Тлумачення сну «Чоловік»

Сонник Цветкова

Побачити в сні, як чоловік лається, - це означає, що один з подружжя захворіє;

Побачити, як б'ється з дружиною, - знак примирення.

Англійський сонник

Якщо наснилося наявність чоловіка, хоча його в реальності поки немає, це означає, що поки не судилося втілитися вашим потаємним сподіванням.

Побачити себе закоханою в чужого чоловіка - для жінки такий сон означає, що ви перестанете чого б то не було хотіти, відчуєте байдужість до чесноти, поринете в душевну апатію.

Для вдови побачити, що у неї був чоловік і він над нею добродушно жартував, - це означає, що незабаром вона прийме вигідну пропозицію руки і серця.

Сонник Міллера

Якщо приснився чоловік, що бив вас батогом, це говорить про те, що ваші власні досить необачні вчинки будуть піддані різкому засудженню домочадцями, а потім через них запанує в будинку метушня і хаос.

У сні чоловік залишив вас без видимої на те причини - значить, між вами буде короткочасне відчуження, після якого настане чудова пора гармонії і злагоди.

Сон про сварку і незаслужених звинуваченнях дружина говорить, що між вами буде існувати довіра і повага. У той же час такий сон може говорити про наявність небезпеки зовсім з іншого боку.

Якщо вам приснилося, що чоловік помер, це до великих засмученням. Був блідий і стомлений - близькі будуть хворіти. Життєрадісний приснившийся чоловік - це майбутні достаток і нові привабливі перспективи.

Привиділося, що чоловік полюбив іншу жінку, - після такого сну окиньте своє життя об'єктивним поглядом:

Можливо, вона переповнена одноманітністю і рутиною.

Для жінки побачити себе полюбившей ще когось, крім чоловіка, - це означає, що в родині вона самотня;

Це знак незадоволеності своїм становищем.

Дівчина у сні була заміжньою жінкою - значить, їй необхідно приділяти більше уваги своїй привабливості і гідності.

Наснилося, що чоловік їхав і по мірі віддалення немов ставав вище - це означає, що в досягненні злагоди і гармонії у відносинах стане перешкодою ваше оточення;

Ви повинні протистояти перешкодам на шляху до щастя.

Якщо чоловік разом з якоюсь особливою опинився в епіцентрі якогось скандалу й був убитий, значить, вас можуть чекати як звичайні дрібні життєві неприємності, так і загроза розлучення або інших дуже серйозних втрат.

Езотеричний сонник

Побачити в сні власного реального чоловіка - сон говорить про те, що його кроки і слова є відображенням ваших душевних переживань. Був у сні мертвим - ви боїтеся за себе, а це може притягнути до себе якусь небезпеку.

Чоловік снився вдові - сон натякає на те, що її поведінка в якихось ситуаціях було неправильним.

Сонник Лонго

Якщо приснився чоловік, це віщує появу нових емоцій і переживань, що стосуються вашого сімейного життя.

Якщо наснилася чужа друга половина, це говорить про вашу готовність (нехай навіть в самій глибині душі) до невеликої любовної інтрижку. Не противлячись своїм бажанням, ви абсолютно не приймаєте до уваги можливі наслідки і підсумок цього захоплення.

Сонник XXI століття

Бачити у сні власного чоловіка - означає думати, турбуватися про нього.

Битися у сні з ним - до згоди.

Обіймати свого чоловіка уві сні - до щасливого події.

Бачити у сні дружину ошатно одягненою - до клопотів, в лахмітті - до турбот, хворий - до отримання задоволення, красунею - до сімейній сварці, вагітної - на щастя.

Бити дружину уві сні - до її благополуччю, пестити її, обіймати - до гніву або великий удачі.

Сонник Азара

Чоловік — спокійне життя.

Сонник Білого мага

Бачити уві сні свого чоловіка - означає, що насправді вас чекають нові емоції і переживання, пов'язані з сімейним життям.

Коли сниться чужий чоловік (дружина) - це означає, що в глибині душі ви не проти зав'язати невелику інтрижку. Йдучи на поводі у свого бажання, ви абсолютно не думаєте про можливі наслідки і кінцевої розв'язки цієї інтрижки.

Загальний сонник

Якщо Вам присниться, що Ваш чоловік залишає Вас без видимої причини, сон обіцяє короткочасне відчуження між Вами, що зміниться чудової деколи згоди. Дуже сприятливий сон про сварку зі своїм чоловіком, в якому він обсипає Вас незаслуженими звинуваченнями:

Це означає довіру і повагу в реальному житті. Однак такий сон може передвіщати загрозу небезпеки зовсім з іншого боку.

Побачити свого чоловіка мертвим - до великих прикрощів.

Якщо Вам сниться, що він блідий і стомлений, - це обіцяє хвороби в колі Ваших близьких. Зате, якщо в Ваших снах чоловік життєрадісний - Ваш будинок очікує достаток і життя відкриє перед Вами нові горизонти.

Якщо Вам сниться, що Ваш чоловік закоханий в іншу, цей сон спонукує Вас критично переглянути звичний уклад Вашого дому:

Не одноманітна Чи Ваше життя? Жінці, що побачила уві сні, що вона покохала іншого, сон оголює справжній стан її духу:

Вона самотня в родині або не задоволена своїм становищем.

Якщо дівчині сниться, що вона заміжня, цей сон спонукує її більше подбати про свою привабливості і гідність.

Якщо уві сні чоловік їде від Вас, але, все більше віддаляючись, він як би стає вище - це знак того, що Ваше оточення буде перешкоджати досягненню Вами гармонії у відносинах. Цей сон спонукує Вас боротися з перешкодами Вашому щастю. Небезпека розлучення або інших втрат містить у собі сон, де Ваш чоловік в компанії з іншою жінкою бере участь у скандалі, в результаті якого він убитий. Такий сон обіцяє часто і звичайні життєві неприємності.

Снотолкователь

Якщо Вам присниться, що Ваш чоловік залишає Вас без видимої причини, сон обіцяє короткочасне відчуження між Вами, що зміниться чудової деколи, згоди.

Дуже сприятливий сон про сварку зі своїм чоловіком в якому він обсипає Вас незаслуженими звинуваченнями:

Це означає довіру і повагу в реальному житті. Однак такий сон може передвіщати загрозу небезпеки зовсім з іншого боку.

Побачити свого чоловіка мертвим - до великих прикрощів.

Якщо Вам сниться, що він блідий і стомлений - це обіцяє хвороби в колі Ваших близьких. Зате, якщо в Ваших снах чоловік життєрадісний - Ваш будинок очікує достаток і життя відкриє перед Вами нові горизонти.

Якщо Вам сниться, що Ваш чоловік закоханий в іншу, цей сон спонукує Вас критично переглянути звичний уклад Вашого дому:

Не одноманітна Чи Ваше життя?

Жінці, що побачила уві сні, що вона покохала іншого, сон оголює справжній стан її духу:

Вона самотня в сім'ї або незадоволена своїм становищем.

Якщо дівчині сниться, що вона заміжня, цей сон спонукує її більше подбати про свою привабливості і гідність.

Якщо уві сні чоловік їде від Вас, але, все більше віддаляючись, він як би стає вище - це знак того, що Ваше оточення буде перешкоджати досягненню Вами гармонії у відносинах. Цей сон спонукує Вас боротися з перешкодами Вашому щастю.

Небезпека розлучення або інших втрат містить у собі сон, де Ваш чоловік в компанії з іншою жінкою бере участь у скандалі, в результаті якого він убитий.

Такий сон обіцяє часто і звичайні життєві неприємності.

 
Відноситься до тем: