Сонник «Незнайомець»

Сонник Лоффа

Незнайомці в снах можуть представляти досить важку головоломку. У більшості випадків це просто особи і образи, взяті з переліку осіб, яких ми знаємо в обличчя і по імені (іноді вони представляють нашу власну внутрішню сутність або внутрішньої сутності). Образи незнайомців можуть відкрити нам очі на те, як ми, сприймаємо світ. Різні теоретики пропонують численні пояснення тому, хто ці персонажі і як вони проникли в наші душі.

Для тлумачення будь-якого сну корисним буде впорядкувати список учасників дії. Внутрішня сутність / внутрішні сутності як незнайомці. КАРЛ ЮНГ теоретизувати, що в Я є жіноче доповнення до чоловічої ОСОБИСТОСТІ і чоловіче додаток до жіночої особистості. Ці доповнення є психічними проекціями, що приходять до нас у снах. Коли в чоловічому сні з'являється незнайомка, її поведінка може бути проекцією жіночої сторони особистості марить. Це, з точністю до навпаки, справедливо для жінок, яким сняться незнайомці чоловічої статі. У цих незнайомців досить рідко виникає сексуальне бажання по відношенню до марить, хоча, в принципі, це можливо. Більш поширеною є задушевна дружба. Розуміння цих персонажів корисно, тому що таким чином ми дізнаємося, як ми хочемо, щоб інші (в особливості особи протилежної статі) сприймали нас, а отже, чого ми боїмося в їх сприйнятті. Другим аспектом такого персонажа, який уособлює внутрішню сутність / внутрішні сутності, є бажання висловити те, що ми, ймовірно, не можемо висловити в реальному житті. Жінки в своїх снах можуть бачити втілює їх внутрішню сутність персонаж, який у якості компенсації почуття, яке він не може проявити в реальному житті, виявляє жахливий ГНІВ. Подібно до цього, у чоловіків можуть бути уособлюють їх внутрішню сутність персонажі, які плачуть від болю, заподіяної їм життям, - прояв емоцій, які вони не вважають можливим виявляти наяву. Ці незнайомці часто доброзичливі по відношенню до нас:

Вони можуть надавати допомогу, захищати або надавати інформацію для вирішення проблем.

Якщо вони заподіюють неспокій, то найчастіше з причини того, що діють так, як нам самим хотілося б мати можливість діяти. Приміщення незнайомці. При цьому ваш сон переміщує особа з одного типу відносин з вами до іншого. Приклад:

Добре відома знаменитість стає вашим братом чи сестрою. Більш поширеним прикладом є начальник або вчитель в ролі батька. Крім особистісних ролей можуть переміщатися емоції. Це особливо відноситься до випадків гніву або сексуального потягу, які придушуються в реальному житті. Незнайомці, які уособлюють інкубаційного / суккуба (демона чоловічого і жіночого роду). Це незнайомці-коханці, які є у сні, щоб займатися сексом з марив (инкуб приходить до жінки;

Сукуб приходить до чоловіка). Вони часто представляють крайності сексуального досвіду. Це або ідеалізовані коханці, в емоційному і фізичному сенсі, або демонічні і відразливі особистості, використовувані, щоб відвести вас від здійснення наяву того, що, як вам здається, для вас погано. Незнайомці-тіні, Це незнайомці тієї ж статі, що і марив, що володіють негативними якостями який марить. Найчастіше ці негативні якості представлені в крайній формі. Це дуже корисна ситуація для розуміння нас самих. У кожного з нас є негативні риси, які ми намагаємося не демонструвати на публіці. Іноді ми навіть виробляємо заперечують заперечення у своєму ЕГО, спростовуючи наявність у нас низинних сторін ОСОБИСТОСТІ. Ці незнайомці-тіні є нам у снах, щоб вказати на наші слабкості.

