Тлумачення сну «Руки»

Сонник Міллера

Побачити красиві руки - такий сон означає, що вам вдасться швидко збагнути секрети професійної майстерності, ви станете відомою особистістю і будете в своєму колі птахом високого польоту.

Руки некрасиві, відразливою форми сняться до неприємності.

Приснилося кров на руках - провісниця відчуження, яке на деякий час оселиться серед близьких, а також несправедливого засудження одного.

Приснилася власна рука пошкодженої - життя змусить вас піти на поступки і розлучитися з чимось дуже дорогим вашому серцю.

Якщо обпекли руки, ви програєте, надумав змагатися з долею:

Ви упустите щось більш цінне, поки будете самовіддано ганятися за багатством.

Ваші руки були густо вкриті волоссям - сон говорить про те, що у вас будуть сильні і відважні партнери і такі ж конкуренти в роботі. Такого роду сновидіння може застерігати вас від безглуздих інтриг у відношенні по-справжньому відданих вам людей.

Побачити свої руки розміром більше справжніх - швидко просунетеся до самої своєї потаємної мети. Зайве маленькі руки служать закликом до більшої активності.

Побачили на руках бруд - такий сон свідчить, що ви іноді дуже несправедливо ставитеся до тих, хто вас по-справжньому любить.

Для жінки милуватися красою своїх рук - це означає, що вона буде завойовницям багатьох щирих сердець.

Побачила, що хтось, взявши її руку в свою, поцілував її, - це попередження про те, що їй необхідно вести себе більш обачно.

Приснилося, що ви тримали в руках не обпалює вогонь, - це означає, що ви опинитеся на гребені успіху.

Пов'язані руки сняться до труднощів. Вдалося їх розв'язати - наяву встановіть контроль над становищем.

У сні ваша рука виявилася ампутованою - це означає, що ви зі своєю другою половиною або просто коханою людиною станете виявляти невдоволення один одним і можете розійтися. Є ймовірність обману або шахрайства.

Сонник Міс Хассе

Побачити праву руку - у вас буде відданий друг;

Ліву — це до зради;

Позбулися руки — помре ваш добрий знайомий;

Побачити поранені або брудні - до збитків;

Складені — у вас будуть заздрісники;

Маленького розмірудрузі чи колеги покажуть себе невірними людьми;

Мити — до набуття захисту;

Красиві і сильні - у справах вас чекає грандіозний успіх.

Езотеричний сонник

У сні розглядали власні руки - значить, вас поглинуть праці і турботи. Мили їх - будете відпочивати.

Побачити брудні - належить «брудне» справу, після якого залишиться неприємний осад. Цілувати - до приниження. Поранити - чекає сварка з друзями. Жати чиюсь руку - отримаєте дружню допомогу, пораду.

Побачити окремо від тіла - відчуєте свою безпорадність.

Сонник Менегетті

Уособлення дії. Рука, приснився окремо від тіла, являє собою негативний образ, який вказує на стабільність ситуації неповноцінності по відношенню до самого себе або гальмування в розвитку, будучи безпосереднім відбиттям роботи монітора відхилення.

Англійський сонник

У сні ви з подивом помітили, що руки у вас брудні, - будете глибоко страждати і переживете приниження через те, що станете безпосереднім учасником якихось негідних справ.

Якщо ви склали руки, схрестили їх на грудях, значить, вас чекають проблеми, знайти вихід із яких буде вкрай непростим завданням.

Тиснути рукусновидіння означає, що після сварки відбудеться примирення;

Може повернутися друг, якого довго не було.

Французький сонник

Руки, що з'явилися у сні, означають відданість друзів, в якій вам належить переконатися в скрутну хвилину. Зламана рука означає, що захворіє один, а у вашій родині почнуться різні негаразди. Розпухлі руки сняться до несподіваного збагачення.

Якщо молода жінка побачила покриті волоссям руки, це означає, що діти, яких вона справить на світ, будуть надзвичайно красивими, а головне - щасливими.

Побачити у себе одну руку відрізаною - поганий знак:

Наступають нещасливі деньки.

Сонник Цветкова

Наснилися долоні — отримаєте якийсь знак долі, у жінки-сновідіци з'явиться кохана людина;

Мити руки — звільнитеся від турбот;

Права рука сниться до звільнення від чогось тяготящее, що приснилися волохаті руки означають, що в справах і грошах будете успішні.

Якщо ви трималися уві сні за руки з коханим або іншою близькою людиною, сон пророкує вам сумісне випробування, яке визначить перспективи ваших відносин. З ворогом, конкурентом - наяву опинитеся в ситуації, яка могла б вас примирити;

Як ви нею розпорядитися, залежить виключно від вас. Тримали за руку незнайомця - сон до участі у благодійному заході. Персонажа з казки, фантастична істота - це означає, що вас чекає знайомство з дивовижною людиною, якій ви будете допомагати по добрій волі.

Снилося, що трималися за руку люди, які в реальному житті ворогують, - значить, скоро їм належить вступити в справжню сутичку, постраждати від якої ризикуєте і ви.

Сонник Симона Кананіта

Руки — Свої розглядати - до праць і турбот. Мити - до відпочинку. Брудні - справа, яка залишить неприємний осад. \ "Брудна справа \". Цілувати - принижуватися. (Наприклад \ "нареченій \» - принижуватися заради вигідного справи. Ранити - сварка з друзями. Жати - дружня помо.

Китайський сонник

Руки — руки бачити чисті - радість, допомогу;

Мити руки — звільнитеся від важких турбот;

Руки волохатіуспіх у справах, гроші. Руку подавати - хтось потребує вашої допомоги. Втратити руку - смерть сусіда або людини, яка вам сприяв. Багато.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Відкриті рукисимвол відкритості і довіри до життя. Зводячи руки, ви відгороджується від життя.

Руки можуть символізувати зброю. Чи хочете ви захистити себе від чогось?

Дворянський сонник Н. Грішиній

Ліву руку свою розглядати - застереження від нечесної людини. Праву - вірний друг. Чисті руки мати - все хороше, успіх, довге життя і т. Мати брудні руки - невірність у шлюбі, застереження від злих язиків, різні неприємності.

Руки у холодній воді мити - веселощі. Волохаті руки мати - нещастя, тобі загрожує духовна деградація. Хвора рука - зло, застереження від нещасного випадку, зламана - нещастя, втратити руку - смерть брата або близького друга (сварка). Не мати рук - дивне положення, ситуація, на яку не знаєш, як реагувати. Не мати можливості рушити у сні руками - важкі розбіжності між волею і розумом. Мати багато рук - хороший сон, плідні, але важкі труди. Бородавку на руках мати - неприємності. Руками розмахувати - перед тобою нездійсненне завдання поставлять. Мати занадто довгі руки - проявляти безсилля пасивність. Занадто короткі - необдумано за справу братися, намагатися здійснити утопічні плани. Загрозливий кулак бачити - застереження від владного ворога.

Руки з темряви бачити, які тобі загрожують, лякають і т. - Відчувати невиразну загрозу своєму авторитету, відчувати ревнощі до невизначеного об'єкту, чиєсь невисловлене роздратування на тебе. Незвичайно податливі руки потискати, чіпати - свідомість, що суворо переважна чиюсь волю і самостійність.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Скласти уві сні руки або схрестити їх на грудях - це погана прикмета, що обіцяє труднощі, з яких Вам буде дуже складно виплутатися.

Якщо у сні Ви комусь потискуєте руку - це до примирення після сварки або до повернення одного після довгої відсутності.

Якщо у сні Ви раптово виявляєте, що у Вас брудні руки, - сон пророкує Вам участь у негідних справах, які принизять Вас і принесуть страждання.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Мити — говорить про те, що проходить застарілий недуга;

На руках виступає гній і кров - до великої удачі;

Зламати рукухвороба.

Бачити долонізнак долі;

Кохана людина (для жінки);

Митизвільнення від турбот;

Волохатіуспіх у справах і грошах;

Права руказвільнення.

Скласти уві сні руки або схрестити їх на грудях - це погана прикмета, що обіцяє труднощі, з яких Вам буде дуже складно виплутатися.

Якщо у сні Ви комусь потискуєте руку - це до примирення після сварки або до повернення одного після довгої відсутності.

