Сонник «Обійми»

Дворянський сонник Н. Грішиній

Дівчину обійматирозташування одного. Одруженому - печаль в шлюбі. З невідомих обійматися - щастя. З добрим другом - печаль. Батька чи матір обіймати - ласка.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Обіймаєш свого чоловіка, дружину. - Віщує щаслива подія.

Обіймаєш сина чи доньку. - Віщує лайку.

Сонник Данилової

Обійми як символ близькості в змісті сновидіння відображають аж ніяк не прагнення до фізичної близькості або до задоволення сексуальних бажань. Очевидно, що є хтось або щось, чиїй втрати ви побоюєтеся, бо знаєте, що вона буде для вас дуже болючою. Тому занепокоєння і навіть страх виражаються уві сні у формі обіймів, коли ви притискаєтеся до іншої людини як можна ближче, щоб ніхто не міг перешкодити з'єднанню сердець. Відчуття причетності до чогось чистого і доброго переповнює ваше істота, і небажання втратити цю частинку добра цілком з'ясовно. Таке відчуття дає вам відчуття сопрісутствія, без якого немислиме існування будь-якої людини. Єдність в обіймах надає нерозривність зв'язків, які дарують нашому існуванню гармонійність і рівновага. Чим міцніше обійми, тим сильніше прихильність, яку символізує сновидіння.

Сонник Міс Хассе

Сидіти в обіймах когось - ти любимо. Обіймати когось або носити щось в обіймах - виконаєш улюблений план.

Якщо жінка бачить себе уві сні в обіймах чоловіка, а насправді цього немає, сон пророкує їй печаль, завдану поганими новинами.

Якщо те ж саме бачить чоловік, то цим передвіщається йому успіх у справах, дружба і радість.

Загальний сонник

Обіймати уві сні свого чоловіка (або дружину), спокійно або з сумом, обіцяє Вам домашні негаразди. Обіймати уві сні своїх рідних - до можливих хвороб або сварок. Те ж обіцяє сон, в якому закоханий обіймає свою обраницю. Але якщо Вам сниться, що Ви обіймаєте когось з почуттям переповнює Вас радості, такий сон віщує щастя. Обіймати уві сні незнайому людину - до нежданим гостям.

 
Відноситься до тем: