ж ви рятуєтеся від нього втечею - наяву меркантильні інтереси будуть явно превалювати над духовними, що відверніть від вас коханця.

Якщо уві сні вас цілує незнайомець і ви не маєте нічого проти - в реальному житті це передвіщає втрату поваги з боку вашого обранця. Лисий або старий незнайомець, який намагається загравати з вами, - якась настирлива персона стане причиною ваших прикростей у дійсності.

Сон, в якому ви прокидаєтеся в незнайомій кімнаті, означає, що вас несподівано відвідають друзі, з якими не бачилися вже багато років.

Бачити себе в сні в незнайомому місті означає, що незабаром вам, мабуть, доведеться змінити сукню, роботу, коханця, прописку або модель автомобіля, але неодмінно на новіше і краще.

Спостерігати уві сні за дією незнайомого апарату або приладу або вивчати його дія - такий неоковирний сон означає, однак, цілком зрозумілу річ:

Вам доведеться почути про себе всю саму непривабливу правду.