Якщо у сні Ви раптово виявляєте, що у Вас брудні руки, - сон пророкує Вам участь у негідних справах, які принизять Вас і принесуть страждання.

Свої розглядати — до праць і турбот. Мити - до відпочинку. Брудні - справа, яка залишить неприємний осад. "Брудна справа". Цілувати - принижуватися. (Наприклад "нареченій" - принижуватися заради вигідного справи. Ранити - сварка з друзями. Жати - дружня допомога, рада. Відрізані, окремо від тіла - випробуєте відчуття безпорадності.

Коли хто бачить у сні, що його руки стали довшими і сильніше звичайного, це віщує йому велику радість і прибуток через його брата чи сина, понад те, ще багатства.

Якщо той же самий сон присниться жінці, то її чоловік зробиться багатшим і могутніше колишнього. Бачить у сні, що у нього м'язисті руки, сон цей пророкує звільнення від хвороби або в'язниці. Кому присниться, що його руки або лікті покриті виразками і лущаться, того чекає нудьга, сум і невдачі в справах. Коли хто бачить у сні, що руки його переламані або схуднули, це означає засмучення, хвороба або бідність, яка чекає дітей або братів цієї людини. Жінці цей сон пророкує короткочасну розлуку з чоловіком. М'язи рук являють собою в снах прислугу.

Бачити у сні свої руки волохатими і покритими волоссям означає збільшення багатства. Прийнято, що права рука уві сні означає сина, батька, брата чи друга, а ліва - мати, дочка, сестру, приятельку або вірну служницю. Хто бачить у сні, що у нього відрізана права рука, це віщує нещастя його синові, батькові, брату чи другові, якщо ж відрізана ліва, то дочки, матері і пр.

Бачити у сні, що відрізані обидві руки, означає ув'язнення або хвороба.

Якщо хто побачить у сні незнайому жінку з оголеними руками, то може бути покійний щодо майна і благ мирських.

Якщо хто побачить, що руки йому пов'язують, це означає, що він буде без діла, або позбудеться віри.

Якщо ж хто побачить у сні, що руки його висохли або стали безсилі, то близькі залишать його. І якщо побачить, що рук у нього стало багато, буде творити добрі справи, за тієї умови, якщо та людина праведний:

Якщо ж він неушановувавши, то ще примножить свої злочинні і розпусні діяння.

Якщо хто побачить, що рука у нього пофарбована "хінної", то він буде учасником в умертвінні людини, а якщо побачить, що обидві руки у нього пофарбовані, то значить, пораючись про справах житейських, він накличе на себе турботу і засмучення.

Бачити долонізнак долі;

Митизвільнення від турбот;

Волохатіуспіх у справах і грошах.

Руки бачити чисті - радість, допомогу;

Мити руки — звільнитеся від важких турбот;

Руки волохатіуспіх у справах, гроші. Руку подавати - хтось потребує вашої допомоги. Втратити руку - смерть сусіда або людини, яка вам сприяв. Багато рук - наживатися нечесно, роботою інших.

Східний жіночий сонник

Потискати руки комусь - до повернення старого друга;

Бачити свої руки брудними - до участі в сумнівному підприємстві;

Руки, схрещені на грудях - до нещастя.

Сонник Езопа

Цей символ є дуже значущим:

Руки вважаються частиною тіла, без якої неможливо вести нормальне життя і радіти тому, що живеш. У народі побутує маса прислів'їв і приказок, в яких присутня згадка про руках. Вони мають різний зміст, тому про значення символу не можна говорити навіть приблизно.

Бачити у сні, що ви шукайте окуляри і розумієте, що вони потрібні вам, як руки, ви нічого не можете без них робити - цей сон свідчить про потребу в помічнику;

Вам належить знайти новий спосіб добиватися того, чого ви потребуєте;

Ви не.

Бачити у сні батьків, які лають вас за розбитий стакан і, сміючись, кажуть, що у вас не руки, а монтажні гаки, - до критики, невдоволення собою;

До рефлексії та чергового пробудження старих комплексів.

Бачити уві сні людини з дивними руками, вони схожі на крила і стирчать зі спини - вам не пощастить з новими співробітниками;

До проблем по господарству;

До неполадок.