Сонник Міллера

Зустрітися з симпатичним незнайомцем - зміна до хорошого;

Зустріти незнайомця відразливою зовнішності - нічого доброго;

Відчувати себе чужим в якомусь суспільстві - дивні події стануть причиною Ваших смутку;

Відчувати незнайомим себе - якісь дивні речі будуть причиною Вашого нещастя.

Також Див. Обійми, Юнак, Поцілунок.

Якщо хто побачить у сні молодого незнайомого йому людини, то у нього з'явиться ворог.

Неприємна вагітність;

Битися з ним - ризикована справа.

Зустріч із незнайомцями може бути ознакою як добра, так і зла. Все залежить від того, яке враження на Вас справляє зовнішність цих людей.

Якщо зовнішність незнайомця приємна, то сон обіцяє добро;

Якщо ж він потворний і похмурий, то очікуйте біди.

Якщо Вам сниться незнайома людина, але Ви розумієте, що насправді це Ви і є, то наяву Вам доведеться вирішувати досить-дивні проблеми.

Езотеричний сонник

Це ваші товариші, співробітники. Доведется спілкуватися в колективі. Знаходилися серед них - до процесів, в які поряд з багатьма опинитеся залучені і ви. Метушилися, снували - предстоят якісь загальні клопоти. Незнайомці веселилися - значить, відбудуться якісь громадські заходи, приймете участь в тусовці.

Сонник Міс Хассе

Побачити незнайомих людей - сон до знайомства з приємними людьми.

Французький сонник

Якщо вам наснився незнайома людина, значить, ви успішно закінчите свої починання, будете щасливі в справах, досягнете слави і почестей. Незнайомка з довгим волоссям сниться до серцевої радості.

Мусульманський сонник

Якщо хто побачить у сні молодого незнайомого йому людини - у нього з'явиться ворог.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Товстий незнайомець — всіляка радість, веселощі, образ твоєї душі, зайнятої «переварюванням себе», твоє невміння впевнено віддаватися потоку життя. Худий, виснажений чоловік - різні неприємності, зовнішність твоєї душі, недостатньо питаемой добрими почуттями. Сумний незнайомець - печаль. Радісний - змінні удачі. Багато радісних людей - радість належить сумний або радісний незнайомець в сновидінні може також символізувати не події, а твою життєву позицію, твоє ставлення до життя.

Бачити плачучого людини - раптову допомогу, підтримку отримати. Над ним сміятися - міцний союз.

Східний жіночий сонник

Зустріч з незнайомцем може бути передвісником як добрих, так і злих подій. Все залежить від того, яке враження справляє зовнішність цих людей.

Якщо зовнішність незнайомця приємний, сон добрий, коли ж зустрічний пан потворний і похмурий - чекай біди.

Якщо сниться незнайома людина, але ти розумієш, що насправді це ти і є, - тобі доведеться вирішувати якісь дивні питання.

Давньоперсидською сонник Тафлісі

Якщо хто побачить у сні молодого незнайомого йому людини, то наяву у нього з'явиться ворог.

Сучасний сонник

Зустріч із незнайомцями може бути ознакою як добра, так і зла. Все залежить від того, яке враження на Вас справляє зовнішність цих людей.

Якщо зовнішність незнайомця приємна, то сон обіцяє добро;

Якщо ж він потворний і похмурий, то очікуйте біди.

Якщо Вам сниться незнайома людина, але Ви розумієте, що насправді це Ви і є, то наяву Вам доведеться вирішувати досить-дивні проблеми.

Сонник Жовтого Імператора

Першоелементидерево, вогонь, земля, метал, вода. Стихії - вітер, спека, вологість, сухість, холод. Емоції - гнів, радість, задума, смуток. Органи - нирки, печінка, серце, селезінка, легені і всі їх проекційні зони на обличчі. Планети - Юпітер, Марс, Сатурн, Венера, Меркурій. Всі незнайомці і незнайомі обличчя уві сні - це образи самої людини, її приховані емоції, мрії, ще незнані їм самим можливості та обмеження:

Слабкість або потенційна сила. Власні особи можуть насторожувати, лякати, злити, радувати, навіть викликати різку неприязнь. Це природно:

Наяву людина створює собі певний образ, маску і відповідно йому себе веде і сам себе представляє подібним масці. Щоб реалізувати по максимуму всі дані йому природою можливості, людина повинна їх знати і вміти використовувати.

Для цього треба спочатку по можливості переглянути та відкинути все штучне і їх сковує. Неясне відчуття незадоволеності собою і штучності навколишнього оточення дає підсвідомості можливість представити власні маски в образі незнайомців - чужих / своїх осіб сновидца. Відображення в масках схованок власної душі може бути лякаюче, але завжди цілюще, бо розкріпачує свідомість, знімає енергетичні блоки і лікує. Так діти з благополучних сімей люблять розповідати один одному страшні історії про гроби, вбивства та інші нібито трапилися з ними жахи. Художньо вигаданий страх звільняє дітей від можливості справжнього і привчає до творчої поведінки у найважчій ситуації. Доросла людина - дитина перед обличчям Космосу і природи:

Вони теж показують йому страшні історії в особах, створені власними дорослими вчинками і поведінкою. І це очищає і зживає все погане. Сама ж можливість такого театрального і багатовимірного сну говорить про великий творчий потенціал. Чуже незнайоме обличчя / незнайомої людини уві сні бачити / роздивлятися - ян-стан одержання інформації ззовні. З кругообертання всіх емоцій (всіх кольорів веселки):

Від жаху до радості пройшовши уві сні через спектакль чужих осіб / власних відображень, сновидець звільняється від усіх нав'язаних йому життям і самим собою ролей.

Сон цілителів і сприятливий:

Його наслідками будуть спокій, упевненість і необмежені можливості отримання інформації для творчості при прихильності природи і Космосу. Ясне бачення мотивів дії оточуючих позбавить на майбутнє від необхідності штучно направляти ситуацію, що теж збереже багато сил. Злякатися своїх відображень, прокинутися від небажання брати участь у виставі - означає небажання всяких змін і енергетичні блоки:

В тому числі блокування творчого потенціалу і вибір побутових зручності, спокою і нерухомості взамін. Це непоправна помилка на життєвому шляху.

Сон несприятливий, особливо при повторенні:

Спотворення відображення будуть множитися і знищувати я, особистість (см. статтю Нечиста сила).

Сонник Данилової

Симпатичний незнайомець, зустрінутий вами уві сні, обіцяє зміни на краще у вашому особистому житті та інтимних відносинах.

Для дівчини такий сон - передвістя несподіваною приємної зустрічі.

Східний сонник

Зустріч з незнайомцем - може бути передвісником як добрих, так і злих подій. Все залежить від того, яке враження справляє зовнішність цих людей.

Якщо зовнішність незнайомця приємний - сон добрий, коли ж зустрічний пан потворний і похмурий - чекай біди.

Якщо сниться незнайома людина, але ти розумієш, що насправді це ти і є - тобі доведеться вирішувати якісь дивні питання.

Імператорський сонник

Всі незнайомці і незнайомі обличчя уві сні - це образи самої людини, її приховані емоції, мрії, ще незнані їм самим можливості та обмеження:

Слабкість або потенційна сила.

Малий сонник Велесів

Незнайомецьневдача, плітки;

Битися з ним - небезпечна справа.

Новітній сонник

Незнайомецьпротягом семи діб слід остерігатися якийсь аварії.

Новий сонник 1918 р

Незнайомець — неприємна вагітність;

Битися з ним - ризикована справа.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Зустріти у сні незнайомого чоловіка - передвіщає початок якогось нового справи.

Незнайома жінка у сні - знак того, що незабаром ви можете відчути у своїй душі якесь досі незнайоме вам почуття.

Чим приємніше виглядають незнайомці у вашому сні - тим сприятливіші обіцяють бути майбутні події.

Огидні образи незнайомців - знак можливих неприємностей, до яких ви ризикуєте опинитися не готові. Такі сни закликають вас бути обережніше і не здійснювати необачних кроків.

Сонник від А до Я

Побачити в сні незнайомого чоловіка - передвіщає небажану вагітність.

Якщо незнайомець поступається вам місце в громадському транспорті - наяву познайомитеся з приємним і ввічливою людиною.

Агресивний незнайомець, який пристає до вас на вулиці в напідпитку стані - затіє ризиковане підприємство, яке не принесе прибутку. Обніматися уві сні з незнайомою людиною - до нежданим гостям.

Симпатичний незнайомець, що привернув вашу увагу уві сні - передвіщає зміну на краще у ваших справах. Незнайомий чоловік зухвалого вигляду або з потворною фізіономією - це знак несприятливого повороту подій.

Незнайомець, який опинився вашим попутником в далекій дорозі - будете не задоволені ходом своїх справ, які на деякий час прийдуть в занепад.

Якщо вам приснилося, ніби спустилася на парашуті з неба кінь раптом обернулася незнайомою вам людиною, що намагається вкусити вас своїми зубами - такий сон обіцяє серйозну невдачу, нездійсненність надій і вашу нездатність опанувати ситуацією в сімейній сварці.

Якщо уві сні ви раптом виявляєте поруч із собою в ліжку голого незнайомця і вступаєте з ним в статевий зв'язок - ваша незадоволеність буквально у всьому буде вносити неспокій в життя ваших рідних;

Якщо ж ви рятуєтеся від нього втечею - наяву меркантильні інтереси будуть явно превалювати над духовними.

Якщо уві сні вас цілує незнайомець і ви не маєте нічого проти - в реальному житті це передвіщає втрату поваги з боку вашого обранця. Лисий або старий незнайомець, який намагається загравати з вами - якась настирлива персона стане причиною ваших прикростей у дійсності.

Сонник Мандрівника

Незнайомецьневідомий або все ще незрозумілий, неусвідомлюваний аспект або риса особистості людини, яка скоро проявиться;

Невизначеність подій.

Універсальний сонник

Всім нам іноді сняться незнайомі люди:

Якщо, звичайно, ви не та людина, яка з усіма знайомий! - Згадайте емоції та почуття, які ви випробовували уві сні, коли побачили незнайомця. Ця людина налякав і настрашив вас, або приємно схвилював?

Де ви знаходитесь у сні? - Ваші емоції і місце визначать відношення до незнайомця. Ви не любите і не приймаєте невідомі ідеї, людей або місця, або це підбадьорює і спонукає вас до дії?

У сні вас переслідує незнайомець, або ви когось переслідуєте? - Від чого ви тікаєте або що хочете зловити?

Як часто ви дивитеся в дзеркало і бачите там іншої людини? Можливо, незнайомець уві сні - уособлює аспект вашої особистості.

Якщо це так, то якого аспекту вашої особистості ви протистоїте? Як ви ставитеся до нього уві сні?

Знову ж згадайте, що ви відчували - це залишило у вас неприємні відчуття?

Якщо уві сні ви розважаєтесь з незнайомцем - це говорить про те, що ви хочете розслабитися з новими друзями, новими коханцями і випробувати нові відчуття.

Нарешті, мені подобається точка зору Карла Джанга з цього питання. Він вважає, що нам часто сняться наші споріднені душі (яка для жінки постає у вигляді незнайомого чоловіка, а для чоловіка як незнайома жінка) - щоб виразити ті прояви особистості, які ми вважаємо неможливим відкривати в реальному житті.

Наприклад, чоловікові може снитися плачуча незнайома жінка - через яку чоловік звільняє приховані емоції, які вважає неможливим виразити в реальності.

Сонник Симона Кананіта

Незнайомців бачити — познайомитися з приємними людьми.