Бачити у сні, що у вас сильно сверблять руки, - до бійки;

До з'ясування відносин з неврівноваженими людьми;

До нещасного випадку або грошей.

Бачити у сні, що ви приміряєте на руки великі рукавиці з колючими шипами, - цей сон передвіщає підвищення по службі;

Відносини в родині налагодяться;

Ваші діти піднесуть приємний сюрприз;

Ви знайдете рішення проблеми, яка давно заподіювала головний біль.

Бачити , що ви ретельно намагаєтеся відмити руки без мила, і тому з усіх сил трете їх одна об одну, - вам нема на кого сподіватися, так що приймайте рішення самостійно;

Щоб не влипнути в брудну справу, зумійте вчасно дати категоричну відмову;

Вам не.

Бачити у сні, що вам ллють на руки воду з глечика і ви вмиваєтеся, - ви стурбовані планами, які тримаєте в секреті і намагаєтеся розробити хід відступу в разі невдачі;

Вас будуть переслідувати за приховування правди.

Бачити уві сні людину, яка все робить власними руками і пропонує свою допомогу, - це означає, що ви зав'яжете вдале знайомство;

У вашому колі з'явиться людина з великими зв'язками;

Вам належить викручуватися з заплутаної ситуації.

Бачити сон, в якому вас призначають правою рукою начальника, - вашим амбіціям не судилося отримати гідну винагороду;

Не поспішаєте міняти місце роботи;

До хорошого розмови;

До виконання бажання.

Бачити у сні, що ви сидите в ямі і не можете вибратися, але на крик про допомогу ніхто не приходить, ніхто не простягає вам руку - цей сон передвіщає розчарування;

Ви посваритеся з надійною людиною;

Вам судилося випробувати нові відчуття.

Бачити людину, яка сидить, як бовдур, і його руки опущені уздовж боків - вам доведеться мати справу з невиправним ледарем;

Те, що ви задумали, не здійсниться, тому що у вас не буде справжніх союзників;

До нерозуміння і спілкуванню з порожніми людьми.

Бачити у сні, що ви починаєте тонути, але не просите про допомогу, а з останніх сил намагаєтеся вибратися самостійно - до визнання ваших заслуг;

До нового проекту;

До вигідною угоді. Ви шукаєте винного, який залишив брудні сліди рук по всій квартирі, - цей сон попереджає вас про те, що слід чекати неприємностей;

Ви будете замішані в неприємних чутках;

Належить попрацювати, щоб наполягти на своєму;

Вам належить дізнатися щось особливе, що доставить багато.

Бачити уві сні людини, яка постійно крутиться в круговороті справ і навіть не може присісти, щоб перепочити, - цей сон передвіщає нудьгу, втому і одноманітне заняття.

Бачити уві сні людини, яка всім своїм виглядом вселяє впевненість і вміння постояти за себе, про якого говорять, що йому палець в рот не клади, - вам здається, що ваша думка не приймається всерйоз;

До сумнівів;

До сутичок з сильними світу цього,.

Давньоперсидською сонник Тафлісі

Якщо хто побачить у сні незнайому жінку з оголеними руками, то може бути спокійний щодо майна і благ мирських-того, що незабаром буде йому послано наяву, вистачить до кінця життя. Коли комусь приснилося, що руки йому пов'язують, це означає, що він буде без діла або позбудеться віри.

Якщо ж хто побачить сон, в якому руки його висохли або стали безсилі, то близькі залишать його. Посланий сон про те, то рук у вас стало багато, означає:

Наяву ви будете творити добрі справи, правда, виключно за умови, що вам і так властиво вести праведний спосіб життя. В іншому випадку ви лише ще більше помножите свої злочинні і розпусні діяння.

Ведичний сонник Шивананда

Якщо Вам приснилося, що у Вас зламані руки або ноги, то це це свідчення того, що скоро Ви вступите в шлюб.

Сонник Жовтого Імператора

Людські рукикисть, долоню, пальці - це символ і знаряддя фізичного втілення будь мрії, а значить, і символ продовження життя на Землі - символ руху інь-ян. З медичної точки зору на долоні маються проекції (точки виходу) всіх внутрішніх органів:

Лінії і візерунки шкіри на долоні і пальцях досвідченому оку багато розкажуть про внутрішній стан організму. На цьому (і тільки на цьому) засновано гадання по руці (можна передбачити ранню смерть від слабкого серця, але ніяк - від злої дружини!). На пальцях також є проекції внутрішніх органів, тому при осязании пальцями, або просто при русі рук інформація відразу поступає в серце, селезінку і так далі. Рука - кисть, пальці, долоня грають в просторі сну значну смислову роль.

Бачити уві сні свою / сильну, здорову долоню / кисть / пальці - знак фізичної і психічної рівноваги, балансу між зовнішнім і внутрішнім.

Якщо сниться чиясь дужа долоня - такій людині можна довіритися. Пильно розглядати у сні свою / чужу долоню / кисть / палець - намагатися прозріти долю, визначити майбутнє (шлях).

Сон сприятливий чи несприятливий залежно від усвідомлення сну і дій сновидца наяву:

Вихідний поштовх руху уві сні був даний, залишається докласти свій розум, талант і сили.

Бачити свою / чужу покалічену / стару / слабку руку - стан дисбалансу і хвороби. Внутрішня патологія органу народжує неадекватність сприйняття зовнішнього світу, так як весь організм починає жити в щадному для хворого місця ритмі і руху, і сприйняття. Це може обернутися збитком у справах і фізичними травмами, коли в екстремальній ситуації потрібно і реалізація всіх здібностей до сприйняття, а частина здібностей вже втрачена - програш неминучий. Крім того, травмовані пальці уві сні можуть попереджати про можливу фізичну травму не тільки внутрішніх органів, але і зовнішніх частин тіла. Залежність така:

Великий палець-голова;

Вказівний-ліва рука;

Середній-ліва нога;

Безіменний-права нога;

Мізинець-права рука.

Сонник від А до Я

Потискати уві сні, як водиться, праву руку - знак вірної дружби і безкорисливості, ліву - зрада і підла зрада.

Бачити у сні безрукого людини означає втрату дорогої для вас речі.

Якщо уві сні вам ампутують руку - це віщує розставання для закоханих через несходства характерів і сексуального темпераменту.

Поранена або зламана рука означає, що вам доведеться поступитися тиску грубої сили;

Забинтована або ув'язнена в гіпс обіцяє великі успіхи на творчому терені. Обпалені руки попереджають бути більш обачною і не кидатися словами.

Бачити свої руки, обагрені кров'ю, віщує фатальний збіг обставин, який завадить здійснити блискуче і у всіх деталях розроблений план. Забруднити крейдою або білою фарбою руки - знак розчарування в коханні. Синці на руках - навпаки, знак повного успіху у всьому, що стосується любові і сексу.

Бачити на руках бородавки означає, що ваші вороги не дрімають, чіпати руками жабу - станете винуватицею нещастя з вашим другом.

Бачити уві сні годинник на руках віщує повний успіх у діловому житті, браслет - знак раннього і щасливого шлюбу.

Якщо на ваших руках защипуються наручники - це сон, що передвіщає залежність від кредиторів.

Волохаті руки віщують несподівана зміна планів, великі, сильні і м'язисті - знайдете надійного покровителя і захисника;

Тонкі і ніжні - заслужите загальну любов за сердечне ставлення та доброзичливість.

Загальний сонник

Бачити долонізнак долі, кохана людина (для жінки);

Митизвільнення від турбот;

Волохатіуспіх у справах і грошах;

Права руказвільнення;

Ліватурботи;

Втрата руки — втрати в особовому, можлива смерть когось поблизу;

Великі — любовні втіхи;

Дитячіщастя;

В кровісварки, розлука з рідними;

М'язисті — до звільнення від бід або до одужання;

Кисті рук — прислуга, помічник (права);

(Ліва кисть)жінка близька, мати, дружина;

Руки у волоссі - до багатства;

Багато рук — достаток;

Багато рук (для злодіїв) - піймання;

Тримати жіночі руки в своїх - до грошей;

Жінці милуватися руками чоловіки (відомого) - ревнощі від нього;

(Невідомого) — до розпусти; Див. Вітатися.

Сонник щасливих знамень

Руки — дуже красиві з витонченими відточеними пальцями або дуже великі - успіх у коханні.